Setari Cookie-uri

kallos ?

Eu zic nu care cumva sa si mananci ceva ieftin, cum ar fi merele! Mai ales de la tarani, brrr, ce idei pe mine! Numai mere scumpe din supermarket, importate din Japonia, cu filigran!
Kathara
Postat pe 23 Decembrie 2009 11:56
De la: Kathara, la data 2009-12-23 11:56:44Eu zic nu care cumva sa si mananci ceva ieftin, cum ar fi merele! Mai ales de la tarani, brrr, ce idei pe mine! Numai mere scumpe din supermarket, importate din Japonia, cu filigran!


tocmai ca prefer merele direct de la tarani sau aduse de la tara
blondiewishes
Postat pe 23 Decembrie 2009 21:04
[Meta_spell dragutza mea , daca nu incerci produsele o perioada mai mare de timp n-ai cum sa-ti dai seama daca sunt bune sau nu. Iti enumar produsele de la Kallos pe care le-am folosit si-mi plac:
rimel- l`Oreal poate sa se ascunda(vreau sa spun ca am renuntat la L`Oreal ptr Kallos)
lapte de corp cu aloe vera- dimineata fac dus , ma dau cu lapte de corp iar cand ajung la servici , mult timp ramane mirosul impregnat
vopsea de par si decolorant - sunt ok
balsam de par cu placenta -super ok, cineva l-a mai adus in discutie din acest topic
fixativ si spuma de par-sunt ok
Tot asa n-o sa renunt niciodata la demachiantul-----LAPTELE DOINA---- de la Farmec si creionul dermatograf ADA . Nu pun problema banilor , ma intereseaza calitatea produsului care imi face bine organismului meu si care dau si un aspect placut!
Sarbatori fericite!
gabriela67
Postat pe 26 Decembrie 2009 09:14
kallos e foarte bun !
iulia069834
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:11
greierash_is_back
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:16
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-26 19:16:29

greierash sarbatori fericite te pupic dulce
yumy
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:27
De la: yumalai, la data 2009-12-26 19:27:25
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-26 19:16:29

greierash sarbatori fericite te pupic dulce


multumesc iubita mea! pacat ca nu toata lumea e fericita!
greierash_is_back
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:34
asta pt ca unii refuza sa fie...asa e, pacat...seara frumoasa
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:37
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 19:37:49asta pt ca unii refuza sa fie...asa e, pacat...seara frumoasa


multumim la fel!
greierash_is_back
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:49
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-26 19:49:08
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 19:37:49asta pt ca unii refuza sa fie...asa e, pacat...seara frumoasa


multumim la fel!
s pupicii sa nu uitam de ei
yumy
Postat pe 26 Decembrie 2009 19:53
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 20:17
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-26 19:16:29


ce-i greiere?
iulia069834
Postat pe 26 Decembrie 2009 20:39
De la: iulia069834, la data 2009-12-26 20:39:48
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-26 19:16:29


ce-i greiere?


ce sa fie iulia....oamenii astia....ce ma mai certam si eu...crezand ca rezolv ceva! pff....ce prostanaca fusei!
greierash_is_back
Postat pe 26 Decembrie 2009 20:45
scump nu inseamna neaparat bun.mastile naturale sunt mult mai bune deoarece nu contin atatea chimicale precum produsele cosmetice,fie ele si de prestigiu.nu zice nimeni acum sa folosim metodele bunicii dar sa spui ca parul s a obisnuit cu chestii scumpe mi se pare o dovada de snobism.parul il''educi''e o parte din tine
marinaruxandra
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:19
De la: Metal_spell, la data 2009-12-18 18:56:48
De la: blaa, la data 2009-12-18 16:10:34
De la: Metal_spell, la data 2009-12-17 23:24:41
De la: blaa, la data 2009-12-17 13:49:22
De la: Metal_spell, la data 2009-12-14 04:12:42hei.am folosit la viata mea tone de masti..de toate felurile.
dar niciodata nu m am incumetat sa folosesc de la kallos.am zis ca e prea ieftina si de aia.
dar dupa cate pareri de bine am auzi,am zis hai sa iau si eu .
mi am luat cu lapte.dar sincer nu e buna de nimic.poate parul meu s a obisnuit cu chestii mai scumpe.dar totusi,ce vi se pare atat de extraordinar la chestiile astea ?




" .am zis ca e prea ieftina si de aia"
"poate parul meu s a obisnuit cu chestii mai scumpe"

Daca erai pe timpu' lu strabunica ,cand se spalau cu sapun de casa ...si mai dadeau si cu gaz ,asa din cand in cand ,ca cica e bun ...( chiar si eu am folosit ) ce faceai dragutza ?
Stateai nespalata ? OMG ...


hai fi serioasa.controleaza-te .Nu inteleg de ce majoritatea persoanelor de pe aici dau raspunsuri tampite cand oamenii vor doar un raspuns sincer.
Si da,daca eram pe vremea bunicii as fi folosit ce as fi avut,dar suntem in 2009si poti folosii multe chestii,foarte multe .
am cerut doar un raspuns ,nu o replica a unei persoane care se plictiseste si nu se poate abtine !
anyway ,


draga mea,nici nu ma plictisesc ...si normal k nu ma pot abtine cand vad ce "basini" aveti pe voi .


off draga nu stiu care dintre voi are'basini' dupa parerea mea TU controleazate ce atata jmecherie? si tupeu, aici lumea cauta raspunsuri serioase... nu tampenii sau ceartaa uite iti propun cv daca nu te mai suportzi


' LOC DE DAT CU CAPUL" >>> ai face bn sa dai poate iti vine mintea la cap


asa si cat despre kallos..eu folosesc samponul si e ceva ,dar fata de altele pe care le-am folosit nu-i asa de bun,cel putin pt tipul meu de par...
ktnutza
Postat pe 3 Ianuarie 2010 12:11
dar ce stie o pitipoanca ''$hoOk@ra'' despre ingrijirea parului ?
Anyway ..multumesc pentru raspunsuri..si probabil in viitorul apropiat voi incerca si masca cu placenta :D sper sa fie buna..pentru ca aceea cu lapte nu a fost..
Cheers!
blondiewishes
Postat pe 26 Martie 2010 01:24
De la: bebe_Cristina, la data 2009-12-21 09:57:21Buna,eu folosesc masca de par de la Kallos.Este foarte buna chiar daca este ieftina.Ideea este ca trebuie tinuta mai mult pe par,cm 30 min.Iar daca "nervoasa" considera ca trebuie sa folosim ceea ce se gasea pe vremea bunicii cum probabil face ea,nu stiu dc foloseste calculatorul deoarece nici bunica pe vremea ei nu avea .N-am vrut sa fiu rea insa pe acest forum(ca doar pe asta am intrat)stau foarte multe persoane plictisite si nervoase,tocmai deaceea nu am mai scris nimic demult!
BadeaMihaela8
Postat pe 26 Martie 2010 07:51
ok.am zis sa mai dau o sansa acestor produse.
m-am dus la magazinul lor si am cumparat altceva.de data asta nu am mai luat masti cu lapte sau placenta.
este o gama la bidonase,cu ambalaj roz cu alb pentru par deteriorat cu varfuri despicate.
am cumparat masca si sampon.
spre deosebire de celelalte produse,samponul face parul stralucitor si atat de lucios incat scartaie
blondiewishes
Postat pe 21 Iunie 2010 19:56
buna, am folosit si eu kallos, nu m-a impresionat dar nici rau nu mi-a facut. acum am masca intensiva Vital Nutrition de la Keune. e profesionala si este extraordinara. inmoaie parul, se vede ca il trateaza( eu am avut parul fff uscat si dupa 3-4 spalari la care am folosit masca si-a revenit complet). lucrul asta m-a incurajat sa folosesc mai multe produse de la Keune si am ramas fidela. inainte le procuram de la salon acum le comand acasa de la profesionalcosmetics.ro ca e mai comod.
ronna20
Postat pe 25 Iunie 2010 15:48
a folosit cineva mastile acelea de la kallos in cutii de culoare verde?sunt ceva mai scumpe decat cele cu placenta&co..sunt profesionale.Ma gandeam sa imi iau dar nu sunt sigura...a folosit cineva?
blondiewishes
Postat pe 18 Iulie 2010 08:53
De la: LiveFromHell, la data 2010-07-18 08:53:25a folosit cineva mastile acelea de la kallos in cutii de culoare verde?sunt ceva mai scumpe decat cele cu placenta&co..sunt profesionale.Ma gandeam sa imi iau dar nu sunt sigura...a folosit cineva?

chiar daca le-a folosit ninemi nu poate sa-ti zica ceva concret, pentru ca depinde f mult de tipul de par pe care il ai asa toti putem sa zicem sunt foarte bune
yumy
Postat pe 18 Iulie 2010 08:56
pai vroiam sa stiu doar niste pareri...
apropo masca cu miere si cea cu fructe ...le-a incercat cineva? :D
cea cu placenta este fff buna ,cea cu lapte e groaznica ..dar sunt curioasa...cum e aceea cu lapte .
blondiewishes
Postat pe 18 Iulie 2010 17:15
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensii de calitate 1 De la: kudika468192 8 Noiembrie 2011 12:36
permanent 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Tratamente pt par+ imi cade parul foarte mult. 107 De la: alina_luminita 17 Mai 2018 12:43
Inca o problema cu parul... 12 De la: balrog 14 Martie 2011 15:11
Asa se fac cozile de cal ,ca la "carte" ?? 3 De la: the_same_contesina 15 Octombrie 2011 19:34