Setari Cookie-uri

am nevoie de ajutorrrrrr

am un id blocat de 2 saptamani si nu stiu c sa mai fac am incercat toate modalitatile.am dat la forgot your password si adresa alternativa care o am la id e stearsa si codul care imi trebe nu il mai stiu nujtiu c sa mai fac am f mare nevoie d adresa aia de mess a cei mai buni prieteni acolo nujtiu c sa mi fac l-am lasat 3 zile ca am citit pe net ca daca il lasi in pace merge uite ca la mine nu a mers va rog ajutor am nevoie de acel id cei care ati mai avut probleme cu id si stiti spunetzi-mi si mia
dulcyka
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:40
De la: dulcyka, la data 2009-10-05 19:40:11am un id blocat de 2 saptamani si nu stiu c sa mai fac am incercat toate modalitatile.am dat la forgot your password si adresa alternativa care o am la id e stearsa si codul care imi trebe nu il mai stiu nujtiu c sa mai fac am f mare nevoie d adresa aia de mess a cei mai buni prieteni acolo nujtiu c sa mi fac l-am lasat 3 zile ca am citit pe net ca daca il lasi in pace merge uite ca la mine nu a mers va rog ajutor am nevoie de acel id cei care ati mai avut probleme cu id si stiti spunetzi-mi si mia


O sa il recuperezi , peste 6 luni !!! Asta in caz ca este al tau cu adevarat !!!
yneedlove
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:41
De la: dulcyka, la data 2009-10-05 19:40:11am un id blocat de 2 saptamani si nu stiu c sa mai fac am incercat toate modalitatile.am dat la forgot your password si adresa alternativa care o am la id e stearsa si codul care imi trebe nu il mai stiu nujtiu c sa mai fac am f mare nevoie d adresa aia de mess a cei mai buni prieteni acolo nujtiu c sa mi fac l-am lasat 3 zile ca am citit pe net ca daca il lasi in pace merge uite ca la mine nu a mers va rog ajutor am nevoie de acel id cei care ati mai avut probleme cu id si stiti spunetzi-mi si mia

faci alt id!
one_size
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:43
De la: yneedlove, la data 2009-10-05 19:41:57
De la: dulcyka, la data 2009-10-05 19:40:11am un id blocat de 2 saptamani si nu stiu c sa mai fac am incercat toate modalitatile.am dat la forgot your password si adresa alternativa care o am la id e stearsa si codul care imi trebe nu il mai stiu nujtiu c sa mai fac am f mare nevoie d adresa aia de mess a cei mai buni prieteni acolo nujtiu c sa mi fac l-am lasat 3 zile ca am citit pe net ca daca il lasi in pace merge uite ca la mine nu a mers va rog ajutor am nevoie de acel id cei care ati mai avut probleme cu id si stiti spunetzi-mi si mia


O sa il recuperezi , peste 6 luni !!! Asta in caz ca este al tau cu adevarat !!!

cum peste 6 luni dc dureaza atat.da este al meu da il am de mult si nu mai stiu codu si adresa alternativa dupa cum am zis e inchisa
dulcyka
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:58
"Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pt k invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor" plastic is fantastic, isn't it?
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 20:30:56"Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pt k invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor" plastic is fantastic, isn't it?

nu tea chemat nimeni p forumul asta
dulcyka
Postat pe 5 Octombrie 2009 22:39
nu stiu daca vrei impusca-ma
iubytzyka_ta
Postat pe 11 Octombrie 2009 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IUBIRE INTERZISA 28 De la: kudika_16468 26 Septembrie 2012 23:14
schimbare brusca de comportament a iubitului 71 De la: kudika479155 30 Noiembrie 2011 18:36
Cum sa scapi de "fantoma"fostei lui iubite? 28 De la: mimi_ca29 17 Ianuarie 2011 10:34
el ramane cu ea si eu cu el in gand...?? 197 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47
cu care dintre cei 2 sa raman? :(( 27 De la: CASSANDRA 8 Iunie 2009 15:51