Setari Cookie-uri

FEMEILE si...SOCIETATILE SECRETE!!

De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 11:07:16
asta nu o sa se intample nici in 25 de ani........de ce? ......ei bine....pt ca nu ai nici o baza reala de a depune o plangere penala.
ti-as recomanda sa te mai documentezi inainte de a scrie aiureli.


Sunt foarte documentat si in tema;exista dovezi ale unor infractiuni.Sa incheiem subiectul.Ce miza propui daca in maxim 6 luni obtin o condamnare penala?

[/quote]




permite-mi sa ma amuz futunos de o asemenea prostie debitata pe un forum public...



ooooo Doamne si cand eu credeam ca prostia este totusi limitata..... realitatea dura ma contrazice ...din nou....

ma crestine ... fa-ti un pustiu de bine si reciteste legile alea pe care zici tu ca le cunosti.... in 6 luni obtii cel mult o privire binevoitoare de la vreun judecator roman....
aoleu mai fratele da tu unde crezi ma ca profesezi ???? in alta galaxie poate... ca in Romania ,aia care exista pe planeta Pamant , legislatia in domeniul infractiunilor pe internet nici nu are o baza solida din punct de vedere legal si iconstitutional, dar sa mai obtii si vreo condamnare....cica si penala.....

chiar ca Justitia trebuie sa fe oarba ...si pe deasupra sa aiba si ceva dureri de dinti ...altfel nu-mi explic cum te poate suporta

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:19
De la: kudika035947, la data 2009-12-01 23:55:57Pt cultura ta generala : "derizoriu" ( conform DEX-ului) inseamna cu totul si cu totul altceva. Neinsemnat,ridicol,fara valoare.Probabil,ai vrut sa scrii "deradere".(Nu mai folosi cuvinte pe care nu le stii )Pune mana si mai....citeste


Ti-as face cadou un dictionar de sinonime;DEX-ul il citesc de cand, probabil, nici nu erai nascuta;ti-au trebuit atatea zile sa cauti pe google un DEX on-line?!?Iar deraiam de la subiect?Iar divagam?Iar facem pe "desteptii"?Ce rost are?Ce vrei sa dovedesti/demonstrezi/arati/obtii/relevi?Cauta prin DEX-ul on line...


Simply_The_Best
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:40
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-02 00:19:29
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 11:07:16
asta nu o sa se intample nici in 25 de ani........de ce? ......ei bine....pt ca nu ai nici o baza reala de a depune o plangere penala.
ti-as recomanda sa te mai documentezi inainte de a scrie aiureli.


Sunt foarte documentat si in tema;exista dovezi ale unor infractiuni.Sa incheiem subiectul.Ce miza propui daca in maxim 6 luni obtin o condamnare penala?






permite-mi sa ma amuz futunos de o asemenea prostie debitata pe un forum public...



ooooo Doamne si cand eu credeam ca prostia este totusi limitata..... realitatea dura ma contrazice ...din nou....

ma crestine ... fa-ti un pustiu de bine si reciteste legile alea pe care zici tu ca le cunosti.... in 6 luni obtii cel mult o privire binevoitoare de la vreun judecator roman....
aoleu mai fratele da tu unde crezi ma ca profesezi ???? in alta galaxie poate... ca in Romania ,aia care exista pe planeta Pamant , legislatia in domeniul infractiunilor pe internet nici nu are o baza solida din punct de vedere legal si iconstitutional, dar sa mai obtii si vreo condamnare....cica si penala.....

chiar ca Justitia trebuie sa fe oarba ...si pe deasupra sa aiba si ceva dureri de dinti ...altfel nu-mi explic cum te poate suporta

[/quote]

Eu nu ti-as permite prea multe;vad ca tu, singura, iti permiti orice...macar pe un "forum public".Nu cumva expresia "forum public" este un pleonasm...?!?

Esti "ultras"?
Sau wooool-trasa?De par?

Ia o pauza;mare;de tot;nu te mai tot reincarca...deja bubui de ignoranta;ON TOPIC, te rog, daca ai ceva de "spus", daca nu...ADIO...ma dezgusta "samanta de scandal", daca nu m-ar plictisi...






Simply_The_Best
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:45
De la: Simply_The_Best, la data 2009-12-02 00:45:06
Eu nu ti-as permite prea multe;vad ca tu, singura, iti permiti orice...macar pe un "forum public".Nu cumva expresia "forum public" este un pleonasm...?!?

Esti "ultras"?
Sau wooool-trasa?De par?

Ia o pauza;mare;de tot;nu te mai tot reincarca...deja bubui de ignoranta;ON TOPIC, te rog, daca ai ceva de "spus", daca nu...ADIO...ma dezgusta "samanta de scandal", daca nu m-ar plictisi...








in cazul in care "avocatul" prostilor nu s-ar da atat de mare ca are vaste cunostiinte in domeniu poate s-ar amuza sa se mai puna la punct cu noile expresii ale limbii romane in genereal cu gramatica n-ar da rau...dar cum domnia sa e "za best"...si demn de pitzipoanca. org... ii dau o definitie destul de reala a expresiei "forum public" si a ceea ce inteleg cei care folosesc forumurile prin respectiva expresie...daca uluitoare personalitate care ne gratuleaza cu prezenta pe forum n-ar fi folosit calculatorul doar ca sa isi omoare si unicul neuron pe care il are poate ca si-ar fi dat silinta sa nu faca prostia de a se autodepasi cu fiecare postare...(in prostie, evident)

Definitie Forum

Un forum, este o dezbatere publica, in care toata lumea are dreptul sa-si spuna parearea. Toate parerile sint acceptate in mod democratic, forumul neavind ca scop promovarea a ceva sau cuiva in mod special. Sint eliminate doar post-urile / mesajele care incalca regulile de bun simt sau sint agresive la adresa celorlalti membri de pe forum. Un forum este o publicatie independenta, pe internet (realizata si monitorizata de moderatori) si are moderatori (kudika din pacate ii are in concediu) care, de regula (exista si exceptii pentru ca si moderatorii sint ciudati uneori) nu sterg articolele care nu le convin. Forumul, chiar daca partine cuiva, este in general public, acesta fiind scopul existentei sale - Discutiile publice.


In concluzie:

Forumul este un canal public de discutii.

FÓRUM, forumuri, s.n. Adunare, întrunire (de mare amploare și importanțã). – Din lat., fr. forum.
PÚBLIC1 n. 1) Numãr mare de persoane; lume; mulțime. 2) Totalitate a persoanelor care asistã la un spectacol sau la o conferințã. ♢ Marele ~ masele largi ale populației. În ~ în vãzul lumii; în fața unui numãr mare de oameni. /

si acum o alta definitie

PLEONÁSM, pleonasme, s.n. Eroare de exprimare constând în folosirea alãturatã a unor cuvinte, construcții, propoziții etc. cu același înțeles. [Pr.: ple-o-] – Din fr. pléonasme.


daca taceai...nu te faceai de culoarea maro , sper ca intelegi acum ca alaturarea celor 2 cuvinte nu constituie un pleonasm.... o adunare ce are un scop nu este tot una cu o multime de oameni.... asta in cazul in care intelegi totusi limba romana in esentele ei , daca nu ,consider ca-mi voi fii racit gura degeaba.

on topic.... oare ce a existat mai intai in istoriae matriarhatul sau patriarhatul?????cu tot ce tine de consecintele existentei matriarhatului inclusiv al societatilor secrete...si bla bla bla-urile pe care ai impresia ca le cunosti...

ca tot spuneai ca sunt pe langa... subiectul asta s-a discutat deja dar cum esti nou -nout pe kudika si iti petreci vremea incercand sa epatezi...n-ai mai avut timp sa-ti dai seama ca subiectul a fost deja "fumat"...si ca e rasuflat.

ce sa-i faci .... timpul asta.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Decembrie 2009 01:32
credeam ca numai englezii sunt as asa sensiblili la "caps".... pur si simplu mi-a fost lene sa mai scriu inca o data dupa ce am vazut ca nu schimbasem "font-ul"
iulianastb
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:18
De la: maralupu, la data 2009-11-29 21:51:07
..poate au ceva mai interesant de facut decat sa agite faclii si sa mormaie pe sub glugi...




uaaaaaaaaaa!!! ce mufilici scump ai tu acolo!!!!!!!!!! imi vine sa-l
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:21
De la: iulianastb, la data 2009-12-02 17:18:09credeam ca numai englezii sunt as asa sensiblili la "caps".... pur si simplu mi-a fost lene sa mai scriu inca o data dupa ce am vazut ca nu schimbasem "font-ul"


poate sunt englezoaica?
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:22
Topic: FEMEILE si...SOCIETATILE SECRETE!! Data: 30 Noi 2009, 10:46
Este adevarat ca si femeile fac parte din societatile secrete cum ar fi Masoneria,care dupa mine este organizatia mondiala a SATANISTILOR care ne conduc,din pacate se cunoaste foarte putin despre acestia,dar mai sint uni baeti OK care pot filma in secret unele activitati dar si alea sint putine.Din pacate la noi in tara avem o gramada de masoni care de 20 de ani ne conduc si ne conduc prost pe noi si bine pe ei.Masoneria nu-mai este ce era odata ( continuatori cavalerilor templieri) adica armata crestinatati in slujba clasei sociale de jos ,acum este invers. CA SA VA CONVINGETI INTRATI PE yUTUBE SI SCRIETI MASONERIA666 LUMEA CONDUSA DIN UMBRA.
kudika023849
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:29
Topic: FEMEILE si...SOCIETATILE SECRETE!! Data: 30 Noi 2009, 10:46
Este adevarat ca si femeile fac parte din societatile secrete cum ar fi Masoneria,care dupa mine este organizatia mondiala a SATANISTILOR care ne conduc,din pacate se cunoaste foarte putin despre acestia,dar mai sint uni baeti OK care pot filma in secret unele activitati dar si alea sint putine.Din pacate la noi in tara avem o gramada de masoni care de 20 de ani ne conduc si ne conduc prost pe noi si bine pe ei.Masoneria nu-mai este ce era odata ( continuatori cavalerilor templieri) adica armata crestinatati in slujba clasei sociale de jos ,acum este invers. iNTRATI PE YUTUBE SI SCRIETI MASONERIA 666 LUMEA CONDUSA DIN UMBRA.
kudika023849
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:32
foarte interesant :)))

PS: "daca ti se pare plictisitoare tema sau neinteresanta nu te baga in discutii,nu-ti simte nimeni lipsa " un mesaj pentru toti care se simt:))
zamby
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:36
De la: zamby, la data 2009-12-11 22:36:30foarte interesant :)))

PS: "daca ti se pare plictisitoare tema sau neinteresanta nu te baga in discutii,nu-ti simte nimeni lipsa " un mesaj pentru toti care se simt:))


dragalasa de tine!!
geo_xx
Postat pe 14 Decembrie 2009 22:01
De la: jenny_miti, la data 2009-11-28 15:15:41Deci asa merge...cineva lanseaza o tema apoi va certati...pe langa tema.
Sa inteleg ca forumul asta e o alternativa mai ieftina (scuze..gratis) a mersului la psiholog?


nu,e ca si cum ai sta in fata micului ecran si ai privi la Diaconescu;numai ca aici,in loc sa tipi la ecran,tastezi in
mitura
Postat pe 20 Decembrie 2009 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se mai gaseste o perecke potrivita? 1 De la: Raducu_Ionut_Dobre_1 12 Iunie 2012 15:31
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23
DPD cei mai mari tepari! 1 De la: kudika_1015850 11 Iulie 2016 05:34
JOC NOU PATRU LITERE= A DOUA INCERCARE= 4058 De la: cotyca 14 Ianuarie 2011 13:10
Ce parere aveti de Comunitatea Amish? 46 De la: kudika029886 14 August 2009 22:48