Setari Cookie-uri

Am nevoie de raspunsuri!!!!!

De la: floryly, la data 2009-11-27 03:34:43.....fetelor v-am spus .....am 4 copii ( si toate4 sunt fete)......

....dar sincer .....pe rand cum vor creste ....am sa le arat filmuletzul......

cea mai mare il v-a vedea curand.....nu am sa concep asa ceva......


Sa-ti traiasca fetele !

Cu putina inteligenta si grija nu vor avea nevoie sa treaca prin asa ceva.
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:36
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:35:36niste filmulete care au bagat teama in mine au fost cu niste masacre in irak

impuscaturi in cap, taiaturi de gat,picioare...pe viu



vrei sa ma arunci dracu in depresie.....?
floryly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:36
De la: floryly, la data 2009-11-27 03:29:27
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:23:50
De la: adina_black, la data 2009-11-27 03:15:17da... le vazusem pe alea cu avortul
dar nu mi-am imaginat vreodata cat poate sa scoata de acolo....... parca nu se mai termina






... scotea tot ceea ce a reprezentat unul om ca si noi ... sau asa cum am fost si noi ... oricare ar fi motivele ... nu e corect, uman, moral sau etic ...



......avort=CRIMA.....faramitzarea propriului copil .....singe din singele mamei.....
....doamne ca nu pot sa-mi revin......cand am vazut manutzele alea pe masa......

......doamne ....daca era nascut....ce culoare aveau ochisorii lui ,parul ,nasucul.....primii pasi...

doamne.....

...fetelor nu mai dorm in noaptea asta........





... imi pare rau ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:38
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:36:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:22:59
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:19:00
... orice femeie care promoveaza sau cocheteaza cu ideea unui avort ar trebui sa il vada ... CA SA AIBA IDEEA DESPRE CEEA CE VORBESTE SAU VREA SA FACA ... sub anestezie ... morala si fizica ... trebuie sa se duca minciuna ca ceea ce nu vezi nu exista ... filmul ala se repeta zilnic de mii de ori in romania si inca sint femei care se mint singure ... E REALITATE ... PRIMITIVISMUL, IGNORANTA, INCONSTIENTA trebuie sa dispara ... romanii nu erau in asemenea hal ... romanii iubeau copii ... voiau copii ... E INUMAN SA SELECTEZI COPII ...


In mare mare le condamn mai mult pentru inconstiienta. Daca nu ai nevoie de un copil...protejeaza-te ! Ai grija mai mare !

Multe sunt atat de disperate incat nu gasesc alta cale decat avortul...desi...sunt si alte cai de rezolvare decat distrugerea unei vieti.






... problema cea mai mare este alta ... s-a promovat o imagine a COPILULUI OBIECT ... copilul nu mai este CINEVA ci este tratat ca CEVA ... i se fura dreptul la viata, la atentie ca eveniment in viata oricarei femei si familii, dreptul la identitate ... nu e corect ... acceptind, din comoditate, sa gindim asa devenim noi insine CEVA ... in loc sa fim CINEVA ... in fond, protectia si avortul au fost promovat impotriva aceluiasi ''inamic'' ... COPILUL CEVA ... care e acuzat ca a aparut, ca produce probleme, ca va avea probleme, ca ''obliga'' mama si tatal sa renunte de la diverse tabieturi ''absolut necesare'' ... mare pacat ... ne distrugem singuri ... ne mintim singuri ...




Eu sunt de acord cu tine dar vezi tu..eu mai mult de atat nu pot face,pentru ele.
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:39
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:35:36niste filmulete care au bagat teama in mine au fost cu niste masacre in irak

impuscaturi in cap, taiaturi de gat,picioare...pe viu


mie alea cu canibali mi se par odioase
stiu ca exista in nush ce tara un fel de traditie care in loc de inmormantare... taie bucatele corpul mortului, mananca unele bucati, iar apoi il lasa pe camp! si asteapta vulturii sa vina sa termine "slujba"
ramasitele sunt adunate intr-un final... si nu mai stiu ce faceau cu ele ... (nu stau sa caut acum pe net)

macabru!
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:39
De la: floryly, la data 2009-11-27 03:36:56
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:35:36niste filmulete care au bagat teama in mine au fost cu masacruin irak

impuscaturi in cap, taiaturi de gat,picioare...pe viu



vrei sa ma arunci dracu in depresie.....?


Nu! Sorry .. Oricum e bine ca nu ai vazut nimic ! Eu si acum am imaginea in cap si au trecut 2 ani
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:42
......hororistelor......ma pun in pat ......


somnik usor......sper sa am si eu....va .

floryly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:43
De la: adina_black, la data 2009-11-27 03:39:52
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:35:36niste filmulete care au bagat teama in mine au fost cu masacru in irak

impuscaturi in cap, taiaturi de gat,picioare...pe viu


mie alea cu canibali mi se par odioase
stiu ca exista in nush ce tara un fel de traditie care in loc de inmormantare... taie bucatele corpul mortului, mananca unele bucati, iar apoi il lasa pe camp! si asteapta vulturii sa vina sa termine "slujba"
ramasitele sunt adunate intr-un final... si nu mai stiu ce faceau cu ele ... (nu stau sa caut acum pe net)

macabru!


fereasca sfantu`

n-am vazut niciodata asa ceva si nici nu-mi doresc.
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:44
gata cu povestile de groaza

va si eu

vise placute
adina_black
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:48
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:36:55
De la: floryly, la data 2009-11-27 03:34:43.....fetelor v-am spus .....am 4 copii ( si toate4 sunt fete)......

....dar sincer .....pe rand cum vor creste ....am sa le arat filmuletzul......

cea mai mare il v-a vedea curand.....nu am sa concep asa ceva......


Sa-ti traiasca fetele !

Cu putina inteligenta si grija nu vor avea nevoie sa treaca prin asa ceva.





... ca sa nu treci prin asa ceva nu trebuie sa uzezi inteligenta ... nu trebuie sa creezi ceva ... trebuie sa respecti citeva reguli simple ... verificati partenerul ... verifica parintii (sa nu ai surprize) ... testeaza-i stabilitatea ... verifica daca e de sanatos la mansarda ... chestiile simple si verificate ... e o siguranta mult mai mare decit aruncatul in bratele primului mascul care atinge niste coarde ... convietuirea nesfirsita ... si altele ... dar te pot feri surpriza de a te trezi jignita, terorizata, fortata de propriul sot si cei din jur (familii si amici) sa renunti la copil ... in cea mai mare parte a cazurilor femeile sint obligate sa faca asa ceva ... inteligenta nu ajuta cu nimic ... cind e sa vina un copil atunci va veni, nu poti face nimic ... va fi sansa lui ... si trebuie sa ii ramina ... a fost prea norocos ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:50
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:39:41
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:36:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:22:59
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:19:00
... orice femeie care promoveaza sau cocheteaza cu ideea unui avort ar trebui sa il vada ... CA SA AIBA IDEEA DESPRE CEEA CE VORBESTE SAU VREA SA FACA ... sub anestezie ... morala si fizica ... trebuie sa se duca minciuna ca ceea ce nu vezi nu exista ... filmul ala se repeta zilnic de mii de ori in romania si inca sint femei care se mint singure ... E REALITATE ... PRIMITIVISMUL, IGNORANTA, INCONSTIENTA trebuie sa dispara ... romanii nu erau in asemenea hal ... romanii iubeau copii ... voiau copii ... E INUMAN SA SELECTEZI COPII ...


In mare mare le condamn mai mult pentru inconstiienta. Daca nu ai nevoie de un copil...protejeaza-te ! Ai grija mai mare !

Multe sunt atat de disperate incat nu gasesc alta cale decat avortul...desi...sunt si alte cai de rezolvare decat distrugerea unei vieti.






... problema cea mai mare este alta ... s-a promovat o imagine a COPILULUI OBIECT ... copilul nu mai este CINEVA ci este tratat ca CEVA ... i se fura dreptul la viata, la atentie ca eveniment in viata oricarei femei si familii, dreptul la identitate ... nu e corect ... acceptind, din comoditate, sa gindim asa devenim noi insine CEVA ... in loc sa fim CINEVA ... in fond, protectia si avortul au fost promovat impotriva aceluiasi ''inamic'' ... COPILUL CEVA ... care e acuzat ca a aparut, ca produce probleme, ca va avea probleme, ca ''obliga'' mama si tatal sa renunte de la diverse tabieturi ''absolut necesare'' ... mare pacat ... ne distrugem singuri ... ne mintim singuri ...




Eu sunt de acord cu tine dar vezi tu..eu mai mult de atat nu pot face,pentru ele.




... dar nici nu trebuie sa faci nimic ... sincer ... e suficient sa gindesti corect si in cunostinta de cauza ... si sa ajuti si pe altii sa isi gaseasca echilibrul moral ... apoi fiecare stie cum sa se adapteze la orice conform cu noua situatie ... important e sa nu se mai gindeasca NEGATIV, PESIMIST ...

marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 03:58
Marco..eu ti-am raspuns dar cand am dat trimite mesaj kudika a considerat ca mai bine nu trimite. Nu mai stau sa scriu iar.

Ideea e ca in ziua de azi multi pusti sunt informati prea putin cu o informare inainte de a cauta cocosel poti ameliora riscul de a ramne insarcinata si de a ajunge la un avort.
Iar pt mine asta inseamna ca si-a folosit capul.






Somn usor fetelor


Somn usor Marco..acum nu stiu..tu ai avatar de femeie si nume de barbat.
fluturas_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 04:00
De la: adina_black, la data 2009-11-27 03:48:09gata cu povestile de groaza

va si eu

vise placute




... noapte buna ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 04:00
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 04:00:00Marco..eu ti-am raspuns dar cand am dat trimite mesaj kudika a considerat ca mai bine nu trimite. Nu mai stau sa scriu iar.

Ideea e ca in ziua de azi multi pusti sunt informati prea putin cu o informare inainte de a cauta cocosel poti ameliora riscul de a ramne insarcinata si de a ajunge la un avort.
Iar pt mine asta inseamna ca si-a folosit capul.






Somn usor fetelor


Somn usor Marco..acum nu stiu..tu ai avatar de femeie si nume de barbat.






... dar nu te poti feri la infinit si nici de cite ori sau cind vrei !!! ... femeile isi fura caciula singure ... se OBLIGA singure si devin obligate sa nu produca ''emotii'' ... nu trebuie acceptata ideea ... de ce femeile trebuie sa suporte singure bombardamentul cu anticonceptionale, avorturi ... pentru ce ? ... barbatul cu ce rol a fost ales ? ... doar sa ''presteze'' si sa conduca ? ... ce ? ... e o mare greseala ... responsabilizarea (sau alegerea ca partener a unui barbat responsabil) sotului, vis a vis de realitatea unei familii, e cea mai mare realizare a unei femei ... e printre putinele solutii de a nu avea prea multe surprize in viata ...



marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 04:11
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:36:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:22:59
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:19:00
... orice femeie care promoveaza sau cocheteaza cu ideea unui avort ar trebui sa il vada ... CA SA AIBA IDEEA DESPRE CEEA CE VORBESTE SAU VREA SA FACA ... sub anestezie ... morala si fizica ... trebuie sa se duca minciuna ca ceea ce nu vezi nu exista ... filmul ala se repeta zilnic de mii de ori in romania si inca sint femei care se mint singure ... E REALITATE ... PRIMITIVISMUL, IGNORANTA, INCONSTIENTA trebuie sa dispara ... romanii nu erau in asemenea hal ... romanii iubeau copii ... voiau copii ... E INUMAN SA SELECTEZI COPII ...


In mare mare le condamn mai mult pentru inconstiienta. Daca nu ai nevoie de un copil...protejeaza-te ! Ai grija mai mare !

Multe sunt atat de disperate incat nu gasesc alta cale decat avortul...desi...sunt si alte cai de rezolvare decat distrugerea unei vieti.






... problema cea mai mare este alta ... s-a promovat o imagine a COPILULUI OBIECT ... copilul nu mai este CINEVA ci este tratat ca CEVA ... i se fura dreptul la viata, la atentie ca eveniment in viata oricarei femei si familii, dreptul la identitate ... nu e corect ... acceptind, din comoditate, sa gindim asa devenim noi insine CEVA ... in loc sa fim CINEVA ... in fond, protectia si avortul au fost promovat impotriva aceluiasi ''inamic'' ... COPILUL CEVA ... care e acuzat ca a aparut, ca produce probleme, ca va avea probleme, ca ''obliga'' mama si tatal sa renunte de la diverse tabieturi ''absolut necesare'' ... mare pacat ... ne distrugem singuri ... ne mintim singuri ...





alooooooo tataita fa un blog aici este un topic despre catei
pufffer
Postat pe 27 Noiembrie 2009 09:13
De la: pufffer, la data 2009-11-27 09:13:45
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:36:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-27 03:22:59
De la: marco918, la data 2009-11-27 03:19:00
... orice femeie care promoveaza sau cocheteaza cu ideea unui avort ar trebui sa il vada ... CA SA AIBA IDEEA DESPRE CEEA CE VORBESTE SAU VREA SA FACA ... sub anestezie ... morala si fizica ... trebuie sa se duca minciuna ca ceea ce nu vezi nu exista ... filmul ala se repeta zilnic de mii de ori in romania si inca sint femei care se mint singure ... E REALITATE ... PRIMITIVISMUL, IGNORANTA, INCONSTIENTA trebuie sa dispara ... romanii nu erau in asemenea hal ... romanii iubeau copii ... voiau copii ... E INUMAN SA SELECTEZI COPII ...


In mare mare le condamn mai mult pentru inconstiienta. Daca nu ai nevoie de un copil...protejeaza-te ! Ai grija mai mare !

Multe sunt atat de disperate incat nu gasesc alta cale decat avortul...desi...sunt si alte cai de rezolvare decat distrugerea unei vieti.






... problema cea mai mare este alta ... s-a promovat o imagine a COPILULUI OBIECT ... copilul nu mai este CINEVA ci este tratat ca CEVA ... i se fura dreptul la viata, la atentie ca eveniment in viata oricarei femei si familii, dreptul la identitate ... nu e corect ... acceptind, din comoditate, sa gindim asa devenim noi insine CEVA ... in loc sa fim CINEVA ... in fond, protectia si avortul au fost promovat impotriva aceluiasi ''inamic'' ... COPILUL CEVA ... care e acuzat ca a aparut, ca produce probleme, ca va avea probleme, ca ''obliga'' mama si tatal sa renunte de la diverse tabieturi ''absolut necesare'' ... mare pacat ... ne distrugem singuri ... ne mintim singuri ...





alooooooo tataita fa un blog aici este un topic despre catei






... aloooo ... pussie ... ... beleste urechile la ce se mai spune ca miine te vad calare pe balana si postind topicuri cu - SOS, help me, ajutati-ma ... topicul se numeste - AM NEVOIE DE RASPUNSURI ... subiectul initial era foarte PENIBIL (iti apartinea) asa ca s-a modificat de la sine ... nu e nevoie de acordul tau ... tu poti sa deschizi un alt topic referitor la ultimul subiect care te doare - cum gasesti un doctor bun pentru molia ta din sifonier care naste !!! ... te-ai potrivi cu Prostanacul ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:15
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:04:46
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...


iar te faci de ras cu replicile astea fara sare.
1. n-am sustinut niciodata ca sunt neprihanita
2. nu eu am scormonit dupa filmulet
3. glumele ti se potrivesc perfect! sa nu uitam cine posteaza filmulete despre cum se avorteaza!
4. chiar imi doresc sa faca toate femeile cate avorturi am facut eu! adica 0, zero!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:38
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 10:38:02
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:04:46
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...


iar te faci de ras cu replicile astea fara sare.
1. n-am sustinut niciodata ca sunt neprihanita
2. nu eu am scormonit dupa filmulet
3. glumele ti se potrivesc perfect! sa nu uitam cine posteaza filmulete despre cum se avorteaza!
4. chiar imi doresc sa faca toate femeile cate avorturi am facut eu! adica 0, zero!





... ce sa spun ... in romania te poti face de ris ? ...
1 - nu te-a intrebat nimeni niciodata nimic referitor la ''neprihanirea'' ta
2 - filmuletzul idiot pe care l-ai postat tu este exact la nivelul tau de penibilism.
3 - Cea am postat eu este ceea ce fac mii de femei zilnic in romania. Este un must to see inainte de a comenta subiectul cu opinia ca stii despre ce este vorba
4 - la cum te comporti VEI FACE AVORTURI mai devreme sau mai tirziu in timp ce te vei otravi cu anticonceptionale. Tu pur si simplu nu intelegi ca la unele subiecte trebuie doar sa taci si sa nu duci totul in derizoriu, mistocareala, tupeism, non-valoare, egoism si cinism. Multe lucruri nu se scriu niciodata in carti.
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:54
De la: marco918, la data 2009-11-27 10:54:54
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 10:38:02
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:04:46
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...


iar te faci de ras cu replicile astea fara sare.
1. n-am sustinut niciodata ca sunt neprihanita
2. nu eu am scormonit dupa filmulet
3. glumele ti se potrivesc perfect! sa nu uitam cine posteaza filmulete despre cum se avorteaza!
4. chiar imi doresc sa faca toate femeile cate avorturi am facut eu! adica 0, zero!





... ce sa spun ... in romania te poti face de ris ? ...
1 - nu te-a intrebat nimeni niciodata nimic referitor la ''neprihanirea'' ta
2 - filmuletzul idiot pe care l-ai postat tu este exact la nivelul tau de penibilism.
3 - Cea am postat eu este ceea ce fac mii de femei zilnic in romania. Este un must to see inainte de a comenta subiectul cu opinia ca stii despre ce este vorba
4 - la cum te comporti VEI FACE AVORTURI mai devreme sau mai tirziu in timp ce te vei otravi cu anticonceptionale. Tu pur si simplu nu intelegi ca la unele subiecte trebuie doar sa taci si sa nu duci totul in derizoriu, mistocareala, tupeism, non-valoare, egoism si cinism. Multe lucruri nu se scriu niciodata in carti.


1." dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' ". ori esti uituc, ori ipocrit, ori p.r.o.s.t de bubui! intr-adevar, nu m-ai intrebat....dang!
2. filmuletzul se potriveste perfect comportamentului tau deviat!
3. este un must sa fii femeie in primul rand ca sa poti comenta despre avorturi!!!!!! apoi este un must sa nu fii naiv, crezand ca daca cineva urmareste filmuletul ala, nu va mai face avort!
4. ce altceva mai poti spune despre viitorul meu? voi creste mai inalta? da' maine ce mananc? da' o sa ma vopsesc la batranete? esti de un penibil infiorator!!!!!! niciodata nu am sustinut pe forumul asta avortul! nu inteleg de unde tragi concluziile astea c.r.e.t.i.n.o.i.d.e! si legat de anticonceptionale, bibilica ta nu percuteaza ca d-aia iau pastile ca sa nu fie nevoie sa fiu pusa in situatia de a avorta?????sau macar ca n-ai cum sa ramai insarcinata daca iei anticonceptionale???? in goana ta de a contrazice, iti scapa evidentul si rationalul! Iar tu nu vrei sa intelegi toate aceste lucruri!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:01
De la: marco918, la data 2009-11-27 01:27:38
De la: sycorax, la data 2009-11-26 20:57:44is prea fericita sa te mai bag in seama. pa




... ti-o fi venit ciclul ... asta e ultimul si cel mai mare prilej de bucurie al unora dintre ''femeilor'' de astazi ...


cata constipare pe replicile tale de cand cu avorturile astea...calmeaza'te nenica, nu mai fi asa tafnos, viata nu e asa de rea totusi...atata acreala nu e buna pt viata sexuala. prostamol ai incercat vreodata?
sycorax
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:37
De la: marco918, la data 2009-11-27 10:54:54
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 10:38:02
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:04:46
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...


iar te faci de ras cu replicile astea fara sare.
1. n-am sustinut niciodata ca sunt neprihanita
2. nu eu am scormonit dupa filmulet
3. glumele ti se potrivesc perfect! sa nu uitam cine posteaza filmulete despre cum se avorteaza!
4. chiar imi doresc sa faca toate femeile cate avorturi am facut eu! adica 0, zero!





... ce sa spun ... in romania te poti face de ris ? ...
1 - nu te-a intrebat nimeni niciodata nimic referitor la ''neprihanirea'' ta
2 - filmuletzul idiot pe care l-ai postat tu este exact la nivelul tau de penibilism.
3 - Cea am postat eu este ceea ce fac mii de femei zilnic in romania. Este un must to see inainte de a comenta subiectul cu opinia ca stii despre ce este vorba
4 - la cum te comporti VEI FACE AVORTURI mai devreme sau mai tirziu in timp ce te vei otravi cu anticonceptionale. Tu pur si simplu nu intelegi ca la unele subiecte trebuie doar sa taci si sa nu duci totul in derizoriu, mistocareala, tupeism, non-valoare, egoism si cinism. Multe lucruri nu se scriu niciodata in carti.


da tu de unde stii ca ea va face avort? tata omida on crack loveste din nou?
sycorax
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:39
.....heeeeiii lume ......ia mai distratzi-va nitzel....http://www.youtube.com/watch?v=9X9LG20VpzA
floryly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:08
......si mai una.....
floryly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:09
De la: floryly, la data 2009-11-27 13:08:00.....heeeeiii lume ......ia mai distratzi-va nitzel....http://www.youtube.com/watch?v=9X9LG20VpzA


foarteeee funny:))))
AlexandraDAlly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:10
iote aici..... http://www.youtube.com/watch?v=DgOKR-hr8Qc&feature=related
floryly
Postat pe 27 Noiembrie 2009 13:12
De la: sycorax, la data 2009-11-27 12:39:02
De la: marco918, la data 2009-11-27 10:54:54
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 10:38:02
De la: marco918, la data 2009-11-27 02:04:46
De la: adina_black, la data 2009-11-27 02:00:48dar cat calm pe omul ala......... eu cred ca luam un ciob si ma omoram

pfaaai de capul meu... curiozitatea dracu nu imi trece




... dar cita ''placere'' pe o tinara ''neprihanita'' sa scormone gunoaile internetului pentru a gasi ceva pe gustul ei ... probabil ca o interesa ca material ''educativ'' pentru cind o va bombarda ''prietenul'' ... trebuie sa ai lipsa ceva tigle pe casa ca sa faci astfel de ''glume'' ...


iar te faci de ras cu replicile astea fara sare.
1. n-am sustinut niciodata ca sunt neprihanita
2. nu eu am scormonit dupa filmulet
3. glumele ti se potrivesc perfect! sa nu uitam cine posteaza filmulete despre cum se avorteaza!
4. chiar imi doresc sa faca toate femeile cate avorturi am facut eu! adica 0, zero!





... ce sa spun ... in romania te poti face de ris ? ...
1 - nu te-a intrebat nimeni niciodata nimic referitor la ''neprihanirea'' ta
2 - filmuletzul idiot pe care l-ai postat tu este exact la nivelul tau de penibilism.
3 - Cea am postat eu este ceea ce fac mii de femei zilnic in romania. Este un must to see inainte de a comenta subiectul cu opinia ca stii despre ce este vorba
4 - la cum te comporti VEI FACE AVORTURI mai devreme sau mai tirziu in timp ce te vei otravi cu anticonceptionale. Tu pur si simplu nu intelegi ca la unele subiecte trebuie doar sa taci si sa nu duci totul in derizoriu, mistocareala, tupeism, non-valoare, egoism si cinism. Multe lucruri nu se scriu niciodata in carti.


da tu de unde stii ca ea va face avort? tata omida on crack loveste din nou?





... daca nu e sterila ... VA FACE ... procentul femeilor din romania care nu au facut asa ceva e doar de 1% din totalul celor care pot face copii in limita de virsta 14-45 de ani ... romania e campioana mondiala la avorturi (cu o medie de 5-6 avorturi pe cap de femeie) ... de asemenea e una dintre tarile pe cale de disparitie cu o natalitate de aprox. 1.2-1.3 (in lunile excelente) fata de 2.1 cit ar fi normal pentru mentinerea macar a populatiei actuale ... la cit de infantil se comporta si gindeste greirash, nu ma indoiesc ca va practica scobeala ... femeile(si nu numai) din romania nu mai au finetzea de a analiza si evalua o persoana obiectiv ... ceva gesturi teatrale, ceva cuvinte frumoase, niste vin sau bere si deja are toti porii deschisi ... atita timp cit se credea ca este vorba de un fel de scoatere de masea, nici nu interesa pe nimeni, acum toate spun ca nu au facut niciodata cu toate ca statisticile spun altceva ... si vorbim de statistici facute de spitale ... nu au fost calculate cabinetele private care nu sint obligate sa raporteze orice ... asa ca ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2009 19:03
asa ca tot p.r.o.s.t esti!
greierash_is_back
Postat pe 27 Noiembrie 2009 20:04
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-27 20:04:48asa ca tot p.r.o.s.t esti!





... nu sint deloc prostii ... daca refuzi o astfel de realitate inseamna ca esti cu sorcova rau de tot ...
... bebitza ... casca ochii ... ca tine sint si au fost cu gramada ... bla, bla, bla, eu sint, eu fac, eu gindesc ... pina au ajuns in fata faptului implinit ...
marco918
Postat pe 28 Noiembrie 2009 01:45
Marco, ai vazut vreodata un avort, live, direct din sala de operatii ?

Ai vazut ce si cum sunt majoritatea femeilor care fac un avort ?

Banuiesc ca nu...asa ca, beat it !
Summer_
Postat pe 28 Noiembrie 2009 02:47
De la: Summer_, la data 2009-11-28 02:47:30Marco, ai vazut vreodata un avort, live, direct din sala de operatii ?

Ai vazut ce si cum sunt majoritatea femeilor care fac un avort ?

Banuiesc ca nu...asa ca, beat it !




... te astept pe topicul dedicat ... cel cu crima ... e mai corect ... sper ca nu te deranjeaza ...
marco918
Postat pe 28 Noiembrie 2009 02:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
contraceptive yasmine ce ziceti de ele 48 De la: kudika004836 20 August 2015 15:48
CAND SUFLETUL TE DOARE NU MAI CONTEAZA NIMIC 31 De la: anastas 19 Ianuarie 2010 13:32
BIOPTRON-un aparat care nu trebuie sa lipseasca din nici o casa! 1 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:21
Ce nu se spune despre metodele contraceptive 16 De la: marco918 29 Octombrie 2009 20:52
Menopauza si urmarile ei 2 De la: Lucia38 7 Aprilie 2011 16:22