Setari Cookie-uri

ma iubit sau a profitat ?

As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?
kudika093855
Postat pe 15 Decembrie 2009 12:44
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


dute in fata oglinzii si repeta ce scriu io : viata e frumoasa si nu trebuie sa pun botu' la minciunile unora!
geo_xx
Postat pe 15 Decembrie 2009 12:48
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 12:48:50 viata e frumoasa si nu trebuie sa pun botu' la minciunile unora!

Eu nu cred ca a pus trei ani botul doar LA MINCIUNILE altora
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Decembrie 2009 12:59
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?

deci sa inteleg ca ati avut o relatie platonica 3 ani si tu acu' ti-ai dat seama ca a trecut de platon (iubirea)!
miss_darine
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:03
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


Nu stiu cine-i mic si cine-i mai mare in relatia asta. Nu-i important...
De ce sa profite?
De sex pe care-l ofereai benevola? Ca doar nu l-ai platit

Ca te-a iubit sau nu...s-a terminat...Te vei privi cu alti ochi in oglinda daca stii ca te-a iubit si erai NR. 2 sau Nu te-a iubit si tot nr. 2 erai...Sau dormi linistita daca stii ca pe tine te-a iubit dar se insoara cu alta
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:05
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-15 12:59:20
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 12:48:50 viata e frumoasa si nu trebuie sa pun botu' la minciunile unora!

Eu nu cred ca a pus trei ani botul doar LA MINCIUNILE altora


n-a pus numa' botu'
si poate se invata sa discearna adevaratele sentimente de minciuni. mai ales cand stii ca esti roata de rezerva!
fac! se vede din ceruri cu ochiul liber ca a profitat de ea.
geo_xx
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:06
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 13:06:14
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-15 12:59:20
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 12:48:50 viata e frumoasa si nu trebuie sa pun botu' la minciunile unora!

Eu nu cred ca a pus trei ani botul doar LA MINCIUNILE altora


n-a pus numa' botu'
si poate se invata sa discearna adevaratele sentimente de minciuni. mai ales cand stii ca esti roata de rezerva!
fac! se vede din ceruri cu ochiul liber ca a profitat de ea.

Eu zic ca el NU a profitat. EA s-a oferit benevol a fi roata de rezerva (alea care nu fac nici 2 lei, dar la nevoie merg;-)...
Daca era naiva si nu stia ca e invitata la joc doar pe banca de rezerva...as accepta ca a profitat..Dar in cazul ei...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:13
si tu cati ani ai puisor?11?12?
one_size
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:16
sigur a profitat
yumy
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:19
plictisitor !! chiar nu stia ce face? hmmmm... ! n-as prea crede !
coldwind
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:23
De la: coldwind, la data 2009-12-15 13:23:02plictisitor !! chiar nu stia ce face? hmmmm... ! n-as prea crede !
pe aici umbli
yumy
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:23
De la: yumalai, la data 2009-12-15 13:23:51
De la: coldwind, la data 2009-12-15 13:23:02plictisitor !! chiar nu stia ce face? hmmmm... ! n-as prea crede !
pe aici umbli


dap ! pupici yumi !!!! mai pe forumuri, mai pe la bucatarie !! am pus masa, ca a sosit baietul de la facultate !!!
coldwind
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:29
De la: coldwind, la data 2009-12-15 13:29:47
De la: yumalai, la data 2009-12-15 13:23:51
De la: coldwind, la data 2009-12-15 13:23:02plictisitor !! chiar nu stia ce face? hmmmm... ! n-as prea crede !
pe aici umbli


dap ! pupici yumi !!!! mai pe forumuri, mai pe la bucatarie !! am pus masa, ca a sosit baietul de la facultate !!!
uiuuuuu a mai fost pe vremea asta asa urata ca eu am chiulit :D
yumy
Postat pe 15 Decembrie 2009 13:31
Eu spun ca inainte sa postezi pe forum ,sa mai inveti un pic sa scrii,foloseste cu incredere liniutele,virgulele cand e cazul.
Iar la inceputul propozitiei e bine sa scrii cu litera mare.
Si in legatura cu ce ai scris ...problema ta care e de fapt? Din momentul ce se casatoreste cu alta ,cred ca stii si tu raspunsul la intrebare foarte bine . Nu s-a gandit nici o clipa sa transforme relatia cu tine intr-una serioasa.
Asa ca wake up si vezi-ti de viata ,e frumoasa si merita sa profiti din plin de ea.
alexutza_sct
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:42
nu stiu ce varsta ai tu,dar cred ca esti cam imatura...adica ai trait cu un biat 3 ani care avea o alta relatie decat cea cu tine si acum ai pretentia sa fie al tau? hai sa fim serioasi!!! eu zik sa-ti vezi de viata ta pt ca raspunsul la intrebare il sti si tu dar nu vrei sa-l vezi....un barbat care e cu 2 deodata nu stie sa iubeasca,dar nici o femeie care accepta asta nu e prea cinstita niki cu ea insasi dar niki cu ceilalti din jurul ei!
steffy91
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:40
De la: alexutza_sct, la data 2009-12-16 12:42:51Eu spun ca inainte sa postezi pe forum ,sa mai inveti un pic sa scrii,foloseste cu incredere liniutele,virgulele cand e cazul.
Iar la inceputul propozitiei e bine sa scrii cu litera mare.
.


da da...si scoate guma din gura!!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:47
incearca sa vezi altfel lucrurile: te iubeste atat de mult, incat merge sa se insoare cu alta,.
dar probabil o sa te tina si pe tine de rezerva.

beyoance
Postat pe 27 Decembrie 2009 23:44
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


Mai papusa , Geo are dreptate, chiar ai crezut minciunile lui? Se joaca cu tine ca si cu o marioneta, probabil il amuza cat de usor te poate prosti si manipula.L-oi iubi tu pe el, dar el iubeste pe alta.

Postat pe 28 Decembrie 2009 12:55
De la: scorpio67, la data 2009-12-28 12:55:47
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


Mai papusa , Geo are dreptate, chiar ai crezut minciunile lui? Se joaca cu tine ca si cu o marioneta, probabil il amuza cat de usor te poate prosti si manipula.L-oi iubi tu pe el, dar el iubeste pe alta.

Categoric de acord cu tine,plus ca na...mai serveste si el o ,,fripturica,, uneori...Clar trebuie sa-si dea seama ca de vreme ce el a ales ca ,,cealalta,, sa-i devina sotie,chiar nu pot sa realizez ce draku mai asteapta de la el cand vede ca-si bate joc de ea ..?
Dar...a rog...bine ii face !
Caliope
Postat pe 29 Decembrie 2009 06:25
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


in sfarsit un semn de punctuatie pus unde trebuie!!
mitura
Postat pe 29 Decembrie 2009 21:42
...esti micuta,esti naiva iar el are nevoie sa-i gadile cineva orgoliul ;ori tu chiar ai senzatia ca din prea mare dragoste pt tine a pus the big question..ba mai mult,din cauza ca era suparat dupa cearta cu tine??!!
mitura
Postat pe 29 Decembrie 2009 21:45
De la: geo_xx, la data 2009-12-26 22:47:34
De la: alexutza_sct, la data 2009-12-16 12:42:51Eu spun ca inainte sa postezi pe forum ,sa mai inveti un pic sa scrii,foloseste cu incredere liniutele,virgulele cand e cazul.
Iar la inceputul propozitiei e bine sa scrii cu litera mare.
.


da da...si scoate guma din gura!!


"...si nu o lipi de par" decat daca e fara zahar ca cica aia nu
mitura
Postat pe 29 Decembrie 2009 21:46
buna
AlOnEmAn
Postat pe 29 Decembrie 2009 21:49
Da fata,a profitat de tine.Dar nu'ti fa probleme,o sa mai dai peste de astia. Invata sa treci peste usor si invata (scuze de expresie) sa te doara in fund. Asta ar fi cel mai bun sfat pe care ti'l poate da cineva. Hai bafta!
ayyryynn
Postat pe 29 Decembrie 2009 22:40
ma minunez cum e posibil sa traiesti sub pamant?n-ai auzit si tu de respect fata de propria persoana,de orgoliu sau demnitate?esti un fel de...nu mai spun...ghiceste tu...stiind ca e cu fata aia de atata timp,stiind ca isi planuieste nunta...continui sa te atarni de el si sa mai speri?...doamneeeeeeeeee....
stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:10
E de inteles, daca te iubea cu adevarat, te alegea pe tine, de sotie. asa..........intr-o zi vei intilni, adevarata fericire, nu te mai indragosti, ca musca in lapte, de orcine.
kudika098645
Postat pe 3 Ianuarie 2010 08:57
uite care e problema : nu crec ca te priveste pe tine felul in care scriu eu. mai intai scoateti poza aia pe care o ai si apoi vino si discuta cu mine. ok?
steffy91
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:17
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:33
bn ca recunosti k stiai ca are deja o relatie de 5 ani!!! ce te asteptai? sa te ia si pe tine acasa la ei? sa o lase pe ea pt tine? nu ma leg de cei 13 ani diferenta intre voi, insa cati ani ai tu?!
te-ai gandit vreodata ca afla nevasta-sa de tine? papusa...daca era legala treaba cu armele in romanica noastra...te impuscam de mult si pe tine si pe cele ca tine. faceti umbra pamantului, sa mor! de barbati single n-ai auzit?
intr-adevar, el si-a batut joc de tine si tu ti-ai batut joc de nevasta-sa. oare o sa fii si tu vreodata in situatia ei?!
badgirl
Postat pe 1 Februarie 2010 16:02
De la: steffy91, la data 2010-01-03 16:17:50uite care e problema : nu crec ca te priveste pe tine felul in care scriu eu. mai intai scoateti poza aia pe care o ai si apoi vino si discuta cu mine. ok?

Vezi ca te dai de gol. Ti-ai creat un alt cont cu care ai postat comentariul.
In fine, cum scrii, asa gandesti. Daca atata poti, asta este. De unde nu e nici Dumnezeu nu cere.
Totusi, nu te lua de oameni bineintentionati. Tu esti cea care ai inceput sa plangi pe aici... Daca vrei sa fii respectata, respecta si respecta-te. Cred ca imi dau seama si ce varsta ai, daca iau in considerare ID-ul tau. Asa ca, fetito, mergi la scoala intai si incearca sa-ti mai dezvolti un pic creierul, apoi gandeste-te la dragoste.
Si ca raspuns la intrebare, raspuns pe care ti l-au dat multi,fara sa-i bagi in seama, DA, s-a folosit de tine! Pentru ca i-a fost usor s-o faca.
Mai fratilor, cum dracu sa nu profite unii, cand asemenea pustioaice li se ofera pe tava??? Nici nu le-a cazut bine casul de la gura si se iau de oameni mari. Ba mai fac si parada de asta.
lidiaolteanu
Postat pe 1 Februarie 2010 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
disperata 30 De la: dragdana 23 Octombrie 2010 17:46
impacare complicata...am nevoie de un sfat urgent 6 De la: ankuu 6 Decembrie 2009 18:11
noi astea mai pinute cu ce ne inbracam de 8 martie 17 De la: mika76 1 Martie 2011 11:22
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44
hello 12 De la: _oktober_ 3 August 2010 21:42