Setari Cookie-uri

Barbatii sunt....CIUDATI?

Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?
kudika347830
Postat pe 7 Februarie 2013 00:24
Brazilienii sunt un popor foarte liberal cand e vorba de sex. Iar sud-americanii in general se pot indragosti in cinci minute de cineva la care vor tine foarte mult timp de o luna. Nu uita ca ei au inventat telenovelele!
Armain
Postat pe 7 Februarie 2013 00:38
:)))))))) Bun raspuns...si very funny:))))
kudika347830
Postat pe 7 Februarie 2013 01:36
De la: kudika347830, la data 2013-02-07 00:24:42Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?


Incearca si el pe unde poate, totusi, nu uita ca noi, barbatii suntem de pe Marte.
Eremia_Victoras_1
Postat pe 7 Februarie 2013 01:40
o vrea sa ti-o traga doar ?
kind_er
Postat pe 7 Februarie 2013 07:20
"Barbatii sunt ... CIUDATI?"

doar dansi ?? noi cu totii suntem ciudati
criszoe
Postat pe 7 Februarie 2013 07:58
poate dumneavoastra ......
kind_er
Postat pe 7 Februarie 2013 08:05
e big brother acolo la tine ?
Cotoiu_ucigas
Postat pe 7 Februarie 2013 10:00
vrea sa te iubeasca si pe tine ...o data
Ame_li
Postat pe 7 Februarie 2013 10:06
De la: kudika_25578, la data 2013-02-07 07:20:18o vrea sa ti-o traga doar ?


kudika_28307
Postat pe 7 Februarie 2013 10:26
Barbatii doar incearca iar daca femeia consimte si mai apoi ramane cu buza umflata...zice ca barbatii sunt "ciudati" ! Ciudat mod de a judeca propriile greseli, punand barbatul la zid !
rondina
Postat pe 7 Februarie 2013 13:49
De la: kudika347830, la data 2013-02-07 00:24:42Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?




Ce reprezinti pentru el?????Doar inca o femeie disponibila!!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Februarie 2013 13:54
De la: kudika347830, la data 2013-02-07 00:24:42Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?


Draga mea mai intrebi ce sa faci ??? Trimite-l la plimbare fara sa mai stai pe ganduri! Ecuatia este simpla se reduce la o singura solutie - adica II PLAC FEMEILE !!! - de tine depinde ce doresti asa ca alegerile tale iti apartin si vei fi singura raspunzatoare !!!
kudika_nikole
Postat pe 7 Februarie 2013 17:36
De la: kudika347830, la data 2013-02-07 00:24:42Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?



Si inca ceva...nu exista barbati sau femei ciudate exista doar barbati si femei care fac alegeri si fiecare suntem raspunzatori de alegerile facute !!!
kudika_nikole
Postat pe 7 Februarie 2013 17:38
rondina
Postat pe 7 Februarie 2013 18:59


si inca ceva , nu exista femei virgine doar nef0otute inca
Cotoiu_ucigas
Postat pe 7 Februarie 2013 20:46
Anunt la matrimoniale :

Barbat, 45 de ani, politician, foarte onest
Raspunsul : Femeie, 30 de ani, curva de 10 ani, inca virgina
GHEISA_
Postat pe 7 Februarie 2013 21:28
Multumesc pentru raspunsuri....m-ati facut sa ma trezesc la realitate..si sa vad adevaratul scop..:) Cand esti in aceasta situatie..privesti diferit totul(chiar vrei sa crezi ca te place..si ca nu vrea nimic)...dar din afara se observa mai bn.Nu e big brother...e pur si simplu o vila cu 8 camere...si in fiecare camera sunt 2 paturi..:)
kudika347830
Postat pe 8 Februarie 2013 00:50
De la: Armain, la data 2013-02-07 00:38:50Brazilienii sunt un popor foarte liberal cand e vorba de sex. Iar sud-americanii in general se pot indragosti in cinci minute de cineva la care vor tine foarte mult timp de o luna. Nu uita ca ei au inventat telenovelele!


prea tareeeee
kudika_27413
Postat pe 8 Februarie 2013 01:49
De la: kudika347830, la data 2013-02-08 00:50:20Multumesc pentru raspunsuri....m-ati facut sa ma trezesc la realitate..si sa vad adevaratul scop..:) Cand esti in aceasta situatie..privesti diferit totul(chiar vrei sa crezi ca te place..si ca nu vrea nimic)...dar din afara se observa mai bn.Nu e big brother...e pur si simplu o vila cu 8 camere...si in fiecare camera sunt 2 paturi..:)

La brazilieni sexul ocazional e ceva foarte obisnuit...
Armain
Postat pe 8 Februarie 2013 19:06
De la: kudika_27413, la data 2013-02-08 01:49:53
De la: Armain, la data 2013-02-07 00:38:50Brazilienii sunt un popor foarte liberal cand e vorba de sex. Iar sud-americanii in general se pot indragosti in cinci minute de cineva la care vor tine foarte mult timp de o luna. Nu uita ca ei au inventat telenovelele!


prea tareeeee

Deloc, nu stii ce se intampla noaptea la carnavalul din Rio...
Armain
Postat pe 8 Februarie 2013 19:08



De la: GHEISA_, la data 2013-02-07 21:28:47Anunt la matrimoniale :

Barbat, 45 de ani, politician, foarte onest
Raspunsul : Femeie, 30 de ani, curva de 10 ani, inca virgina


10 points
Roua_Deraway
Postat pe 8 Februarie 2013 20:08
De la: kudika_25578, la data 2013-02-07 07:20:18o vrea sa ti-o traga doar ?

bine zis!
kudika_12652
Postat pe 9 Februarie 2013 04:28
De la: kudika_12652, la data 2013-02-09 04:28:36
De la: kudika_25578, la data 2013-02-07 07:20:18o vrea sa ti-o traga doar ?

bine zis!


E ceva ciudat ? E normal mi se pare mie.
kind_er
Postat pe 9 Februarie 2013 05:45
De la: kudika_23843, la data 2013-02-07 20:46:06

si inca ceva , nu exista femei virgine doar nef0otute inca



kudika226898
Postat pe 9 Februarie 2013 17:07
barbatii sunt ciudati!!!????....nu!!....noi suntem ciudate cand nu intelegem ciudateniile lor!!
mia2123
Postat pe 9 Februarie 2013 18:55
ai sa i-ti dau un sfat in viata mi-a placut sa fou mereu prima asa ca nu e bine ce-ia ce faci
kudika_22162
Postat pe 10 Februarie 2013 06:13
De la: kudika347830, la data 2013-02-07 00:24:42Am cunoscut un tip din brazilia, care are o prietena din lituania (dar vb cu ea numai pe net) si cica o iubeste....:) in fine...eu locuiesc cu el...stam in chirie..intr-o casa..locuim in aceiasi casa 12 pers, toti studenti....:) Ei bine care e ideea...o iubeste pe prietena lui din lituania, dar ii place(cred) si de colega mea de camera (tot timpu intreaba unde de ea, ce face etc etc)...dar in acelasi timp....e foarte atent cu mn...(daca am mancat, daca vb pe skype vine sa vada cu cine vb, trebuie sa stie unde merg, cu cine...) si cand colegamia nu doarme acasa...el vine in camera mea si ma tine in brate..zice cã ii face bine sa stea cu mn..Cand sunt doar eu cu el..vine langa mn ma tine de mana...ma saruta...ma tine in brate...dar cand sunt toti....nici nu ma baga in seama...
Cand suntem toti in living eu sunt invizibila, cea care e in atentia lui e colegamia de camera...soo ce e in mintea lui? Ce sa mai cred?Mie una chiar a inceput sa imi placa de el......si e aiurea....ce reprezint eu pt el?.L am intrebat ce reprezint eu pt el..da nu rasp..doar zambeste...:)
Cum sa procedez in continuare?


Doar o ocazie de a mai marca ceva , daca se poate fara nici o consecinta!
Cam asta esti tu pentru el.
Doar....inca una!
Thais13
Postat pe 10 Februarie 2013 12:50
te sfatuiesc sa-l tratezi cu indiferenta!nu de altceva ,dar daca el e ciudat vei intra intr-o mare bezna.cauta persoane deschise si nu introvertite.bafta!
kudika127260
Postat pe 10 Februarie 2013 18:05
aiurezi, ciudate sunt femeile nu barbatii
kudika_29054
Postat pe 10 Februarie 2013 19:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
je donne mon annonce en general pour trouver la femme juste, pas pour aller avec plusieurs 63 De la: monaram 24 Iunie 2009 09:55
musulmani 103 De la: kudika500918 11 Mai 2012 12:52
Sa ma mut cu un barbat despre care nu stiu nimic, doar pe motiv ca imi spune ca ma iubeste? 76 De la: metoujours 30 Ianuarie 2010 18:56
Infertilitatea masculina si feminina 1 De la: mysu 5 Septembrie 2010 16:00
Iesit la agatat... Sighisoara, Tg-Mures, Brasov, Sibiu 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54