Setari Cookie-uri

Sex din prima seara...

clubul e periculos acolo toate fetele arata ok de la consumul de alcool si lumina aia dubiosa
felixcat
Postat pe 12 Noiembrie 2009 11:11
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-12 09:51:34
De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-11-09 23:34:47
nu draga, daca nu ai inteles mesaju atunci iti zic direct: cand majoritatea colegilor mei se duceau la distractie (acea distractie pe care vad ca o vedeti voi) si anume nopti pierdute, femei, distractii cu care apoi se laudau (iti dai seama ce important e X ca s-a imbatat si el a tras un mic fum sau ca a facut sex cu nu stiu cine), altu facea sport si avea o viata organizata si "planificata" in cel mai mic amanunt,


dar deloc echilibrata, vad

caci daca aveai o viata echilibrata, erai si mai deschis la minte, asta pentru ca aveai mai multe experiente, automat mai multa intelepciune... si e normal sa-ti fie ciuda. E mai usor pentru tine sa frivolizezi o anumita experienta, pentru ca tu nu o poti avea.

Sunt foarte multi tineri care ies in club doar ca sa se distreze si sa danseze, nu sa se imbete. NU te obliga nimeni sa bei ca porcul cand iesi undeva. De fapt, nu te obliga nimeni sa bei. Si nici nu stii cate endorfine se elibereaza atunci cand dansezi cum iti vine tie pe ritmurile muzicii! Asa-i ca nu cunosti senzatia?

Si daca ma intrebi unde-s tinerii aia, e o problema cu anturajul tau!


Ca bine mai zici pisicutzo...:) in club nu inseamna ca toti se imbata, se drogheaza etc...sunt oameni care pur si simplu danseaza si se simt bine.:) ca unii fac mai mult de atat, e problema lor.
helenne22
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:46
De la: felixcat, la data 2009-11-12 11:11:43clubul e periculos acolo toate fetele arata ok de la consumul de alcool si lumina aia dubiosa


:))) buna asta..e valabil si invers..:)
helenne22
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:48
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-11 11:59:54
De la: ralukutzza, la data 2009-11-10 14:59:03
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 17:41:09
De la: helenne22, la data 2009-10-23 20:33:02Am nevoie de o parere pls.Am intalnit un tip intr-un club intr-un moment in care eram destul de ametita din cauza alcoolului…m-a placut, a venit la mine si am inceput sa vorbim, sa dansam., intr-un final ne-am sarutat. Nu stiu daca din cauza ca eram prea euforica din vina alcoolului insa m-am simtit foarte bine cu el, parka eram pe aceeasi lungime de unda. Era intr-un moment in care simteam nevoia unui barbat, imi era dor sa sarut, sa simt…Recunosc ca a fost destul de usor sa ma convinga sa vin la el…a fost o seara nebuna, perfecta pot sa zic pentru mine, eu ma simteam foarte libera, dezinhibata…in cateva cuvinte, a fost un sex nebun intre noi care , nu exagerez, a durat vreo 5 ore continuu ( poate cu foarte mici pauze)…cred ca eram amandoi intr-o stare euforica, energica, plina de dorinta si pasiune. Am dormit la el vreo 2-3 ore imbratisati apoi dimineata am plecat acasa. Nu are rost sa mai explic ce stare aveam…numai dimineata am constientizat ceea ce facusem, ce nebuna am putut fi sa vin la el din prima seara, cat sex am putut face amandoi.:)) ma simteam asa rusinata..nu stiam ce parere are el despre mine, cum ma vede....Mi-a cerut numarul de telefon si a ramas ca ma suna. Cand am ajuns acasa, ma gandeam ce sa fac, sa mai vorbesc cu el...oare cazandu-I din prima seara, nu ma va considera o usuratica? Oare nu ma va trata a doua oara ca atare? ( desi s-a purtat foarte frumos si atent cu mine). M-a sunat intr-adevar nu a doua zi, urmatoarea zi..am povestit cu el si a fost ok. El se ocupa cu ceva care ii ocupa mult timp din zi…l-am inteles, nu am apucat san e intalnim. Intr-o seara era vorba san e intalnim dar m-a anuntat intr-un moment destul de tarziu cand eu imi facusem alt program…l-am chemat acolo unde eram el dar nu a mai dat nici un semn. Sunt destul de orgolioasa din fire si daca ma enerveaza un om cu ceva, nu stau sa ma rog de el, il las balta, chiar daca sufletul meu sufera. Din comportamentul lui din seara aia, am inteles ca m-a chemat doar sa faca sex cu mine si cum i-am zis ca ies in alta parte, nu a mai dat nici un semn…I-am trimis a doua zi mesaj ca nu e frumos ceea ce a facut, ca putea sa dea un raspuns, ca sunt constienta de cum ne-am cunoscut insa nu caut genul de relatie bazata pe sex, nu caut aventuri si cel mai bine e sa ramanem prieteni pentru ca nu are rost sa continuam astfel. Dupa vreo 3 zile m-a sunat sa-mi spuna ca l-a lasat masca mesajul meu, ca am interpretat gresit totul…la un moment dat I s-a interrupt telefonul si a zis ca ma suna mai tarziu. M-a sunat cand eram in oras si nu aveam chef sa ii mai raspund. M-a mirat extrem de mult faptul ca apoi m-a mai sunat de vreo 4 ori si mi-a dat 2 mesaje in care imi spunea ca de ce nu raspund, ca de ce ma port asa, ca daca nu mai vreau sa ma deranjeze sa-I zic…Nu-mi venea sac red ca brusc e asa interesat de mine pentru ca pana atunci a fost destul de pasiv si rece. Nu am vrut sa-I raspund pentru ca intr-un fel vroiam sa i-o platesc.:P Azi o sa ne intalnim pentru prima oara dupa acea seara…intrebarea mea este: credeti ca omul acesta ma poarte respecta si aprecia daca m-am culcat cu el din prima seara? Daca citeste vreun barbat acest subiect, as vrea sa stiu ce parare are…credeti ca se poate infiripa o relatie? Poate exista incredere?


draga mea mi nu mi s-e pare nimic iesit din comun. personal,bazat pe fler si un gram de experienta,apreciez mai mult o femeie ca tine decat una care trebuie sa o plimb,sa-i ascult toate tampeniile,sa-i cunosc parintii,sa o hranesc ca pe parazite,ssmd inainte de-a consuma pur si simplu cea ce avem cel mai de pret pe lume:SEXUL. sexul face lumea sa se invarta. nu am judecat niciodata o femeie in functie de cat de repede a ajuns in patul meu.

putem judeca dupa mii de alte principii si manifestari ale unei persoane,dar sexul nu trebuie judecat. e cel mai firesc lucru din lume,dorinta e la fel de fireasca si grea de controlat.

daca martalogul te judeca gresit,daca e nerespectos cu tine,daca nu te apreciaza,in sufletelul tau zi ca ai avut parte de o partida memorabila si baga-l in p...a masii

nu e greu sa faci sex 5 ore in continuu.da-i lu unu o sticla de jb cu 10 red bull si o sa vezi stele verzi

pererea mea personala e ca daca nu a sunat ziua dupa,sa intrebe daca esti ok,sau daca ai mancat,sau daca esti obosita(putea sa intrebe si cat e ceasul) numai sa sune ziua dupa,nu te lua in serios in acea dimineata.......daca tu ai reusit sa-l faci sa-si schimbe parerea,bravo tie,daca nu...in p....a masii cu el si viata merge inainte
.

Nah in sfarsit unul ce mai gandeste! Stima si respect


ma bucur ca ai apreciat cea ce am scris dar nici eu nu sunt numai miere

eu gandesc si asta ma face si mai greu de suportat

E ok, fiiecare are "pasaricile" lui, numai problema e ca altii au stoluri . Oricum putini mai gandesc asa ca tine in ziua de astazi, de asta mi-a sarit in ochi imediat comentariul tau.
Te pup!
ralukutzza
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:38
De la: ralukutzza, la data 2009-11-18 20:38:15
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-11 11:59:54
De la: ralukutzza, la data 2009-11-10 14:59:03
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 17:41:09
De la: helenne22, la data 2009-10-23 20:33:02Am nevoie de o parere pls.Am intalnit un tip intr-un club intr-un moment in care eram destul de ametita din cauza alcoolului…m-a placut, a venit la mine si am inceput sa vorbim, sa dansam., intr-un final ne-am sarutat. Nu stiu daca din cauza ca eram prea euforica din vina alcoolului insa m-am simtit foarte bine cu el, parka eram pe aceeasi lungime de unda. Era intr-un moment in care simteam nevoia unui barbat, imi era dor sa sarut, sa simt…Recunosc ca a fost destul de usor sa ma convinga sa vin la el…a fost o seara nebuna, perfecta pot sa zic pentru mine, eu ma simteam foarte libera, dezinhibata…in cateva cuvinte, a fost un sex nebun intre noi care , nu exagerez, a durat vreo 5 ore continuu ( poate cu foarte mici pauze)…cred ca eram amandoi intr-o stare euforica, energica, plina de dorinta si pasiune. Am dormit la el vreo 2-3 ore imbratisati apoi dimineata am plecat acasa. Nu are rost sa mai explic ce stare aveam…numai dimineata am constientizat ceea ce facusem, ce nebuna am putut fi sa vin la el din prima seara, cat sex am putut face amandoi.:)) ma simteam asa rusinata..nu stiam ce parere are el despre mine, cum ma vede....Mi-a cerut numarul de telefon si a ramas ca ma suna. Cand am ajuns acasa, ma gandeam ce sa fac, sa mai vorbesc cu el...oare cazandu-I din prima seara, nu ma va considera o usuratica? Oare nu ma va trata a doua oara ca atare? ( desi s-a purtat foarte frumos si atent cu mine). M-a sunat intr-adevar nu a doua zi, urmatoarea zi..am povestit cu el si a fost ok. El se ocupa cu ceva care ii ocupa mult timp din zi…l-am inteles, nu am apucat san e intalnim. Intr-o seara era vorba san e intalnim dar m-a anuntat intr-un moment destul de tarziu cand eu imi facusem alt program…l-am chemat acolo unde eram el dar nu a mai dat nici un semn. Sunt destul de orgolioasa din fire si daca ma enerveaza un om cu ceva, nu stau sa ma rog de el, il las balta, chiar daca sufletul meu sufera. Din comportamentul lui din seara aia, am inteles ca m-a chemat doar sa faca sex cu mine si cum i-am zis ca ies in alta parte, nu a mai dat nici un semn…I-am trimis a doua zi mesaj ca nu e frumos ceea ce a facut, ca putea sa dea un raspuns, ca sunt constienta de cum ne-am cunoscut insa nu caut genul de relatie bazata pe sex, nu caut aventuri si cel mai bine e sa ramanem prieteni pentru ca nu are rost sa continuam astfel. Dupa vreo 3 zile m-a sunat sa-mi spuna ca l-a lasat masca mesajul meu, ca am interpretat gresit totul…la un moment dat I s-a interrupt telefonul si a zis ca ma suna mai tarziu. M-a sunat cand eram in oras si nu aveam chef sa ii mai raspund. M-a mirat extrem de mult faptul ca apoi m-a mai sunat de vreo 4 ori si mi-a dat 2 mesaje in care imi spunea ca de ce nu raspund, ca de ce ma port asa, ca daca nu mai vreau sa ma deranjeze sa-I zic…Nu-mi venea sac red ca brusc e asa interesat de mine pentru ca pana atunci a fost destul de pasiv si rece. Nu am vrut sa-I raspund pentru ca intr-un fel vroiam sa i-o platesc.:P Azi o sa ne intalnim pentru prima oara dupa acea seara…intrebarea mea este: credeti ca omul acesta ma poarte respecta si aprecia daca m-am culcat cu el din prima seara? Daca citeste vreun barbat acest subiect, as vrea sa stiu ce parare are…credeti ca se poate infiripa o relatie? Poate exista incredere?


draga mea mi nu mi s-e pare nimic iesit din comun. personal,bazat pe fler si un gram de experienta,apreciez mai mult o femeie ca tine decat una care trebuie sa o plimb,sa-i ascult toate tampeniile,sa-i cunosc parintii,sa o hranesc ca pe parazite,ssmd inainte de-a consuma pur si simplu cea ce avem cel mai de pret pe lume:SEXUL. sexul face lumea sa se invarta. nu am judecat niciodata o femeie in functie de cat de repede a ajuns in patul meu.

putem judeca dupa mii de alte principii si manifestari ale unei persoane,dar sexul nu trebuie judecat. e cel mai firesc lucru din lume,dorinta e la fel de fireasca si grea de controlat.

daca martalogul te judeca gresit,daca e nerespectos cu tine,daca nu te apreciaza,in sufletelul tau zi ca ai avut parte de o partida memorabila si baga-l in p...a masii

nu e greu sa faci sex 5 ore in continuu.da-i lu unu o sticla de jb cu 10 red bull si o sa vezi stele verzi

pererea mea personala e ca daca nu a sunat ziua dupa,sa intrebe daca esti ok,sau daca ai mancat,sau daca esti obosita(putea sa intrebe si cat e ceasul) numai sa sune ziua dupa,nu te lua in serios in acea dimineata.......daca tu ai reusit sa-l faci sa-si schimbe parerea,bravo tie,daca nu...in p....a masii cu el si viata merge inainte
.

Nah in sfarsit unul ce mai gandeste! Stima si respect


ma bucur ca ai apreciat cea ce am scris dar nici eu nu sunt numai miere

eu gandesc si asta ma face si mai greu de suportat

E ok, fiiecare are "pasaricile" lui, numai problema e ca altii au stoluri . Oricum putini mai gandesc asa ca tine in ziua de astazi, de asta mi-a sarit in ochi imediat comentariul tau.
Te pup!


varsta, maturitatea si experientele avute pana acum, formeaza omul...angelo cred ca le are pe toate de aceea gandeste asa deschis si simplu...si probabil ca sunt multi ca ei insa nu pe acest forum.:)
helenne22
Postat pe 19 Noiembrie 2009 19:13
De la: helenne22, la data 456
varsta, maturitatea si experientele avute pana acum, formeaza omul...angelo cred ca le are pe toate de aceea gandeste asa deschis si simplu...si probabil ca sunt multi ca ei insa nu pe acest forum.:)


Hmm, poate ca puteai sa o formulezi mai frumos pe asta.
m_user
Postat pe 19 Noiembrie 2009 20:04
De la: m_user, la data 2009-11-19 20:04:13
De la: helenne22, la data 456
varsta, maturitatea si experientele avute pana acum, formeaza omul...angelo cred ca le are pe toate de aceea gandeste asa deschis si simplu...si probabil ca sunt multi ca ei insa nu pe acest forum.:)


Hmm, poate ca puteai sa o formulezi mai frumos pe asta.


pai daca a fost singurul de aici care a avut o gandire foarte deschisa si clara...
helenne22
Postat pe 19 Noiembrie 2009 20:09
De la: m_user, la data 2009-11-19 20:04:13
De la: helenne22, la data 456
varsta, maturitatea si experientele avute pana acum, formeaza omul...angelo cred ca le are pe toate de aceea gandeste asa deschis si simplu...si probabil ca sunt multi ca ei insa nu pe acest forum.:)


Hmm, poate ca puteai sa o formulezi mai frumos pe asta.


eu am prins idea din "zbor"

avand tot ce trebuie ,inteleg mai repede
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:11
nu din prima seara , din a doua daca... mai exista a doua intalnire
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:15
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 14:41:35
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-11 12:20:50
De la: helenne22, la data 2009-11-10 18:47:13Nu ca mi-as tine mie partea dar ...da, in sfarsit un barbat cu o gandire mai deschisa si mai matura!!!:) bravo Angelo!:)


sa inteleg ca eu voi fi urmatoarea ta prima intalnire

tot nu te lasi de ciufulit


nu ma pot lasa draga mea ,asta i-mi face placere si asta fac cel mai bine
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:46
angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P
helenne22
Postat pe 20 Noiembrie 2009 18:08
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P

ce directa esti
ralukutzza
Postat pe 20 Noiembrie 2009 20:00
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


si una si alta
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:43
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


mai depinde si de cea cu care am onoarea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:44
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 21:44:49
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


mai depinde si de cea cu care am onoarea


Bine, acum sper ca nu iti plac fetele cu parul scurt pentru ca apoi, nu prea ai ce ciufuli la ele.:P
daca ajungi cu o fata in pat, inseamna ca iti place deci prin urmare, o vei ciufuli,nu?:)
mie imi place sa ciufulesc un barbat, imi place sa-mi bag mainile prin parul lui...cand eram mai mica , aveam fantezii cu barbati cu parul lung.:P
helenne22
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:49
angelo e hair-stylist, de aici ciufulitul
kitty_krieger
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:51
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-20 21:51:49angelo e hair-stylist, de aici ciufulitul


stiu...tocmai de aceea l-am intrebat.:)
helenne22
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:55
devine "interesanta" discutia nu imi vine sa cred unde se indreapta (in ciuda a ce s-a scris mai sus)
adina_black
Postat pe 20 Noiembrie 2009 22:02
De la: helenne22, la data 2009-11-20 21:49:05
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 21:44:49
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


mai depinde si de cea cu care am onoarea


Bine, acum sper ca nu iti plac fetele cu parul scurt pentru ca apoi, nu prea ai ce ciufuli la ele.:P
daca ajungi cu o fata in pat, inseamna ca iti place deci prin urmare, o vei ciufuli,nu?:)
mie imi place sa ciufulesc un barbat, imi place sa-mi bag mainile prin parul lui...cand eram mai mica , aveam fantezii cu barbati cu parul lung.:P



sa punem altfel problema

de ciufulit ador sa le ciufulesc pe toate cele ce ajung cu mine in pat,dar pe mine ma ciufuleste decat cine spun eu,cine simt eu ca ma poate ciufuli,cea pe care simt ca o pot lasa sa ma ciufuleasca

p.s . eu am avut parul lung pana pe la 19 ani
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 22:27
De la: adina_black, la data 2009-11-20 22:02:29devine "interesanta" discutia nu imi vine sa cred unde se indreapta (in ciuda a ce s-a scris mai sus)



ia vezi poate te alegi ci vreo ciufuleala drecu


angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 22:29
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 22:29:02
De la: adina_black, la data 2009-11-20 22:02:29devine "interesanta" discutia nu imi vine sa cred unde se indreapta (in ciuda a ce s-a scris mai sus)



ia vezi poate te alegi ci vreo ciufuleala drecu



iti place tie sa ti se puna intrebari "indecente"
ralukutzza
Postat pe 21 Noiembrie 2009 10:54
De la: ralukutzza, la data 2009-11-21 10:54:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 22:29:02
De la: adina_black, la data 2009-11-20 22:02:29devine "interesanta" discutia nu imi vine sa cred unde se indreapta (in ciuda a ce s-a scris mai sus)



ia vezi poate te alegi ci vreo ciufuleala drecu



iti place tie sa ti se puna intrebari "indecente"


si tie sa asculti
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 21 Noiembrie 2009 18:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:46:35
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 14:41:35
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-11 12:20:50
De la: helenne22, la data 2009-11-10 18:47:13Nu ca mi-as tine mie partea dar ...da, in sfarsit un barbat cu o gandire mai deschisa si mai matura!!!:) bravo Angelo!:)


sa inteleg ca eu voi fi urmatoarea ta prima intalnire

tot nu te lasi de ciufulit


nu ma pot lasa draga mea ,asta i-mi face placere si asta fac cel mai bine


Las ca vin eu la tine cat de curand si vad cat de bine!

Postat pe 21 Noiembrie 2009 18:12
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 22:27:20
De la: helenne22, la data 2009-11-20 21:49:05
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 21:44:49
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


mai depinde si de cea cu care am onoarea


Bine, acum sper ca nu iti plac fetele cu parul scurt pentru ca apoi, nu prea ai ce ciufuli la ele.:P
daca ajungi cu o fata in pat, inseamna ca iti place deci prin urmare, o vei ciufuli,nu?:)
mie imi place sa ciufulesc un barbat, imi place sa-mi bag mainile prin parul lui...cand eram mai mica , aveam fantezii cu barbati cu parul lung.:P



sa punem altfel problema

de ciufulit ador sa le ciufulesc pe toate cele ce ajung cu mine in pat,dar pe mine ma ciufuleste decat cine spun eu,cine simt eu ca ma poate ciufuli,cea pe care simt ca o pot lasa sa ma ciufuleasca

p.s . eu am avut parul lung pana pe la 19 ani



in pat nu cred ca te apuci tu sa ii zici vreuneia "nu te atinge de parul meu!!!":) daca tu o ciufulesti, si ea are dreptul sa faca la fel nu crezi?:)
helenne22
Postat pe 21 Noiembrie 2009 20:54
imi venea sa va zic sa va luati o camera...

dar pe urma mi-am dat seama ca ceva e in neregula...

parca hair-stylistii erau gay...


hmmmm.... dubios
van_gogh
Postat pe 21 Noiembrie 2009 22:28


hai pt toata lumea, sa nu se supere nimeni
adina_black
Postat pe 21 Noiembrie 2009 22:36
De la: van_gogh, la data 2009-11-21 22:28:09imi venea sa va zic sa va luati o camera...

dar pe urma mi-am dat seama ca ceva e in neregula...

parca hair-stylistii erau gay...


hmmmm.... dubios


te asigur ca in cazul meu nu e nimic dubios,sunt cat se poate de normal si iubesc femeiele si tot cea ce reprezinta ele.

capisci?



angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:34
De la: scorpio67, la data 2009-11-21 18:12:05
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:46:35
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 14:41:35
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-11 12:20:50
De la: helenne22, la data 2009-11-10 18:47:13Nu ca mi-as tine mie partea dar ...da, in sfarsit un barbat cu o gandire mai deschisa si mai matura!!!:) bravo Angelo!:)


sa inteleg ca eu voi fi urmatoarea ta prima intalnire

tot nu te lasi de ciufulit


nu ma pot lasa draga mea ,asta i-mi face placere si asta fac cel mai bine


Las ca vin eu la tine cat de curand si vad cat de bine!


nu te cred
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:36
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-22 00:34:59
De la: van_gogh, la data 2009-11-21 22:28:09imi venea sa va zic sa va luati o camera...

dar pe urma mi-am dat seama ca ceva e in neregula...

parca hair-stylistii erau gay...


hmmmm.... dubios


te asigur ca in cazul meu nu e nimic dubios,sunt cat se poate de normal si iubesc femeiele si tot cea ce reprezinta ele.

capisci?





garantez !!.......
etta
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:37
De la: helenne22, la data 2009-11-21 20:54:25
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 22:27:20
De la: helenne22, la data 2009-11-20 21:49:05
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 21:44:49
De la: helenne22, la data 2009-11-20 18:08:28angelo, in pat iti place sa fi ciufulit sau sa ciufulesti?:P


mai depinde si de cea cu care am onoarea


Bine, acum sper ca nu iti plac fetele cu parul scurt pentru ca apoi, nu prea ai ce ciufuli la ele.:P
daca ajungi cu o fata in pat, inseamna ca iti place deci prin urmare, o vei ciufuli,nu?:)
mie imi place sa ciufulesc un barbat, imi place sa-mi bag mainile prin parul lui...cand eram mai mica , aveam fantezii cu barbati cu parul lung.:P



sa punem altfel problema

de ciufulit ador sa le ciufulesc pe toate cele ce ajung cu mine in pat,dar pe mine ma ciufuleste decat cine spun eu,cine simt eu ca ma poate ciufuli,cea pe care simt ca o pot lasa sa ma ciufuleasca

p.s . eu am avut parul lung pana pe la 19 ani



in pat nu cred ca te apuci tu sa ii zici vreuneia "nu te atinge de parul meu!!!":) daca tu o ciufulesti, si ea are dreptul sa faca la fel nu crezi?:)


e mai usor sa fac pe prostul decat sa refuz,asa ea va continua sa ma lase sa o ciufulesc ,sperand ca ma voi revansa candva

dar in general,daca ajung cu cineva in pat,fac tot posibilul sa fie cineva deosebit...nu orice fufa distrusa. daca trebuie sa ajung cu ea acolo,numai pentru mine,pentru nevoile mele,nu are rost deranjul. mai bine singur decat insotit si neamplinit
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
! 8 De la: Alina-Ella 29 Martie 2015 10:32
Ce se intampla?? am nevoie de ajutor.. 140 De la: Hanibal_Tereziu 10 Iulie 2013 15:48
.Squirt-ul pentru mine a devenit un dusman!cum pot sa il readuc inapoi pe iubitul meu care se simte desgustat? 6 De la: kudika_977673 22 Decembrie 2014 16:07
Ce fel de IUBIT poate fi...sotul meu??! 25 De la: one_size 16 Februarie 2010 13:41
heii fetele..click aici si adaugati niste sfaturi 36 De la: felixcat 9 Iulie 2009 10:59