Setari Cookie-uri

Help me pleasse :((

Oricum nu cred ca e bine sa faci sex oral.
kudika081126
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:30
De la: kudika081126, la data 2010-01-03 23:30:57Oricum nu cred ca e bine sa faci sex oral.


ce-i drept,unii se exprima mai bine in scris
mitura
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:32
De la: kudika081126, la data 2010-01-03 23:30:57Oricum nu cred ca e bine sa faci sex oral.


nu nu, nu e bine.
sa nu carecumva sa te prind ca molfai ciotu' cela de carnita frajida!
geo_xx
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:34
draga mea nu te ambala.......ca nu exista persoane urate.....inceraca sa ai incredere mai multa in tine si nu te lasa prada unor incompetenti de copchii care habar nu au de viata.Ciuneva va fi si ptr tine....ok?uita-te in oglinda ca sunt sigura ca vei vedea ceva deosebit la tine...bafta
jeanpierre
Postat pe 4 Ianuarie 2010 14:21
De la: kudika081126, la data 2009-12-21 00:53:15Nu stiu, sex oral mi se pare ceva cam ciudat. Sa-ti spun ce m-a ajutat Dumnezeu sa aflu, ca nu e bine sa faci dragoste pana nu te-ai casatorit religios. Daca nu te casatoresti, nu-ti face probleme.Zicea Sf. Paul ca e mai bine pt. om sa ramana cum este el insusi, el era necasatorit.Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pentru Dumnezeu fiecare creatura este unica. Mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca nu e bine nici sa te saruti, nici sa te atingi prea mult cu el. Imi spunea cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile... Tot el mi-a spus, stii, ca stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. El mi-a zis ca cununie peste cununie nu este valabil, pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.

purgatoriul te asteapta...de la atata stat pe net....ia baga niscaiva canoane sa te ierte doamne doamne si sf paul....si toti sfintii din lume
taiko_delia
Postat pe 4 Ianuarie 2010 14:41
frate o shtiu pe fata asta e in aceiashi shcoala cu mine shi e o ciudata de ne vreu nimeni sa stea cu ea. Sincer e mereu machiata ca o satanista [creedca foloseshte un dermatograf in 2 zile]. ce sa zic .. e ff izolata dar pe bune e printre primii pe clasa in clasa ei. shtiu asta pentru ca mama mea e profa de biologie la ea. oricum .. baiatul de care e ea indragostita cred ca s'a "ars" de multe ori pentru k e cunoscut in toata shcoala ca un "Casanova" .
Life_Before_Death
Postat pe 7 Februarie 2010 13:14
tu chiar nu vezi?are chef sa rada de tine....si'o fi dat seama ca il placi si ce si'a zis"cu asta merge" tu mai bine da'i cu flit si aratai cat de putin valoreaza daca face asa ceva...fi mai presus decat el..oricum nu te merita dupa tot ce ai povestit...meriti mai mult
kudika1404
Postat pe 7 Februarie 2010 13:29
Stai linistita, poate esti draguta, oricum, Dumnezeu iubeste pe toti, Isus este Mirele intregii creatii, pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica. Daca face cineva misto de tine, stai linistita, si de mine au mai facut misto, poate suferi si tu pt. salvarea sufletelor.
kudika081126
Postat pe 8 Februarie 2010 00:08
dumnezeule!ce avem aici?pai va spun eu:avem niste parinti care habar n-au de gandurile copilului lor!in prezent fetitele astea de generala-liceu adopta o gandire MUUUUUUUUULT PREA MATURA!din pacate va fi mai rau!
si acum trecand peste:),eu imi doresc rau detot sa accepti propunerea,ceea ce se va si intampla
concluzia se deduce....."Vaaaaaaiii, ce am crescut eu?de ce s o comporta copilul meu asa ca doar eu am fost un parine ok!!!"
the_O
Postat pe 24 Februarie 2010 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna.Cum sa le spun parintilor ca am un iubit care a fost casatorit? 32 De la: kudika195501 16 Ianuarie 2011 22:52
Gardnerella la femei 1 De la: kudika140782 20 Noiembrie 2010 15:31
sunt in pana de idei...please help:D:D:D 32 De la: mdana 23 Noiembrie 2010 20:08
Drame si Solutii 38 De la: erikahd2008 20 Februarie 2009 22:56
am nevoie de un sfat,de o parere... 31 De la: eliana_love 3 Iunie 2009 22:00