Setari Cookie-uri

sex in cuplu

Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?

Postat pe 27 Noiembrie 2009 08:42
"prietenul meu vrea sex in fiecare zi"

That's a real problem! Chiar ti-ai dori un barbat care sa vrea sex o data pe luna/an?
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:35
De la: , la data 2009-11-27 08:42:11Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?


la naiba in puii mei stai putzin sa ma dumiresc si dupa aceea promit sa-ti raspund auzi dar care dintre "preteni" vrea sex in fiecare zi ala cu care nu te vezi mai deloc dar avetzi o relatzie oficiala de vreo 5 luni sau ala gelosu cu care ai o relatzie de frun an juma?
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:38
De la: miss_darine, la data 2009-11-27 11:35:14"prietenul meu vrea sex in fiecare zi"

That's a real problem! Chiar ti-ai dori un barbat care sa vrea sex o data pe luna/an?


cunosc un cuplu care s-a despartit ca ea devenise disperata de cat a stat cracanata. el se ghida in viata pe principiul : f.uti nu f..uti, vremea p..ulii trece!
asa ca in fiecare zi, timp de vreo 5 ani, da' in fiecare zi cel putin o data, a stat cel putin cracanata!
geo_xx
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:39
eu te-as intreba cati ani are prietenul tau...asta cred ca ne-ar lamurii pe toti
oanalemnaru
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:39
De la: oanalemnaru, la data 2009-11-27 11:39:26eu te-as intreba cati ani are prietenul tau...asta cred ca ne-ar lamurii pe toti


poate doar pe tine, ca pe mine nu ma intereseaza!
geo_xx
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:41
De la: geo_xx, la data 2009-11-27 11:39:09
De la: miss_darine, la data 2009-11-27 11:35:14"prietenul meu vrea sex in fiecare zi"

That's a real problem! Chiar ti-ai dori un barbat care sa vrea sex o data pe luna/an?


cunosc un cuplu care s-a despartit ca ea devenise disperata de cat a stat cracanata. el se ghida in viata pe principiul : f.uti nu f..uti, vremea p..ulii trece!


cind e prea mult nu e bine, cand e prea putin iar nu e bine, oricum o dai nu e bine
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:41
nemultumite mereu
geo_xx
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:44
pii scuza-ma...dar tot ce pot spune k e ai un prieten obesdat sexual...adik..sa`si doreask sa fak sex zilnic e cva..jtii...nuj..propun-i cva..spune-i k nu poa sa stea toata ziua j sa se f**a...scza-mi expresia, da asta e....
dyen0o0tsZsa
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:44
De la: geo_xx, la data 2009-11-27 11:44:32nemultumite mereu

normal doar suntem femei!
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:46
De la: dyen0o0tsZsa, la data 2009-11-27 11:44:47pii scuza-ma...dar tot ce pot spune k e ai un prieten obesdat sexual...adik..sa`si doreask sa fak sex zilnic e cva..jtii...nuj..propun-i cva..spune-i k nu poa sa stea toata ziua j sa se f**a...scza-mi expresia, da asta e....


da de ce sa nu stea toata ziua sa se f..a?.................daca omul asta isi doreste................ eu o sfatuiesc sa-si gaseasca o "inlocuitoare"
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:47
De la: Dontyyy, la data 2009-11-27 11:47:38
De la: dyen0o0tsZsa, la data 2009-11-27 11:44:47pii scuza-ma...dar tot ce pot spune k e ai un prieten obesdat sexual...adik..sa`si doreask sa fak sex zilnic e cva..jtii...nuj..propun-i cva..spune-i k nu poa sa stea toata ziua j sa se f**a...scza-mi expresia, da asta e....


da de ce sa nu stea toata ziua sa se f..a?.................daca omul asta isi doreste................ eu o sfatuiesc sa-si gaseasca o "inlocuitoare"


te felicit donty, ca i-ai inteles mesajul
geo_xx
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:48
" e cva..jtii...nuj..propun-i cva"
scrii cumva in chineza, pt ca n-am inteles nimic!
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:49
De la: geo_xx, la data 2009-11-27 11:48:56
De la: Dontyyy, la data 2009-11-27 11:47:38
De la: dyen0o0tsZsa, la data 2009-11-27 11:44:47pii scuza-ma...dar tot ce pot spune k e ai un prieten obesdat sexual...adik..sa`si doreask sa fak sex zilnic e cva..jtii...nuj..propun-i cva..spune-i k nu poa sa stea toata ziua j sa se f**a...scza-mi expresia, da asta e....


da de ce sa nu stea toata ziua sa se f..a?.................daca omul asta isi doreste................ eu o sfatuiesc sa-si gaseasca o "inlocuitoare"


te felicit donty, ca i-ai inteles mesajul


da.............dar sa sti ca sunt "uda" toata de la cate sudori m-au trecut pana sa pricep
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:52
yap....si o keama Dienutza...:P

dar intre timp initiatoarea topicului nu mai eeeeeeeeee
_iluzie_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:54
De la: Dontyyy, la data 2009-11-27 11:38:52
De la: , la data 2009-11-27 08:42:11Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?


la naiba in puii mei stai putzin sa ma dumiresc si dupa aceea promit sa-ti raspund auzi dar care dintre "preteni" vrea sex in fiecare zi ala cu care nu te vezi mai deloc dar avetzi o relatzie oficiala de vreo 5 luni sau ala gelosu cu care ai o relatzie de frun an juma?


de cand tot stai pe forumul asta, nu te-ai prins ca daca apare o poza fara user e o eroare de la kudika???

man, e clar cat buna ziua
kitty_krieger
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:58
De la: _iluzie_, la data 2009-11-27 11:54:45yap....si o keama Dienutza...:P

dar intre timp initiatoarea topicului nu mai eeeeeeeeee


este o farsa a Kudikai...................nu-i primul topic stupid
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:59
De la: , la data 2009-11-27 08:42:11Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?


zi-i sa se duca la fosta si sa nu se mai intoarca

omul e un egoist cu spume
kitty_krieger
Postat pe 27 Noiembrie 2009 11:59
De la: Dontyyy, la data 2009-11-27 11:59:28
De la: _iluzie_, la data 2009-11-27 11:54:45yap....si o keama Dienutza...:P

dar intre timp initiatoarea topicului nu mai eeeeeeeeee


este o farsa a Kudikai...................nu-i primul topic stupid


utilizatorii exista, insa din cauza erorii, asa apar
kitty_krieger
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-27 11:58:38
De la: Dontyyy, la data 2009-11-27 11:38:52
De la: , la data 2009-11-27 08:42:11Buna,
prietenul meu vrea sex in fiecare zi( daca nu se poate normal atunci oral sau cu mana). Daca eu nu am chef, se supara si-mi spune ca nu-l inteleg, ca asa e el si ca fosta lui prietena era mult mai ok din punctul asta de vedere si-l intelegea. Sincer imi place sexul, dar sunt momente in care chiar nu am chef, sau nu pot din cauza menstruatiei.Chiar am eu o problema?Voi ce parere aveti?


la naiba in puii mei stai putzin sa ma dumiresc si dupa aceea promit sa-ti raspund auzi dar care dintre "preteni" vrea sex in fiecare zi ala cu care nu te vezi mai deloc dar avetzi o relatzie oficiala de vreo 5 luni sau ala gelosu cu care ai o relatzie de frun an juma?


de cand tot stai pe forumul asta, nu te-ai prins ca daca apare o poza fara user e o eroare de la kudika???

man, e clar cat buna ziua


ba este destul de clar si tocmai am postat acest lucru
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:01
scuze, am vazut mai tarziu
kitty_krieger
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:02
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-27 12:02:45scuze, am vazut mai tarziu


scuzele sunt acceptate
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 12:04
De la: miss_darine, la data 2009-11-27 11:35:14"prietenul meu vrea sex in fiecare zi"

That's a real problem! Chiar ti-ai dori un barbat care sa vrea sex o data pe luna/an?


Imi pare rau daca nu m-am exprimat cum trebuie. Nu vreau sex o data pe luna sau o data pe saptamana. Problema era ca atunci cand nu am chef, trebuie sa am, sau atunci cand nu pot fizic trebuie sa-l satisfac altfel( oral sau sa-l masturbez). Nu cred ca e stupid topicul, ca sa raspund unora. Nu am nevoie de o inlocuitoare, dupa cum sugera cineva. Voiam sa vad doar care este parerea altora, mai subiectivi decat mine, pt ca eu intotdeauna o sa vad lucrurile din punctul meu de vedere si poate gresesc. De aia am deschis acest subiect.
kiddcat
Postat pe 27 Noiembrie 2009 14:11
De la: kiddcat, la data 2009-11-27 14:11:54
De la: miss_darine, la data 2009-11-27 11:35:14"prietenul meu vrea sex in fiecare zi"

That's a real problem! Chiar ti-ai dori un barbat care sa vrea sex o data pe luna/an?


Imi pare rau daca nu m-am exprimat cum trebuie. Nu vreau sex o data pe luna sau o data pe saptamana. Problema era ca atunci cand nu am chef, trebuie sa am, sau atunci cand nu pot fizic trebuie sa-l satisfac altfel( oral sau sa-l masturbez). Nu cred ca e stupid topicul, ca sa raspund unora. Nu am nevoie de o inlocuitoare, dupa cum sugera cineva. Voiam sa vad doar care este parerea altora, mai subiectivi decat mine, pt ca eu intotdeauna o sa vad lucrurile din punctul meu de vedere si poate gresesc. De aia am deschis acest subiect.



a aparut si initziatoarea topicului ....................ai incercat sa discutzi cu el?
Dontyyy
Postat pe 27 Noiembrie 2009 14:27
Da, am discutat. Dar raspunsul este mereu acelasi: NU MA INTELEGI, NU ESTI BARBAT, E O NECESITATE. Mda, in final tot eu sunt cea care nu intelege. Si m-am gandit ca poate da, am eu o problema. De aia voiam si parerea altora. Nu a prietenilor ci a cuiva din exterior, care nu ne cunoaste si nu este influentat.
kiddcat
Postat pe 27 Noiembrie 2009 15:57
De la: kiddcat, la data 2009-11-27 15:57:20Da, am discutat. Dar raspunsul este mereu acelasi: NU MA INTELEGI, NU ESTI BARBAT, E O NECESITATE. Mda, in final tot eu sunt cea care nu intelege. Si m-am gandit ca poate da, am eu o problema. De aia voiam si parerea altora. Nu a prietenilor ci a cuiva din exterior, care nu ne cunoaste si nu este influentat.

eu iti repet parerea mea: e un egoist
kitty_krieger
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:17
De la: kiddcat, la data 2009-11-27 15:57:20Da, am discutat. Dar raspunsul este mereu acelasi: NU MA INTELEGI, NU ESTI BARBAT, E O NECESITATE. Mda, in final tot eu sunt cea care nu intelege. Si m-am gandit ca poate da, am eu o problema. De aia voiam si parerea altora. Nu a prietenilor ci a cuiva din exterior, care nu ne cunoaste si nu este influentat.

Da, imi cer scuze, am crezut ca te deranjeaza sa faci sex in fiecare zi, dar intr-adevar daca nu tine cont de starea ta, este un egoist asa cum ti-a spus pisicuta.
miss_darine
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:31
De la: kiddcat, la data 2009-11-27 15:57:20Da, am discutat. Dar raspunsul este mereu acelasi: NU MA INTELEGI, NU ESTI BARBAT, E O NECESITATE. Mda, in final tot eu sunt cea care nu intelege. Si m-am gandit ca poate da, am eu o problema. De aia voiam si parerea altora. Nu a prietenilor ci a cuiva din exterior, care nu ne cunoaste si nu este influentat.

Clar: tu ai o problema...
Lucia38
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:33
De la: kiddcat, la data 2009-11-27 15:57:20Da, am discutat. Dar raspunsul este mereu acelasi: NU MA INTELEGI, NU ESTI BARBAT, E O NECESITATE. Mda, in final tot eu sunt cea care nu intelege. Si m-am gandit ca poate da, am eu o problema. De aia voiam si parerea altora. Nu a prietenilor ci a cuiva din exterior, care nu ne cunoaste si nu este influentat.


E un egoist si un nesimtit asta e .
Egoist pentru ca se asteapta ca tu sa faci opere de binefacere pentru el si nesimtit pentru ca a bagat-o pe fosta la inaintare.

Daca era satisfacut zilnic de catre fosta de ce nu a ramas cu ea ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:40
Eu cred ca doar asta vrea de la tine.Daca te iubeste ,daca tine la tine,nu va trage de tine,nu va mai forta lucrurile.Sexul nu e totul intr-o relatie.E absurd sa nu te inteleaga.Daca el nu te intelege,atunci fii si tu ca el,nu trebuie sa te mai intereseze dorinetele lui.E Iegoist,tu trebuie sa faci ca el dar el nu se gandeste la tine,nu-i pasa de tine.Intr-o relatie,partenerii sunt egali:nu il intereseza dorinta ta,atunci nici nu nu trebuie sa tii cont de dorinta lui tampita!Iar daca nu-i convine,sa-si caute pe alta,nu ai de ce sa fii la cheremul lui! Iar daca mai vb atat de fosta,vorbeste si tu de fostul!
annna_larysssa
Postat pe 6 Decembrie 2009 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o problema mare!! 70 De la: Jong 21 Februarie 2012 17:40
Problema de "frictiune" in timpul actului sexual 10 De la: johnny_blaze 9 Februarie 2009 17:48
Va rog sa ma ajutati cu o parere.... 35 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:01
Caut femeie casatorita 136 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:38
DE CE SE MASTURBEAZA BARBATII CASATORITI? 147 De la: _oktober_ 26 Martie 2009 23:54