Setari Cookie-uri

Help me pleasse :((

De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 12:21:04bine .. dar chiar nu pot face nimic sa se indragosteasca de mine :((


te rog sa mergi in fata oglinzi si da-ti doua palme! da urgent!


nu mai fi asa pesimista!
ai sa vezi ca totul va fi bine...doar ca trebuie sa iti faci putina ambitie, si sa ai incredere in tine
Calandrinon
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:25
De la: Calandrinon, la data 2009-12-16 12:25:31
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 12:21:04bine .. dar chiar nu pot face nimic sa se indragosteasca de mine :((


te rog sa mergi in fata oglinzi si da-ti doua palme! da urgent!


nu mai fi asa pesimista!
ai sa vezi ca totul va fi bine...doar ca trebuie sa iti faci putina ambitie, si sa ai incredere in tine


..cum le zici tu ca un om mare..

Sper sa si ne asculte....
anot
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:36
De la: anot, la data 2009-12-16 12:36:31
..cum le zici tu ca un om mare..

Sper sa si ne asculte....

dragalasa de tine

apoi...,nu stiu daca a avut timp sa citeasca ce i-am scris noi pe aici... ca acum incearca sa ne convinga ca e bine sa-ti freza ca Bill de la tokio hotel
pe alt topic meseriash
Calandrinon
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:45
sa shtii ca mai citesc shi topicul astha dar aud totul la fel : ai incredere in tine , nu si pesimista , shi asha mai departe
nu sunt pesimista
astha e adevarul
kid_of_revolution
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:02
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 13:02:05sa shtii ca mai citesc shi topicul astha dar aud totul la fel : ai incredere in tine , nu si pesimista , shi asha mai departe
nu sunt pesimista
astha e adevarul


...get lost
iulia069834
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:06
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 13:02:05sa shtii ca mai citesc shi topicul astha dar aud totul la fel : ai incredere in tine , nu si pesimista , shi asha mai departe
nu sunt pesimista



te cam contrazici...

De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-15 21:16:36aa :| eo nu prea am buna dispozitzie




si sa nu uitam ca ai zis....

De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-15 21:20:44dansez ca o barza shchioapa




sii....


De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-12-15 20:23:02faza e ca sunt cam urata shi nu cred ca unul ca el s`ar putea indragosti de mine



sau..

De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-12-15 20:30:05shtiu .. am 15 ani dar n`am avut nici un iubit pana acum shi nici nu ma mir




fata...nu am mai vazut demult asa om optimist ca tine
Calandrinon
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:21
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 13:02:05sa shtii ca mai citesc shi topicul astha dar aud totul la fel : ai incredere in tine , nu si pesimista , shi asha mai departe
nu sunt pesimista
astha e adevarul


iti dam sfaturi dezinteresate. toate am avut varsta ta, tu mai ai pana la a noastra. e simplu. daca-ti faci curaj si nu dai curs acestor fel de cereri din partea "celor de bine", in care acum ai incredere, o sa te feliciti mai tarziu ca ai fost fata desteapta si nu ai cedat. la varsta ta eram o baietoaica convinsa, nici pin cap nu-mi trecea sa am prieten. sunt altele mai importante. nu te mai lua tu dupa gura lumii, ca nu e chiar asa cum crezi. fetele de aici au vrut doar sa te ajute. nu esti singura care trece prin asa ceva, si cu siguranta nici ultima. iar frumusetea... e trecatoare. ai abia 15 ani. de-abia de-acu incepe viata. stiu ca e greu cand vezi in jurul tau atata frivolitate, fete dragute, care se imbraca care mai de care mai atragator si mai provocator. dar ghici ce! majoritatea cu asta raman. frivolitate. asa vor fi si percepute de societate. niste fete dragute, care se imbraca frumos, numai bune de atarnat la bratul cate unuia mai instarit. sunt convinsa ca nu asta iti doresti tu de la viata. stai si gandeste-te un pic. si mai copilareste, ca anii astia trec asa repede...
dede25
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:22
oare papusi barbie emo or fi scos astia pe piatza ca tare as vrea sa-i fac fetitzei asteia una cadou de Craciun
Dontyyy
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:27
toata lumea imi zice sa`l uit dar cum sa`l uit daca ma intalnesc in fiecare zi cu el ?
kid_of_revolution
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:27
draga mea crede`ma ca daca ai fi in locul meu nu tzi`ar arde de glume
kid_of_revolution
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:39
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:27:08 oare papusi barbie emo or fi scos astia pe piatza ca tare as vrea sa-i fac fetitzei asteia una cadou de Craciun


da, da' se dau cu set de lame in pachet
geo_xx
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:50
De la: geo_xx, la data 2009-12-16 13:50:52
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:27:08 oare papusi barbie emo or fi scos astia pe piatza ca tare as vrea sa-i fac fetitzei asteia una cadou de Craciun


da, da' se dau cu set de lame in pachet


io n-am gasit decat cu sireturi din alea negre si lungiiiiiiiiiiiiiiii
Dontyyy
Postat pe 16 Decembrie 2009 13:56
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:56:10
De la: geo_xx, la data 2009-12-16 13:50:52
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:27:08 oare papusi barbie emo or fi scos astia pe piatza ca tare as vrea sa-i fac fetitzei asteia una cadou de Craciun


da, da' se dau cu set de lame in pachet


io n-am gasit decat cu sireturi din alea negre si lungiiiiiiiiiiiiiiii



cica la Ken au pus un fierastrau electric!!
geo_xx
Postat pe 16 Decembrie 2009 14:00
De la: geo_xx, la data 2009-12-16 14:00:31
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:56:10
De la: geo_xx, la data 2009-12-16 13:50:52
De la: Dontyyy, la data 2009-12-16 13:27:08 oare papusi barbie emo or fi scos astia pe piatza ca tare as vrea sa-i fac fetitzei asteia una cadou de Craciun


da, da' se dau cu set de lame in pachet


io n-am gasit decat cu sireturi din alea negre si lungiiiiiiiiiiiiiiii



cica la Ken au pus un fierastrau electric!!


da pe Ken ala cu zgarda de fier l-ai vazut si nu numai l-au facut astia de da si " capete in gura" frateeee ce am mai evoluat
Dontyyy
Postat pe 16 Decembrie 2009 14:05

doamne, nebuna lume!!
geo_xx
Postat pe 16 Decembrie 2009 14:06
Nu stiu, sex oral mi se pare ceva cam ciudat. Sa-ti spun ce m-a ajutat Dumnezeu sa aflu, ca nu e bine sa faci dragoste pana nu te-ai casatorit religios. Daca nu te casatoresti, nu-ti face probleme.Zicea Sf. Paul ca e mai bine pt. om sa ramana cum este el insusi, el era necasatorit.Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pentru Dumnezeu fiecare creatura este unica. Mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca nu e bine nici sa te saruti, nici sa te atingi prea mult cu el. Imi spunea cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile... Tot el mi-a spus, stii, ca stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. El mi-a zis ca cununie peste cununie nu este valabil, pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
kudika081126
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:53
mersy pt sfat >:D< eshti sigura persoana de aici care vad ca se poate mentzine serioasa
kid_of_revolution
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:12
stai linistita ca tanti careia ii multumesti e dusa cu pluta, aceleasi raspunsuri da peste tot indiferent de natura topicului
miss_darine
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:26
De la: miss_darine, la data 2009-12-22 19:26:48stai linistita ca tanti careia ii multumesti e dusa cu pluta, aceleasi raspunsuri da peste tot indiferent de natura topicului


nu este adevarat !
este plecata prin nameti sa isi adune mintile!
one_size
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:28
De la: one_size, la data 2009-12-22 19:28:15
De la: miss_darine, la data 2009-12-22 19:26:48stai linistita ca tanti careia ii multumesti e dusa cu pluta, aceleasi raspunsuri da peste tot indiferent de natura topicului


nu este adevarat !
este plecata prin nameti sa isi adune mintile!


sau e plecata cu sorcova prin nameti , nah ca sa fiu in ton cu tine
miss_darine
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:31
Wow... i intru si eu din joi in pasti pe forum si uite ca aflu chestii noi. Variatele preocupari ale pustanilor de 15 ani. Wake up fratzilor. Da, da da stiu va e ff greu, off adolescenta asta plina de figuri.... am 20 de ani si vad ca am ajuns deja batrana. Am ramas stupefiata cand am citit o asemenea tampenie. Mai copilashi ,voi nu mai aveti timp de altceva decat sa stati pe net si sa va ganditi sex? vi s-au urcat hormonii prea tare la cap? Nu vreau sa lezez pe nimeni dar din cate imi aduc eu la varsta asta aveam cu totul alte preocupari si bazaconii in cap. Ma mai duceam pe la olimpiade, mai treceam pe la biblioteca, mai citeam o carte doua asta nu inseamna ca nu-ti ramane o groaza de timp sa te si distrezi .A avea un prieten presupune o gramada de responsabilitati si stai linistita daca nu te iubeste asta se gasesc o groaza care sa te iubeasca. Mai toate fetele de varsta tau au complexe, mai toti adolescentii au cosuri , voi abia ati iesit din pubertate si va gandit vaiii ce urata sunt n-o sa ma mai iubeasca nimeni. Asteapta cumintica acolo vreo 2-3 ani, ia-ti crema de cosuri treci pe la un aerobic, iesi cu fetele nu mai fii atat de disperata si cramponata intr-o chestie absolut stupida cu un tip care se vede clar ca isi bate joc de tine . Nu e obligatoriu sa ai prieten de la varsta asta . Nu te grabi, ai sa vezi ca totul vine de la sine, mie cel putin asa mi s-a intamplat.
P.S. Imi cer scuze daca am lezat pe cineva cu acest comentariu acid dar deja m-am saturat de toti pustanii emo care isi plang de mila ca nu-i iubeste nimeni si ca de la varsta de 15 ani viata lor e inutila. Voi parinti nu aveti?
Oricum cuvantul pentru tine este... Rabdare. Multa rabdare.
alex_from_wonderland
Postat pe 24 Decembrie 2009 18:10
cum naiba ai tu 15 ani daca pe profil scrie 11
ai si gandirea unei fetitze de 11
iacinta
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:40
De la: alex_from_wonderland, la data 2009-12-24 18:10:17Wow... i intru si eu din joi in pasti pe forum si uite ca aflu chestii noi. Variatele preocupari ale pustanilor de 15 ani. Wake up fratzilor. Da, da da stiu va e ff greu, off adolescenta asta plina de figuri.... am 20 de ani si vad ca am ajuns deja batrana. Am ramas stupefiata cand am citit o asemenea tampenie. Mai copilashi ,voi nu mai aveti timp de altceva decat sa stati pe net si sa va ganditi sex? vi s-au urcat hormonii prea tare la cap? Nu vreau sa lezez pe nimeni dar din cate imi aduc eu la varsta asta aveam cu totul alte preocupari si bazaconii in cap. Ma mai duceam pe la olimpiade, mai treceam pe la biblioteca, mai citeam o carte doua asta nu inseamna ca nu-ti ramane o groaza de timp sa te si distrezi .A avea un prieten presupune o gramada de responsabilitati si stai linistita daca nu te iubeste asta se gasesc o groaza care sa te iubeasca. Mai toate fetele de varsta tau au complexe, mai toti adolescentii au cosuri , voi abia ati iesit din pubertate si va gandit vaiii ce urata sunt n-o sa ma mai iubeasca nimeni. Asteapta cumintica acolo vreo 2-3 ani, ia-ti crema de cosuri treci pe la un aerobic, iesi cu fetele nu mai fii atat de disperata si cramponata intr-o chestie absolut stupida cu un tip care se vede clar ca isi bate joc de tine . Nu e obligatoriu sa ai prieten de la varsta asta . Nu te grabi, ai sa vezi ca totul vine de la sine, mie cel putin asa mi s-a intamplat.
P.S. Imi cer scuze daca am lezat pe cineva cu acest comentariu acid dar deja m-am saturat de toti pustanii emo care isi plang de mila ca nu-i iubeste nimeni si ca de la varsta de 15 ani viata lor e inutila. Voi parinti nu aveti?

Oricum cuvantul pentru tine este... Rabdare. Multa rabdare.

ai zis-o fff bine, numai sa nu te vezi injurata acusi, ca asa sunt obisnuiti sa faca mititeii astia
iacinta
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:42
No problem, sper sa-si dea si ei seama mai tarziu cat de ridicoli devin cand au atatea fite si preocupari pseudoadulte la varsta asta
Merry Christmas everyone!
alex_from_wonderland
Postat pe 25 Decembrie 2009 12:42
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-22 19:12:22mersy pt sfat >:D< eshti sigura persoana de aici care vad ca se poate mentzine serioasa

mai,puiule de om..revino-ti,n-ai cu cine sa vb?mama ta stie prin ce treci?cum poti sa spui ca il iubesti p-ala?POATE esti doar indragostita...atrasa de el...dar nu ai cum sa-l iubesti...mai grav,e faptul ca,ai "pus boticul"si l-ai crezut pe el ca te iubeste...ametita mica...cum sa te iubeasca,daca zici ca el e un smecheras,iar tu nu esti vreo ileana...face misto de tine,poate cand iti scrie pe mes,e inconjurat si de cativa amici,cu care se amuza copios pe seama ta...si cine stie ce farsa iti pun la cale...aduna-te,nu te face de ras!!!!iar daca vrei cu adevarat poti sa arati si tu bine,totul sta in respectul tau fata de tine,incearca sa te ingrijesti mai mult,sa fii mai feminina si renunta la mascarile alea tip"emo"sau alte prostii...hai,ai grija de tine si sa fii cuminte...
stravaro
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:08
De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-12-15 20:18:09buna fetelor ! am in clasa un baiat de care m`am indragostit in urma cu un an . el shtie dar nu mi`a zis nimic pana acum o saptamana cand am vorbit pe messenger. mi`a spus ca ma iubeshte shi el shi ca daca vreau sa fim impreuna trebuie sa`l las sa`mi faca sex oral faza e ca el e mai shtrengar shi ii place sa rada de altzii asha ca nu shtiu daca sa`l cred am vorbit 3 ore in shir shi l`am refuzat dar nu puteam rezista shi am acceptat . acum e vacantza dar nu shtiu ce voi face cand voi pleca la shcoala va rog ajutatzi`ma
Daca asa trebuie sa platesti dragostea lui nu ai decat ! Ai grija ........este greu pana ai simti gustul...!
Trecatorul
Postat pe 3 Ianuarie 2010 15:09
De la: Trecatorul, la data 2010-01-03 15:09:00
De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-12-15 20:18:09buna fetelor ! am in clasa un baiat de care m`am indragostit in urma cu un an . el shtie dar nu mi`a zis nimic pana acum o saptamana cand am vorbit pe messenger. mi`a spus ca ma iubeshte shi el shi ca daca vreau sa fim impreuna trebuie sa`l las sa`mi faca sex oral faza e ca el e mai shtrengar shi ii place sa rada de altzii asha ca nu shtiu daca sa`l cred am vorbit 3 ore in shir shi l`am refuzat dar nu puteam rezista shi am acceptat . acum e vacantza dar nu shtiu ce voi face cand voi pleca la shcoala va rog ajutatzi`ma
Daca asa trebuie sa platesti dragostea lui nu ai decat ! Ai grija ........este greu pana ai simti gustul...!

pofta vine mancand,nu ???.........

on topic......draga mea....cand iubesti....nimik...NU TREBUIE !!.....totul viner de la sine...si da,la varsta voastra sunt smecherasi.......dar acu' daca ai comis-o ....ai comis-o.......asta e.....dar nu-i da voie sa faca misto de tine.....tine-i piept !!!.......ca in fond ,n-ai omorat pe nimeni...si nici nu mai sunt vremurile de altadata,cand trebuia sa te bagi cu capul in nisip,ca femeie !!!.......in viata o sa ti se mai intample de-astea....dar totul e cum o sa le faci fata....si de regula trtebuie ciu capul sus si privirea inainte !!!.....asta...cand nu faci greseli importante !!!.....
etta
Postat pe 3 Ianuarie 2010 15:53
De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-12-15 20:18:09buna fetelor ! am in clasa un baiat de care m`am indragostit in urma cu un an . el shtie dar nu mi`a zis nimic pana acum o saptamana cand am vorbit pe messenger. mi`a spus ca ma iubeshte shi el shi ca daca vreau sa fim impreuna trebuie sa`l las sa`mi faca sex oral faza e ca el e mai shtrengar shi ii place sa rada de altzii asha ca nu shtiu daca sa`l cred am vorbit 3 ore in shir shi l`am refuzat dar nu puteam rezista shi am acceptat . acum e vacantza dar nu shtiu ce voi face cand voi pleca la shcoala va rog ajutatzi`ma

Maree gradina lui Dumnezeu, da multi au sarit gardul!! Am trait sa citesc si asa ceva ( ca de auzit inca nu am auzit). Cati ani aveti voi, daca nu va e cu suparare? Si daca baiatul s-a oferit sa-ti faca, tu de ce ai dat-o cotita 3 ore mari si late?? Daca auzeam ca fata mea are asemenea dileme o renegam. E incredibil! Si ai mai simtit nevoia sa ne si intrebi. Manca-te-ar mamacum crezi tu ca te putem ajuta? Si nu stiu cum ai reusit sa accepti (dupa 3 ore) o partida de sex, ca apoi sa te intrebi daca se poate indragosti de tine? Intreb si eu, nu dau cu parul....
lidiaolteanu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:47
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-16 13:27:13 toata lumea imi zice sa`l uit dar cum sa`l uit daca ma intalnesc in fiecare zi cu el ?

Mai copile, stiu ca am fost rea cu tine, dar e scandalos subiectul. Am copii mai mari ca tine, dar asa ceva nu am auzit si multumesc lui Dumnezeu, copiii mei mi-au spuc cam tot ce li se intampla. Nu poti sa-l uiti, ojk. Poti sa-l ignori insa. Mama, datorita unor fete credule ca tine sunt inca mamici de 15-16 ani. Si dupa aia va plangeti ca au profitat de voi. Voi ii invitati sa faca asta! La 15 ani orice baiat vrea sa faca sex, mi se pare normal. Vezi-ti de invatatura si bucura-te de varsta ta asa cum e ea, cu papusi si jocuri, nu sex, de orice fel o fi el. Ingnora-l si cresti fruimos. Peste scurt timp te vei intreba singura ce-ai vazut la el, sau vei avea placuta surpriza sa te vada altfel decat pe un simplu obiect sexual de care sa rada cu alti golani de varsta lui.
lidiaolteanu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:10
daca nu te deranjeaza ca am 45 de ani si doresti sa vb,eu cu mare drag;am o fiica de 21 ani si vb de toate si ne distam;cum crezi
chihuahua
Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Autosugestie sau chiar se poate intampla asa ceva? 16 De la: kudika_958771 28 Aprilie 2014 18:07
6 pasi pentru o comunicare eficienta 1 De la: catalog_cursuri 24 Octombrie 2010 14:12
Afara-i frig si innorat... in soba arde (Doamne fereste!) mama... 45 De la: crissa_909 25 Mai 2009 17:19
hmm... 7 De la: uitarea_aducerii_aminte 13 Mai 2009 10:20
buna 5 De la: kudika032906 19 Iunie 2009 16:18