Setari Cookie-uri

DE CE BARBATII SUNT ASA...

De la: luyyzz, la data 2009-10-10 18:59:04
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:51:34
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 16:44:39Yumi,niciodata n-o sa ii intelegem pe deplin si nici ei pe noi,vezi tu,tocmai asta-i farmecul,sa incercam sa descoperim in fiecare zi ceva ,sa invatam in fiecare zi ceva si sa-i acceptam cu plusurile si minusurile lor.Cat despre nehotarare..hmmm....pai daca isi doresc cu adevarat ceva sau isi propun ceva ,vor face totul sa-si indeplineasca obiectivul.Noi suntem mai sensibiloase si vrem sa-i facem pe ei sa simta sau sa actioneze asa cum ne-am dorii saum visam noi.Dar de unde stim ca ei nu iubesc sau nu sufera mai mult?Nu avem cum sa le spunem insensibili,pt ca si ei sunt sensibili,sentimentali,dar o arata mai rar.....(sensibilitatea)

asta stiu barabtii sunt f sensibili mai sensibili decat noi daca ii atingi acolo unde ii doare dar ei se gandesc cumva daca noi suntem sensibile:-? ?

Uneori ranesc fara sa vrea.Si eu)mai spun uneori cate ceva la nervi,dar nu atat de adanc incat sa raneasca si apoi imi pare rau.Asa si barbatii sunt impulsivi si depinde foarte mult de la barbat la barbat,unii sunt exagerat de sensibili,iar altii par stane de piatra.Imi povestea cineva,ca avea o pseudo-relatie in care el chipurile avea voie sa se intalneasca si cu altele,ea nu avea voie si cica o testa sa vada cat tine la el si daca rezista presiunii.El avea nevoie de o femei care sa gandeasca....!Deci unii sunt sony rau,cum o dai nu e bine,asta era din aceia care schimbau sensurile actiunilor dupa cum ii convenea lui s-o faca.

dar unii ranesc fara sa fie nervosi ranesc printr-o simpla decizie
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:03
Da Mitzi,inteleg ce spui-nu le cautam scuze,dar depinde ce si-au dorit sau ce am asteptat noi de la ei.Ca daca unul sa zicem ca vrea o "rel" de o zi,ca sa nu zic de-o noapte si nu declara asta,deci nu-l cunosti f bine,nu stii la ce sa te astepti din partea lui si tu iti doresti o relatie lunga pt ca iti pare frumos,destept si senzual (nu tu Yumi-tu ,eu,femeia in general)...atunci daca el ia o decizie,perfect normala pt ce isi dorea el,noi ne simtim mintite,inselate,ranite etc....
Timpul decide in concluzia relativa de a cunoaste cum e o persoana si cum oamenii sunt egoisti in fond,probabil fiecare isi vede partea lui de "interes",deci barbat sau femeie,probabil luam deciziile care ne fac pe noi fericiti si uitam de cei din jur...
luyyzz
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:32
De la: yumalai, la data 2009-10-10 13:15:20puteti sa ma injurati sa faceti ce vreti ca vin cu o intrebare stupida:))dar de ce barbatii sunt asa prosti?de ce nu preiau si ei initiativa, sa ne surprinda si ei placut, de ce sunt asa nehotarati, uneori sunt asa fricosi parca ar fii niste fetite, de ce ne intreaba unele lucruri in cele mai nepotrivite momente, oare ei nu gandesc:-? ?
si mai ales de ce ei vor intodeauna mai mult fara sa ofere nimic in schimb?


am citit comm tale din topicul asta...si simt nevoia sa iti spun k as vrea sa te pot contrazice dar trec printr-o situatie identica ,si inca mai am prietene care au trecut si prin mai grave....
la fel...si eu am dat peste destui barbati complet lipsiti de initiativa(asteapta mereu sa faci tu ceva si dk nu faci merg pe ideea: 'dk face ea ceva bine,dk nu... asta e , ....alta')...mi se pare k nu pun la suflet asa de usor ca noi si chiar dk pun merg la baute cu baietii ca sa isi revina si se refac mai repede..rad ,glumesc si le trece ...stau sa ma intreb :cum reusesc?!?
mai trist mi se pare faptul ca cu cat ne pasa noua mai mult,cu atat le pasa lor mai putin.....
...si da mai ai dreptate intr-o privinta: nu,...se pare ca ei nu gandesc...sau cel putin nu intotdeauna
inca nu mi-am pierdut speranta...spre inca sa mai apara tipul acela care sa imi dovedeasca ca ma insel
hellen_hellenc
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:35
cheers anyway!!!!
hellen_hellenc
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:36
Am citit toate raspunsurile si cred ca ai sarit [utin calul mai Y !
Nu numai barbatii inseala, nici femeile nu suntniste sfinte ! Suntem cu totii oamenis i gresim, de o parte si de alta, atat femei cat si barbati, asa ca trebuie sa iti controlezi putin aversiunea fata de masculi !
Summer_
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:43
De la: Summer_, la data 2009-10-10 19:43:35Am citit toate raspunsurile si cred ca ai sarit [utin calul mai Y !
Nu numai barbatii inseala, nici femeile nu suntniste sfinte ! Suntem cu totii oamenis i gresim, de o parte si de alta, atat femei cat si barbati, asa ca trebuie sa iti controlezi putin aversiunea fata de masculi !

nu am zis ca inseala, sunt si barbati si fem care inseala, dar barbatii sunt parca mai molatecii, daca apare o bunaciune le poate schimba decizia si daca mai sunt si legati de fusta mamei atunci e si mai rau
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:50
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 19:32:50Da Mitzi,inteleg ce spui-nu le cautam scuze,dar depinde ce si-au dorit sau ce am asteptat noi de la ei.Ca daca unul sa zicem ca vrea o "rel" de o zi,ca sa nu zic de-o noapte si nu declara asta,deci nu-l cunosti f bine,nu stii la ce sa te astepti din partea lui si tu iti doresti o relatie lunga pt ca iti pare frumos,destept si senzual (nu tu Yumi-tu ,eu,femeia in general)...atunci daca el ia o decizie,perfect normala pt ce isi dorea el,noi ne simtim mintite,inselate,ranite etc....
Timpul decide in concluzia relativa de a cunoaste cum e o persoana si cum oamenii sunt egoisti in fond,probabil fiecare isi vede partea lui de "interes",deci barbat sau femeie,probabil luam deciziile care ne fac pe noi fericiti si uitam de cei din jur...


ai perfecta dreptate...vreau totusi sa completez cu o idee :chiar dk tipul vrea doar o relatie scurta de ce trebuie sa fie magar??!...pt k de cele mai multe ori hai sa recunoastem k asa e...cand un tip vrea doar sex,ajunge f repede sa se poarte urat...si subliniez k nu intotdeauna datorita insistentei prostesti a partenerei
hellen_hellenc
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:50
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 19:35:31
De la: yumalai, la data 2009-10-10 13:15:20puteti sa ma injurati sa faceti ce vreti ca vin cu o intrebare stupida:))dar de ce barbatii sunt asa prosti?de ce nu preiau si ei initiativa, sa ne surprinda si ei placut, de ce sunt asa nehotarati, uneori sunt asa fricosi parca ar fii niste fetite, de ce ne intreaba unele lucruri in cele mai nepotrivite momente, oare ei nu gandesc:-? ?
si mai ales de ce ei vor intodeauna mai mult fara sa ofere nimic in schimb?


am citit comm tale din topicul asta...si simt nevoia sa iti spun k as vrea sa te pot contrazice dar trec printr-o situatie identica ,si inca mai am prietene care au trecut si prin mai grave....
la fel...si eu am dat peste destui barbati complet lipsiti de initiativa(asteapta mereu sa faci tu ceva si dk nu faci merg pe ideea: 'dk face ea ceva bine,dk nu... asta e , ....alta')...mi se pare k nu pun la suflet asa de usor ca noi si chiar dk pun merg la baute cu baietii ca sa isi revina si se refac mai repede..rad ,glumesc si le trece ...stau sa ma intreb :cum reusesc?!?
mai trist mi se pare faptul ca cu cat ne pasa noua mai mult,cu atat le pasa lor mai putin.....
...si da mai ai dreptate intr-o privinta: nu,...se pare ca ei nu gandesc...sau cel putin nu intotdeauna
inca nu mi-am pierdut speranta...spre inca sa mai apara tipul acela care sa imi dovedeasca ca ma insel

nue vorba de asta dar cum sa zic nu exista barabtul perfect, dar ma enrevaza ca un barbat comenteaza la adresa un femei repede ca de ce nu face aia.... nu poti sa negi ei nu judeca mai repede.... nu stiu knd nu le convine ceva gata te acuza si nu inteleg dc si duci lupte ca sa le explici ca nu au dreptate si atunci kdn vad ca au nu mai zic nimic...
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:53
De la: yumalai, la data 2009-10-10 19:50:15
De la: Summer_, la data 2009-10-10 19:43:35Am citit toate raspunsurile si cred ca ai sarit [utin calul mai Y !
Nu numai barbatii inseala, nici femeile nu suntniste sfinte ! Suntem cu totii oamenis i gresim, de o parte si de alta, atat femei cat si barbati, asa ca trebuie sa iti controlezi putin aversiunea fata de masculi !

nu am zis ca inseala, sunt si barbati si fem care inseala, dar barbatii sunt parca mai molatecii, daca apare o bunaciune le poate schimba decizia si daca mai sunt si legati de fusta mamei atunci e si mai rau


Am specificat doar inselatul, si ce ai scris tu mai sus poate fi valabil ! Toti suntem la fel ! Toti avem defecte( aceleasi defecte) ! Daca vei avea mereu aceasta gandire in niciun caz nu ii vei intelege !
Summer_
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:55
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 19:50:25
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 19:32:50Da Mitzi,inteleg ce spui-nu le cautam scuze,dar depinde ce si-au dorit sau ce am asteptat noi de la ei.Ca daca unul sa zicem ca vrea o "rel" de o zi,ca sa nu zic de-o noapte si nu declara asta,deci nu-l cunosti f bine,nu stii la ce sa te astepti din partea lui si tu iti doresti o relatie lunga pt ca iti pare frumos,destept si senzual (nu tu Yumi-tu ,eu,femeia in general)...atunci daca el ia o decizie,perfect normala pt ce isi dorea el,noi ne simtim mintite,inselate,ranite etc....
Timpul decide in concluzia relativa de a cunoaste cum e o persoana si cum oamenii sunt egoisti in fond,probabil fiecare isi vede partea lui de "interes",deci barbat sau femeie,probabil luam deciziile care ne fac pe noi fericiti si uitam de cei din jur...


ai perfecta dreptate...vreau totusi sa completez cu o idee :chiar dk tipul vrea doar o relatie scurta de ce trebuie sa fie magar??!...pt k de cele mai multe ori hai sa recunoastem k asa e...cand un tip vrea doar sex,ajunge f repede sa se poarte urat...si subliniez k nu intotdeauna datorita insistentei prostesti a partenerei

asat zic si eu dc cineva se poarta urat cu cineva fara sa ii fii facut niciun rau si in general barbatii sunt asa si fem apoi ca sa se razbune adopta aceleasi comportament in relatiile lor de mai tz :|
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:55
De la: Summer_, la data 2009-10-10 19:55:12
De la: yumalai, la data 2009-10-10 19:50:15
De la: Summer_, la data 2009-10-10 19:43:35Am citit toate raspunsurile si cred ca ai sarit [utin calul mai Y !
Nu numai barbatii inseala, nici femeile nu suntniste sfinte ! Suntem cu totii oamenis i gresim, de o parte si de alta, atat femei cat si barbati, asa ca trebuie sa iti controlezi putin aversiunea fata de masculi !

nu am zis ca inseala, sunt si barbati si fem care inseala, dar barbatii sunt parca mai molatecii, daca apare o bunaciune le poate schimba decizia si daca mai sunt si legati de fusta mamei atunci e si mai rau


Am specificat doar inselatul, si ce ai scris tu mai sus poate fi valabil ! Toti suntem la fel ! Toti avem defecte( aceleasi defecte) ! Daca vei avea mereu aceasta gandire in niciun caz nu ii vei intelege !

barbatii nu consideram ca ei au defecte, cum sa reactionez cand ma intalesc cu cineva care imi zice ca un barbat care se respecta trebuie sa aibe o iubita bruneta
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:58
De la: yumalai, la data 2009-10-10 19:53:04
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 19:35:31
De la: yumalai, la data 2009-10-10 13:15:20puteti sa ma injurati sa faceti ce vreti ca vin cu o intrebare stupida:))dar de ce barbatii sunt asa prosti?de ce nu preiau si ei initiativa, sa ne surprinda si ei placut, de ce sunt asa nehotarati, uneori sunt asa fricosi parca ar fii niste fetite, de ce ne intreaba unele lucruri in cele mai nepotrivite momente, oare ei nu gandesc:-? ?
si mai ales de ce ei vor intodeauna mai mult fara sa ofere nimic in schimb?


am citit comm tale din topicul asta...si simt nevoia sa iti spun k as vrea sa te pot contrazice dar trec printr-o situatie identica ,si inca mai am prietene care au trecut si prin mai grave....
la fel...si eu am dat peste destui barbati complet lipsiti de initiativa(asteapta mereu sa faci tu ceva si dk nu faci merg pe ideea: 'dk face ea ceva bine,dk nu... asta e , ....alta')...mi se pare k nu pun la suflet asa de usor ca noi si chiar dk pun merg la baute cu baietii ca sa isi revina si se refac mai repede..rad ,glumesc si le trece ...stau sa ma intreb :cum reusesc?!?
mai trist mi se pare faptul ca cu cat ne pasa noua mai mult,cu atat le pasa lor mai putin.....
...si da mai ai dreptate intr-o privinta: nu,...se pare ca ei nu gandesc...sau cel putin nu intotdeauna
inca nu mi-am pierdut speranta...spre inca sa mai apara tipul acela care sa imi dovedeasca ca ma insel

nue vorba de asta dar cum sa zic nu exista barabtul perfect, dar ma enrevaza ca un barbat comenteaza la adresa un femei repede ca de ce nu face aia.... nu poti sa negi ei nu judeca mai repede.... nu stiu knd nu le convine ceva gata te acuza si nu inteleg dc si duci lupte ca sa le explici ca nu au dreptate si atunci kdn vad ca au nu mai zic nimic...


nici eu nu cred k exista barbatul perfect....si nu te inteleg pe tine ca femeie de ce faci anumite lucruri sau de ce te porti intr-un anume fel in schimb ei au pretentia de la tine sa fi asa cum isi doresc
(adik te vad asa cum si-ar dori sa fi,nu asa cum esti...umana-cu bune si cu rele)
iar asta mi se pare imaturitate din partea lor
spun asta pt k eu ajunsesem la un moment dat sa il accept asa cum e,nu sa incerc sa il schimb....
insa el nu a putut sa ma accepte pe mine
hellen_hellenc
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:01
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 20:01:02
De la: yumalai, la data 2009-10-10 19:53:04
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 19:35:31
De la: yumalai, la data 2009-10-10 13:15:20puteti sa ma injurati sa faceti ce vreti ca vin cu o intrebare stupida:))dar de ce barbatii sunt asa prosti?de ce nu preiau si ei initiativa, sa ne surprinda si ei placut, de ce sunt asa nehotarati, uneori sunt asa fricosi parca ar fii niste fetite, de ce ne intreaba unele lucruri in cele mai nepotrivite momente, oare ei nu gandesc:-? ?
si mai ales de ce ei vor intodeauna mai mult fara sa ofere nimic in schimb?


am citit comm tale din topicul asta...si simt nevoia sa iti spun k as vrea sa te pot contrazice dar trec printr-o situatie identica ,si inca mai am prietene care au trecut si prin mai grave....
la fel...si eu am dat peste destui barbati complet lipsiti de initiativa(asteapta mereu sa faci tu ceva si dk nu faci merg pe ideea: 'dk face ea ceva bine,dk nu... asta e , ....alta')...mi se pare k nu pun la suflet asa de usor ca noi si chiar dk pun merg la baute cu baietii ca sa isi revina si se refac mai repede..rad ,glumesc si le trece ...stau sa ma intreb :cum reusesc?!?
mai trist mi se pare faptul ca cu cat ne pasa noua mai mult,cu atat le pasa lor mai putin.....
...si da mai ai dreptate intr-o privinta: nu,...se pare ca ei nu gandesc...sau cel putin nu intotdeauna
inca nu mi-am pierdut speranta...spre inca sa mai apara tipul acela care sa imi dovedeasca ca ma insel

nue vorba de asta dar cum sa zic nu exista barabtul perfect, dar ma enrevaza ca un barbat comenteaza la adresa un femei repede ca de ce nu face aia.... nu poti sa negi ei nu judeca mai repede.... nu stiu knd nu le convine ceva gata te acuza si nu inteleg dc si duci lupte ca sa le explici ca nu au dreptate si atunci kdn vad ca au nu mai zic nimic...


nici eu nu cred k exista barbatul perfect....si nu te inteleg pe tine ca femeie de ce faci anumite lucruri sau de ce te porti intr-un anume fel in schimb ei au pretentia de la tine sa fi asa cum isi doresc
(adik te vad asa cum si-ar dori sa fi,nu asa cum esti...umana-cu bune si cu rele)
iar asta mi se pare imaturitate din partea lor
spun asta pt k eu ajunsesem la un moment dat sa il accept asa cum e,nu sa incerc sa il schimb....
insa el nu a putut sa ma accepte pe mine

da am avut un prieten care vroia sa fiu si asa si asa... dar el... eu sa ma sch pt el si el nimic:|adica eu il accept asa cum e si el:(
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:04
dar nu tre sa te schimbi pt un barbat ...nici elpentru tine...fie va acceptati asa cum sunteti fie va vedeti fiecare de drumul lui....nu inteleg de ce ii criticati atat...nu sunt toti la fel .Tre sa ii intelegem si pe ei si ei pe noi.Yumi tie ce ti s-a intamplat mai exact k tu insisti cu treaba cu inselatul sau cu faptul k sta dupa fusta mamei...?
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:44
De la: andreeaaa88, la data 2009-10-10 15:53:56
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....

offf bn ca mi-ai adus aminte de el




mai sunt aia care fac pe "gigi durul" si cand colo sunt vai steaua lor.par invincibili , siguri pe ei si tot mereu au ceva de obiectat! ei sunt cei mai cei si cand colo ... lasa de dorit. off ... ca mi-am adus si eu aminte de el
sirra
Postat pe 10 Octombrie 2009 22:36
De la: yumalai, la data 2009-10-10 19:55:55
De la: hellen_hellenc, la data 2009-10-10 19:50:25
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 19:32:50Da Mitzi,inteleg ce spui-nu le cautam scuze,dar depinde ce si-au dorit sau ce am asteptat noi de la ei.Ca daca unul sa zicem ca vrea o "rel" de o zi,ca sa nu zic de-o noapte si nu declara asta,deci nu-l cunosti f bine,nu stii la ce sa te astepti din partea lui si tu iti doresti o relatie lunga pt ca iti pare frumos,destept si senzual (nu tu Yumi-tu ,eu,femeia in general)...atunci daca el ia o decizie,perfect normala pt ce isi dorea el,noi ne simtim mintite,inselate,ranite etc....
Timpul decide in concluzia relativa de a cunoaste cum e o persoana si cum oamenii sunt egoisti in fond,probabil fiecare isi vede partea lui de "interes",deci barbat sau femeie,probabil luam deciziile care ne fac pe noi fericiti si uitam de cei din jur...


ai perfecta dreptate...vreau totusi sa completez cu o idee :chiar dk tipul vrea doar o relatie scurta de ce trebuie sa fie magar??!...pt k de cele mai multe ori hai sa recunoastem k asa e...cand un tip vrea doar sex,ajunge f repede sa se poarte urat...si subliniez k nu intotdeauna datorita insistentei prostesti a partenerei

asat zic si eu dc cineva se poarta urat cu cineva fara sa ii fii facut niciun rau si in general barbatii sunt asa si fem apoi ca sa se razbune adopta aceleasi comportament in relatiile lor de mai tz :|

Pai asta nu e ok,dar probabil daca si femeia se schimba,o face dintr-un soi de autoaparare!Eu n-am suferit deceptii majore,dar nici nu mi-am schimbat optica dupa anumite experiente,le-am luat ca atare,am invatat ceva sau nu si am mers mai departe,deci daca tu esti puternic ca personalitate nu trebuie sa consideri ca ai ceva de schimbat la tine,ci vezi ce greseli fac altii si de cine ai putea sa stai departe!
luyyzz
Postat pe 11 Octombrie 2009 01:09
Voi chiar credeti ca faceti un lucru bun daca va strangeti pe un topic sa va plangeti despre cum sunt barbatii ???
Summer_
Postat pe 11 Octombrie 2009 01:12
De la: Summer_, la data 2009-10-11 01:12:39Voi chiar credeti ca faceti un lucru bun daca va strangeti pe un topic sa va plangeti despre cum sunt barbatii ???

da e lucru bun ma descarc de toate dezamagirile legate de ei pana la urma si femeile sunt tot ca barbatii numai ca ele au o alta optica de a privi lucrurile
yumy
Postat pe 11 Octombrie 2009 08:07
De la: miky029, la data 2009-10-10 20:44:02dar nu tre sa te schimbi pt un barbat ...nici elpentru tine...fie va acceptati asa cum sunteti fie va vedeti fiecare de drumul lui....nu inteleg de ce ii criticati atat...nu sunt toti la fel .Tre sa ii intelegem si pe ei si ei pe noi.Yumi tie ce ti s-a intamplat mai exact k tu insisti cu treaba cu inselatul sau cu faptul k sta dupa fusta mamei...?

nu mi s-a inatmplat nimic deosebit, doar ca am avut sansa sa dau peste barbati care nu pot sa renunte la mami lor , peste lasi carora le e frik sa faca aia si aia, peste barbati care prefera aventuri decat sa se implice intr-o relatie serioasa, sau daca se implica pe parcurs dau inapoi, devin foarte nehotarati, ba odata zic ca vor asa peste un minut zice ca vrea invers ori mai grav am dat peste tipi care cica maiubesc din prima clipa si incep sa devina stresanti cu falsele lor declaratii de iubire si daca le dai papucii incep sa zica ca ai pe altul:)) sau ca esti panarama, peste tipi care cica ma iubesc dar cand le cere sa imi aratae pauza, sau imi zic ca le este teama sa mi-o arate ca poate o sa ma piarda , peste tipi care cica ma iubesc la nebunie, dar imi crtitica fiecare decizie si knd ii pun pe ei sa ia decizia nu ma ajuta cica sa fac ce cred eu mai bine dar sa numai critice nu tace, am intalnit numai persoane care se iau dupa aparente si incep sa ma judece si mai tarziu isi dau seama ca au gresit :|, am dat peste pesoane care nu ma asculta si vor sa fie numai ele ascultate, peste obsedati sexual asta nu mai zic cred ca toate dam peste ei
yumy
Postat pe 11 Octombrie 2009 08:16
De la: Summer_, la data 2009-10-11 01:12:39Voi chiar credeti ca faceti un lucru bun daca va strangeti pe un topic sa va plangeti despre cum sunt barbatii ???

Cine se plange?Ca nu inteleg.Era doar o discutie nu anti-barbati din punctul meu de vedere ,ci despre barbati,femei,oameni si atitudini...
luyyzz
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:09
De la: yumalai, la data 2009-10-10 13:15:20puteti sa ma injurati sa faceti ce vreti ca vin cu o intrebare stupida:))dar de ce barbatii sunt asa prosti?de ce nu preiau si ei initiativa, sa ne surprinda si ei placut, de ce sunt asa nehotarati, uneori sunt asa fricosi parca ar fii niste fetite, de ce ne intreaba unele lucruri in cele mai nepotrivite momente, oare ei nu gandesc:-? ?
si mai ales de ce ei vor intodeauna mai mult fara sa ofere nimic in schimb?


bravooooossss! inca o generalizare de pus deoparte!
si asta in urma a 2-3 experiente neplacute, nu?

bravo din nou
kitty_krieger
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:47
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 13:09:42
De la: Summer_, la data 2009-10-11 01:12:39Voi chiar credeti ca faceti un lucru bun daca va strangeti pe un topic sa va plangeti despre cum sunt barbatii ???

Cine se plange?Ca nu inteleg.Era doar o discutie nu anti-barbati din punctul meu de vedere ,ci despre barbati,femei,oameni si atitudini...


In primul rand despre barbati...
Summer_
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:55
Eh,o incurajam pe Yumy sa fie mai optimista,si discutam intre noi ,ca doar e un forum,avem voie sa vorbim,nu?Ne dai voie ,da?
luyyzz
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:58
De la: Summer_, la data 2009-10-11 01:12:39Voi chiar credeti ca faceti un lucru bun daca va strangeti pe un topic sa va plangeti despre cum sunt barbatii ???

Acum cred ca e momentul sa intelegi de ce am zis bietele fete ;)oricum iti dau dreptate summer in loc sa se planga fetele ar putea lua masuri Nu cred eu ca exista barbati carora li se ofera ,iar ei stau si primesc undeva e o greseala facuta tot de noi femeile
kudikao1
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:12
Acum raspund la topic : cum e sacul e si petecul cum e femeia asa este si barbatul ;)
kudikao1
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:16
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 13:58:54Eh,o incurajam pe Yumy sa fie mai optimista,si discutam intre noi ,ca doar e un forum,avem voie sa vorbim,nu?Ne dai voie ,da?


Eu va dau voie, insa nu este constructiv sa ii dati apa la moara cu aceste discutii ! nuo vor ajuta la nimic ! Daca voi ii spuneti, da fataa, asa este, sunt niste nenorociti etc, nu o ajutaticu nimic ! Ma rog, cine vrea, intelege...
Summer_
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:19
De la: etta, la data 2009-10-10 13:34:45
De la: mihai_frv_1986, la data 2009-10-10 13:29:28pt ca noi barbatii facem totul mai mult cu capul decat cu sufletul


mda....si pacat ca mai mult cu cel de jos!!......ma rog,cu exceptiile de riogoare !!.......


mulþumesc pentru susþinere
MISOGIN1
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:28
De la: Summer_, la data 2009-10-11 14:19:25
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 13:58:54Eh,o incurajam pe Yumy sa fie mai optimista,si discutam intre noi ,ca doar e un forum,avem voie sa vorbim,nu?Ne dai voie ,da?


Eu va dau voie, insa nu este constructiv sa ii dati apa la moara cu aceste discutii ! nuo vor ajuta la nimic ! Daca voi ii spuneti, da fataa, asa este, sunt niste nenorociti etc, nu o ajutaticu nimic ! Ma rog, cine vrea, intelege...

Nu i-am dat dreptate,poate vrea sa spuna prin ce trece,ce fel de oameni a intalnit si noi,cele care i-am raspuns,nu am blamat barbatii,ci vorbeam la modul general sau particular prin exemple,despre faptul ca si ei ca si femeile au plusuri si minusuri....nu incurajam o atitudine contra barbatilor,mai ales ca unele dintre noi sunt chiar fericite alaturi de un barbat!Deci,cine vrea intelege,despre ce barfim noi aici;))!
luyyzz
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:34
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 14:34:05
De la: Summer_, la data 2009-10-11 14:19:25
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 13:58:54Eh,o incurajam pe Yumy sa fie mai optimista,si discutam intre noi ,ca doar e un forum,avem voie sa vorbim,nu?Ne dai voie ,da?


Eu va dau voie, insa nu este constructiv sa ii dati apa la moara cu aceste discutii ! nuo vor ajuta la nimic ! Daca voi ii spuneti, da fataa, asa este, sunt niste nenorociti etc, nu o ajutaticu nimic ! Ma rog, cine vrea, intelege...

Nu i-am dat dreptate,poate vrea sa spuna prin ce trece,ce fel de oameni a intalnit si noi,cele care i-am raspuns,nu am blamat barbatii,ci vorbeam la modul general sau particular prin exemple,despre faptul ca si ei ca si femeile au plusuri si minusuri....nu incurajam o atitudine contra barbatilor,mai ales ca unele dintre noi sunt chiar fericite alaturi de un barbat!Deci,cine vrea intelege,despre ce barfim noi aici;))!

Nu e cazul sa te justifici summer percuteaza , dar mai greu
kudikao1
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:36
De la: kudikao1, la data 2009-10-11 14:36:46
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 14:34:05
De la: Summer_, la data 2009-10-11 14:19:25
De la: luyyzz, la data 2009-10-11 13:58:54Eh,o incurajam pe Yumy sa fie mai optimista,si discutam intre noi ,ca doar e un forum,avem voie sa vorbim,nu?Ne dai voie ,da?


Eu va dau voie, insa nu este constructiv sa ii dati apa la moara cu aceste discutii ! nuo vor ajuta la nimic ! Daca voi ii spuneti, da fataa, asa este, sunt niste nenorociti etc, nu o ajutaticu nimic ! Ma rog, cine vrea, intelege...

Nu i-am dat dreptate,poate vrea sa spuna prin ce trece,ce fel de oameni a intalnit si noi,cele care i-am raspuns,nu am blamat barbatii,ci vorbeam la modul general sau particular prin exemple,despre faptul ca si ei ca si femeile au plusuri si minusuri....nu incurajam o atitudine contra barbatilor,mai ales ca unele dintre noi sunt chiar fericite alaturi de un barbat!Deci,cine vrea intelege,despre ce barfim noi aici;))!

Nu e cazul sa te justifici summer percuteaza , dar mai greu


Ce faci pisy, nu mai stii de partea cui sa te dai ? Esti singura si plictisita ? Hai ca te las sa te desfasori in voie pe forum, ca doar aici ai papagal si curaj !

Ai grija sa nu ratezi topicurile pana cand voi mai intra eu, sa faci trafic kudicii, nu ma dezamagi !
Summer_
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Senzatii tari... 25 De la: Yharr 29 Noiembrie 2011 19:21
Pornografia, fanteziile sexuale sunt boli ale sufletului care pot fi invinse! 108 De la: SaveOurSouls 6 August 2014 04:29
Oare sunt gravida??? 40 De la: felixcat 16 Septembrie 2009 11:22
Baie in doi:d 143 De la: gugulina74 9 August 2009 19:11
cum va "intaratatzi" iubitii pt o seara de vis? 23 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:08