Setari Cookie-uri

Chiar trebuie???

Mi se pare absolut firesc acest topic, in carnavalul acesta colorat de subiecte. Cred ca nu s-a discutat suficient si sunt foarte curioasa ce aveti de spus. "Acest" este o intrebare : Trebuie sa ne epilam absolut peste tot??? adica....ne pensam, ne epilam la axile, pe maini, la slip, ne desmustacim (care avem), ne punem ceara fierbinte pe picioare etc (o mai fi ceva?). Si a mai ramas quru! Daca nu ne "iubim" la ochiu maro, tre' sa bagam si acolo aparatu' de ras?Chiar daca avem doar un puf???

P.S. acest subiect NU este un pamflet! doar o nascocire la ceas de noapte

START!
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:12
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 18:12:42Mi se pare absolut firesc acest topic, in carnavalul acesta colorat de subiecte. Cred ca nu s-a discutat suficient si sunt foarte curioasa ce aveti de spus. "Acest" este o intrebare : Trebuie sa ne epilam absolut peste tot??? adica....ne pensam, ne epilam la axile, pe maini, la slip, ne desmustacim (care avem), ne punem ceara fierbinte pe picioare etc (o mai fi ceva?). Si a mai ramas quru! Daca nu ne "iubim" la ochiu maro, tre' sa bagam si acolo aparatu' de ras?Chiar daca avem doar un puf???

P.S. acest subiect NU este un pamflet! doar o nascocire la ceas de noapte

START!


grea intrebare???????
daca afli raspunsul poate ne anunti si pe noi !!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:17


greierash, numai tu puteai veni cu asa o tema.
dar cam ai dreptate. Cand zici ca ai terminat de epilat, o iei de la capat. Ca de la cap pana la picioare.... e cale lunga

ei, barbatii de ce nu se fac??? de ce cer doar de la noi?
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:25

pt. ca noi suntem "zeitele", "imaginea frumusetii"....or' moda asta....dreaq stie...
mai si sincer.....daca s-ar apuca al meu sa se rada pe picioare........mi-as da foc!!!!! e suficient sa se barbereasca, axile si slip! mai mult nici nu-i cer!
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:31
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 18:31:00
pt. ca noi suntem "zeitele", "imaginea frumusetii"....or' moda asta....dreaq stie...
mai si sincer.....daca s-ar apuca al meu sa se rada pe picioare........mi-as da foc!!!!! e suficient sa se barbereasca, axile si slip! mai mult nici nu-i cer!


asa este, imi ajunge si mie sa-si faca axilele si slip...dar mi-ar place sa-i vad macar o data suferind la cosmetica, cu ceara pe ei, ca se dau prea macho
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:40
nu mi-ar place sa-l vad chiar fara pilozitati, ca m-as face lesbi
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:40
E un film dragutz care se numeste GOOD ADVICE(Sfat Bun) una din intrebarile la care trebuia sa raspunda redactorul la rubrica de sfaturi a unei reviste cred ca se potriveste de minune cu acest subiect, respectiv, una dintre cititoare a intrebat ce sa faca ca are mustata si asta nu place prietenului ei. Raspunsul a fost:
- Pune-l sa-si depileze mustata cu ceara de 2 ori pe saptamana si intreaba-l cum se simte, ii place?
Nu e un citat mot-a-mot dar continutul e acelasi in esenta.
Bine, sunt si barbatzi care se depileaza/epileaza in spetza culturistii, halterofilii, cei ce practica fitness sportiv, gimnasti, etc.

ACUM DEPINDE SI CUM SE MAI SIMTE FIECARE IN PIELEA LUI MAI CONFORTABIL IN FUNCTIE DE ACESTE ASPECTE.

O SEARA BUNA TOTUROR!


stefanant
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:41
De la: stefanant, la data 2009-10-22 18:41:34E un film dragutz care se numeste GOOD ADVICE(Sfat Bun) una din intrebarile la care trebuia sa raspunda redactorul la rubrica de sfaturi a unei reviste cred ca se potriveste de minune cu acest subiect, respectiv, una dintre cititoare a intrebat ce sa faca ca are mustata si asta nu place prietenului ei. Raspunsul a fost:
- Pune-l sa-si depileze mustata cu ceara de 2 ori pe saptamana si intreaba-l cum se simte, ii place?
Nu e un citat mot-a-mot dar continutul e acelasi in esenta.
Bine, sunt si barbatzi care se depileaza/epileaza in spetza culturistii, halterofilii, cei ce practica fitness sportiv, gimnasti, etc.

ACUM DEPINDE SI CUM SE MAI SIMTE FIECARE IN PIELEA LUI MAI CONFORTABIL IN FUNCTIE DE ACESTE ASPECTE.

O SEARA BUNA TOTUROR!




o seara placuta si tie

dar nu cred ca aici era vorba de sportivi, e si normal ca ei sa se faca, altfel cum se mai vad muschii?
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:45
De la: stefanant, la data 2009-10-22 18:41:34E un film dragutz care se numeste GOOD ADVICE(Sfat Bun) una din intrebarile la care trebuia sa raspunda redactorul la rubrica de sfaturi a unei reviste cred ca se potriveste de minune cu acest subiect, respectiv, una dintre cititoare a intrebat ce sa faca ca are mustata si asta nu place prietenului ei. Raspunsul a fost:
- Pune-l sa-si depileze mustata cu ceara de 2 ori pe saptamana si intreaba-l cum se simte, ii place?
Nu e un citat mot-a-mot dar continutul e acelasi in esenta.
Bine, sunt si barbatzi care se depileaza/epileaza in spetza culturistii, halterofilii, cei ce practica fitness sportiv, gimnasti, etc.

ACUM DEPINDE SI CUM SE MAI SIMTE FIECARE IN PIELEA LUI MAI CONFORTABIL IN FUNCTIE DE ACESTE ASPECTE.

O SEARA BUNA TOTUROR!




da' cine isi ia mustata cu ceara de 2 ori pe saptamana???la fete ma refer....io 2 zile stau rosie ca ma irit....da' sa mi-o iau de 2 ori ....pfffff....
multumesc pt. raspuns!
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:49
EU MA BARBIERESC ODATA LA 2-3 ZILE DAR IMEDIAT A DOUA ZI CAND INCEPE SA IASA MA IRITA, MA MANANCA SI NU MAI SPUN CA, CE IMBRACAMINTE AM PE GAT, SE SCAMOSEAZA LA GULER SI ARATA CA VECHE. VORBA RUSULUI-SHIT!

O SEARA BUNA TUTUROR DIN NOU!
stefanant
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:56
multumim la fel
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 19:52
daca nu te deranjeaza nu te epilezi, daca te deranjeaza te apuci de coafat, pensat alte alea
yumy
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:16
sa ma pensez la "ochiu' maro"????????????
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:19
deci yam?
greierash_is_back
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:26
pey eu zic sa te pensezi asa din cand in cand nu e bine sa lasi stuful prea mare dar hai iti zic ce a zis odata una la mn la fac de ce se epileaza ea acolo jos ca cica cand ii vine parul ii impiedica lichidul sa ajunga in tampon =))=))=))=))=))=))
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 20:19:31sa ma pensez la "ochiu' maro"????????????

bestiutza_relouded
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:30
De la: yumalai, la data 2009-10-23 13:29:17pey eu zic sa te pensezi asa din cand in cand nu e bine sa lasi stuful prea mare dar hai iti zic ce a zis odata una la mn la fac de ce se epileaza ea acolo jos ca cica cand ii vine parul ii impiedica lichidul sa ajunga in tampon =))=))=))=))=))=))



parul din qur??????impiedica sangele?? n-am inteles....
yam....e doar puf! ce sa pensez????
greierash_is_back
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:31
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-23 13:30:14
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 20:19:31sa ma pensez la "ochiu' maro"????????????



greierash_is_back
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:32
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-23 13:31:53
De la: yumalai, la data 2009-10-23 13:29:17pey eu zic sa te pensezi asa din cand in cand nu e bine sa lasi stuful prea mare dar hai iti zic ce a zis odata una la mn la fac de ce se epileaza ea acolo jos ca cica cand ii vine parul ii impiedica lichidul sa ajunga in tampon =))=))=))=))=))=))



parul din qur??????impiedica sangele?? n-am inteles....
yam....e doar puf! ce sa pensez????

da tu crezi ca eu am inteles ce a vrut sa zica aia am ras de n-am mai putut
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:34
cred ca pensatul la „ochiul maro„(potrivit autorului ) nu ar trebui sa fie un MUST DO.
Depinde de fiecare cum „ se are„
kika25
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:27
De la: kika25, la data 2009-10-23 19:27:40cred ca pensatul la „ochiul maro„(potrivit autorului ) nu ar trebui sa fie un MUST DO.
Depinde de fiecare cum „ se are„


multumesc pt raspuns! si e "autoarei"
greierash_is_back
Postat pe 24 Octombrie 2009 00:49
Da, chiar trebuie sa ne epilam, pt ca este destul de inestetic si urat ca o femeie sa fie paroasa..multe se epileaza si in zona anusului cu ceara sau crema, pt ca atata timp cat esti beblish in fata este aiurea sa ramai acolo chiar si cu un puf :) Acum nu stiu cine poa' sa stea sa se uite ce si cat are acolo, pur si simplu se elimina :)
In plus parul din zonele intime nu este igienic !
Summer_
Postat pe 24 Octombrie 2009 20:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-24 00:49:28
De la: kika25, la data 2009-10-23 19:27:40cred ca pensatul la „ochiul maro„(potrivit autorului ) nu ar trebui sa fie un MUST DO.
Depinde de fiecare cum „ se are„


multumesc pt raspuns! si e "autoarei"

da da...stiam greierash-„autoare„
kika25
Postat pe 25 Octombrie 2009 23:34
De la: Summer_, la data 2009-10-24 20:24:23Da, chiar trebuie sa ne epilam, pt ca este destul de inestetic si urat ca o femeie sa fie paroasa..multe se epileaza si in zona anusului cu ceara sau crema, pt ca atata timp cat esti beblish in fata este aiurea sa ramai acolo chiar si cu un puf :) Acum nu stiu cine poa' sa stea sa se uite ce si cat are acolo, pur si simplu se elimina :)
In plus parul din zonele intime nu este igienic !


multumesc pt. raspuns!
greierash_is_back
Postat pe 26 Octombrie 2009 17:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 18:12:42Mi se pare absolut firesc acest topic, in carnavalul acesta colorat de subiecte. Cred ca nu s-a discutat suficient si sunt foarte curioasa ce aveti de spus. "Acest" este o intrebare : Trebuie sa ne epilam absolut peste tot??? adica....ne pensam, ne epilam la axile, pe maini, la slip, ne desmustacim (care avem), ne punem ceara fierbinte pe picioare etc (o mai fi ceva?). Si a mai ramas quru! Daca nu ne "iubim" la ochiu maro, tre' sa bagam si acolo aparatu' de ras?Chiar daca avem doar un puf???

P.S. acest subiect NU este un pamflet! doar o nascocire la ceas de noapte

START!



of of ,,mai mai , cate faceti voi pt noi si tot nu sunteti apreciate ....la adevarata voastra valoare.....necazul de ,,,,ce sa i faci????
gratuit89
Postat pe 27 Octombrie 2009 15:21
Am o prietena care dintre sani pana la buric si in continuare are ca o carare de par....voi va stresati de ochiu maro...ea ce sa faca?
Ade_fly
Postat pe 29 Octombrie 2009 16:01
De la: Ade_fly, la data 2009-10-29 16:01:32Am o prietena care dintre sani pana la buric si in continuare are ca o carare de par....voi va stresati de ochiu maro...ea ce sa faca?


pfff.....nasol....asta cred ca e din cauza ca la un moment dat si-a ras puful de pe "carare"
greierash_is_back
Postat pe 30 Octombrie 2009 14:31
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 18:12:42Mi se pare absolut firesc acest topic, in carnavalul acesta colorat de subiecte. Cred ca nu s-a discutat suficient si sunt foarte curioasa ce aveti de spus. "Acest" este o intrebare : Trebuie sa ne epilam absolut peste tot??? adica....ne pensam, ne epilam la axile, pe maini, la slip, ne desmustacim (care avem), ne punem ceara fierbinte pe picioare etc (o mai fi ceva?). Si a mai ramas quru! Daca nu ne "iubim" la ochiu maro, tre' sa bagam si acolo aparatu' de ras?Chiar daca avem doar un puf???

P.S. acest subiect NU este un pamflet! doar o nascocire la ceas de noapte

START!

ce nebuna esti mi-ai inseninat ziua :sml-happy0009
eu sincer nu stiu dc facem toate astea, dar stiu ca suntem curajoase
pupici
ralukutzza
Postat pe 30 Octombrie 2009 14:55
De la: stefanant, la data 2009-10-22 18:41:34E un film dragutz care se numeste GOOD ADVICE(Sfat Bun) una din intrebarile la care trebuia sa raspunda redactorul la rubrica de sfaturi a unei reviste cred ca se potriveste de minune cu acest subiect, respectiv, una dintre cititoare a intrebat ce sa faca ca are mustata si asta nu place prietenului ei. Raspunsul a fost:
- Pune-l sa-si depileze mustata cu ceara de 2 ori pe saptamana si intreaba-l cum se simte, ii place?
Nu e un citat mot-a-mot dar continutul e acelasi in esenta.
Bine, sunt si barbatzi care se depileaza/epileaza in spetza culturistii, halterofilii, cei ce practica fitness sportiv, gimnasti, etc.

ACUM DEPINDE SI CUM SE MAI SIMTE FIECARE IN PIELEA LUI MAI CONFORTABIL IN FUNCTIE DE ACESTE ASPECTE.

O SEARA BUNA TOTUROR!



asta am sa fac si eu dak am sa am vreodata un prieten ce imi va cere ceva de genul super tare sfatul
ralukutzza
Postat pe 30 Octombrie 2009 14:57
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-23 13:31:53
De la: yumalai, la data 2009-10-23 13:29:17pey eu zic sa te pensezi asa din cand in cand nu e bine sa lasi stuful prea mare dar hai iti zic ce a zis odata una la mn la fac de ce se epileaza ea acolo jos ca cica cand ii vine parul ii impiedica lichidul sa ajunga in tampon =))=))=))=))=))=))



parul din qur??????impiedica sangele?? n-am inteles....
yam....e doar puf! ce sa pensez????

doamneeee! :))))
ralukutzza
Postat pe 30 Octombrie 2009 14:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
epilare definitiva acasa 71 De la: sear_violet 7 Martie 2016 18:38
Sprancene frumoase si dese 1 De la: alexandragru 17 Noiembrie 2015 15:16
Pe frunte si pe nas ,am liniute maruntele merg in cruce TOATE...folosek si scrub,crema hidratanta,sapun hidratant...si nimik...CE MA FAK? 1 De la: Stacy 21 Martie 2012 18:58
Epilator Braun Silk Epil 5 De la: estera_w 10 Octombrie 2010 11:58
Utilizati penseta la epilare inghinala? 39 De la: 18 August 2014 21:09