Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat!!! va rog:(

De la: alinna_hd, la data 2009-12-10 11:36:47
De la: otylika, la data 2009-12-10 01:38:13parerea mea este ca nu tare ai ce face daca pt el e asha important asta....ceea ce poti sa ii spui este ca asta esti daca te vrea te ia asa cum esti ca si asa nu poti sa schimbii ceea ce a fost!...iar daca te iubeste trece peste asta ...daca nu ,nu merita "fortat"pt ca mai tarziu s-ar putea sa iti arunce asta in figura in anumite discuti bafta!




Da cam asa e, kand e cu mine zice k nu se gandeste la faptul k am fost a altcuiva,se simte bine si lasa gandurile acasa,insa cand suntem departe unul de celalalt incepe cu gandurile si reprosurile,incat am ajuns eu sa ma simt fff vinovata si nedemna sa mai ies in lume :(


Hm! Vezi-ti de drum, mai fetitzo.
Sigur ca nu exista nici un argument care sa-l faca sa se razgandeasca. Cel putin nu acum. Ce-o fi peste 5 ani, cui ii pasa?

In afara de asta, nu poti lasa pe nimeni sa te faca sa te simti nedemna, atata timp cat tu, in fata constiintei tale, nu te simti vinovata cu nimic.

Dor_a
Postat pe 21 Decembrie 2009 14:21
De la: alinna_hd, la data 2009-12-14 00:22:21Ai dreptate Kincsem...multumesc mult...cred k in fond el asta nu accepta...:"experienta" mea.
La un moment dat mi-a zis k ma accepta dar nu ma poate respecta k nu merit respect

hai lasa-ma!
respectul vine de la virginitate?am trait sa o aud si pe asta!
pe bune acum eu una persoanal i-as da papucii!ori te accepta cu trecutul tau asa cum este ..ori nu!
si nu inteleg adica te accepta da nu te va respecta!doamne incuiati sunt unii la minte!
lasa fata draga ca mai sunt barbati pe lumea asta la care virginitatea nu este prioritara!
one_size
Postat pe 21 Decembrie 2009 14:27
Eu sunt dispusa sa pariez ca baiatul asta o sa si-o ia rau in barba candva, in viitor, cu ideile astea ale lui de 2 lei...

Pe de alta parte... de ce nu vrea el ca fata sa fi avut nici o experienta inainte?? De ce ii e frica, de fapt? Ca asta cu "respectul" e prea cusuta cu ata alba... Ce palaria mea, nu mai suntem in secolu' paishpe!
Deci, care-i teama lui reala? Sa nu aiba grad de comparatie?
Si daca o avea-o de 4 cm?
Dor_a
Postat pe 21 Decembrie 2009 14:39
Iubita, uite care-i parerea mea; Intelegem ca omul are principiile sale si isi doreste ca fata de langa el sa fie virgina. Pai atunci hai sa-l lasam sa-si gaseasca una care sa indeplineasca aceste conditi. Trebuia sa-l lasi de prima data cand ti-a zis ca nu meriti respect. El nu e nimeni sa hotarasca asta, si daca ar fi asa credincios ar stii ca in fata Lui Dumnezeu suntem egali, oricate greseli am face. Femeile merita respect, merita sa fie iubite si apreciate pt cine sunt ele, cu bune si rele. Sunt sigura ca vei gasi pe cineva care sa stie sa te aprecieze. NU te rusina cu ceea ce esti, nu ai de ce!Multa bafta si sa fi iubita :
Krystall
Postat pe 22 Decembrie 2009 22:42
http://versu.ro/ada-184.html
kudika087614
Postat pe 23 Decembrie 2009 00:49
De la: alinna_hd, la data 2009-12-10 01:26:52E pentru prima data cand deschid un topic pe vreun site.Tot timpul am stat in umbra am citit am ascultat si mi-am dat cu parerea doar pentru mine, insa acum a venit timpul sa va cer si eu un sfat.
Am multe de spus dar incerc sa fac un rezumat cat mai scurt pentru a nu va plictisi. Situatia sta cam in felul urmator: Sunt indragostita de un baiat,pana aici totul ok, dar nu e orice fel de baiat e unul din genul baietilor cuminti, e foarte credincios si respecta legile biserici, e ortodox, nu e deloc genul pampalaului,se chinuie doar sa traiasca dupa aceste principii! Eu in schimb nu am fost genul prea cuminte am avut o relatie inaintea lui de 3 ani in care mi-am pierdut virginitatea, iar pe el tocmai faptul asta il deranjeaza. Ii e drag de mine,tine la mine,dar nu poate trece peste faptul k eu am fost a altcuiva.
Akum vreau sa va intreb am oare vreun argument de adus impotriva lui? Il pot oare convinge sa treaca de aceasta bariera? Sau ar trebui sa ma duk si sa imi gasesc unul de seama mea cum zice el? Imi puteti da un sfat va rog? Akum poate o sa ma trimite-ti in manastire pentru ca nu stiu cati dintre voi imi vor intelege problema . Va multumesc pentru k m-ati ascultat


daca intre voi,intre fericirea voastra sta o amarata de ata, cauta mai departe draga. daca vrea o virginica,sa fie a lui prima data,care sa dea cu curu de toti peretii dupa, daca vrea pe una sa o creasca pentru altii, sa o ia din gradinita si sa o creasca.

are balta peste,e plin de barbati pe lumea asta.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 Decembrie 2009 10:33
De la: alinna_hd, la data 2009-12-10 01:26:52E pentru prima data cand deschid un topic pe vreun site.Tot timpul am stat in umbra am citit am ascultat si mi-am dat cu parerea doar pentru mine, insa acum a venit timpul sa va cer si eu un sfat.
Am multe de spus dar incerc sa fac un rezumat cat mai scurt pentru a nu va plictisi. Situatia sta cam in felul urmator: Sunt indragostita de un baiat,pana aici totul ok, dar nu e orice fel de baiat e unul din genul baietilor cuminti, e foarte credincios si respecta legile biserici, e ortodox, nu e deloc genul pampalaului,se chinuie doar sa traiasca dupa aceste principii! Eu in schimb nu am fost genul prea cuminte am avut o relatie inaintea lui de 3 ani in care mi-am pierdut virginitatea, iar pe el tocmai faptul asta il deranjeaza. Ii e drag de mine,tine la mine,dar nu poate trece peste faptul k eu am fost a altcuiva.
Akum vreau sa va intreb am oare vreun argument de adus impotriva lui? Il pot oare convinge sa treaca de aceasta bariera? Sau ar trebui sa ma duk si sa imi gasesc unul de seama mea cum zice el? Imi puteti da un sfat va rog? Akum poate o sa ma trimite-ti in manastire pentru ca nu stiu cati dintre voi imi vor intelege problema . Va multumesc pentru k m-ati ascultat

Ar trebui sa te aprecieze pentru faptul ca ai fost cinstita cu el. Puteai foarte simplu sa iti faci himenoplastie, asta fiind o procedura care se practica destul de frecvent si te puteai lauda ca esti neprihanita..
Lucia38
Postat pe 23 Decembrie 2009 10:36
De la: Dor_a, la data 2009-12-21 14:39:10Eu sunt dispusa sa pariez ca baiatul asta o sa si-o ia rau in barba candva, in viitor, cu ideile astea ale lui de 2 lei...

Pe de alta parte... de ce nu vrea el ca fata sa fi avut nici o experienta inainte?? De ce ii e frica, de fapt? Ca asta cu "respectul" e prea cusuta cu ata alba... Ce palaria mea, nu mai suntem in secolu' paishpe!
Deci, care-i teama lui reala? Sa nu aiba grad de comparatie?
Si daca o avea-o de 4 cm?





... ... ce sigura esti ??? ... intradevar, daca pe ''piata'' nu gasesti decit RASCRACITE e posibil sa o iei razna ... ...
... in fond ce ai cistigat fata de secolul al XIV-lea ? ... ... habar nu mai ai ce vrei, stii doar cind ti-e foame si cind esti nefxxa ... in restul totul e la un nivel foarte jos, mizerabil chiar ... daca inainte, discutiile erau cele care apropiau sau departau oamenii, astazi SOCIALIZAREA a capatat doar aspecte sexuale ... ceva gen, prestezi ceva sexual, poate ma uit mai atent la tine, nu prestezi nimic, adio si la gara, nu am ce discuta cu tine ... intradevar, sintem in seculul XXI ...
marco918
Postat pe 27 Decembrie 2009 18:40
De la: freakbabe, la data 2009-12-10 01:47:39el e virgin? daca nu e atunci sa nu se ia de tine...si sincer nu se merita sa stai q o astfel de persoana fiindca mereu o sa-ti aduca aminte doar ca sa te supere....eu vb q un baiat de la teologie si nu am fost virgina cand ne-am cunoscut si nu are nimic de obiectat, chiar el mi-a spus....si m-a bucur enorm fiindca e foarte important sa ai langa tine care sa te inteleaga....





... ... si daca te-a ''inteles'' CE AI REALIZAT ? ... ... ai prestat putin si te-ai intors sa cauti prin ''balta'' ... ... intradevar ai avut parte de o adevarata ''multumire'' ...
marco918
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:05
De la: freakbabe, la data 2009-12-10 02:03:44
De la: yo_si_eu, la data 2009-12-10 01:58:19
De la: alinna_hd, la data 2009-12-10 01:26:52E pentru prima data cand deschid un topic pe vreun site.Tot timpul am stat in umbra am citit am ascultat si mi-am dat cu parerea doar pentru mine, insa acum a venit timpul sa va cer si eu un sfat.
Am multe de spus dar incerc sa fac un rezumat cat mai scurt pentru a nu va plictisi. Situatia sta cam in felul urmator: Sunt indragostita de un baiat,pana aici totul ok, dar nu e orice fel de baiat e unul din genul baietilor cuminti, e foarte credincios si respecta legile biserici, e ortodox, nu e deloc genul pampalaului,se chinuie doar sa traiasca dupa aceste principii! Eu in schimb nu am fost genul prea cuminte am avut o relatie inaintea lui de 3 ani in care mi-am pierdut virginitatea, iar pe el tocmai faptul asta il deranjeaza. Ii e drag de mine,tine la mine,dar nu poate trece peste faptul k eu am fost a altcuiva.
Akum vreau sa va intreb am oare vreun argument de adus impotriva lui? Il pot oare convinge sa treaca de aceasta bariera? Sau ar trebui sa ma duk si sa imi gasesc unul de seama mea cum zice el? Imi puteti da un sfat va rog? Akum poate o sa ma trimite-ti in manastire pentru ca nu stiu cati dintre voi imi vor intelege problema . Va multumesc pentru k m-ati ascultat



singurul argument impotriva lui ar fi faptul k barza la adus in viitor k doar pe la 1800 mai gasea el fecioare si apoi el mai e "fata mare" ? sfatul meu e sa il iei de mana si impreuna sa mergeti la vreun popa sau mai stiu io la ce duhovnic merge el si sa va consultati cu ala iar rezultatul sa mi-l impartasesti si mie k sunt tare curios apropo, cati ani are tipu ?


am citit undeva o chestie de genul in 1700 Vlad tepes sugea sangele fecioarelor.....in 2009 ar muri de foame




... si ce ai mai ''citit'' talica despre Vlad Tepes ? ... ... astazi ''feciaorele'' i-ar suge ceva lui Vlad !!! ...
marco918
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:09
ce persoana bine informata avem aici
yumy
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:10
De la: scorpio67, la data 2009-12-10 14:20:33
De la: alinna_hd, la data 2009-12-10 14:15:52Ai dreptate dar cine stie unde sta ascuns un astfel de barbat daka eu momentan nu am puterea sa imi ridic ochii din pamant:(


Dragalasa, schimba-l iute e un incuiat si jumatate.Daca te-ar accepta acum mai tarziu tot iti va manca sufletul si zilele cu reprosuri.Trimite-l pe "Daniil Sihastrul" la manastire , fruntea sus si nu te uita in urma.Are balta peste.




... hai ca e haios ce reactii a stirnit subiectul ... sloganul - are balta peste e caracteristic celor care dau RATEU dupa RATEU ... si pe la 30-35 de ani, dupa ce se ''satura'' de cautat prin balta, incep sa revina la alte discursuri ... adica exact la cele pe care le combateau mai inainte ... ... e haios sa tot speri ca are ''balta'' peste cind tie nu iti revine nici un peste ... decit STRICT TEMPORAR si dupa ce faci si compromisuri importante pe care le realizezi, de multe ori, prea tirziu ... ... ursul cind nu ajunge la miere spune ca e acra ... ...

... revenind la intrebarea topicului ... cred ca poti sa ramii cu el dar trebuie sa MERITI pina la capat INCREDEREA acestui baiat ... sint multe fete care si l-ar dori ... cei de genul asta sint mult mai corecti decit majoritatea de gargaragii care confunda sexul cu socializarea, caracterul si niste minime valori ...
marco918
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:22
Iubita mea...decat sa te legi la cap fara sa te doara(adica sa iti legi viata de un om care o sa-ti reproseze chestia asta cand ti-o fi lumea mai draga), un om inchis in cochilia lui ciudata...mai bine renunta la el pana cand- inevitabila despartire n-o sa fie foarte dureroasa!
rizica
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:07
Da aveti dreptate. Am ridicat in final ochii din pamant si am primit in stanga si in dreapta si m-am decis. Gata. Merg inainte singura. Nu trebuie sa suport umilintele si criticile nimanui.Va multumesc la toti pt sfaturi.Numai bine
alinna_hd
Postat pe 7 Ianuarie 2010 16:17
Fii buna si obliga-l sa citeasca toate raspunsurile pe care le primesti.Cele buna D.soara
kudika096251
Postat pe 10 Februarie 2010 05:48
Am fost intr-o situatie asemanatoare si cred ca te pot ajuta.
Mai intai trebuie sa te convingi ca il placi cu adevarat si nu il vrei doar pentru 3 luni.
Daca lui i place religia,n-o sa mergi la biserica duminica doar pentru el,nu? Gandeste-te cam ce compromisuri ai fi dispusa sa faci intr-o relatie cu el,si cum il poti face pe el sa te accepte.Nu trebuie sa pari sfanta in fata lui,dar niciodata sa nu zici nimic de rau de religie,asa e fiecare cu credinta lui;)
Acum legat de trecutul tau...dupa cum am spus acum 2 secunde: al tau.
Nu ai facut nimic rau,ai fost cu un baiat pe care l-ai considerat potrivit la momentul acela,asa cum il consideri pe el acum.Daca el te place si singurul inconvenient in calea relatiei voastre e trecutul tau,convinge-l sa treaca peste,si sa se gandeasca la viitorul vostru,nu la ce ai facut tu in trecut.Nici tu nu poti fi sigura ca el a fost cuminte,nici nu are cum sa iti dovedeasca ca e virgin.
Din experienta mea pot sa zic ca 2 persoane care au gusturi diferite in materie de muzica,filme,hobbyuri,se pot intelege,dar un crestin cu un ateu...Vrei sa te simti ca intr-o capela cand esti la el in camera si vezi ca e plin de icoane?
ArtLover
Postat pe 10 Februarie 2010 16:10
foarte bine ai facut stai linistita ca el are probleme nu tu
liliac_
Postat pe 13 Februarie 2010 23:42
Daca zici ca nu e pampalau, atunci de ce are idei invechite? Cine nu te iubeste asa cum esti, nu merita atentie! Iar cine incearca sa te schimbe, nu te iubeste asa cum esti! Dump him! Chiar daca o sa accepte relatia asa, fara ca tu sa nu fii ”pura”, o sa aiba grija sa-ti scoata ochii la orice pas, cu fiecare ocazie. Banuiesc ca nu asta este ce iti doresti...
alina_mocanu_radu
Postat pe 14 Februarie 2010 10:16
Spune-i ca daca nu poate sa treaca peste faptul ca nu mai esti virgina inseamna ca nu e cu adevarat credincios. IIsus a spus daca ti se greseste de 77 de ori pe zi...de atatea ori sa ierti. Insusi IIsus a salvat-o pe "tarfa aia" de la bataia cu pietrele, care mai apoi a devenit sfanta. Adu-i in discutie faptul ca Maria Magdalena, o prostituata a devenit in cele din urma sfanta. Iisus insusi a ierta-o de pacate si i-a dat sansa de a o lua de la capat. El de ce nu face asta?? De ce nu ofera si el o sansa?? Daca nu stie sa ierte inseamna ca nu e chiar atat de credincios pe cat se crede...incearca asa si daca nu merge e clar. Exact ca vamesul si fariseul.....doar ca el e fariseul...
lory08
Postat pe 14 Februarie 2010 10:26
wite parerea mea e ca nu te merita daca te iubea cu adevarat te accepta asa cum esti vezi tu e o vorba....altu in loc si mai boboc nu are rost sa stai langa cineva ce iti reproseaza asta daca stia ca nu ii convine sa aiba langa el o fata ce nu mai e virgina de ce sa mai combinat cu tine trebuia sa iti zik de la inceput
kudika111026
Postat pe 14 Februarie 2010 10:32
Fara suparare. dar ciudat baiatul:))
una e sa fi genul de fata din floare-n floare sa spun asa si alta e sa fiu una ok.

Tu pari al doilea gen, fata ok.
Un sfat ori il uiti, ori incerci sa va imprieteniti...
daca el e asa..nu poti sa-i faci prea multe..nu se poate schimba pt o fatala care inca nu tine. daca are niste principii sigur le va urma.

sry
kudika454656
Postat pe 14 Februarie 2010 10:35
De la: kudika114170, la data 2010-02-14 10:35:53Fara suparare. dar ciudat baiatul:))
una e sa fi genul de fata din floare-n floare sa spun asa si alta e sa fiu una ok.

Tu pari al doilea gen, fata ok.
Un sfat ori il uiti, ori incerci sa va imprieteniti...
daca el e asa..nu poti sa-i faci prea multe..nu se poate schimba pt o fatala care inca nu tine. daca are niste principii sigur le va urma.

sry


dar intrun fel pare foarte ok el. daca ma ganmdesc mai bine. am citit si parerile celorlali...si baietii din ziua de azi vor fete cu principii (nu chiar toti) deci trebuie sa ai. nu ai specificat varsta. ar trebui:P.

oricum ai grija de tine:)
kudika454656
Postat pe 14 Februarie 2010 10:47
ai multe varante de ales. sfaturi.
kudika454656
Postat pe 14 Februarie 2010 10:48
este un idiot si lista poate continua,chiar vreau sa ma abtin ca nu cred k ma pot opri dak incep...ok de apreciat faptul e ca credincios, etc etc dar cum ti-au mai spus si ceilalti el nu accepta faptul ca ai mai multa experienta in primul rand si in al doilea rand in locul tau as fugi de el mancand pamantul mai ales k ai fost jignit pt faptul ca ti-ai pierdut virginitatea intr-o relatie de 3 ani nu de 3 luni...ar trebui sa aprecieze...nu meriti respect, cat tupeu dar el cine mama dracu e ca sa iti vorbeasca asa si sa te judece...as da cu masina peste el dak mi-ar vorbi asa...si FRUNTEA SUS...nu merita nici macar o privire acest om din partea ta...
ruxandraandraa
Postat pe 14 Februarie 2010 15:03
De la: ruxandraandraa, la data 2010-02-14 15:03:03este un idiot si lista poate continua,chiar vreau sa ma abtin ca nu cred k ma pot opri dak incep...ok de apreciat faptul e ca credincios, etc etc dar cum ti-au mai spus si ceilalti el nu accepta faptul ca ai mai multa experienta in primul rand si in al doilea rand in locul tau as fugi de el mancand pamantul mai ales k ai fost jignit pt faptul ca ti-ai pierdut virginitatea intr-o relatie de 3 ani nu de 3 luni...ar trebui sa aprecieze...nu meriti respect, cat tupeu dar el cine mama dracu e ca sa iti vorbeasca asa si sa te judece...as da cu masina peste el dak mi-ar vorbi asa...si FRUNTEA SUS...nu merita nici macar o privire acest om din partea ta...

Iti multumesc pt sfat sa stii k asa am gandit si eu si am putut trece peste. Orice am greseste si nu avem noi dreptul de a ne judeca. incerc sa gasesc in el doar defecte si lucruri negative pt a putea sa mi-l scot mai repede din cap. O zi minunata va doresc!
alinna_hd
Postat pe 14 Februarie 2010 17:26
De la: lory08, la data 2010-02-14 10:26:02Spune-i ca daca nu poate sa treaca peste faptul ca nu mai esti virgina inseamna ca nu e cu adevarat credincios. IIsus a spus daca ti se greseste de 77 de ori pe zi...de atatea ori sa ierti. Insusi IIsus a salvat-o pe "tarfa aia" de la bataia cu pietrele, care mai apoi a devenit sfanta. Adu-i in discutie faptul ca Maria Magdalena, o prostituata a devenit in cele din urma sfanta. Iisus insusi a ierta-o de pacate si i-a dat sansa de a o lua de la capat. El de ce nu face asta?? De ce nu ofera si el o sansa?? Daca nu stie sa ierte inseamna ca nu e chiar atat de credincios pe cat se crede...incearca asa si daca nu merge e clar. Exact ca vamesul si fariseul.....doar ca el e fariseul...

I-am spus si eu chestiile astea si tot pe mine m-a facut sa ma simt vinovata pt k el zice k acesti sfinti pt a le fi iertate greselile toata viata dupa ce au gresit si-au continuat-o in rugaciune si plansete. el ar fi vrut sa nu mai zambesc niciodata sa stau toata ziua izolata in casa dak se poate, in fine ma bucur k s-a terminat.Iti multumesc pt sfat>:D
alinna_hd
Postat pe 14 Februarie 2010 17:30
De la: ruxandraandraa, la data 2010-02-14 15:03:03este un idiot si lista poate continua,chiar vreau sa ma abtin ca nu cred k ma pot opri dak incep...ok de apreciat faptul e ca credincios, etc etc dar cum ti-au mai spus si ceilalti el nu accepta faptul ca ai mai multa experienta in primul rand si in al doilea rand in locul tau as fugi de el mancand pamantul mai ales k ai fost jignit pt faptul ca ti-ai pierdut virginitatea intr-o relatie de 3 ani nu de 3 luni...ar trebui sa aprecieze...nu meriti respect, cat tupeu dar el cine mama dracu e ca sa iti vorbeasca asa si sa te judece...as da cu masina peste el dak mi-ar vorbi asa...si FRUNTEA SUS...nu merita nici macar o privire acest om din partea ta...

daca nu ii mai suportati idioti ...apucativa de baut!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Februarie 2010 17:31
Am 35 de ani, 3 copii si 14 ani de casnicie.Sotul meu mu a fost primul meu barbat cum ni eu nu am fost prima lui femeie.Parerea mea - dupa atata timp este urmatoarea:
***cand esti tanar trebuie sa-ti traiesti viata in limite admise,iar cand te casatoresti nu vei mai fi tentat sa vezi cum ar fi fost si cu altul/alta;dupa cateva experiente anterioare unei casnicii- ai invatat multe:ce vrea,cand vrea,ce i-ar face placere,cand sa vorbesti,cand sa taci...etc-acest noian se numeste experienta acumulata.
****chiar daca baiatu despre care vorbesti-ar trece peste acest principiu aberant-tot nu ti-ar fi bine alaturi de el....dupa o perioada nu a-i mai suporta sa stai langa el.Saptamana oarba nu tine decat "o saptamana";apoi acea dragoste "de adolescent" se transforma intr-o dragoste mult mai puternica si mai durabila bazata pe siguranta,incredere si respect.Aceste sentimente se dobandesc in timp si trebuiesc intretinute.Cum vei intretine tu "flacara acestui sentiment de dragoste daca nu exista suport:comunicare,tabieturi...in general lucruri care sa le faceti impreuna,sa va faca placere sa le faceti impreuna, sa va completati unul pe celalalt?
Parerea mea este ca toate fetele sa traiasca cateva experiente inainte de casatorie-pentru ca apoi sa poata sa-si dea seama pe ce vor sa puna mana.Cel mai important la un barbat de insurat este :sa te iubeasca,sa vrea sa faca cu tine casa si sa nu aibe defecte majore(sa nu fie bolnav de gelozie,sa nu faca urat la bautura si sa nu aiba mania jocurilor de noroc)-restul vine de la sine.
capra_cu_3_iezi
Postat pe 14 Februarie 2010 17:33
Eu sant o membra noua a acestui site si vreau sa o sfatuiesc pe Alinna hd sa nu se mai framante degeaba ca un om care -ti pune conditii de la inceputul relatiei nu merita sa fi cu el .Acum cand este atata libertate nu mai sant conceptii invechite .Ai fost cu alt barbat ca l-ai iubit nu din interes sau alte motive .Daca relatia nu a mers normal ca te-ai despartit de primul.Esti tanara ai viata inainte si vei gasi persoana care te merita
kudika117390
Postat pe 14 Februarie 2010 19:16
Daca e asa credincios pe cum spui, ar trebui sa stie ca e pacat foarte mare sa dezvirginezi o fata! Asa ca de ce si-ar dori el sa fi tu virgina?
Toti baietii isi doresc ca iubitele lor sa fie virgine, si vor si sa intretina relatii sexuale. De unde atatea fete? Ori una, ori alta?
Alexuka
Postat pe 15 Februarie 2010 03:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 17 De la: kudika054380 7 Octombrie 2011 22:56
Ajuta-ma te rog! 1 De la: dragalaspui 5 Februarie 2009 15:18
SILUETA DE INVIDIAT 5 De la: adriana_elisa2003 24 Februarie 2009 16:52
Produse cosmetice 14 De la: jecuestela 17 Aprilie 2010 23:24
Tatuaje 62 De la: anna_27 11 Iulie 2012 08:38