Setari Cookie-uri

test poligraf...

Fetelor...stiti cum pot sa gasesc pe cineva kre realizeaza teste cu poligraful? ma rog, am gasit diferite firme pe google dar ...nush kt d penibil suna ...dar as vrea k "adevarul" sa nu iasa la iveala! trebuie sa demonstrez prietenului meu d 4 ani k nu l-am inselat niciodata, desi eu am facut asta pe o perioada d 1 an si cea mai buna prietena m-a dat in vileag:((...acum singura posibilitate e sa-i demonstrez asta numai prin asa ceva si sigur dk ma duc cu el o sa se afle...de acee, dk are cineva habar cum se pot "manari" astea..sau da-ti-mi o idee.....plsssss
roshkata
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:18
adica vrei sa incerci sa vezi daca poti pacali testul poligraf si sa-l minti in continuare pe prietenul tau?
yumy
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:21
In ziua de azi cu spaga faci orice, suna la una din firme si intereseaza-te, dar probabil ca te va costa ceva. Oricum e o prostie, daca dupa 4 ani nu are incredere in tine, inseamna ca stie ceva sigur, asa ca degeaba te chinui.
Mai bine jura-i pe ceva, pe dragostea voastra , spre exemplu ca si asa nu dai doi bani pe ea din moment ce l-ai inselat.
andrushca20
Postat pe 16 Octombrie 2009 14:12
FANTASTIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un topic mai sublim nu puteam gasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!MINUNAT!!!! ce reclama ne face femeia asta!
greierash_is_back
Postat pe 16 Octombrie 2009 14:18
Acum serios.. chiar nu esti in stare sa spui iubitului (aka barbatului care se presupune ca te cunoaste cel mai bine)... "NU te-am inselat, daca nu ma crezi.. uite usa"? Daca iese pe usa, inchide-o bine in urma lui.. si uita-l.
rashela
Postat pe 16 Octombrie 2009 14:25
vai,pana aici se ajunge intr o relatie
imi pare rau ca nu pot sa te ajut ....topikul asta ma depaseste
mikydutza0202
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:38


impuscati-va

aveti probleme amandoi
taiko_delia
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:52
Daca ai dat-o in bara si s-a aflat nu apela la test ca iese si mai rau.
botyk
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:31
buna fetelor :) daca doriti sa facetzi bani usor stand acasa linistite :) fara prea multe griji si bineinteles legal puteti sa mi adaugati idul pentru detalii kitty_byia
kitty_byia
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:44
De la: kitty_byia, la data 2009-10-16 16:44:01buna fetelor :) daca doriti sa facetzi bani usor stand acasa linistite :) fara prea multe griji si bineinteles legal puteti sa mi adaugati idul pentru detalii kitty_byia



detalii


daca esti vreun virus...troian, etc
taiko_delia
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:45
De la: kitty_byia, la data 2009-10-16 16:44:01buna fetelor :) daca doriti sa facetzi bani usor stand acasa linistite :) fara prea multe griji si bineinteles legal puteti sa mi adaugati idul pentru detalii kitty_byia


sa inteleg ca pui chestia asta pe toate topicurile?
botyk
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:48
De la: botyk, la data 2009-10-16 16:48:01
De la: kitty_byia, la data 2009-10-16 16:44:01buna fetelor :) daca doriti sa facetzi bani usor stand acasa linistite :) fara prea multe griji si bineinteles legal puteti sa mi adaugati idul pentru detalii kitty_byia


sa inteleg ca pui chestia asta pe toate topicurile?



.....a facut si topic
taiko_delia
Postat pe 17 Octombrie 2009 12:27
cati 2 ani ai? si daca l-ai inselat cred k ti-a dat motive. nu ai curajul de ati asuma o gresala? asta e f grav..ce tampenii cu teste poligraf..crezi ca esti tu asa perspicace de a insela un poligraf..crede-ma faci mai mult rau decat bine..parerea mea este ca amandoi aveti o problema...tu: pt ca l-ai inselat si fie ca afla sau nu(pe diferite cai) ai facut-o si nu poti schimba asta..iar el: pentru ca intr-un fel sau altul te-a adus in situatia de a o face...good luck
syrenne
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:40
cati ani aceti fratilor?pe ce lume traiti?duceti-va la biserica mai bine si rugati-va sa va dea Dumnezeu mai multa minte si sa va lumineze capul imbibat de baliverne.
esti tare fata da nu mai bine ai spune tu adev?daca l-ai inselat inseamna ca nu-l iub si daca nu-l iubesti te desparti.
melka
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:46
De la: maryanna, la data 2009-10-14 19:18:04Fetelor...stiti cum pot sa gasesc pe cineva kre realizeaza teste cu poligraful? ma rog, am gasit diferite firme pe google dar ...nush kt d penibil suna ...dar as vrea k "adevarul" sa nu iasa la iveala! trebuie sa demonstrez prietenului meu d 4 ani k nu l-am inselat niciodata, desi eu am facut asta pe o perioada d 1 an si cea mai buna prietena m-a dat in vileag:((...acum singura posibilitate e sa-i demonstrez asta numai prin asa ceva si sigur dk ma duc cu el o sa se afle...de acee, dk are cineva habar cum se pot "manari" astea..sau da-ti-mi o idee.....plsssss


Daca relatiile sunt bazate pe minciuna nu fac 2 bani.Cat o sa mai minti?Te minti de fapt pe tine si implicit pe ceilalti.Ce-ar fi sa incerci adevarul?Daca nu merge pe sinceritate si incredere relatia nu va rezista .

Postat pe 18 Octombrie 2009 13:55
daca l-ai inselat inseamna ca a fost un motiv ptr care a durat atat de mult cealalta relatie, daca ai renuntat tu la celalalt inseamna ca il doreai pe actualul, iar daca nu poti comunica cu el si sa ii explici motivul ptr care l-ai inselat, ca poate si el are partea lui de vina, atunci renunta la aceasta relatie care oricum nu va avea un viitor daca incerci sa ascunzi niste lipsuri din relatia voastra. incearca sa fi cinstita in primul rand fata de tine. nu e o lectie de moralitate ceea ce am spus, se poate intampla oricui. dar conteaza sa fim cinstiti in primul rand fata de noi.
ioana1305
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:08
fato...revino-ti! din ceea ce spui tu mie mi se pare ca tu stai cu el din interes (care o fi ala) de nu vrei sa il pierzi! in orice caz in cazul de fata nici nu se pune problema de iubire! il inseli un an si dup-aia mai ai tupeul sa vrei sa ii demonstrezi contrariul?
sfatul meu: decat sa dai bani sa afle adevarul de la un aparat (pe care nu poti sa il minti oricat ai incerca) mai bine spune-i adevarul in fata si cere-ti scuze k poate asa mai ai vreo sansa. minciuna are picioare scurte, mai devreme sau mai tarziu tot se va afla!
10ANA
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:40
Poti trece testul cu poligraful si ai 2 posibilitati:
1.sa incepi sa crezi minciuna ta,cel putin 50%,acel „lucru „ nu s-a intamplat,nu l-ai inselat,sa iti reprimi sentimentul de vinovatie.E psihologic dovedit,insa necesita mult timp si „lucru„ interior.SAU
2.sa-l mituiesti pe cel care face testul
De fapt exista si a 3-a,„ce atatea teste dom,le,ma crezi au ba..?Daca ba,atunci hai pa!Si cu asta basta

In fine,cel mai corect e sa spui adevarul,daca te iubeste,te va ierta si....o sa te banuiasca mereu
NUMAI BINE!!
kika25
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:02
De la: maryanna, la data 2009-10-14 19:18:04Fetelor...stiti cum pot sa gasesc pe cineva kre realizeaza teste cu poligraful? ma rog, am gasit diferite firme pe google dar ...nush kt d penibil suna ...dar as vrea k "adevarul" sa nu iasa la iveala! trebuie sa demonstrez prietenului meu d 4 ani k nu l-am inselat niciodata, desi eu am facut asta pe o perioada d 1 an si cea mai buna prietena m-a dat in vileag:((...acum singura posibilitate e sa-i demonstrez asta numai prin asa ceva si sigur dk ma duc cu el o sa se afle...de acee, dk are cineva habar cum se pot "manari" astea..sau da-ti-mi o idee.....plsssss



draga mea...in primul rand...nasol ca nu te crede...iar poligraful...s poate pacali...cu 1-2 pastile de nitroglicerina tinute sub limba cu vreo 5-10 min inainte de poligraf.
kittyymik
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:52
Cum era treaba aia cu 'barbatii e toti niste prosti ptr ca inseala si minte'? :) Eh uite ca nici cu tine nu mi-e rusine
ppbyanca_85
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:42
Rashela are dreptate
kudika054546
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:47
jurate pe rosu!
one_size
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:02
De la: one_size, la data 2009-10-23 10:02:37jurate pe rosu! [/quote

ma jur eu da numai pe verde
spumosu
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:28
De la: spumosu, la data 2009-10-23 10:28:30
De la: one_size, la data 2009-10-23 10:02:37jurate pe rosu! [/quote

ma jur eu da numai pe verde

nu se pune!
one_size
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:29
De la: one_size, la data 2009-10-23 10:29:18
De la: spumosu, la data 2009-10-23 10:28:30
De la: one_size, la data 2009-10-23 10:02:37jurate pe rosu! [/quote

ma jur eu da numai pe verde

nu se pune!



da pe mov?..............putin mov
spumosu
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:30
nu! doar pe rosu!
one_size
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:32
De la: one_size, la data 2009-10-23 10:32:59nu! doar pe rosu!


spumosu
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:36
De la: maryanna, la data 2009-10-14 19:18:04Fetelor...stiti cum pot sa gasesc pe cineva kre realizeaza teste cu poligraful? ma rog, am gasit diferite firme pe google dar ...nush kt d penibil suna ...dar as vrea k "adevarul" sa nu iasa la iveala! trebuie sa demonstrez prietenului meu d 4 ani k nu l-am inselat niciodata, desi eu am facut asta pe o perioada d 1 an si cea mai buna prietena m-a dat in vileag:((...acum singura posibilitate e sa-i demonstrez asta numai prin asa ceva si sigur dk ma duc cu el o sa se afle...de acee, dk are cineva habar cum se pot "manari" astea..sau da-ti-mi o idee.....plsssss
cristiana_cris
Postat pe 27 Octombrie 2009 11:17
De la: maryanna, la data 2009-10-14 19:18:04Fetelor...stiti cum pot sa gasesc pe cineva kre realizeaza teste cu poligraful? ma rog, am gasit diferite firme pe google dar ...nush kt d penibil suna ...dar as vrea k "adevarul" sa nu iasa la iveala! trebuie sa demonstrez prietenului meu d 4 ani k nu l-am inselat niciodata, desi eu am facut asta pe o perioada d 1 an si cea mai buna prietena m-a dat in vileag:((...acum singura posibilitate e sa-i demonstrez asta numai prin asa ceva si sigur dk ma duc cu el o sa se afle...de acee, dk are cineva habar cum se pot "manari" astea..sau da-ti-mi o idee.....plsssss

urit din partea ta sa inseli...insa urit din partea prietenei sa te parasca...
cristiana_cris
Postat pe 27 Octombrie 2009 11:18
eu am patit altfel. prietenul meu la un mom dat a crezut ca l-am inselat si am facut testul poligraf(12 mil-nu ca m-ar da banii afara din casa). si l-am picat desi am zis adevaru...aveti ideea care a fost problema? sau daca stie cineva etapele testului sa stiu daca totu a fost corect sau nu? :(
kudika475079
Postat pe 21 Noiembrie 2011 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
il iubesc dar vreau sa l parsesc 76 De la: alexandra0788 18 Decembrie 2012 10:18
sunt confuza 3 De la: kudika_1018659 26 Septembrie 2016 07:27
Cum sa uit? 28 De la: kudika_21776 1 Decembrie 2012 00:57
Telenovela 8 De la: silky 4 Ianuarie 2011 15:22
Friends with benefits?! 4 De la: kudika_8080 25 Octombrie 2012 21:30