Setari Cookie-uri

iubire

eu deja nu mai suport. iubesc un barbat care cauta motive de cearta. azi am vorbit cu el si parea ok, dar daca-l intrreb ceva nu raspunde. despartirea e iminenta i-am spus ca ma doare parca e de piatra. relatie nereusita?
nu stiu ce sa ii mai zic. asta nu accepta schimbarea
Timeea1
Postat pe 7 Octombrie 2009 14:57
De la: Timeea1, la data 2009-10-07 14:57:44eu deja nu mai suport. iubesc un barbat care cauta motive de cearta. azi am vorbit cu el si parea ok, dar daca-l intrreb ceva nu raspunde. despartirea e iminenta i-am spus ca ma doare parca e de piatra. relatie nereusita?
nu stiu ce sa ii mai zic. asta nu accepta schimbarea

Daca omu refuza sa comunice si cauta motive de cearta atunci vrea sa se desparta de tine si nu stie cum sa-ti spuna deci mai bine rapeste-i 5 minute din viata sa-i spui ca nu-l mai suporti si termina povestea
simonycik
Postat pe 7 Octombrie 2009 17:36
De la: Timeea1, la data 2009-10-07 14:57:44eu deja nu mai suport. iubesc un barbat care cauta motive de cearta. azi am vorbit cu el si parea ok, dar daca-l intrreb ceva nu raspunde. despartirea e iminenta i-am spus ca ma doare parca e de piatra. relatie nereusita?
nu stiu ce sa ii mai zic. asta nu accepta schimbarea

intreaba-l daca mai tine la tine daca nu nu mai are rost sa contiunate unde dragoste nu e nimic nu e
yumy
Postat pe 7 Octombrie 2009 18:02
Probabil vrea sa se desparta de tine, dar sa fi tu cea care ia hotararea, pentru ca el nu are un motiv real, pentru ca daca ar avea probabil ti l-ar spune.
Daca recurge la asa ceva inseamna ca e un barbat fara coloana vertebrala, care nu face 2 bani.
Dar tu poti sa il intrebi direct daca asta vrea, poate sa aiba alt motiv, dar cel mai probabil nu are.
bad_witch
Postat pe 7 Octombrie 2009 23:52
nu mai stiu cu ce sa il suprind vrea sa fie uimit,mi-a zis uimeste-ma.
ce subiect sa mai gasesc, ca noi nici nu ne cunoastem bine dupa 3 ani.
Timeea1
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:33
De la: Timeea1, la data 2009-10-08 16:33:34nu mai stiu cu ce sa il suprind vrea sa fie uimit,mi-a zis uimeste-ma.
ce subiect sa mai gasesc, ca noi nici nu ne cunoastem bine dupa 3 ani.


Uimeste-l: spune-i ca habar n-are sa te satisfaca si ca nu merita nici cat negrul sub unghie sau fa-i cadou o pereche de papucei
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:49
Oare gandul ii este in alta parte ,? eu zic sa analizezi de cand au inceput certurile , apoi observa comportamentul lui , daca esti foarte sigura ca nu este nici o urma de rivala atunci este foarte importanta o discutie serioasa in ce priveste viitorul vostru
adriana_2008
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:07
De la: Timeea1, la data 2009-10-08 16:33:34nu mai stiu cu ce sa il suprind vrea sa fie uimit,mi-a zis uimeste-ma.
ce subiect sa mai gasesc, ca noi nici nu ne cunoastem bine dupa 3 ani.


Scuze, cred ca n am citit bine ! Tu sa-l uimesti pe el ??? dar ce esti tu ? mascariciul cetatii ? esti actor la cascadorii rasului ? tu trebuie sa gasesti ceva interesant de vorbit sau el sa stea in alerta ca daca nu vine cu un topic interesant ii dai papucii ca nu te stimuleaza intelectual ?
Mai pune si asa problema , hai sa mai fim si noi alea care asteapta sa i se dea si sa sa i se faca. N-ar fi interesant ca El sa alerge innebunit sa gaseasca subiecte interesante placute instructive de vorbit cu tine , nu tu sa -ti storci creierii si sa umpli forumurile de intrebari despre ce crede lumea ca l-ar uimi pe el , marele mascul incapabil sa intretina o conversatie inteligenta?
Invata sa pui problema in avantajul tau ! intraba-l cand a venit ultima data cu un subiect inteligent si uimitor de conversat ? adu- i aminte de toate aberatiile lui numite ""conversatii ""pe care ti le-a zis cu diverse ocazii si zi-a ca ti pare rau dar IQ tau a scazut drastic de cand stai cu el . si ca e posibil sa gasesti pe cineva care sa te stimuleze intelectual.

fii mai barbata ! bafta
kudika052198
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:57
De la: Timeea1, la data 2009-10-08 16:33:34nu mai stiu cu ce sa il suprind vrea sa fie uimit,mi-a zis uimeste-ma.
ce subiect sa mai gasesc, ca noi nici nu ne cunoastem bine dupa 3 ani.


Dureroasa concluzie, de fapt cati ani vrei sa treaca, ca sa-l cunosti ? Vreo 10? Si dupa aceea sa-ti dai seama ca ai alergat dupa o himera? Eu spun ca ar trebui sa-l uimesti dandu-i papucii si asta repejor, pana faci 40 de ani!
miss_darine
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:21
De la: Timeea1, la data 2009-10-08 16:33:34nu mai stiu cu ce sa il suprind vrea sa fie uimit,mi-a zis uimeste-ma.
ce subiect sa mai gasesc, ca noi nici nu ne cunoastem bine dupa 3 ani.


pai s-a plictisit de tine... poate nu cauta neaparat o conversatie buna, poate vrea sa faceti ceva mai iesit din comun... mergeti undeva unde nu ati mai fost... faceti ceva ce va doriti amandoi dar nu ati avut cum...
sau: vrea sa va despartiti, dar nu vrea sa zica el "pa" si de aia te tine asa "in suspans" si te face vinovata de toate
zi-i "pa" si lasa-l. (punct)
adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatilor!!! 23 De la: Denver 5 Octombrie 2009 10:56
poti ramane insarcinata de la petting? 142 De la: kudika039492 16 Aprilie 2016 14:01
Dragoste sau plictis?! 15 De la: kudika_nikole 2 Februarie 2012 18:54
de la un joc nevinovat la iubire(de la cuceritor la cucerita)si de la iubire la lacrimi 27 De la: ferero 15 Mai 2009 04:33
ce parare aveti despre basescu? 12 De la: SweetHappyButterfly 28 Februarie 2009 17:02