Setari Cookie-uri

O mica mare problema

hello..fara alte introduceri o sa incep direct cu intrebarea mea care poate e putin cam stupida dar poate totusi ma ajuta cineva...cum facem sa ne dam seama ce vrem si ce e in sufletul nostru cu adevarat? Eu am de ceva vreme, cateva luni sa zic asa..o stare de confuzie , derutare..efectiv nu stiu ce e in capul meu.Am crezut ca o sa imi treaca cu timpul dar acuma e si mai rau.M-am si despartit de prietenul meu de 2 luni dupa care am vrut sa ma impac inapoi cu el dar el nu mai vrea nicicum, bineinteles "nu vrea sa ma faca sa sufar, vrea sa ramanem amici, mai simte nevoia sa ma protejeze asa cum o facea pana acuma"..etc. E ffff nehotarat vreau sa zic ca in 5 ani cat am stat cu el nu l-am mai vazut vreodata asa confuz, el a stat cu alta 3 sapt si fata aia..nu stiu ce i-a facut dar l-a schimbat total in privinta relatiilor..acuma zice ca ma iubeste, acuma ca nu ma mai iubeste, acuma zice sa ne impacam peste 5 minute se razgandeste, acuma zice ca poate va avea vreun viitor cu ea, apoi imi zice ca nu va avea pt ca ea e din alt oras..bun..eu i-am zis sa se gandeasca bine pt ca vad ca e ff derutat si cand stie ce vrea stie unde ma gaseste si vedem atunci cum negociem, apoi zice ca nu se poate gandi daca ne tot vedem, dupa 10 minute tot el ma cheama sa ne int..eu una nu mai stiu ce sa cred, ma oboseste cu comportamentul lui si se pare ca se transmite..pt ca acuma si eu sunt si mai derutata, ba il vreau ba nu il mai vreau, acuma cred ca il iubesc acuma mi se pare ca nu, acuma ma mai vad cu el, apoi mi se pare o prostie sa continuam..Cam asta ar fi povestea si problema mea..cum sa fac sa ma hotarasc ce vreau, pt ca pur si simplu nu stiu cum se face asta..sper ca cineva macar a inteles ceva din ce am scris , poate m-am si contrazis eu pe mine, imi cer scuze dar cred ca asta e efectul nebuniei din capul meu..cine ma poate ajuta cu orice sfat...Multumesc!
Giulia84
Postat pe 6 Decembrie 2009 02:14
da impresia ca este f indragostit de cealalta tipa...are nevoie de afectiune ,dar cum simte ca din partea ei nu poate avea neconditionat,fiind si din alt oras,apeleaza la cea care intotdeuna a fost acolo si de la care era obisnuit sa primeasca
daca intr-adevar il mai vrei trebuie sa te inarmezi cu multa rabdare pt ca o va tine asa o vreme buna in indecizii,dar nu il vei ajuta daca vei fii mereu acolo.indeparteaza-te ca sa-si dea seama daca intr-adevar nu poate fara tine
ionelaela
Postat pe 6 Decembrie 2009 03:16
Pur si simplu tine-te departe de el o perioada mai lunga, in asa fel incat si tu si el sa puteti sa luati cea mai buna decizie in ceea ce va priveste.
miss_darine
Postat pe 8 Decembrie 2009 08:53
eu in locul tau i-as spune ca atunci cand stie ce vrea de la mine..abia atunci sa ma caute si sa lase iesirile astea cu ne impacam..nu ne impacam..sa fie putin matur!
one_size
Postat pe 8 Decembrie 2009 09:24
Mersi tare mult pt raspunsuri..toata lumea zice sa-i dau pace macar o vreme ca tot o sa se intoarca el..nu stiu daca va fi chiar asa , eu nu as prea vrea sa ma indepartez de el si sa-l pierd poate si ca amic pt ca ma ingrijoreaza schimbarea lui asa de brusca si nu mi se pare deloc in regula ce si cum gandeste acuma..nu neaparat in legatura cu relatia noastra...nu stiu ce va fi ,pe mine ma iau toti dracii acuma ca vin si sarbatorile si asta era al saselea craciun cu el..dar nu va fi posibil , mi-e tare greu si nush cum sa-mi revin...oricum , ms fetelor, ati fost tare dragute ca mi-ati raspuns..va pup, o seara frumoasa
Giulia84
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:42
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Obsesie? 11 De la: kudika_9980 27 Iulie 2012 18:59
credeti ca o femeie care a inselat, merita iertata? 72 De la: dontworibehapi 14 Aprilie 2009 14:07
Ce sa fac ? 13 De la: kudika_325 17 Aprilie 2012 09:57
am nevoie de un sfat... 82 De la: Barbie30_ 29 Iunie 2011 11:44
relatia cu parintii!!!! 7 De la: quantex 10 Septembrie 2009 11:53