Setari Cookie-uri

sex in cuplu

SI EU CRED CA EL ESTE UN EGOIST.NU AR TREBUI SA SE SUPERE SI SA TINA CONT SI DE TINE.SOTUL MEU ARE APROAPE ACEEASI PROBLEMA, EL AR VREA SA FACEM AMORE APROAPE TOATE ZILELE., EU NU AM CHEF TOT TIMPUL.NU SE SUPARA DACA IL REFUZ DAR EU AM GASIT O SOLUTIE.AM INTELES CA EL ESTE ASA SI PENTRU CA IL IUBESC F.MULT INCERC SA IL SATISFAC IN ALTE MODURI FARA SA FACEM AMORE.NOROCUL MEU ESTE CA EL EJACULEAZA DESTUL DE REPEDE. BARBATI SUNT DIVERSI DE NOI EI AU INSTINCTUL SEXUAL FOARTE DEZVOLTAT.
alinuza73
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:19
Si de ce tipi? Am inteles! Barbatii sunt diversi si fac AMORE altfel decat noi!
miss_darine
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:24
Eu cred ca e BOU !

Sex odata pe luna...ca tot zicea cineva...nu e indicat ! Dar sa ma ierte D-zeu nici sa ma f** zi de zi doar ca are el o placere ! Sunt lucruri care trebuie intelese. Si chiar daca nu m-ar obliga...tot BOU ramane pentru ce motive baga la inaintare !

fluturas_
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:24
i agree!
greierash_is_back
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:25
De la: fluturas_, la data 2009-12-06 15:24:32Eu cred ca e BOU !

Sex odata pe luna...ca tot zicea cineva...nu e indicat ! Dar sa ma ierte D-zeu nici sa ma f** zi de zi doar ca are el o placere ! Sunt lucruri care trebuie intelese. Si chiar daca nu m-ar obliga...tot BOU ramane pentru ce motive baga la inaintare !





ai dreptate...sa o bage pe fosta e un mare idiot... asa sunt unii barbati numai p***A au in cap da unii parca sunt prea prea
mishaHeart
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:59
De la: , la data 2009-11-27 08:42:11Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?


chiar cati ani are prietenul ? asta mi-ar explica si mie multe intr-un alt caz
yulyana_c
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:48
Eu cred ca e un nimfoman
blue07scorpion
Postat pe 9 Decembrie 2009 12:30
Uau mami ! Nu te ustura picatia ?
Sabrina_Nede
Postat pe 9 Decembrie 2009 12:33
E un obsedat sexual, sa mearga la un control ....sau mai bine i-ai cumpara o papusa gonflabila..
freakbabe
Postat pe 9 Decembrie 2009 12:45
Ar trebui sa vb cu el si sa ii explici ca uneori nu ai chef de sex si ca nu esti jucaria lui sexuala ... Sincer daca ar tine la tine .. nu ar gandi asa si nu ti`ar reprosa nimic .. te`ar intelege ...
alaaaaa
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:57
Parerea mea:
Daca prietenul tau se gandeste la sex in fiecare zi si vrea, insemna ca nu munceste sau ca nu e angajat in studiu sau lucru ,ceva serios .
daca ar merge la munca sau are ceva activitati fizice de facut, de carat ceva, sau sa fie macinat de niste probleme importante, sa vezi tu cum te rogi de el sa vrea sa mai faca din cand in cand si nu i mai arde ..o sa vina rupt de oboseala si vrea doar sa doarma :)










kudika052198
Postat pe 11 Decembrie 2009 11:52
Parerea mea este ca e bine ca ti-a zis. Sunt multi barbati care nu declara lucrurile astea si ajung sa te lucreze pe la spate. Poate ca e ciudat sa-ti spun asta, dar bucurate ca ti-a impartasit ceea ce el simte. Multi barbati au nevoie de sex ca si noi de altfel. Libidoul fiecaruia dintre noi este diferit. Daca asta este cea mai mare problema a relatiei voastre, atunci nu cred ca este imposibil. Sigur, poti gasi pe altcineva care sa nu-ti ceara sa faci la fel de des, dar de unde sti ca nu o face cu alta ? Si se poate ca in cazul in care tu nu-i oferi ce are el nevoie, sa caute in alta parte ceea ce nu a gasit la tine. Multe femei nu stiu sa-si tina barbatul langa ele. Nu consider ca e egoist. Omul ti-a spus ce vrea ! Nu poate nimeni sa spuna daca e bine sau rau sa o faci in fiecare zi. Eu cred ca ar trebui sa vezi si avantajele nu numai dezavantajele acestui lucru.
Despre faptul ca ti-a zis despre fosta prietena, poate ca nu pica cel mai bine, dar ma gandesc ca a vazut cat de contrariata esti (banuiesc ca ati discutat) si probabil vroia sa-ti demonstreze ca se poate.
Nu vreau sa ma laud, insa pot spune ca sunt o amanta buna, si multi barbati cauta ceea ce nu gasesc la sotii. Cele mai multe sunt pudice si nu vor sa se deschida total intr-o relatie. Incearca sa fi mai deschisa si sa te bucuri de sexualitate.
kudikaboard
Postat pe 27 Ianuarie 2010 10:57
DyenOoOtsZa ....ce minte de copil prost ai...nu poti spune ca e obsedat sexual daca vrea sex in fiecare zi...nu ai stat tu langa ei sa vezi cum sta treaba intr-adevar....poate is la inceputul relatiei si mi se pare normal sa vrea sa faca sex cat mai des pana se plictiseste...omu'...nu ai de unde sti ...sau poate nu a mai facut de mult sex....
mady_puppy
Postat pe 6 Februarie 2010 13:17
hmmm daca se supara...cand il refuzi....inseamna ca...nush ce sa zic...doar nu o sa se desparta de tine pt chestia asta ....si daca o face inseamna ca...doar putzulica o vrea de la tine....nu stiu vorbeste si tu cu el...serios pe tema asta..
mady_puppy
Postat pe 6 Februarie 2010 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubirea nu are varsta :) 31 De la: kudika050320 10 August 2013 19:16
incep sa ma indragostesc de seful meu 21 De la: berbecuta22 26 Martie 2012 10:18
o superbomba... 369 De la: yumy 15 Iunie 2011 14:01
sex 39 De la: gaby84 22 Martie 2009 15:22
Marire penis 254 De la: kudika_1037813 9 Iulie 2019 09:13