Setari Cookie-uri

DE CE BARBATII SUNT ASA...

sunt si barbati care dau in femei dar nu tre sa ramai cu ei ....eu am primit o palma de la el dupa 3 ani si s-a sfarsit imediat totul:)....
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 15:54
De la: andreeaaa88, la data 2009-10-10 15:53:56
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....

offf bn ca mi-ai adus aminte de el

nu mai da vina pe mn ti-ai adus aminte pt ca vb cu el
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 15:55
De la: miky029, la data 2009-10-10 15:54:36sunt si barbati care dau in femei dar nu tre sa ramai cu ei ....eu am primit o palma de la el dupa 3 ani si s-a sfarsit imediat totul:)....

dar cu cine sa raman cu unul care zice ca nu mai are chef de nimic si eu incerc in fiecare zi sa il fac sa se simta mai bine si el nimic, cu unul care inventeaza minciuni ca nu are ce face???sau cu unul care zice ca are treaba si nu se poate intalni cu mn, cu unul care iese cu ink5, cu unul care e obsedat de fotbal???sau sa raman cu unul legat de fusta lui ma-sa sau sa raman cu unul care ma acuza ca eu sunt de vina ca in rel nu merge bine ce sa aleg dintre toti astia?:-?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 15:59
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:00
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:55:36
De la: andreeaaa88, la data 2009-10-10 15:53:56
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....

offf bn ca mi-ai adus aminte de el

nu mai da vina pe mn ti-ai adus aminte pt ca vb cu el

oricum il pedepsesc si chair daca as vrea vreodata sa ma impac cu el nu o sa ii zik da,ptr ca nush daca mai merita
andreeaaa88
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:00
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:00:25
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
niciodata nu am sa proslavesc barbatii trebuie sa faca mai mult decat pot face ca sa deschis un topic in care sa ii laud asa ca poate intr-o alta viata
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:03
De la: andreeaaa88, la data 2009-10-10 16:00:47
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:55:36
De la: andreeaaa88, la data 2009-10-10 15:53:56
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....

offf bn ca mi-ai adus aminte de el

nu mai da vina pe mn ti-ai adus aminte pt ca vb cu el

oricum il pedepsesc si chair daca as vrea vreodata sa ma impac cu el nu o sa ii zik da,ptr ca nush daca mai merita

tu stii cel mai bine
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:05
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:03:47
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:00:25
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
niciodata nu am sa proslavesc barbatii trebuie sa faca mai mult decat pot face ca sa deschis un topic in care sa ii laud asa ca poate intr-o alta viata


atunci critica-l doar pe el!
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:07
dak ai dat numai peste oameni de genul asta nu stiu ce sa zic... eu merg cu prietenul meu la fotbal uneori...(am facut 2 ani de fotbal)....ne mai uitam la meciuri impreuna...bem cate o bere impreuna....il invit eu sa iasa cu baietii lui in oras....si eu imi vad de treaba mea...ies cu fetele sau ies sa ma plimb cu motorul...adica incerc sa inteleg si treburile astea de barbati....pt k asa cum ei sunt obsedati de fotbal sau orice alte lucruri....suntem si noi de machiaje,chilotzei si cai verzi pe pereti....:)nu incerc sa le iau apararea doar gandesc logic:D
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:07
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:03:47
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:00:25
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
niciodata nu am sa proslavesc barbatii trebuie sa faca mai mult decat pot face ca sa deschis un topic in care sa ii laud asa ca poate intr-o alta viata


inca ceva rozmario.
daca n-ai nici macar un cuvant de lauda la adresa lui, daca nimic nu are bun in el, de ce doamne iarta-ma stati impreuna!?? care-i sensu' relatiei voatre!!!!?
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:14
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:07:03
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:03:47
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:00:25
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
niciodata nu am sa proslavesc barbatii trebuie sa faca mai mult decat pot face ca sa deschis un topic in care sa ii laud asa ca poate intr-o alta viata


atunci critica-l doar pe el!

nu-l critic pe el ii critic pe ei ca parca sunteti copiati la indigo
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:15
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:14:31
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:03:47
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:00:25
De la: yumalai, la data 2009-10-10 15:50:26nu m-a inselat nimeni ink slava domnului ca il bateam ma duceam cu el in piata unirii=))=))
sunt dezamagita ca toti sunt atat de nehotarati, ca nu stiu sa isi arate sentimentele, ca uneori sunt mai rau decat niste copii, si la tipul asta de barbatii se mai adauga si cei care inseala, care bat, care jignesc, prefacutii....


rozmario, maine vei deschide un topic in care vei prosavii barbatii, doar ca al tau te-a facut fericita cateva clipe sau il vei proslavii doar pe el?
niciodata nu am sa proslavesc barbatii trebuie sa faca mai mult decat pot face ca sa deschis un topic in care sa ii laud asa ca poate intr-o alta viata


inca ceva rozmario.
daca n-ai nici macar un cuvant de lauda la adresa lui, daca nimic nu are bun in el, de ce doamne iarta-ma stati impreuna!?? care-i sensu' relatiei voatre!!!!?

da ce minunata teorema ai aplicat tu ca sa decoperi ca stau cu el
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:17
De la: miky029, la data 2009-10-10 16:07:22dak ai dat numai peste oameni de genul asta nu stiu ce sa zic... eu merg cu prietenul meu la fotbal uneori...(am facut 2 ani de fotbal)....ne mai uitam la meciuri impreuna...bem cate o bere impreuna....il invit eu sa iasa cu baietii lui in oras....si eu imi vad de treaba mea...ies cu fetele sau ies sa ma plimb cu motorul...adica incerc sa inteleg si treburile astea de barbati....pt k asa cum ei sunt obsedati de fotbal sau orice alte lucruri....suntem si noi de machiaje,chilotzei si cai verzi pe pereti....:)nu incerc sa le iau apararea doar gandesc logic:D

nu mi se pare logic ca atata timp cat te implici intr-o rel am2 au niste obligatii
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:19
rozmario, io am vorbit serios! nu ma intereseaza daca stati sa nu in acelasi loc.
stat in sensu' sa fiti impreuna, nu sa locuiti impreuna.
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:19
De la: miky029, la data 2009-10-10 16:07:22:



tu nu stii sa trimiti un mesaj de salut cand depui si o cerere de prietenie!!??
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:21
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:19:18rozmario, io am vorbit serios! nu ma intereseaza daca stati sa nu in acelasi loc.
stat in sensu' sa fiti impreuna, nu sa locuiti impreuna.

din pey tocmai asta e faza nu mai suntem impreuna dar greu sa pricepi ca nu mai sunt cu el
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:23
rozmario, incerci sa ma faci prost si nu cred ca-i cazu'. io am vorbit serios.
in schimb, ai reusit sa ma faci sa-mi schimb parerea despre tine.
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:28
scuze scuze geo ;;)
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:29
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:28:33rozmario, incerci sa ma faci prost si nu cred ca-i cazu'. io am vorbit serios.
in schimb, ai reusit sa ma faci sa-mi schimb parerea despre tine.

eu sa te fac sa te simti prost nici nu era intentia mea:-)
crezi ca pt mn conteaza parerea ta?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:35
si apropo de ce ai modificat mesajul?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:36
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:35:16
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:28:33rozmario, incerci sa ma faci prost si nu cred ca-i cazu'. io am vorbit serios.
in schimb, ai reusit sa ma faci sa-mi schimb parerea despre tine.

eu sa te fac sa te simti prost nici nu era intentia mea:-)
crezi ca pt mn conteaza parerea ta?



am citit tot topicul de doua ori ca sa vad unde spui ca nu mai sunteti impreuna.
ghici!!!?? nu-i nicaieri scris aspectu' asta.

nu ma faci sa ma simt prost, m-ai facut prost!
ura ta provizorie indreptata asupra barbatilor, ar trebuiii s-o descarci in alta parte!
geo_x
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:40
Yumi,niciodata n-o sa ii intelegem pe deplin si nici ei pe noi,vezi tu,tocmai asta-i farmecul,sa incercam sa descoperim in fiecare zi ceva ,sa invatam in fiecare zi ceva si sa-i acceptam cu plusurile si minusurile lor.Cat despre nehotarare..hmmm....pai daca isi doresc cu adevarat ceva sau isi propun ceva ,vor face totul sa-si indeplineasca obiectivul.Noi suntem mai sensibiloase si vrem sa-i facem pe ei sa simta sau sa actioneze asa cum ne-am dorii saum visam noi.Dar de unde stim ca ei nu iubesc sau nu sufera mai mult?Nu avem cum sa le spunem insensibili,pt ca si ei sunt sensibili,sentimentali,dar o arata mai rar.....(sensibilitatea)
luyyzz
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:44
asta incercam sa zic si eu luyz
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:46
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:40:20
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:35:16
De la: geo_x, la data 2009-10-10 16:28:33rozmario, incerci sa ma faci prost si nu cred ca-i cazu'. io am vorbit serios.
in schimb, ai reusit sa ma faci sa-mi schimb parerea despre tine.

eu sa te fac sa te simti prost nici nu era intentia mea:-)
crezi ca pt mn conteaza parerea ta?



am citit tot topicul de doua ori ca sa vad unde spui ca nu mai sunteti impreuna.
ghici!!!?? nu-i nicaieri scris aspectu' asta.

nu ma faci sa ma simt prost, m-ai facut prost!
ura ta provizorie indreptata asupra barbatilor, ar trebuiii s-o descarci in alta parte!

1 la mana nu urasc pe nimeni
2 sunt dezamagita ca toata lumea prefera sa profite de cel de langa el doar ca sa ii fie lui bine
3 barbatii zic ca sunt directi dar niciodata nu spun stii vreau asta si asta...
nu pot sa neg sunt si femei rele si barbati la fel....dar de ce nimeni nu face un efort sa fie mai bine
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:49
De la: miky029, la data 2009-10-10 16:46:43asta incercam sa zic si eu luyz

E Yumi putin suparici,da-i trece,asa-i ?E doar o pasa baby si o sa fie totul bine:)!Vezi,probabil daca nu eram asa in love ,as fi spus la fel-ca si mie imi vine uneori sa dau cu el de pamant cand ne contram,dar stiu ca e mai bine sa-mi spuna verde-n fata niste chestii sau sa nu fie mereu de acord cu mine,pt ca apoi o iau razna si o sa cred ca am mereu dreptate.....
luyyzz
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:50
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 16:44:39Yumi,niciodata n-o sa ii intelegem pe deplin si nici ei pe noi,vezi tu,tocmai asta-i farmecul,sa incercam sa descoperim in fiecare zi ceva ,sa invatam in fiecare zi ceva si sa-i acceptam cu plusurile si minusurile lor.Cat despre nehotarare..hmmm....pai daca isi doresc cu adevarat ceva sau isi propun ceva ,vor face totul sa-si indeplineasca obiectivul.Noi suntem mai sensibiloase si vrem sa-i facem pe ei sa simta sau sa actioneze asa cum ne-am dorii saum visam noi.Dar de unde stim ca ei nu iubesc sau nu sufera mai mult?Nu avem cum sa le spunem insensibili,pt ca si ei sunt sensibili,sentimentali,dar o arata mai rar.....(sensibilitatea)

asta stiu barabtii sunt f sensibili mai sensibili decat noi daca ii atingi acolo unde ii doare dar ei se gandesc cumva daca noi suntem sensibile:-? ?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:51
ii trece,toate trec!:)....
miky029
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:52
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 16:50:26
De la: miky029, la data 2009-10-10 16:46:43asta incercam sa zic si eu luyz

E Yumi putin suparici,da-i trece,asa-i ?E doar o pasa baby si o sa fie totul bine:)!Vezi,probabil daca nu eram asa in love ,as fi spus la fel-ca si mie imi vine uneori sa dau cu el de pamant cand ne contram,dar stiu ca e mai bine sa-mi spuna verde-n fata niste chestii sau sa nu fie mereu de acord cu mine,pt ca apoi o iau razna si o sa cred ca am mereu dreptate.....

nu cred ca am dreptate doar ca daca ma dezamagea unul singur ziceam o sa gas altul mai bun dar knd dai peste mai multi acre zic doar vorbe in vant te intrebi oare toti sunt copiati la indigo?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:54
De la: miky029, la data 2009-10-10 16:52:39ii trece,toate trec!:)....

de 1 an tot trece
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:54
De la: yumalai, la data 2009-10-10 16:51:34
De la: luyyzz, la data 2009-10-10 16:44:39Yumi,niciodata n-o sa ii intelegem pe deplin si nici ei pe noi,vezi tu,tocmai asta-i farmecul,sa incercam sa descoperim in fiecare zi ceva ,sa invatam in fiecare zi ceva si sa-i acceptam cu plusurile si minusurile lor.Cat despre nehotarare..hmmm....pai daca isi doresc cu adevarat ceva sau isi propun ceva ,vor face totul sa-si indeplineasca obiectivul.Noi suntem mai sensibiloase si vrem sa-i facem pe ei sa simta sau sa actioneze asa cum ne-am dorii saum visam noi.Dar de unde stim ca ei nu iubesc sau nu sufera mai mult?Nu avem cum sa le spunem insensibili,pt ca si ei sunt sensibili,sentimentali,dar o arata mai rar.....(sensibilitatea)

asta stiu barabtii sunt f sensibili mai sensibili decat noi daca ii atingi acolo unde ii doare dar ei se gandesc cumva daca noi suntem sensibile:-? ?

Uneori ranesc fara sa vrea.Si eu)mai spun uneori cate ceva la nervi,dar nu atat de adanc incat sa raneasca si apoi imi pare rau.Asa si barbatii sunt impulsivi si depinde foarte mult de la barbat la barbat,unii sunt exagerat de sensibili,iar altii par stane de piatra.Imi povestea cineva,ca avea o pseudo-relatie in care el chipurile avea voie sa se intalneasca si cu altele,ea nu avea voie si cica o testa sa vada cat tine la el si daca rezista presiunii.El avea nevoie de o femei care sa gandeasca....!Deci unii sunt sony rau,cum o dai nu e bine,asta era din aceia care schimbau sensurile actiunilor dupa cum ii convenea lui s-o faca.
luyyzz
Postat pe 10 Octombrie 2009 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAPRA e animal,sau pozitzie? 42 De la: oargacorina 9 Mai 2011 17:41
Oupss!...sex shi mai ce...?:-?? 60 De la: MIS0GIN 1 Octombrie 2009 17:25
SEX 112 De la: MaraDonna 20 Octombrie 2009 22:23
al meu.x 9 De la: marco918 7 Noiembrie 2011 00:22
PSIHOTERAPIE 2 De la: andreea1976 15 August 2009 23:38