Setari Cookie-uri

ma iubit sau a profitat ?

a profitat mai mult d ein ima ta ! incearca s anu ii mai dai crezare nici lui si nici altuia care e deja implicat intr-o relatie cu acte in regula doar pentru ca vrea s amaia iba si o...rexerva alaturi !
Aproape_eu
Postat pe 1 Februarie 2010 18:06
Subiecte de discutie care aprind spiritele si duc adesea la conflicte intre cei care posteaza ! Ce usor va lasati prinsi ! Fatuca trebuie sa adune experienta personala si sa lucreze la acordarea increderii - trebuie sa invete sa discearna si sa deschida ochii punand ratiunea la treaba mai des. Fara alte comentarii, i-ar prinde bine o discutie cu propria mama, sau cu o prietena de incredere...
maria_zada
Postat pe 1 Februarie 2010 23:22
De la: maria_zada, la data 2010-02-01 23:22:05Subiecte de discutie care aprind spiritele si duc adesea la conflicte intre cei care posteaza ! Ce usor va lasati prinsi ! Fatuca trebuie sa adune experienta personala si sa lucreze la acordarea increderii - trebuie sa invete sa discearna si sa deschida ochii punand ratiunea la treaba mai des. Fara alte comentarii, i-ar prinde bine o discutie cu propria mama, sau cu o prietena de incredere...





... ''experientza'' personala ... mamaaaa, ce de filozofi ... fatuca trebuia doar sa aiba ceva educatie de acasa si sa nu se bage in ''relatia'' altora ... oricita ''experientza'' de viata ar acumula nu isi va da seama niciodata ca se comporta ca o PARASUTA ... un jeg ...
marco918
Postat pe 1 Februarie 2010 23:28
care barbat n-ar frea sa frece doua femei de-o data?.....diferenta de varsata e doar o scuza!!!!!!

....go find another girl!!!!!! si nu sta dupa cu_ru astuia!!!!!!!!!

......TRAIASCA BEREAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA@!!!!!!!!!!!!!


FIINDCA O IUBESC!!!!!!!!!!!!!!!...e mai buna ca un orgasm....si nicioadata nu te inseala ....pump it!!!!!!!!!!!!1
freakbabe
Postat pe 1 Februarie 2010 23:35

in primul rand , ce ai cautat sa stai cu un barbat care avea deja o relatie?? si mergea si in paralel cu tine .....
normal ca te-a folosit......s-a simtit bine si-a tras-o cat a vrut si pe urma ...pa
ca se uita lung la tine , nu inseamna ca te iubeste, ci ca poate mai trece din cand in cand pe la tine......ca ...de.......
doamne, cate femei de-astea gasim la tot pasul.......oare cum acceptati asa ceva????
dani_pisi
Postat pe 3 Februarie 2010 13:43
daca te iubea, era alaturi de tine!
cauta pe cineva care e numai cu tine, si nu are ,,complexe" legate de varsta
te-a folosit
moniche
Postat pe 3 Februarie 2010 14:01
De la: kudika093855, la data 2009-12-15 12:44:49As dori si eu sa-m spune ti parerea voastra.Iubesc un barbat care are o prietena de 5 ani.si 3 ani a avut o relatie si cu mine,eu stiam de cealalta.diferenta de varsta este de 13 ani :(.el a spus k tine la mine dar fiind diferenta prea mare nu poate fi nimik intre noi.knd ne intalneam imi spunea k e indragostit de mine dar nu vrea sa ajunga sa ma iubeasca k nu e bine.o data ne-am certat de atunci eu n-am mai dat nici un semn de viata si nici el.:( il iubesc si nu l pot uita.el anul viitor am inteles k se casatoreste cu cealalta.oare chiar a spus adevarul din cauza diferentei de varsta nu vrea sa fie nimik intre noi sau asta a fost doar un pretext.knd ne intalnim se uita asa insistent inkt imi da altceva de inteles.:(oarae asta doar k sa nu am o parere proasta despre el?


NU pot sa cred ca mai exista femei asa de "reduse mintal".
E cu 13 ani mai mare ca tine,ce naiba credeai ca esti tu ptr el?
Ai sa-ti zic eu,amanta/cXXva lui.Atat!!!
Karbon
Postat pe 3 Februarie 2010 15:25
imi cer scuze dar am crezut ca se referea la mine eu nu sunt totuna cu fata care a postat...
steffy91
Postat pe 3 Februarie 2010 19:31
Eu nu inteleg ce ai cautat sa fii cu el, din moment ce stiai ca esti a treia... prin urmare, intr-un triunghi amoros unul trebuie sa piarda sau sa iasa sifonat...zi merci ca s-a sfarsit si pace, putea sa iasa mai rau si mai jenant, cat despre explicatii...cauta-le in comportamentul tau lipsit de logica... la ce te asteptai
oana84onutza
Postat pe 3 Februarie 2010 20:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE DECORATIUNI 1 De la: pdkraft 5 Ianuarie 2011 14:11
iubire imposibila 13 De la: lderniere 6 Iunie 2009 23:29
Sa iert ...? 15 De la: little_curly 2 Ianuarie 2010 07:16
exista cale de intoarcere? 16 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 12:34
ajutati-ma 35 De la: kudika053420 31 August 2009 07:54