Setari Cookie-uri

amanta

Buna,
Va cer si eu sfatul cum trebuie sa procedez. Tatal meu este in varsta, si de jumatae de an si-a pus net. M-a rugat sa-i fac un cont ptr jocurile on-line. De curand, am intrat intamplator pe contul lui si am vazut tot felul de mesaje de dragoste adesate unei femei. Problema e ca isi trimit si prin telefon mesaje sau chiar i-am auzind vorbind. Ce sa fac? Nu as vrea sa cauzez probleme parintilor, mai ales mamei cu care tata se comporta totusi frumos cu ea. Dar ma framanta aceasta problema, as vrea sa o sun pe aceasta doamna si sa-i zic sa inceteze, dar nu stiu daca e bine. Voi ce ma sfatuiti?
diakudi
Postat pe 24 Decembrie 2009 02:05
eu cred ca cel mai corect ar fi sa faci lucrurile pe fata, adica sa ii spui direct in fata tatalui tau ce ai descoperit (in felul asta poate se sperie si se gandeste ca va poate pierde pe amandoua...si pe tine is pe mama ta si isi revine) si sa il intrebi ce are de gand la varsta lui de face asa ceva?
si vezi cum va reactiona....nu are de ce sa-ti fie jena, rusine sau teama sa il confrunti pt ca pana la urma nu e greseala ta, este a lui!
eu asa as face...
in caz ca ai suna-o pe amanta....tatal tau tot va afla, ca na, ea primul lucru ii va zice!
asa ca mai bine fa lucrurile pe fata.
iar in caz ca tatal tau va reactiona urat....ai putea chiar sa il ameninti zicandu-i ca daca nu inceteaza...ai de gand sa ii spui mamei...sau pur si simplu sa il intrebi oare ce ar zice mama daca ar sti cu ce te ocupi tu pe calculator!!!???

pupicei si sper sa se rezolve....imi imaginez ca te framanta aceasta problema rau!
Inobb
Postat pe 24 Decembrie 2009 11:22
Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 02:03
..Toti barbatii au cate o prietena (amanta)
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 11:09
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??
buna! parerea mea este ca nu e corect ceea ce spui. adica pt voi e ok iar pt noi nu? o spui de parca ar fi ceva firesc si nu ar trebui sa fie! asta e problema la noi la romani: mentalitatea. undeva in subconstient inca se mai fac discriminari..poate avem si noi nevoie sa schimbam felul de mancare din cand in cand...pune-te in locul celui inselat: ti se pare ok?
ViorelaG
Postat pe 26 Decembrie 2009 11:17
De la: ViorelaG, la data 2009-12-26 11:17:33
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??
buna! parerea mea este ca nu e corect ceea ce spui. adica pt voi e ok iar pt noi nu? o spui de parca ar fi ceva firesc si nu ar trebui sa fie! asta e problema la noi la romani: mentalitatea. undeva in subconstient inca se mai fac discriminari..poate avem si noi nevoie sa schimbam felul de mancare din cand in cand...pune-te in locul celui inselat: ti se pare ok?
Ati pus punctul pe I....... din pacate asta este adevarul iar in legatura cu dv femeile nu mai are rost sa deschidem o discutie.......Studii recente dezvaluie faptul ca 85% dintre femei au relatii extraconjugale in raport cu barbatii in proportie doar de 45%........deci nu aveti de ce sa considerati postarea mea drept o discriminare !
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:08
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:08:38
De la: ViorelaG, la data 2009-12-26 11:17:33
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??
buna! parerea mea este ca nu e corect ceea ce spui. adica pt voi e ok iar pt noi nu? o spui de parca ar fi ceva firesc si nu ar trebui sa fie! asta e problema la noi la romani: mentalitatea. undeva in subconstient inca se mai fac discriminari..poate avem si noi nevoie sa schimbam felul de mancare din cand in cand...pune-te in locul celui inselat: ti se pare ok?
Ati pus punctul pe I....... din pacate asta este adevarul iar in legatura cu dv femeile nu mai are rost sa deschidem o discutie.......Studii recente dezvaluie faptul ca 85% dintre femei au relatii extraconjugale in raport cu barbatii in proportie doar de 45%........deci nu aveti de ce sa considerati postarea mea drept o discriminare !


ADICA AVEM SI NOI DEZLEGARE,NU ????..........
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:11
SALUTARE STIMATA DOAMNA ! BINEANTELES ! OCHII VAD INIMA CERE .....NU?
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:18
De la popa :D
googoodoll
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:19
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??


ah! trebuie sa apreciez parerea barbatului roman tipic!

cata intelepciune in randurile de mai sus, ma tin cu mainile de burta!
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:20
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:18:06SALUTARE STIMATA DOAMNA ! BINEANTELES ! OCHII VAD INIMA CERE .....NU?


si mai modern.....CONSTIINTA......DAAA..DAAA...DAAAAAA !!........ ...SALVE ...stimate ...domn.......
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:21
De la: googoodoll, la data 2009-12-26 17:19:23De la popa :D


nu..de la Trecatorul .....
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:21
Incercam toti sa ascundem cumva gunoiul sub pres? Adevarul asta este din pacate ! Ironia doamnei de mai sus(Razboinica....) nu poate decat sa intaresca regula !
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:25
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 11:09:47..Toti barbatii au cate o prietena (amanta)
Scuze 45%
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:26
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:26:21
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 11:09:47..Toti barbatii au cate o prietena (amanta)
Scuze 45%


si tu al catalea esti......din cei 45.....din 100 ???..........
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:29
De la: etta, la data 2009-12-26 17:29:21
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:26:21
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 11:09:47..Toti barbatii au cate o prietena (amanta)
Scuze 45%


si tu al catalea esti......din cei 45.....din 100 ???..........
Nu ma numar printre barbatii,,use de biserica''
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:31
A dat popa interdictie de intrare celor cu pacate ortografice?
googoodoll
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:33
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:20:36
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??


ah! trebuie sa apreciez parerea barbatului roman tipic!

cata intelepciune in randurile de mai sus, ma tin cu mainile de burta!


ok, hai sa o luam pe rand:
"chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme." la faza asta romancele mele ar trebui sa se destepte si sa va dea papucii... sa vad eu atunci cum mai ganditi voi despre inselat: sport national sau ceva de condamnat?

"Toti barbatii au cate o prietena (amanta)"
nu zau! ii stii tu pe toti?! sau doar crezi ca sunt toti ca tine, doar pentru ca ai o excrescenta intre picioare?


"Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile"
aha, iata si justificarea pentru a-ti baga scula in alta: doar iti incarci bateriile.... sa bagi scula in alta si maine

"Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura..."
chestia asta ai citit-o printr-un tratat de psihologie sau provinde din strafundul mintii tale?

Sfat: sa nu te reproduci!
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:34
De la: googoodoll, la data 2009-12-26 17:33:59A dat popa interdictie de intrare celor cu pacate ortografice?
Corect
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:35
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:31:02
De la: etta, la data 2009-12-26 17:29:21
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:26:21
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 11:09:47..Toti barbatii au cate o prietena (amanta)
Scuze 45%


si tu al catalea esti......din cei 45.....din 100 ???..........
Nu ma numar printre barbatii,,use de biserica''


aaa...tu esti printre barbatii.....Poarta Bucurestilor !!!!!!.....
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:38
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:34:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:20:36
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??


ah! trebuie sa apreciez parerea barbatului roman tipic!

cata intelepciune in randurile de mai sus, ma tin cu mainile de burta!


ok, hai sa o luam pe rand:
"chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme." la faza asta romancele mele ar trebui sa se destepte si sa va dea papucii... sa vad eu atunci cum mai ganditi voi despre inselat: sport national sau ceva de condamnat?

"Toti barbatii au cate o prietena (amanta)"
nu zau! ii stii tu pe toti?! sau doar crezi ca sunt toti ca tine, doar pentru ca ai o excrescenta intre picioare?


"Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile"
aha, iata si justificarea pentru a-ti baga scula in alta: doar iti incarci bateriile.... sa bagi scula in alta si maine

"Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura..."
chestia asta ai citit-o printr-un tratat de psihologie sau provinde din strafundul mintii tale?

Sfat: sa nu te reproduci!
Draga pisicuta razboinica nu stau acum sa-ti explic ca majoritatea barbatilor(chiar si sotul tau ) au relatii extraconjugale.......De ce? Simplu.......pentru ca majoritatea femeilor dupa ceva timp devin delasatoare, nu se mai ingrijesc suficient si se fac dolofane.....ajungi la un moment dat sa nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:41
PS (apropo de mentalitatea asta superba a romanului): (poveste adevarata) el are un fiu; cand acesta se face mai mare, tatal il invata sa-si bage scula in tot ce prinde. Mai tarziu, fiul se insoara. De precizat ca fiul ii urmeaza, pana la acest punct, sfaturile tatalui cu sfintenie. Dupa casatorie, vine si un botez. Fiul acum este la randul lui tatal .... unei fete!!! Oare ce o invata pe fiica-sa? .... din cate am auzit, mai ca i-ar pune centura de castitate cu lacat si toate cele
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:47
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:41:57
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:34:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:20:36
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 02:03:30Parerea mea este ca nu trebuie sa incerci nimic....... sa lasi totul sa decurga normal fara a intervenii.........Crezi ca tatal tau este la prima experienta de genul asta ? Fii sigura ca nu.......chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme.........Toti barbatii au cate o prietena (amanta) dar asta nu inseamna ca se vor desparti de sotiile lor......doar fraierii lasa o sotie pentru panarame ! Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile ......Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura........Sunt sigur ca tatal tau tine la mama ta iar pe tine te adora.......dar mai are nevoie si el de ceva in plus ! Sti ca este o voba care din pacate este foarte reala.........doar ciorba...ciorba....??


ah! trebuie sa apreciez parerea barbatului roman tipic!

cata intelepciune in randurile de mai sus, ma tin cu mainile de burta!


ok, hai sa o luam pe rand:
"chiar daca va avea sau are o aventura tot la mama ta va tine .......dovada este faptul ca sunt inpreuna de multa vreme." la faza asta romancele mele ar trebui sa se destepte si sa va dea papucii... sa vad eu atunci cum mai ganditi voi despre inselat: sport national sau ceva de condamnat?

"Toti barbatii au cate o prietena (amanta)"
nu zau! ii stii tu pe toti?! sau doar crezi ca sunt toti ca tine, doar pentru ca ai o excrescenta intre picioare?


"Deci cred ca trebuie sa-l lasi pe tatal tau sa-si traiasca aventura(daca este asa ceva ) pentru ca aceasta doar ai incarca bateriile"
aha, iata si justificarea pentru a-ti baga scula in alta: doar iti incarci bateriile.... sa bagi scula in alta si maine

"Poate ca vei intelege candva ca dragostea adevarata intre doi soti dispare treptat si trebuie inlocuita periodic cu o aventura..."
chestia asta ai citit-o printr-un tratat de psihologie sau provinde din strafundul mintii tale?

Sfat: sa nu te reproduci!
Draga pisicuta razboinica nu stau acum sa-ti explic ca majoritatea barbatilor(chiar si sotul tau ) au relatii extraconjugale.......De ce? Simplu.......pentru ca majoritatea femeilor dupa ceva timp devin delasatoare, nu se mai ingrijesc suficient si se fac dolofane.....ajungi la un moment dat sa nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !


scuze Trecatorule...da' e o vb........merge si mica si jucausa ,nu ????????.......eeeeeeee.....asa e si cu femeia......nu merge si mai dolofanica ,dar jucausa....in loc de una "in limte"....dar tampa ???....sau inhibata ???.......si cat priveste "delasarea" ..uneori e si rezultatul.faptului ca si sotul uita sa-i mai dea atentia cuvenita sotiei...si nu prea mai are motive sa se ....aranjeze !!!....deci......dreptatea e undeva la mijloc !!!!!!!!.......si atata timp cat iti "regulezi" sotia.....si nu ...faci dragoste cu ea...si ea...simte asta......QED........
etta
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:49
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:41:57Draga pisicuta razboinica nu stau acum sa-ti explic ca majoritatea barbatilor(chiar si sotul tau ) au relatii extraconjugale.......De ce? Simplu.......pentru ca majoritatea femeilor dupa ceva timp devin delasatoare, nu se mai ingrijesc suficient si se fac dolofane.....ajungi la un moment dat sa nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !


pai vad ca-mi explici

mai sus spuneai ca voi, barbatii inselati pentru a va reincarca bateriile; acum ca ea nu se mai ingrijeste. Eu zic sa recitesti studiile alea, sa afli si tu de ce inseli.

Si poate afli ca principala cauza a ruperii oricarei relatii e lipsa de comunicare (daca intelegi aluzia, desi ma indoiesc)

Dupa cum spuneam: sa nu te reproduci! (desi cred ca e cam tarziu pentru asta, caci am vazut varsta)
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:51
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:47:31PS (apropo de mentalitatea asta superba a romanului): (poveste adevarata) el are un fiu; cand acesta se face mai mare, tatal il invata sa-si bage scula in tot ce prinde. Mai tarziu, fiul se insoara. De precizat ca fiul ii urmeaza, pana la acest punct, sfaturile tatalui cu sfintenie. Dupa casatorie, vine si un botez. Fiul acum este la randul lui tatal .... unei fete!!! Oare ce o invata pe fiica-sa? .... din cate am auzit, mai ca i-ar pune centura de castitate cu lacat si toate cele
Nu inteleg de ce esti asa pornita scumpa pisicuta ! Ai avut cumva vreo relatie contra naturii cu vreun,, ROMAN''? Eu ori cum vad la matale doar o exteriorizare de femeie inselata in repetate randuri ! Asta e ...unele nu au noroc in viata !
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:52
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:52:20
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:47:31PS (apropo de mentalitatea asta superba a romanului): (poveste adevarata) el are un fiu; cand acesta se face mai mare, tatal il invata sa-si bage scula in tot ce prinde. Mai tarziu, fiul se insoara. De precizat ca fiul ii urmeaza, pana la acest punct, sfaturile tatalui cu sfintenie. Dupa casatorie, vine si un botez. Fiul acum este la randul lui tatal .... unei fete!!! Oare ce o invata pe fiica-sa? .... din cate am auzit, mai ca i-ar pune centura de castitate cu lacat si toate cele
Nu inteleg de ce esti asa pornita scumpa pisicuta ! Ai avut cumva vreo relatie contra naturii cu vreun,, ROMAN''? Eu ori cum vad la matale doar o exteriorizare de femeie inselata in repetate randuri ! Asta e ...unele nu au noroc in viata !


oau
esti pasionat de psihologie, cumva?

ti se potriveste mai bine comedia, sa stii
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:54
nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !
SA INTELEG CA DE ASTA AI RAMAS LA CALORIFER?
sorry,dar cand vad ce postezi ma supar!
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:54
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 17:54:49nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !
SA INTELEG CA DE ASTA AI RAMAS LA CALORIFER?
sorry,dar cand vad ce postezi ma supar!
OF OF ce rele sunteti ! Ei aflati ca la mine inca nu este cazul....dar am prieteni care din pacate au ajuns sa prefere caloriferul !
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:58
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:54:31
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:52:20
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 17:47:31PS (apropo de mentalitatea asta superba a romanului): (poveste adevarata) el are un fiu; cand acesta se face mai mare, tatal il invata sa-si bage scula in tot ce prinde. Mai tarziu, fiul se insoara. De precizat ca fiul ii urmeaza, pana la acest punct, sfaturile tatalui cu sfintenie. Dupa casatorie, vine si un botez. Fiul acum este la randul lui tatal .... unei fete!!! Oare ce o invata pe fiica-sa? .... din cate am auzit, mai ca i-ar pune centura de castitate cu lacat si toate cele
Nu inteleg de ce esti asa pornita scumpa pisicuta ! Ai avut cumva vreo relatie contra naturii cu vreun,, ROMAN''? Eu ori cum vad la matale doar o exteriorizare de femeie inselata in repetate randuri ! Asta e ...unele nu au noroc in viata !


oau
esti pasionat de psihologie, cumva?

ti se potriveste mai bine comedia, sa stii
Te-am ghicit nebunatico?
Trecatorul
Postat pe 26 Decembrie 2009 17:59
De la: Trecatorul, la data 2009-12-26 17:58:36
De la: _oktober_, la data 2009-12-26 17:54:49nu mai faci diferenta intre a regula un calorifer sau propria sotie....asta e !
SA INTELEG CA DE ASTA AI RAMAS LA CALORIFER?
sorry,dar cand vad ce postezi ma supar!
OF OF ce rele sunteti ! Ei aflati ca la mine inca nu este cazul....dar am prieteni care din pacate au ajuns sa prefere caloriferul !

felicitari....sa stii ca o femeie devine delasatoare si din cauza barbatului...sa nu fiu rea si sa spun mai ales....
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 18:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna tuturor 6 De la: scorpio67 11 Mai 2010 10:13
AM NEVOIE DE AJUTOR 120 De la: vitamina_c 29 Noiembrie 2010 14:55
Cum sa fac? 68 De la: kudika_22227 29 Martie 2013 12:08
m-am indragostit de amantul meu 118 De la: flory_blonda 21 Octombrie 2010 20:41
L-am inselat!!!! 39 De la: ilovethisgame 8 Septembrie 2010 09:35