Setari Cookie-uri

Salutare

Referitor la subiectul:eu scorpion,el rac,as vrea sa aflu si eu pareri despre relatia dintre o balanta(21 octombrie) adica eu si ......o balanta(8 octombrie),adica el.Tind sa cred uneori ca EU sunt un amestec intre balanta si scorpion tinand cont de data mea de nastere care se afla aproape de granita dintre balanta si scorpion.Relatia noastra merge destul de bine,noi fiind impreuna de 2 ani. Uneori parca nu suntem pe aceiasi lungime de unda ,mai ales ....in pat,nu stiu cum sa fac sa-l ''starnesc'' emotional,mi se pare ca e prea ''moale'' pt mine ,eu sunt o fire mai vulcanica,activa,dominanta. Va rog un sfat...Va multumesc tuturor.

Postat pe 8 Noiembrie 2009 10:28
nu cre ca zodia are vreo importanta in viata de zi cu zi, sigur sunt mici potriviri legate de asta insa felul de a fi al unui om, compatibilitatea, emotiile, o privire, un zimbert, vorbele spune, tandretea , acestea fac mulkt mai mult si in viata de zi cu zi si in..pat ! Nu zodia. Ai putea purta o discutie in care s aii spui e ti ai dori de el el, dar nu sub forma de repros ci asa ca un sfat, o indrumare...Poate e o fir emai timida si atunci poti prelua tu initiativa!Succes !
Aproape_eu
Postat pe 25 Noiembrie 2009 08:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 3 De la: geo_reincarcat_iara 13 August 2010 10:08
capricorn - scorpion 2 De la: sexynurse 6 Mai 2010 13:21
eu rac el pesti??ce ziceti??? 32 De la: mamaia22 26 Noiembrie 2013 23:35
eu rac el fecioara 5 De la: kudika029796 28 Iunie 2009 16:54
ce parere aveti despre zodiile varsator si scorpion? 4 De la: kudika117656 25 Aprilie 2010 20:27