Setari Cookie-uri

Ne facem "rare"?

Salutare lume....teoretic am mai scris un mesaj...asa ca nu va speriati daca apar 2...


Am vrut sa stiu ce parere aveti despre urmatoarea chestie: Daca vreti sa reaprindeti focul unei iubiri sau ca prietenul sa nu isi doreasca nimic mai mult decat sa se intalneasca cu voi....atunci e bine sa va faceti rare?? Adica sa nu sunati atata, sa nu va intalniti chiar de fiecare data, sa socializati cu alte persoane, sa dezvoltati un hobby propriu.

Ce ziceti??
kudika030941
Postat pe 28 Noiembrie 2009 18:25
m-ai spart cu titlul!
on topic, tu stii cel mai bine, daca l-ai sufocat inainte,e bine ca acum sa nu mai repeti greseala!
miss_darine
Postat pe 28 Noiembrie 2009 18:31
Nu stiu cum ai putea sa-l faci sa te doreasca atat de mult insa stiu ca nu e bine sa-l suni din 5 in 5 minute.In ce priveste hobbyul,in general e bine ptr tine sa ai si alte preocupari,ceva ce iti face placere si nu e legat neaparat de el.
Leia23
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:02
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 18:31:08 m-ai spart cu titlul!
on topic, tu stii cel mai bine, daca l-ai sufocat inainte,e bine ca acum sa nu mai repeti greseala!


Leia23
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:10
De la: kudika030941, la data 2009-11-28 18:25:52Salutare lume....teoretic am mai scris un mesaj...asa ca nu va speriati daca apar 2...


Am vrut sa stiu ce parere aveti despre urmatoarea chestie: Daca vreti sa reaprindeti focul unei iubiri sau ca prietenul sa nu isi doreasca nimic mai mult decat sa se intalneasca cu voi....atunci e bine sa va faceti rare?? Adica sa nu sunati atata, sa nu va intalniti chiar de fiecare data, sa socializati cu alte persoane, sa dezvoltati un hobby propriu.

Ce ziceti??


pai..in general nu e bine sa iti sufoci partenerul, si ca om ....e bine sa socializezi si sa ai hobby-uri proprii...a iubii pe cineva nu implica sa renunti la asa ceva definitiv.

si in cazul tau....da e bine sa fi mai "rara"..daca tie asa iti place sa spui...dar asta depinde de la caz la caz...tu stii cel mai bine ce fel de om este.
Calandrinon
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:43
lasai draga timp omuli sa respire si apoi ,mai vezi despre ce e vorba
GYPSI
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:46
fiecare relatie e unica si are chimia ei. Sunt cupluri in care partenerii se simt sufocati si daca se aud ...o data pe zi , iar alti parteneru in alt cuplu care vor sa se auda sau sa s vada daca s-ar putea din ora in ora... Vobr alui Ion Baiesu ,,dragostea e un lucru foarte mare,,...
Aproape_eu
Postat pe 5 Decembrie 2009 15:32
Cred ca e bine sa te porti asa dar cu conditia ca si el sa simta ceva pt tine.Nu e bine sa sufoci pe nimenii,sa fii stresanta,agasanta,geloasa mai ales la inceput.Toti baietii se sperie.Cu cat esti mai geloasa si mai posesiva,cu atata se va indeparta mai mult.Daca el nu te iubeste,nu o sa sufere ca te vede cu altii,ca apari mai rar in vizorul lui.
annna_larysssa
Postat pe 6 Decembrie 2009 00:26
rare si scumpe la vedere
yumy
Postat pe 10 Decembrie 2009 19:17
Categoric o tipa cu propriile preocupari, propriul grup de prieteni e mai interesanta... si mai atragatoare! Fiindca nu da tot ce are intr-o singura parte si reuseste sa gandeasca la rece. Iar atunci cand dezamagirile apar, reuseste sa se canalizeze spre altceva si sa depaseasca situatia cu brio.
DRAGOMIR_ALEXANDRA
Postat pe 30 Aprilie 2010 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de la un joc nevinovat la iubire(de la cuceritor la cucerita)si de la iubire la lacrimi 27 De la: ferero 15 Mai 2009 04:33
Ce credeti ca ii innebuneste pe barbati la o femeie? 110 De la: Melek88_88 2 Octombrie 2010 21:30
Iubitul meu- prea mandru de el 11 De la: kudika_971320 29 Iulie 2014 00:07
Impreuna sau separat 14 De la: kudika503694 8 Iunie 2014 17:08
El e extraordinar iar eu nu pot sa il iubesc 58 De la: kudika_34173 26 Mai 2013 18:20