Setari Cookie-uri

eu balanta-el pesti

ce stiti despre aceasta combinatie??? duce undeva...??? j daca da qm reusesc?eu trec printr`o asemenea relatie si e ft ft greu....astept parerile voastre
pisimaimutza
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:45
De la: pisimaimutza, la data 2009-11-07 20:45:50ce stiti despre aceasta combinatie??? duce undeva...??? j daca da qm reusesc?eu trec printr`o asemenea relatie si e ft ft greu....astept parerile voastre


Fiind din bucuresti, eu stiu o combinatie cu metroul care te duce pina la statia pipera cu peronul pe partea stanga. Cum reusesti? depinde unde stai, daca vii din militari sau dr taberei, il iei de la crangasi. Si daca iti e greu, incerci sa iei tramvaiul 41....si dupa aia mai vezi tu, ca esti fata descurcareata.
miss_darine
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:55
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/29555/stop/1.html


Calandrinon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 21:00
fugi cat inca mai ai timp:D
vb din experienta
am avut o astfel de relatie cu un tip care este in zodia pestilor eu fiind balanta am pierdut 5 ani din viata incercand sa-l inteleg
balata este semn de aer -pestii semn de apa
nu sunt prea multe puncte comune
te pup
camy_felina
Postat pe 8 Decembrie 2009 11:11
De la: camy_felina, la data 2009-12-08 11:11:33fugi cat inca mai ai timp:D
vb din experienta
am avut o astfel de relatie cu un tip care este in zodia pestilor eu fiind balanta am pierdut 5 ani din viata incercand sa-l inteleg
balata este semn de aer -pestii semn de apa
nu sunt prea multe puncte comune
te pup

exactttttttt eu gemeni si el pesti o relatie de 1 an nu ai cum sa il intelegi crede-ma:| multe prea complicat...acm e super feirict in 5 minute nervos irasciil:)))
DAR...poa`...o sa mearga la voi cine stie??
donutza88
Postat pe 27 Decembrie 2009 05:29
Hmmm...la noi e invers: eu pesti si el balanta ,in concluzie dupa o relatie de 8 ani anul asta ne-am casatorit ..noroc sau nu?
LovelyFlor
Postat pe 29 Decembrie 2009 17:31
este cea mai perfecta relatie..mama e balanta iar tata e pesti sunt casatoriti de 22 de ani si au cea mai frumoasa relatie,se iubesc si se respecta foarte mult..deci sfatul meu:suntei compatibili!!
deea_vip_2006
Postat pe 30 Decembrie 2009 19:21
da,ai avut noroc.si eu sunt pesti iat el balanta dar crede-ma imi este fffffffffffffffff greu sa-l inteleg.
e mult prea dificil uneori asa ca depinde de fiecare,u se pare ca ai fost norocoasa
Rodica_Stafania
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:19
relatia noastra inca mai dureaza...dar e ft greu de inteles....:-< st impreuna de aproape 2 ani si tot mai avem certuri din nimic...:(
pisimaimutza
Postat pe 3 Martie 2010 14:34
fuuuuuuuuuuuuuuuuuugi... deci serios vorbesc... abia am terminat o relatie de un an si cv cu un tip in zodia pestilor eu fiind balanta.. crede-ma e foarte dificil.... nu zic k nu au fost momente frumoase in kre simteam k sunt pe aripile vantului.. dar pe kt de frumoase au fost unele clipe intre noi pe atat de urate au fost ultimele luni.. k sa nu mai vb de sfarsitul rel.. sau de perioada de dupa.. unii poate ar numi asta "geniul neinteles".. eu as numi "ciudatul" :) concluzia o tragi tu.. eu ti-am pov ce am patit eu :*
honeyAndreea
Postat pe 4 Martie 2010 21:40
Nici eu nu cred ca cei 2 sunt prea compatibili... El visator si aerian care fuge de 10 ori pe zi in lumea lui imaginara, eu, balanta pura, ancorata in realitate si infometata de certitudini si nu vise utopice...
DieA
Postat pe 6 Martie 2010 14:45
kudika143709
Postat pe 13 Martie 2010 11:03
Pestii sunt cei mai periculosi barbati.....eu sunt tot pesti dar e o diferenta mare intre fetele pesti si barbatii pesti.....niciodata nu poti sa fii sigura ca ce simt azi o sa simta si maine!
Au toane si niciodata nu stii ce vor. Sunt foarte manipulatori si incearca intotdeauna sa intoarca lucrurile in favoarea lor. Sunt extrem de orgoliosi si egoisti, nu lasa niciodata de la ei si vor sa fie mereu in centrul atentiei.
Din pacate iti intra usor pe sub piele, parca au asta in sange. In concluzie sunt extrem de alunecosi....ca sa fii cu un barbat din zodia pesti iti trebuie extrem de multa rabdare si sa fii constienta ca oricand se poate termina fara nicio explicatie.

Asa ca daca esti dispusa sa risti....go for it:)
pechocha
Postat pe 15 Martie 2010 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Racii 22 De la: one_size 29 Octombrie 2009 09:41
Sa faci cum iti dicteaza inima sau ratiunea? 56 De la: hackers_best_cs 20 Februarie 2011 23:47
Sunt indragostita de doctorul meu si nu stiu cum sa afle asta! 162 De la: kudika50ani 2 Mai 2015 15:35
COMPATIBILITATE BARBATUL TAUR - FEMEIA GEMENI ? 2 De la: dulceata10 24 Iulie 2010 21:00
eu taur el capricorn 1 De la: Am3st3z_3 14 Decembrie 2010 19:28