Setari Cookie-uri

Am nevoie de raspunsuri!!!!!

De la: pufffer, la data 2009-11-23 14:35:58
De la: marco918, la data 2009-11-23 01:27:44
De la: pufffer, la data 2009-11-22 20:21:16
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-22 19:44:20
De la: pufffer, la data 2009-11-22 19:38:04Fetelor ce aveti cu tataita ? el e o persoana buna mi-a ghicit gandurile ca data viitoare ii provoc avort la catea a fost precoce tataita ,Nu-l certati fie va mila e un batranel simpatic


ai ramas in urma cu stirile pufarino. e travestit. sau hermafrodit...nu vrea sa spuna exact! ieri era barbat, azi e muiere....mnah....maine poate e cal! deci marco_ca.ca/ maricica.ca...lamurete-ma ca sa stiu cum sa ma adresez


Greiere fi blanda cu cei de varsta a 3 a ,Te rog !





... pufuletz ... ce neutra ai devenit dintr-o data ... practici aceiasi meserie ca si greierele ? ... hai, mai ca deja nu mai este o rusine in romania ... PROSTITUTIA a devenit ceva aproape onorabil ... se practica pina la transpiratie cam peste tot ... placere sa iasa ... ... invitatia ramine deschisa ... cind te hotarasti poti pune capat indoielii ... si te alegi si cu ceva ... ... ... ... ...


Cam cati copii ai avortat tataita prin bai de te dai asa stangaci pe topicuri la capitolu ãsta? in loc sa-i donezi sa faci si tu un ban cinstit






... ... mai dute pe la scoala puishor ... cred ca ai o viziune idilica asupra unui avort ... cred ca habar nu ai ce ti s-a facut !!! ...
... iti recomand un filmuletz poate te recunosti acolo ... de fapt poti recunoaste orice femei care se auto-schilodeste si isi omoara propriul copil ... poate atunci vei intelege ce idiotenii spui ...

http://www.adevaruldespreavort.ro/ce-spune-mass-media/40-cum-se-face-un-avort--socant-cel-mai-dur-film-despre-avort

marco918
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:12
De la: sycorax, la data 2009-11-23 16:50:09
De la: marco918, la data 2009-11-22 18:47:21
De la: sycorax, la data 2009-11-22 16:17:29
De la: pufffer, la data 2009-11-21 08:53:44
De la: marco918, la data 2009-11-21 02:04:59... ... se vede ca incepe sa devina o dovada de maretie sa intri in ''altercatie'' cu mine ... se povesteste apoi si nepotilor ... ... ce am de remarcat, la aceast compliment, este faptul ca eu nu deranjez ... decit ... NASHPETURILE ... de orice sex ar fi ei/ele ... ... dar de cele mai multe ori subiectele acestora mi se par jalnice si neinteresante asa ca uit sa le mai dau replica ... pur si simplu nu mai vreau sa pierd timp ... in plus au si ei ce povesti nepotilor ...


... pufuletz ... de progeniturile mele nu prea te mai poti feri prea mult ... ai auzit de inferioritate numerica ? ... asta te asteapta ...


Am inteles aluzia ca esti de etnie rroma ti-am spus ca pe geanta mea am desenata o sperietoare de ciori


tzagan???? acuma stiu de ce esti asa rupt in fund si de lume tu si cu avorturile tale..pe alt topic ziceai ca o sarcina regleaza organismu ....esti dus de acasa rau.

totusi nu inteleg de ce te ataci, initiatoarea topicului avea nevoie de un sfat, nu de alte povesti de adomit copii si insulte auzite de prin satra.

jeg hai pupici






... OLEEEEEEE ... si-au dat drumul ''doamnele'' ... au simtit miros de tigan si au considerat ca deja au un ascendent in conversatie ... si ca au deja un ''motiv'' sa combata in mod idiot orice ... HUUUUUOOOOOO ... RASISTELOR ... (cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot) ... apropo, nu sint tigan, nu stau in romania de 20 de ani si de cite ori fac cite o vizita fug mai repede decit am venit ... ... sinteti varza si IEFTINEEEEE ...


bine tzigane!!! zi'le ma!
sa mori tu ca nu esti tigan? intreab'o pe ma'ta....din carutza(caracal) cu prosti ai ajuns si tu pe net... ce face tzaganu cu tastatura in mana....croncane numai prostii. du'te cu acordeonu la alta masa, noi aici suntem cam rasiste ce'ti mai fac pirandele cu care te laudai pe alt topic ca te fac sa pari mare gagicar la plaja?

"cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot". explica'te. m'ai intrigat





... ... ma distrez de minune ... ce ieftine sinteti ... niste USCATURI cu pretentii de doamne ... niste curvi_tine ieftine ... imi pare rau dar asta e impresia mea ...
... e de preferat sa iti reglezi cuvintele in masura in care mahalagismul in care ai crescut, iti permite ... daca observi prefer sa nu includ in discutii onorata ta familie ... dar observ ca ''educatia'' de PIRANDA autentica nu te impiedica sa te comporti mai rau decit suratele tale de pe centura ...
... apropo , ''pirandele'' mele sint bine ... sper ca sa vreodata sa indrasnesti si tu sa ai asa ceva ... dar nu cred ... SCOBEALA SCRIE PE FATA TA ... esti ''predispusa'' continuu ...
... faptul ca esti intrigata nu ma mira ... te-ai invatat sa te traga cineva de mina ca pe milogi de fiecare data ... gindeste singura ... daca ai facut vreodata asta ...
marco918
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:24
De la: marco918, la data 2009-11-23 18:24:47
De la: sycorax, la data 2009-11-23 16:50:09
De la: marco918, la data 2009-11-22 18:47:21
De la: sycorax, la data 2009-11-22 16:17:29
De la: pufffer, la data 2009-11-21 08:53:44
De la: marco918, la data 2009-11-21 02:04:59... ... se vede ca incepe sa devina o dovada de maretie sa intri in ''altercatie'' cu mine ... se povesteste apoi si nepotilor ... ... ce am de remarcat, la aceast compliment, este faptul ca eu nu deranjez ... decit ... NASHPETURILE ... de orice sex ar fi ei/ele ... ... dar de cele mai multe ori subiectele acestora mi se par jalnice si neinteresante asa ca uit sa le mai dau replica ... pur si simplu nu mai vreau sa pierd timp ... in plus au si ei ce povesti nepotilor ...


... pufuletz ... de progeniturile mele nu prea te mai poti feri prea mult ... ai auzit de inferioritate numerica ? ... asta te asteapta ...


Am inteles aluzia ca esti de etnie rroma ti-am spus ca pe geanta mea am desenata o sperietoare de ciori


tzagan???? acuma stiu de ce esti asa rupt in fund si de lume tu si cu avorturile tale..pe alt topic ziceai ca o sarcina regleaza organismu ....esti dus de acasa rau.

totusi nu inteleg de ce te ataci, initiatoarea topicului avea nevoie de un sfat, nu de alte povesti de adomit copii si insulte auzite de prin satra.

jeg hai pupici






... OLEEEEEEE ... si-au dat drumul ''doamnele'' ... au simtit miros de tigan si au considerat ca deja au un ascendent in conversatie ... si ca au deja un ''motiv'' sa combata in mod idiot orice ... HUUUUUOOOOOO ... RASISTELOR ... (cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot) ... apropo, nu sint tigan, nu stau in romania de 20 de ani si de cite ori fac cite o vizita fug mai repede decit am venit ... ... sinteti varza si IEFTINEEEEE ...


bine tzigane!!! zi'le ma!
sa mori tu ca nu esti tigan? intreab'o pe ma'ta....din carutza(caracal) cu prosti ai ajuns si tu pe net... ce face tzaganu cu tastatura in mana....croncane numai prostii. du'te cu acordeonu la alta masa, noi aici suntem cam rasiste ce'ti mai fac pirandele cu care te laudai pe alt topic ca te fac sa pari mare gagicar la plaja?

"cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot". explica'te. m'ai intrigat





... ... ma distrez de minune ... ce ieftine sinteti ... niste USCATURI cu pretentii de doamne ... niste curvi_tine ieftine ... imi pare rau dar asta e impresia mea ...
... e de preferat sa iti reglezi cuvintele in masura in care mahalagismul in care ai crescut, iti permite ... daca observi prefer sa nu includ in discutii onorata ta familie ... dar observ ca ''educatia'' de PIRANDA autentica nu te impiedica sa te comporti mai rau decit suratele tale de pe centura ...
... apropo , ''pirandele'' mele sint bine ... sper ca sa vreodata sa indrasnesti si tu sa ai asa ceva ... dar nu cred ... SCOBEALA SCRIE PE FATA TA ... esti ''predispusa'' continuu ...
... faptul ca esti intrigata nu ma mira ... te-ai invatat sa te traga cineva de mina ca pe milogi de fiecare data ... gindeste singura ... daca ai facut vreodata asta ...


cioroiule, un om normal se mai plictiseste de acelasi subiect...la faza cu avorturile, crek te'a marcat tare de tot . in schimb, e foarte ciudat ca folosesti niste cuvinte destul de mari, poate prea mari pt celelalte pentru a ne porecli pe noi. ori esti un misogin frustrat, in cazu asta regrete eterne...ori esti loco. daca ai personalitate multipla ar fi cazu sa ne zici si noua, sa stim cu cine vorbim ori cu hyde ori cu jekyll...ori cu alti balauri . chiar, ce zodie esti, daca ai amabilitatea in rest, altceva nu ma intereseaza
sycorax
Postat pe 23 Noiembrie 2009 19:20
De la: marco918, la data 2009-11-23 18:12:23
De la: pufffer, la data 2009-11-23 14:35:58
De la: marco918, la data 2009-11-23 01:27:44[quote name='pufffer' date='2009-1


Tataita multumesc pentru filmulet m-am hotorat imi deschid un cabinet pentru asa ceva .Pentru ca te cunosc pe nevasta-ta o primesc gratis ;)
pufffer
Postat pe 23 Noiembrie 2009 21:16
De la: pufffer, la data 2009-11-23 21:16:36
De la: marco918, la data 2009-11-23 18:12:23
De la: pufffer, la data 2009-11-23 14:35:58
De la: marco918, la data 2009-11-23 01:27:44[quote name='pufffer' date='2009-1


Tataita multumesc pentru filmulet m-am hotorat imi deschid un cabinet pentru asa ceva .Pentru ca te cunosc pe nevasta-ta o primesc gratis ;)


tataita da cu gloante oarbe, deci nevasta'sa s'a reprofilat demult, chiar nu i'ar strica o surpriza din asta burtoasa
sycorax
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:28
De la: sycorax, la data 2009-11-23 19:20:28
De la: marco918, la data 2009-11-23 18:24:47
De la: sycorax, la data 2009-11-23 16:50:09
De la: marco918, la data 2009-11-22 18:47:21
De la: sycorax, la data 2009-11-22 16:17:29
De la: pufffer, la data 2009-11-21 08:53:44
De la: marco918, la data 2009-11-21 02:04:59... ... se vede ca incepe sa devina o dovada de maretie sa intri in ''altercatie'' cu mine ... se povesteste apoi si nepotilor ... ... ce am de remarcat, la aceast compliment, este faptul ca eu nu deranjez ... decit ... NASHPETURILE ... de orice sex ar fi ei/ele ... ... dar de cele mai multe ori subiectele acestora mi se par jalnice si neinteresante asa ca uit sa le mai dau replica ... pur si simplu nu mai vreau sa pierd timp ... in plus au si ei ce povesti nepotilor ...


... pufuletz ... de progeniturile mele nu prea te mai poti feri prea mult ... ai auzit de inferioritate numerica ? ... asta te asteapta ...


Am inteles aluzia ca esti de etnie rroma ti-am spus ca pe geanta mea am desenata o sperietoare de ciori


tzagan???? acuma stiu de ce esti asa rupt in fund si de lume tu si cu avorturile tale..pe alt topic ziceai ca o sarcina regleaza organismu ....esti dus de acasa rau.

totusi nu inteleg de ce te ataci, initiatoarea topicului avea nevoie de un sfat, nu de alte povesti de adomit copii si insulte auzite de prin satra.

jeg hai pupici






... OLEEEEEEE ... si-au dat drumul ''doamnele'' ... au simtit miros de tigan si au considerat ca deja au un ascendent in conversatie ... si ca au deja un ''motiv'' sa combata in mod idiot orice ... HUUUUUOOOOOO ... RASISTELOR ... (cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot) ... apropo, nu sint tigan, nu stau in romania de 20 de ani si de cite ori fac cite o vizita fug mai repede decit am venit ... ... sinteti varza si IEFTINEEEEE ...


bine tzigane!!! zi'le ma!
sa mori tu ca nu esti tigan? intreab'o pe ma'ta....din carutza(caracal) cu prosti ai ajuns si tu pe net... ce face tzaganu cu tastatura in mana....croncane numai prostii. du'te cu acordeonu la alta masa, noi aici suntem cam rasiste ce'ti mai fac pirandele cu care te laudai pe alt topic ca te fac sa pari mare gagicar la plaja?

"cu toate ca fie vorba intre noi, o sa o luati in curind in gura rau de tot". explica'te. m'ai intrigat





... ... ma distrez de minune ... ce ieftine sinteti ... niste USCATURI cu pretentii de doamne ... niste curvi_tine ieftine ... imi pare rau dar asta e impresia mea ...
... e de preferat sa iti reglezi cuvintele in masura in care mahalagismul in care ai crescut, iti permite ... daca observi prefer sa nu includ in discutii onorata ta familie ... dar observ ca ''educatia'' de PIRANDA autentica nu te impiedica sa te comporti mai rau decit suratele tale de pe centura ...
... apropo , ''pirandele'' mele sint bine ... sper ca sa vreodata sa indrasnesti si tu sa ai asa ceva ... dar nu cred ... SCOBEALA SCRIE PE FATA TA ... esti ''predispusa'' continuu ...
... faptul ca esti intrigata nu ma mira ... te-ai invatat sa te traga cineva de mina ca pe milogi de fiecare data ... gindeste singura ... daca ai facut vreodata asta ...


cioroiule, un om normal se mai plictiseste de acelasi subiect...la faza cu avorturile, crek te'a marcat tare de tot . in schimb, e foarte ciudat ca folosesti niste cuvinte destul de mari, poate prea mari pt celelalte pentru a ne porecli pe noi. ori esti un misogin frustrat, in cazu asta regrete eterne...ori esti loco. daca ai personalitate multipla ar fi cazu sa ne zici si noua, sa stim cu cine vorbim ori cu hyde ori cu jekyll...ori cu alti balauri . chiar, ce zodie esti, daca ai amabilitatea in rest, altceva nu ma intereseaza





... ... ''cioroiule'' ... suprema insulta a unor maimutze ... ... asa credeti voi mai ca ''coalizati'' si pe altii sa va dea mai mult ''respect'' ? ... ... iar ''faza cu avorturile'' va marcheaza pe voi, nu pe mine ... dar se pare ca va place sa fiti scobite ca v__ile la monta ... hopa sus cracii si ...alegria ... ... PRIMITIVE, IGNORANTE, INCONSTIENTE ...
... apropo ... nu stiu cine sint hyde si jekyll ... NU MA UIT LA DESENE ANIMATE ...
marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:03
De la: sycorax, la data 2009-11-23 22:28:01
De la: pufffer, la data 2009-11-23 21:16:36
De la: marco918, la data 2009-11-23 18:12:23
De la: pufffer, la data 2009-11-23 14:35:58
De la: marco918, la data 2009-11-23 01:27:44[quote name='pufffer' date='2009-1


Tataita multumesc pentru filmulet m-am hotorat imi deschid un cabinet pentru asa ceva .Pentru ca te cunosc pe nevasta-ta o primesc gratis ;)


tataita da cu gloante oarbe, deci nevasta'sa s'a reprofilat demult, chiar nu i'ar strica o surpriza din asta burtoasa





... IMI PARE RAU DE TINE ... savureazati viitorul ...
marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:07
".. apropo ... nu stiu cine sint hyde si jekyll ... NU MA UIT LA DESENE ANIMATE .."

nasol, un pic de dezghetare nu'ti strica la creier, evident

sycorax
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:17
De la: sycorax, la data 2009-11-24 18:17:10".. apropo ... nu stiu cine sint hyde si jekyll ... NU MA UIT LA DESENE ANIMATE .."

nasol, un pic de dezghetare nu'ti strica la creier, evident






... ... ''DEZGHEATA-TE'' IN CONTINUARE ... ... minimax e numai bun de tine ... ... ce cap de ta_la ... mamaaaa ...
marco918
Postat pe 25 Noiembrie 2009 11:56
iti explic ca la prosti...."dezghetatu" e pt tine, de ce puii mei imi iei vorbele, ai ramas fara imagineishan?
sycorax
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:25
De la: sycorax, la data 2009-11-25 21:25:58iti explic ca la prosti...."dezghetatu" e pt tine, de ce puii mei imi iei vorbele, ai ramas fara imagineishan?





... puii mei !!! ... ... te dai cu poponicii !!! ... asa se incepe derapajul ... intii le folosesti cuvintele apoi iti insusesti si atitudinile ... iti urez succes ...
marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:22
is prea fericita sa te mai bag in seama. pa
sycorax
Postat pe 26 Noiembrie 2009 20:57
De la: sycorax, la data 2009-11-26 20:57:44is prea fericita sa te mai bag in seama. pa




... ti-o fi venit ciclul ... asta e ultimul si cel mai mare prilej de bucurie al unora dintre ''femeilor'' de astazi ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:27
filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:38
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!




doamne

nu ma scarbesc DELOC as putea spune
dar mi s-a strans stomacul

daca ma mai uit o data, vomit pe monitor fara caterinca

NU VA UITATI LA FILM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(fara suparare greiere)
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:54
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!




... ... FRATI-TU ... cumva ? ... esti BOLNAVA ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:54
De la: adina_black, la data 2009-11-27 01:54:01
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!




doamne

nu ma scarbesc DELOC as putea spune
dar mi s-a strans stomacul

daca ma mai uit o data, vomit pe monitor fara caterinca

NU VA UITATI LA FILM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(fara suparare greiere)



eu am avertizat! nu ma supar!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:56
De la: marco918, la data 2009-11-27 01:54:32
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!




... ... FRATI-TU ... cumva ? ... esti BOLNAVA ...


da marco.ca-ca...frati-miu....ala nenascutu!!!! pff...ce replica!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:57
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!





... am gustat ''gluma'' filmata in familia ta ... ... dar iti propun un film IN CARE TE VEI REGASI SIGUR ... cu o probabilitate mult mai mare decit ''gluma'' ta ... GREIERASH ...

http://www.adevaruldespreavort.ro/ce-spune-mass-media/40-cum-se-face-un-avort-socant-cel-mai-dur-film-despre-avort


marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:59
dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:00
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:04
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!



fato esti nebuna


ce dobitoc


sa-i dea cineva un tampon



greierashuleeeeeee
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:18
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 02:18:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!



fato esti nebuna


ce dobitoc


sa-i dea cineva un tampon



greierashuleeeeeee






... nu e nebuna ... inca ... e doar o alta PERVERSA mica ... probabil saliveaza de cind s-a uitat prima data ...

marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:21
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:21:52
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 02:18:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!



fato esti nebuna


ce dobitoc


sa-i dea cineva un tampon



greierashuleeeeeee






... nu e nebuna ... inca ... e doar o alta PERVERSA mica ... probabil saliveaza de cind s-a uitat prima data ...




tu cine esti daca nu-s prea indiscreta ?
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:24
vai si eu care credeam ca o sa ma plictisesc in noaptea asta

deja nu mai posteaza nimeni nicaieri

dar vor urma replici taioase si multe explicatii

dar daca nu vreti in seara asta, nu e problema, le citesc si maine
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:28
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 02:24:36
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:21:52
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 02:18:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 01:38:21filmuletz marco.ca-ca isi pierde virginitatea
http://www.1man1jar.com/

rog sa va uitati numai daca aveti stomacul tare!!!! SERIOS!!!!!



fato esti nebuna


ce dobitoc


sa-i dea cineva un tampon



greierashuleeeeeee






... nu e nebuna ... inca ... e doar o alta PERVERSA mica ... probabil saliveaza de cind s-a uitat prima data ...




tu cine esti daca nu-s prea indiscreta ?




... bunica-sa ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:29
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:28:34vai si eu care credeam ca o sa ma plictisesc in noaptea asta

deja nu mai posteaza nimeni nicaieri

dar vor urma replici taioase si multe explicatii

dar daca nu vreti in seara asta, nu e problema, le citesc si maine



io vreau

hai ca n-am somn
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:29
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:29:41
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 02:24:36

tu cine esti daca nu-s prea indiscreta ?




... bunica-sa ...


si ce cauti la ora asta pe net ?

iaca mai nou navigati ...ce "va violati" on-line ?
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:30
haidi bai ! m-ati lasat singura ?


rusinica !

fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:44
... lipsa totala de inspiratie
nici daca m-ar lovi, nu as sti ce sa mai scriu
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 02:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Optica medicala ALUMNUM OPTIC :sml-cool0016: 1 De la: percatalina 19 Noiembrie 2011 11:09
Ai putea dona organe? 123 De la: 16 Iunie 2013 16:17
salutare 4 De la: laurathegirl 15 Martie 2009 16:53
Anticonceptionalele bune sau rele ?!! 40 De la: diana1981 2 Noiembrie 2009 21:37
Am o problema... 4 De la: kudika_24467 30 Decembrie 2012 22:58