Setari Cookie-uri

Ce vor fetele!

Hai neatza tuturor! As vrea sa stiu si eu dak mai exista fete care mai doresc baietii bani, sau mai exact cam ce vor ele de la un baiat! Sincer m-am saturat sa stau imi bat capul cu unele probleme de genu asta, probabil ca am avut un "noroc" de a da numai peste ciudate! Ma uit in jurul meu si vad numai fete care umbla dupa interes in general, chiar asa majoritatea accepta sa umble dupa nu stiu ce fel de baietii numai cu bani sau nesimtiti si in care ele nu sunt tratate cu respectu care li se cuvin! astept niste raspunsuri! thx up
whissp
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:33
De la: whissp, la data 2009-11-05 09:33:35 Hai neatza tuturor! As vrea sa stiu si eu dak mai exista fete care mai doresc baietii bani, sau mai exact cam ce vor ele de la un baiat! Sincer m-am saturat sa stau imi bat capul cu unele probleme de genu asta, probabil ca am avut un "noroc" de a da numai peste ciudate! Ma uit in jurul meu si vad numai fete care umbla dupa interes in general, chiar asa majoritatea accepta sa umble dupa nu stiu ce fel de baietii numai cu bani sau nesimtiti si in care ele nu sunt tratate cu respectu care li se cuvin! astept niste raspunsuri! thx up



Ai vrut sa zici baieti buni? Ce-ar insemna buni in opinia ta?

Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:36
da' chiar scorpio! si eu astept raspuns!
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:48
am dat un raspuns la intrebare pusa de scorpio dar se pare ca nu am postat cum trebuie ptr toti, si cred c-a i-am doar rapsuns scorpio! ce vreau sa zic este fetele din ziua de astazi merita mai mult respect si sa fie tratate corespunzator, iubite si intelese. am obs ca unele fete au tendinta sa isi aleaga un alt partener care este cam acelasi gen ca precendentu, care a facut-o sa sufere sau mai stiu eu ce! si nu inteleg dc, ele chiar vor sa fie tratate genu asta!
whissp
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:01
mnoh.....aci la psihologie nu ma bag!
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:09
De la: whissp, la data 2009-11-05 10:01:09am dat un raspuns la intrebare pusa de scorpio dar se pare ca nu am postat cum trebuie ptr toti, si cred c-a i-am doar rapsuns scorpio! ce vreau sa zic este fetele din ziua de astazi merita mai mult respect si sa fie tratate corespunzator, iubite si intelese. am obs ca unele fete au tendinta sa isi aleaga un alt partener care este cam acelasi gen ca precendentu, care a facut-o sa sufere sau mai stiu eu ce! si nu inteleg dc, ele chiar vor sa fie tratate genu asta!


Din pacate o data facuta o alegere gresita tindem sa o repetam,sa alegem un partener care nu ne corespunde.E o greseala care e facuta de cei mai multi dintre noi.unele se trezesc la timp altele o repeta la nesfarsit intrebandu-se de ce sunt nefericite tot timpul.Traim intr-un timp care are din pacate din ce in ce mai des o singura valoare : banul.Daca nu faci bani nu esti nici destept ,nici frumos,nici educat,nici bun la suflet,nicicum. Intr-o societate de consum in care totul merge numai in viteza ,lumea a devenit superficiala ,nu mai vrea sa-si faca timp sa cunoasca pe cei din jur , se bate moneda pe imagine si pe contul bancar.ce e dincolo de ele destul de rar mai conteaza.

Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:12
De la: scorpio67, la data 2009-11-05 10:12:48
De la: whissp, la data 2009-11-05 10:01:09am dat un raspuns la intrebare pusa de scorpio dar se pare ca nu am postat cum trebuie ptr toti, si cred c-a i-am doar rapsuns scorpio! ce vreau sa zic este fetele din ziua de astazi merita mai mult respect si sa fie tratate corespunzator, iubite si intelese. am obs ca unele fete au tendinta sa isi aleaga un alt partener care este cam acelasi gen ca precendentu, care a facut-o sa sufere sau mai stiu eu ce! si nu inteleg dc, ele chiar vor sa fie tratate genu asta!


Din pacate o data facuta o alegere gresita tindem sa o repetam,sa alegem un partener care nu ne corespunde.E o greseala care e facuta de cei mai multi dintre noi.unele se trezesc la timp altele o repeta la nesfarsit intrebandu-se de ce sunt nefericite tot timpul.Traim intr-un timp care are din pacate din ce in ce mai des o singura valoare : banul.Daca nu faci bani nu esti nici destept ,nici frumos,nici educat,nici bun la suflet,nicicum. Intr-o societate de consum in care totul merge numai in viteza ,lumea a devenit superficiala ,nu mai vrea sa-si faca timp sa cunoasca pe cei din jur , se bate moneda pe imagine si pe contul bancar.ce e dincolo de ele destul de rar mai conteaza.
whissp
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:19
De la: whissp, la data 2009-11-05 10:19:00
De la: scorpio67, la data 2009-11-05 10:12:48
De la: whissp, la data 2009-11-05 10:01:09am dat un raspuns la intrebare pusa de scorpio dar se pare ca nu am postat cum trebuie ptr toti, si cred c-a i-am doar rapsuns scorpio! ce vreau sa zic este fetele din ziua de astazi merita mai mult respect si sa fie tratate corespunzator, iubite si intelese. am obs ca unele fete au tendinta sa isi aleaga un alt partener care este cam acelasi gen ca precendentu, care a facut-o sa sufere sau mai stiu eu ce! si nu inteleg dc, ele chiar vor sa fie tratate genu asta!


Din pacate o data facuta o alegere gresita tindem sa o repetam,sa alegem un partener care nu ne corespunde.E o greseala care e facuta de cei mai multi dintre noi.unele se trezesc la timp altele o repeta la nesfarsit intrebandu-se de ce sunt nefericite tot timpul.Traim intr-un timp care are din pacate din ce in ce mai des o singura valoare : banul.Daca nu faci bani nu esti nici destept ,nici frumos,nici educat,nici bun la suflet,nicicum. Intr-o societate de consum in care totul merge numai in viteza ,lumea a devenit superficiala ,nu mai vrea sa-si faca timp sa cunoasca pe cei din jur , se bate moneda pe imagine si pe contul bancar.ce e dincolo de ele destul de rar mai conteaza.


sa inteleg ca esti de acord cu mine sau nu ti s-a postat urmatorul mesaj?

Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:47
ba da, ai mare dreptate, postul acela l-am facut din greseala! Oricum la ce ai zis tu chiar imi pare rau la cum ne-a ajuns stilul de viata si modul in care comunicam intre noi.
whissp
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:53
De la: whissp, la data 2009-11-05 10:53:22ba da, ai mare dreptate, postul acela l-am facut din greseala! Oricum la ce ai zis tu chiar imi pare rau la cum ne-a ajuns stilul de viata si modul in care comunicam intre noi.


Cu toate astea chiar si in viteza femeile tot vor sa fie iubite,doar ca trebuie sa ai rabdare sa dai la o parte imaginea lor de fete rele,de dure,de femei perfecte care aproape ca nu au nevoie de barbati,look-ul si fardurile ,imbracamintea de fitze si sa cauti omul din ele care tanjeste dupa dragoste.
Oricum fereste-te de cele care au prea multe schelete in sifonier: ' nu pot sa-l uit pe fostul, nu esti ca fostul,etc.

Postat pe 5 Noiembrie 2009 14:43
De la: whissp, la data 2009-11-05 09:33:35 Hai neatza tuturor! As vrea sa stiu si eu dak mai exista fete care mai doresc baietii bani, sau mai exact cam ce vor ele de la un baiat! Sincer m-am saturat sa stau imi bat capul cu unele probleme de genu asta, probabil ca am avut un "noroc" de a da numai peste ciudate! Ma uit in jurul meu si vad numai fete care umbla dupa interes in general, chiar asa majoritatea accepta sa umble dupa nu stiu ce fel de baietii numai cu bani sau nesimtiti si in care ele nu sunt tratate cu respectu care li se cuvin! astept niste raspunsuri! thx up


eu vreau un baiat care sa ma respecte,sa ma iubeasca si pe care sa-l iubesc,sa fie fidel, sa nu incerce sa ma schimbe,sa inteleaga ca uneori sunt doar un copil care vrea sa fie alintat,si alta data sunt o femeie care are nevoie de sfaturi,de cineva cu care sa discute ,sa nu ma minta ..
cristinablackeyes
Postat pe 14 Noiembrie 2009 11:01
Ce vor fetele? In general, nu stiu. Eu, personal, vreau un tip care sa nu ma insele si in acelasi timp sa-l plac. Cred totusi ca este un vis, o iluzie... Mai vorbim in cazul in care il voi gasi.
danyelica
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare mai exista o sansa? 8 De la: anette2983 23 Mai 2009 14:26
ce obiceiuri alimentare nesanatoase aveti? 16 De la: honeybrunette 28 Mai 2009 00:06
sa il las sau sa il pastrez? 23 De la: bunica99 1 Decembrie 2011 21:54
nu stiu cum sa procedez :( 12 De la: yumalai 19 Mai 2009 16:21
Un sfat! :( 29 De la: Blondinette 1 Aprilie 2013 23:42