Setari Cookie-uri

Sfaturi sa cuceresc o fata :D

Buna seara!
Magdaaa_aaa
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:44
De la: StreetSoul, la data 2009-11-12 15:54:22Sunt baiat ma numesc Alex si am 13 ani si am cautat cu multa rabdare un site de fete ca sa vad ce sfaturi ar da ele baietilor sa le cucereasca nu va bateti joc de mn cas prea mic pls :D plss ajutor

Spune-i ca-i sta foarte bine parul in ziua aia, ca-ti place stiu eu ce chestie de imbracat are pe ea mai interesanta, vezi ce muzica-i place si brusc sa-ti placa si tie, in general fa-o sa inteleaga ca este cea mai frumoasa si cea mai desteapta pentru tine , fara sa exagerezi, iar cand incepe sa i se urce la cap, las-o in pace un timp sa se racoreasca..eventual indreapta-ti atentiile spre alta, dar cu ea de fata, ca sa vada ce a pierdut..oricum cu cat vorbesti mai frumos cu ele cu atat vei avea mai multe fete prietene si vei avea de unde sa alegi.
yamuna
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:00
esti un dulce, dar totusi....ai o varsta cam mica pentru a cuceri deja fete. Intre timp uite ce trebuie sa faci ca pe viitor sa te placa : sa inveti bine la scoala, dar in acelasi timp sa fi mereu amuzant cu ele, sa le fi prieten, sa le spui o vorba frumoasa cand vezi ca sunt triste, sa le fi alaturi. Nu te apuca de fumat sau nu intra in gasti care impresioneaza prin smecherii, pentru ca de fapt nu impresioneaza deloc, O fata nu se uita la asta, doreste in primul rand sa aiba un prieten care sa ii fie alaturi si in al doilea rand o persoana cu care sa se simta mereu bine si sa o faca sa zambeasca. De altfel , nu cred ca numai fetele vor asta. Si baietii vor acelasi lucru, nu?Deci ai grija de tine si fi tu insuti! Fetele o sa te placa mai incolo , o sa vezi!
kudika035197
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:50
De la: StreetSoul, la data 2009-11-12 15:54:22Sunt baiat ma numesc Alex si am 13 ani si am cautat cu multa rabdare un site de fete ca sa vad ce sfaturi ar da ele baietilor sa le cucereasca nu va bateti joc de mn cas prea mic pls :D plss ajutor

Povestea ta mi-a amintit de povestea sotului meu. vezi ce-ti doresti ca poate ajungi si tu ca el: sa te si insori cu iubita de la 13 ani ( )...Deci, gandeste-te bine daca iti doresti asta sau mai bine iti gasesti alta ocupatie...
Lucia38
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:54
Multumesc pt sfaturi ...io chiar nu am de gand sa ma casatoresc si nici sa fac alte lucruri..eu vreau sa am o persoana care sa ma inteleaga
StreetSoul
Postat pe 16 Noiembrie 2009 18:11
Nu te vad eu casatoriit
Magdaaa_aaa
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:20
De la: StreetSoul, la data 2009-11-16 18:11:04Multumesc pt sfaturi ...io chiar nu am de gand sa ma casatoresc si nici sa fac alte lucruri..eu vreau sa am o persoana care sa ma inteleaga


ei,cum ajung baietii pe la douaj` de ani sa umble din floare-n floare??
mitura
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:11
Magdaaa_aaa
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:46
De la: StreetSoul, la data 2009-11-16 18:11:04Multumesc pt sfaturi ...io chiar nu am de gand sa ma casatoresc si nici sa fac alte lucruri..eu vreau sa am o persoana care sa ma inteleaga

Puiutzule, nici al meu nu s-a insurat la 13 ani. Ziceam doar ca roata se invarte si risti sa ajungi de unde ai plecat...
Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:48
Deocamdata e micut si nu prea intelege el mare lucru
Magdaaa_aaa
Postat pe 18 Noiembrie 2009 18:01
De la: StreetSoul, la data 2009-11-16 18:11:04Multumesc pt sfaturi ...io chiar nu am de gand sa ma casatoresc si nici sa fac alte lucruri..eu vreau sa am o persoana care sa ma inteleaga


Cum adica sa te inteleaga? nu esti inteles acasa sau ce?

in rest raspunsul la intrebarea ta depinde de:
1. ce fata vrei sa cuceresti ? e una anume sau intrebai in general ? ( sper ca-ti dai seama ca nu poti sa "cuceresti" decat pana in 15 ani )
2. pentru ce scopuri ( doar sa iesiti in oras sau sa te dai mare fata de prieteni sau ...? ca sex si casatorie nu e recomandat copiilor de 13 ani ).
3. Unde ai ocazia sa intalnesti fata respectiva?

daca dai mai multe detalii intelege lumea mai bine si te sfatuieste mai exact.

Ca sfaturi generale, a zis cineva mai sus foarte sa fii cel mai bun in clasa ta si amuzant cu fetele, fara sa fii vulgar si fara sa intri in gasti care fumeaza si beau .


kudika052198
Postat pe 22 Noiembrie 2009 12:49
Persoana e gasita :D acum vreau sa stiu ce credeti daca e mai mare cu un an si mai inalta putin (ii sunt pana la umar)...nush cum sai spun si vreau pareri
StreetSoul
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:10
De la: StreetSoul, la data 2009-11-26 17:10:58Persoana e gasita :D acum vreau sa stiu ce credeti daca e mai mare cu un an si mai inalta putin (ii sunt pana la umar)...nush cum sai spun si vreau pareri

N-are nimic ca e mai in varsta si cu un cap mai mare decat tine, asa o sa te simti si tu mai ocrotit! Nu stii cum sa-i spui,ca o placi si ca vrei sa-ti fie prietena? Daca asta e dilema, pur si simplu te duci la ea si ii spui frumusel ca-ti place de ea! Doar sa fii atent sa nu aiba vreun obiect contondent in manute!
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:47
uite ce cred eu ;VORBEStele frumos incearca sa te porti cat mai prieteneste cu ele ,dule si tu o floare vorbestele cum ar fi; CE FATA frumoasa miai inseninat ziua,.... deci incearca sa te porti cat mai prieteneste..
p_pwshyk
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:51
De la: p_pwshyk, la data 2009-12-01 17:51:38uite ce cred eu ;VORBEStele frumos incearca sa te porti cat mai prieteneste cu ele ,dule si tu o floare vorbestele cum ar fi; CE FATA frumoasa miai inseninat ziua,.... deci incearca sa te porti cat mai prieteneste..

Intr-adevar esti FRUMOASA si atat, am citit de trei ori ca sa inteleg ce legatura au stelele cu vorbele, pina mi-am dat seama ca tu ai vrut sa scrii de fapt "vorbeste-le", "du-le" in loc de duliile alea, "mi-ai" in loc de miai sau miau.
miss_darine
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:56
incearca sa fii cat mai natural...respectuos,finut,incearca sa te porti frumos cu fetele.nu adopta o atitudine de macho man sau alte cele ca la varsta ta esti ink mikut si nu te-ar avantaja....poate dak le mai daruiesti si floricele.....e super...
FLORY_DULCIK
Postat pe 1 Decembrie 2009 23:54
nu conteaza neaparat varsta si nici inaltimea,faci si tu precum nepotul meu(e intr-o situatie similara)....dak va placeti reciproc,aveti gusturi asemanatoare si vaintelegeti bine,e ok....
FLORY_DULCIK
Postat pe 1 Decembrie 2009 23:57
De la: StreetSoul, la data 2009-11-12 15:54:22Sunt baiat ma numesc Alex si am 13 ani si am cautat cu multa rabdare un site de fete ca sa vad ce sfaturi ar da ele baietilor sa le cucereasca nu va bateti joc de mn cas prea mic pls :D plss ajutor
eesti funny!! ;))da-o incolo d fata,nu o mai cucerii! :P intra pe arta seductiei;) bafta!
kudika070540
Postat pe 2 Decembrie 2009 09:23
dak cunosc o fata de vreo 2-3-4-5 zile sau merge la antrenament cu mine da doar de cateva zile cum sai spun ca ma simp cam ciudat dupaia....eu fac handbal :D si sunt si cateva fete in grupa si una din ele chiar ma place dar nush cum sai spun :D ( ma place in felul ca se ia de mine -in fel de gluma- imi da peste minge ca sa fiu in spatele ei la rand... sau tot felul de chestii) HELP
StreetSoul
Postat pe 3 Decembrie 2009 15:28
curaj!!!!!!!ca doar esti un cavaler....spune-i ce simti....dar vorbiti doar voi doi,sa nu va mai auda nimeni si fii sincer cu ea......zi-i exact asa:"IMI PLACI".
Bafta!!!!!
FLORY_DULCIK
Postat pe 3 Decembrie 2009 17:32
mersi .. .dar greu sa o iau asa ca mai are o sora si unde merge ea si sorasa :D asa ca o sa incerc :D mersi anticipat
StreetSoul
Postat pe 4 Decembrie 2009 13:13
Buna fetelor! :* Recomand accesarea acestui link: http://ro.netlog.com/Onyx_99 - - > chiar dak nu are legatura cu acest subiect, merita sa va uitati, sunt produse noi, frumoase si la preturi foarte convenabile! pentru luna decembrie, dar si ianuarie, comanda se va face oricand doriti. va pup si va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
Dark
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:07
Eu am sedus f usor folosind metodele de aici http://cumfacsa.ro/relatii-sex/relatii-relatii-sex/cum-sa-cuceresti-o-fata
kudika_31367
Postat pe 12 Martie 2013 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa il cuceresc? 19 De la: anastasia_m 26 Martie 2010 18:51
Nu (prea)am prieteni! 75 De la: sweet_heart 3 Iulie 2010 00:22
Prieteni...comunicare...niciodata destui...niciodata destula 28 De la: ___965___1100___1100_____9786_ 30 Iunie 2010 22:33
cine e de vina? 8 De la: lumos 31 Ianuarie 2010 11:00
Doar pentru prietenii mei! 148 De la: ionelaela 11 Noiembrie 2010 23:34