Setari Cookie-uri

imi vreau iubirea inapoi!!!!

sunt cu cineva de 5 ani si 3 luni si de prin septembrie a inceput sa ma insele sau cel putin asa a reiesit din mesajele pe care i le am citit.i am cerut explicatii dar imi raspunde total aberant,ca el nu ma inseala ca sunt eu nebuna.vreau sa fie totul ca inainte,ca in ani trecuti.langa el am cele mai frumoase amintiri si el este primul si singurul barbat din viata mea si nu am puterea sa l parasesc.i am spus ca il iert daca m a inselat dar sa nu mai continue,doar de dragul lui am incercat sa fiu eu cea care lasa de la ea.insa cand ne am intalnit odata, i a sunat telefonul si s a indepartat de mine ca sa nu aud ce vorbeste, m am suparat foarte rau si am inceput sa ne certam,atunci m am convins ca are o aventura cu cineva si probabil e de ceva timp.i am explicat in modul cel mai frumos ca daca are pe altcineva sa ma lase in pace ca il inteleg,nu sunt cretina dar el imi zice ca sunt singura lui iubire si sunt viata lui.atunci apare intrebarea:cu cine isi da el mesaje si cu cine vorbeste la telefon si se ascunde de mine???voi ce ma sfatuiti sa fac???
kudika076123
Postat pe 21 Octombrie 2009 18:37
De la: kudika076123, la data 2009-10-21 18:37:30?voi ce ma sfatuiti sa fac???


sa iei niste lecitina sa-ti fie amintirile proaspete si niste calmante. puternice calmante!
geo_xx
Postat pe 21 Octombrie 2009 18:47
buna,

eu tot nu am inteles de la tine ce era scris in acele mesaje.
daca intr-adevar are o aventura eu zic sa te desparti de el pentru ca este clar ca ceva in relatia voastra nu mai merge si el daca nu a fost destul de barbat sa incerce sa rezolve situatia, ba mai mult s-a aruncat in bratele alteia e clar ca nu merita nimik.


multu succes in continuare.
kkt
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:24
pãrerea mea este cã iubitul tãu mai are pe cineva...de ce te umileºti atât?chiar nu înþeleg...ce conteaza 5 ani?ºi nici mãcar nu sunteþi cãsãtoriþi...ce sã mai zic de cuplurile cu 20 ani vechime, sau chiar mai mult?mda...ce zice lumea?familia?prietenii?dar eu nu înþeleg trãim cumva cu ei?ºtiu ei oare de fapt ce se intâmplã zi de zi?ºtiu ei oare ce simþim?...fetiþã draga, viaþa e frumoasã ºi meritã trãitã, zâmbind, iubind, oferind ºi primind....
catalina69
Postat pe 30 Octombrie 2009 15:43
si daca te certi cu el si ii reprosezi, crezi ca vine la tine?! eu zic sa il lasi sa aleaga...da-i timp....cine stie?! poate a fost doar o aventura si daca il lasi in pace, o sa se gandeasca serios la tine, o sa-i fie dor, o sa vada ca a gresit si se va intoarce la tine............tu chiar asta vrei?! sa iti aduci aminte mereu ca el a calcat candva stramb si tu l-ai iertat? sau ii vei reprosa toata viata?
gandeste-te serios ce vrei, viata nu e o joaca si nu ai de ce sa alegi nefericirea........
..........................................................................................................................................................
http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=blog§ion=0&art=9
danatisianu
Postat pe 30 Octombrie 2009 15:50
In momentul cand lasi de la tine desi el are o vina majora,se cheama ca te transformi in femeia-pres.
Daca te respecti pe tine nu accepti asta.Mai gandeste-te!
wanda_love_you
Postat pe 4 Noiembrie 2009 17:15
nu stii ce se intampla de fapt, deci nu trage concluzii pripite .nu te chinui fara motiv. ai rabdare, , da i o pauza, lasa l sa i fie dor si vezi ce va fi apoi.daca te vrea, si si doreste sa fiti impreuna, va fi cu tine,daca vrea in alta parte, va fi in alta parte. intelegi, nu poti tine pe nimeni langa tine cu forta,oricat de mult l ai iubi sau oricat de mult l ai vrea inapoi, daca nu vrea. e pacat doar daca minte.,dar vei sti curand.
important e a nu te minti singura si sa vezi evidentele,
mult succes
anda_a
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme de comunicare 8 De la: lilioara 27 Iulie 2009 11:36
oare e insarcinata? 20 De la: tania20 11 August 2009 18:22
dragostea m-a dus la rascrucea vietii - numai pentru cei fara prejudecati 126 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:29
Cand o sa putem sa fim impreuna?? 22 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 23:25
Denatureaza adevarul... 14 De la: Lorena26 4 August 2009 00:07