Setari Cookie-uri

Cea mai grea suferinta!!!

Buna,am cateva zile decand sunt in stare de soc,stau si ma gandesc daca nu era mai bine sa fim mai putin evoluati,si ma refer acum la masini,poate ca era mai bine daca ramaneam ca pe vremea bunicilor sa umblam cu boii la caruta,decat aceste nenorocite de masini din cauza carora mor zilnic atatia oameni,astazi am fost la imormantarea la doi din cei 5 care au murit in accidentul de la Poarta Alba C-ta,maine va fi imormant ataltul,3 sunt vecini,cata durere a putut incapea pe straduta aia Doamneee!!!au murit fara nici-o vina,aveau varsta de 20,22,22,28 si 37,poate multi din cei ce veti citi o sa spuneti ca nu am avut ce face,dar cei care au pierdut pe cineva apropiat intr-un accident cu siguranta va intelege,acum nici nu mai am cuvinte..doar de ce ei?de ce acum in floarea varstei?din cauza nenorocitelor de masini....a celor care conduc aceasta tara de...care nu reusesc sa faca autostrazi...a celor inresponsabili care conduc nebuneste....din cauza celor inconstienti care nu-si verifica masinile(ca in cazul lor)au murit din cauza ca s-a desprins o roata de la un tir a ajns in fata altuia care s-a rasturnat si a intrat in ei,din cauza unei roti au murit 5 persoane si alte 2 au slabe sanse de supravietuire,pacat si D-zeu sa le de-a putere celor care isi pierd persoane dragi,sa le de-a putere sa indure suferinta!!!
yza79
Postat pe 15 Februarie 2010 22:37
Dumnezeu sa-i ierte!
tavi85
Postat pe 15 Februarie 2010 22:39
valivieru96
Postat pe 15 Februarie 2010 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help!!! 9 De la: Floare_de_castan 31 Mai 2009 19:15
un help aici 29 De la: nicossia 2 Februarie 2010 11:31
am nevoie de raspunsuri 11 De la: judgingamy 1 Septembrie 2010 13:02
depresie la 23 de ani? 118 De la: alfredodecurtofreco 7 Noiembrie 2010 09:06
Dureri menstruale si ciclu menstrual neregulat 28 De la: ocs 3 Aprilie 2011 23:09