Setari Cookie-uri

sutienul pentru mastectomie

Buna ziua,

lucrez la un proiect ce-si propune realizarea unui sutien pentru persoanele ce au suferit operatie de mastectomie. incerc sa adun pareri in legatura cu sutienele post- mastectomie deja existente, mai ales nemultumiri in legatura cu acestea astfel incat sa creez un produs mai bun. parera voastra ma poate ajuta mult! daca nu doriti sa raspundeti pe froum, adresa mea este : project.better.design@gmail.com

va multumesc.
project_better_design
Postat pe 6 Noiembrie 2009 23:04
De la: project_better_design, la data 2009-11-06 23:04:21Buna ziua,

lucrez la un proiect ce-si propune realizarea unui sutien pentru persoanele ce au suferit operatie de mastectomie. incerc sa adun pareri in legatura cu sutienele post- mastectomie deja existente, mai ales nemultumiri in legatura cu acestea astfel incat sa creez un produs mai bun. parera voastra ma poate ajuta mult! daca nu doriti sa raspundeti pe froum, adresa mea este : project.better.design@gmail.com

va multumesc.
victoria62
Postat pe 26 Februarie 2010 15:22
salut sint noua pe acest forum dar si in domeniul calculator ma descurc mai greu . ma bucur ca cineva se ocupa de aceste sutiene care sint o binecuvintare dupa operatie .eu sint din oradea si nu am pieptul sting de multi ani . as vrea sa stiu daca se gasesc si in oradea si unde si daca se poate si un pret informativ .va multumesc o zi frumoasa tuturor
victoria62
Postat pe 26 Februarie 2010 15:33
si pe mine ma intereseaza daca se gasesc in Cluj si unde anume....
addiissor
Postat pe 12 Martie 2010 12:10
Centrul Medical ROT-Diagnostic & Tratament S.R.L. oferã pânã la sfârșitul anului, 25% discount, pentru ecografia mamarã bilateralã, cu elastografie. Deținem aparaturã ultrasonograficã de ultimã generație pe plan internațional și unii dintre cei mai buni specialiști în imagisticã de sân. Prin discountul menționat, centrul nostru medical are cea mai ieftinã ofertã pentru acest tip de investigație!
Indiferent de vârstã, ecografia mamarã, însoțitã sau nu de elastografie, reprezintã una dintre metodele de bazã pentru depistarea precoce a leziunilor mamare, dar și pentru monitorizarea evoluției acestora.
Relații și programãri, la telefon 021.221 69 87.
dr_tudose
Postat pe 19 Octombrie 2010 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DURERE SAN 13 De la: dr_tudose 19 Octombrie 2010 19:35
Exista alta metoda de vindecare a cancerului 12 De la: kudika009311 5 Februarie 2013 16:43
sprijin pentru persoanele diagnosticate cu cancer 1 De la: kudika504382 8 Februarie 2012 15:32
chisturi la san 18 De la: yrenne25 17 Mai 2016 11:26
cancer de san 10 De la: dr_tudose 19 Octombrie 2010 19:42