Setari Cookie-uri

help

am si eu o problema.mi'a venit ciclul cu 2 saptamani mai devreme in conditiile in care iau anticoncetionale novinette si intotdeauna mi'a venit la 25 de zile. si pe deasupra imi tine de vreo saptamana,doar ca nu curge la fel de mult ca la un ciclu normal...
Voua vi s'a intamplat asa ceva? ce ma sfatuiti?
steffylik
Postat pe 18 Octombrie 2009 12:11
De la: steffylik, la data 2009-10-18 12:11:00 am si eu o problema.mi'a venit ciclul cu 2 saptamani mai devreme in conditiile in care iau anticoncetionale novinette si intotdeauna mi'a venit la 25 de zile. si pe deasupra imi tine de vreo saptamana,doar ca nu curge la fel de mult ca la un ciclu normal...
Voua vi s'a intamplat asa ceva? ce ma sfatuiti?

Mergi la ginecolog
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:38
pfffff.... n-ai bani de medici nu? incearca la policlinicile statului. prea sub nivelul tau? atunci scoate bani din buzunaru de la geanta si incearca la privat!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:43
am comentat eu ceva de bani sau de nivelul meu?
nu inteleg de ce esti sarcastica si faci un comentariu atat de aiurea.
nu trebuia sa raspunzi daca te'a deranjat atat de mult problema mea.
si pana la urma e problema mea daca am bani de privat sau nu,nu vad ce te ataci tu atat
steffylik
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:49
pt. ca in loc sa pui intrebari pe forum si sa mai si astepti nu stiu cate zile un raspuns, apoi sa cauti pe google ce-o fi aia.....AR TREBUI SA MERGI LA MEDICUL GINECOLOG!!!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:51
si pt. ca efectiv m-am saturat de proaste ca tine care spera sa primeasca un sfat de la persoane neautorizate in mare parte!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:52
nu crezi ca ar trebuie sa ai grija cum vorbesti? pt ca eu nu te'am jignit. iti dai cu parerea despre mine fara ca macar sa ma cunosti. si stii ceva, asta e un forum si daca e forum pot sa intreb ce vreau.
si alta data decat sa'ti dai cu parerea aiurea despre cineva sau ceva mai bine taci
steffylik
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:12
Orice femeie desteapta....ar pune intrebarea asta unui medic......si nu pe un forum.
Daca te uiti mai bine.....asta e un site....nu ginecologie.....
andreea1976
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:16
Bine ca nu ne-ai descris si ce iti curge ! Du-te fata la doctor, la ginecolog mai exact !
Summer_
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:17
De la: steffylik, la data 2009-10-18 17:12:12nu crezi ca ar trebuie sa ai grija cum vorbesti? pt ca eu nu te'am jignit. iti dai cu parerea despre mine fara ca macar sa ma cunosti. si stii ceva, asta e un forum si daca e forum pot sa intreb ce vreau.
si alta data decat sa'ti dai cu parerea aiurea despre cineva sau ceva mai bine taci


pffff....trebuia sa-mi dau seama ca proastele tot proaste raman oricat ai incerca sa le trezesti! DANG!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:36
De la: steffylik, la data 2009-10-18 12:11:00 am si eu o problema.mi'a venit ciclul cu 2 saptamani mai devreme in conditiile in care iau anticoncetionale novinette si intotdeauna mi'a venit la 25 de zile. si pe deasupra imi tine de vreo saptamana,doar ca nu curge la fel de mult ca la un ciclu normal...
Voua vi s'a intamplat asa ceva? ce ma sfatuiti?


Buna. O fosta colega de facultate, a avut o problema asemenatoare cu a ta. Stiu ca a renuntat la anticonceptionale pentru o luna, crezand ca din aceasta cauza avea problema, insa nu era din cauza asta. S-a dus intr-un final la medicul ginecolog si a urmat un tratament din cate imi amintesc. De aceea te sfatuiesc sa te duci la un medic ginecolog pentru a rezolva problema.
Rennata
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:34
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-18 18:36:13
pffff....trebuia sa-mi dau seama ca proastele tot proaste raman oricat ai incerca sa le trezesti! DANG!


Draga moldoveanco, de ce postezi doar de dragul de a avea mai multe posturi si nu vrei sa ajuti persoana care are o problema? Ti-a promis cineva de pe aici ca atunci cand ajungi la 5000 de posturi sau mai multe iti va da un vibrator pentru ati putea satisface cele mai profunde si erotice fantezii. Maturizeaza-te! Esti penibila!

In alta ordine de idei, esti o victima, un om neinteles. Poate si din cauza ca nu esti capabila sa aduci un singur argument, ci doar pseudo-insulte.
Rennata
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:52
catelush my_eyes....credeai ca daca iti faci cont, te bag mai mult in seama ??? no chance! RIP!
greierash_is_back
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:45
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-19 10:45:22catelush my_eyes....credeai ca daca iti faci cont, te bag mai mult in seama ??? no chance! RIP!


Cred ca ma confunzi, eu nu am nevoie de atentia ta, poti sa ti-o infingi undeva, nu trebuie sa mai zic unde, ca e clar.



PS: easy post, hai ca poti , doar esti la maraton pentru acel vibrator Moldoveanca frustrata ce esti.
Rennata
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:04
De la: Rennata, la data 2009-10-19 11:04:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-19 10:45:22catelush my_eyes....credeai ca daca iti faci cont, te bag mai mult in seama ??? no chance! RIP!


Cred ca ma confunzi, eu nu am nevoie de atentia ta, poti sa ti-o infingi undeva, nu trebuie sa mai zic unde, ca e clar.



PS: easy post, hai ca poti , doar esti la maraton pentru acel vibrator Moldoveanca frustrata ce esti.


pai si daca n-ai nevoie de atentia mea...la ce mai complici cu replicile astea de ghetou??? si daca ai vreo problema cu moldovencele....spune-o raspicat sa te auda toata lumea!
greierash_is_back
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:46
De la: Rennata, la data 2009-10-19 11:04:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-19 10:45:22catelush my_eyes....credeai ca daca iti faci cont, te bag mai mult in seama ??? no chance! RIP!


Cred ca ma confunzi, eu nu am nevoie de atentia ta, poti sa ti-o infingi undeva, nu trebuie sa mai zic unde, ca e clar.



PS: easy post, hai ca poti , doar esti la maraton pentru acel vibrator Moldoveanca frustrata ce esti.


tu realizezi cam cat de trista esti sa-ti faci un cont nou doar pt. ca eu am zis ca m-am speriat cand am vizualizat o poza (in care fie vorba intre noi, chiar aratai oribil......) ???? si ma urmaresti ca un catelus...cica sa-mi dai peste nas....crezi tu.... iti recomand o noapte de sex, ori cu cineva, ori singura! oricum ar fi face minuni!
greierash_is_back
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:40
De la: steffylik, la data 2009-10-18 12:11:00 am si eu o problema.mi'a venit ciclul cu 2 saptamani mai devreme in conditiile in care iau anticoncetionale novinette si intotdeauna mi'a venit la 25 de zile. si pe deasupra imi tine de vreo saptamana,doar ca nu curge la fel de mult ca la un ciclu normal...
Voua vi s'a intamplat asa ceva? ce ma sfatuiti?
.......................Anticonceptionalele le ei dupa ce ti-ai facut analizele saua sa dupa ureche sau ca ti le-a recomanadat o prietena?......poate esti racita,organismul tau nu se impaca bine cu ele etc.....dar cel mai bine mergi la un medic!
fff35
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:49
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-19 12:40:47
De la: Rennata, la data 2009-10-19 11:04:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-19 10:45:22catelush my_eyes....credeai ca daca iti faci cont, te bag mai mult in seama ??? no chance! RIP!


Cred ca ma confunzi, eu nu am nevoie de atentia ta, poti sa ti-o infingi undeva, nu trebuie sa mai zic unde, ca e clar.



PS: easy post, hai ca poti , doar esti la maraton pentru acel vibrator Moldoveanca frustrata ce esti.


tu realizezi cam cat de trista esti sa-ti faci un cont nou doar pt. ca eu am zis ca m-am speriat cand am vizualizat o poza (in care fie vorba intre noi, chiar aratai oribil......) ???? si ma urmaresti ca un catelus...cica sa-mi dai peste nas....crezi tu.... iti recomand o noapte de sex, ori cu cineva, ori singura! oricum ar fi face minuni!


Fatuca nu sunt cine crezi/iti doresti tu sa fiu. Mi-am facut cont nou sa comentez pe forum, daca tu esti atat de inapta sa crezi ca as fi mata sau cine crezi tu, e problema ta. Sa revenim ontopic.
Rennata
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:18
nu ma plictisesc so...RIP!
greierash_is_back
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:39
Ai dreptate Rennata in legatur cu moldoveanca,cu siguranta e o frustrata care se baga in seama,nu inteleg daca nu le place intrebarea la ce se mai chinuie sa de-a un raspuns,si mai zice ca altcineva e proasta,cand de fapt ea este.
rahela11
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:18
De la: rahela11, la data 2009-11-02 16:18:28Ai dreptate Rennata in legatur cu moldoveanca,cu siguranta e o frustrata care se baga in seama,nu inteleg daca nu le place intrebarea la ce se mai chinuie sa de-a un raspuns,si mai zice ca altcineva e proasta,cand de fapt ea este.


in "legatur" cu moldoveanca, ma chinui sa "da-u" un raspuns pt. ca alte p.r.o.a.s.t.e ca tine sa vada mesajele si sa nu mai intrebe aiurea pe net lucruri legate de sanatate in loc sa mearga la medic! da' frate.....cum m-ai nimerit tu ca sunt frustrata si p.r.o.a.s.t.a ca prefer opinii avizate nu sfaturi de amatori! ce va mai place sa va infundati singure.....

p.s. cine p.u.l.a. mea te-a bagat in seama ca sa vorbesti despre mine??????nu vezi ca nici renata nu-ti raspunde?????? patetic!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am probleme cu nervii.... 48 De la: Indiana_Jones 27 Octombrie 2011 23:58
Cea mai grea suferinta!!! 3 De la: valivieru96 15 Februarie 2010 23:57
salut 21 De la: alina_constantin88 25 Iunie 2010 09:41
cum sa fac sa imi intarzie menstruatia?? 55 De la: andreea_3 28 Aprilie 2016 07:18
soia ajuta gingiile? 10 De la: ascris 27 Februarie 2011 14:35