Setari Cookie-uri

Cred ca il iubesc...

Suntem impreuna de aproape 8 luni.Era totul bine,pina in mpmentul in care a cazut el in accident.Dupa accident,a fost internat in spital,si odata cu asta sa si schimbat comportamentul lui.Practic nu ma suna deloc,atit cit il sunam eu,ca sa il sustin,si de cite ori il sunam nu era satisfacut de ceva.Dar din momentul accidentului am inceput sa realizez ca intradevar tin mult la el,cel putin asa credeam eu...Acum realizez ca lui ii este indiferent de toata relatia noastra,si chiar nu sriu ce sa fac...Cine a trecut prin situatii deastea,astept sfaturile voastre.Mercci de la inceput!!!
kudika092511
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:38
a ramas q urmari in urma accidentului?
freakbabe
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:40
spune si tu ce accident.. de exemplu daca a suferit traume neurologice de asemenea pot survenii modificari comportamentale.
felixcat
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:45

Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 20:29
trebuie s aai intelegere si rabdare cu el. Nu e usor sa ai un accident sa incerci s aiti revii apoi si sa fii tot tu cel d edinainte. Dovada cea mai mare de dragoste pe are o poti avea pentru el este s ail intelegi si s aai rabdare pina cind isi va reveni. Va aprecia enorm faptul c aii esti alaturi. Asa ca iti doresc multa rabdare !
Aproape_eu
Postat pe 26 Decembrie 2009 11:58
..am trecut si eu prin asa ceva, si crede-ma ca te inteleg perfect, dupa accident barbatul pe care il iubeam a disparut, se purta cu totul altfel, si am incercat sa ii arat ca il iubesc sa fiu alaturi de el, dar ma dadea mereu la o parte, prietenii si iesirile tot mai dese erau pe primul loc, si incet incet relatia s-a racit complet..eu zic ca am facut ce am putut sa fiu langa el, mi-a zis ca apreciaza dar relatia nu a mai fost la fel, s-a racit f mult...poate ca pb a fost si ca la un moment dat el a incput sa se poarte putin urat(poate era din cauza stresului, il intelegeam k trecuse prin acel accident), si am trecut cu vederea incercand sa il scuz mereu si sa accept pentru ca ma gandeam k si asa are destule pe cap nu are rost sa ii mai inrautatesc si eu viata, si incet incet a inceput sa fie tot mai rau sa imi vb tot mai urat sa iasa numai cu baietii, si intr-un final dupa vreo cateva luni d la accident mi-a zis ca nu mai merge k vrea sa ne despartim pentru k nu stie ce are, dar vrea sa ne despartim, fara un motiv anume ,multumindu-mi k i-am fost alaturi in spital odata...toate astea incepand de la acel accident...sper sa te ajute cu ceva, ceea ce ti-am povestit...
Ca un sfat: incearca sa fi langa el sa il sprijini sa il ajuti, macar asa vei sti k u ai facut ceea ce trebuie in relatie, ca i-ai fost alaturi cand i-a fost mai greu, si restul cum va vrea Dumnezeu.
blue_moonbutterfly
Postat pe 26 Decembrie 2009 12:12
..se spune ca atunci cand e sa pierzi pe cineva iti dai seama cat de mult il iubesti sau il vrei langa tine, asta cred k s-a intamplat, problema e ca celalat nu isi da seama.
Draga mea u vb deschis cu el, si daca vezi k nu merge k nu te ia in serios spune-i k il lasi in pace o perioada sa se gandeasca bine ce vrea, asta ca sa nu faci aceeasi greseala ca mine sa tarai o relatie din care pana la urma nu va mai ramane decat multa suferinta, si indiferenta pe partea cealalta.
blue_moonbutterfly
Postat pe 26 Decembrie 2009 12:17
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 27 Ianuarie 2010 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54
Oare sunt d vina eu....sunt prea geloasa? 14 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:03
Incotro...fara el 36 De la: Narcisa_Ana 1 Iunie 2009 16:48
Va cer ajutor 2 De la: valy90 19 Octombrie 2010 16:06
cum poti scapa de boala numita gelozie? 22 De la: alexa1502 19 Iulie 2009 13:31