Setari Cookie-uri

ce sa fac?:((:((:((

deci....anul trecut m'am remutat intr'o scoala...si atunci am vazut un baiat...care era la clasa de langa mine...(asta se intampla toamna trecuta)
zilnic ne uitam ochi in ochi si ne zambeam..dar...
in vara am inceput sa vorbesc cu el pe mess si totul era ok...,am iesit timp de 2 sapt...totul a fost foarte frumos,nici o problema...era in vacanta...
asa dupa aceste 2 sapt eu am plecat la tara(o sapt)
cand m'am intors parca era alta persoana.:|...deci daca la inainte vorbea foarte mult cu mine acum nici macar nu ma mai saluta....
ok...am tacut si am asteptat o schimbare...dar nu am primit'o
si...dupa aproape o luna am aflat ca ma nou era impreuna cu alta....veste care m'a socat total...:|
toata vara am plans dupa el si am asteptat sa se intoarca...
dar nu s'a intors...dar fazele tari acum vin:))
eu prin toamna am inceput sa'mi revin...bun a inceput si scoala....si ne'am vazut din nou...dar nu am vorbit un timp...doar ne salutam...si simteam ca vrea ceva...dar nu am zis nimic am asteptat
am inceput sa vorbim din nou fix in ziua in care m'a vazut cu noul meu prieten
asa si in seara aceea am vorbit cu el...si la inceput ma lua cu faze de genu ''waaa da parca erai ma vorbareata inainte''...in fine...apoi si'a cerut scuze..,,si am mai vorbit
in fine....faza e ca dupa 2 sapt m'am despartit si eu de acel baiat cu care eram si asteptam sa ma pun cu el...dar nu s'a intamplat....
cu timpul iar incepusem sa ne certam si restu....dar nu era vina mea
acum este iarna...si vreau sa va spun ca eu pe el il iubesc foarte mult,,,desi imi este greu sa'l iert si sa o iau de la capat:|
CE AR FI MAI BINE SA FAC???((:((:((:((

Postat pe 17 Decembrie 2009 12:31
sa mai cresti nitzel? acum esti la varsta la care o relatie n-are cum sa tina mai mult de 1 luna, pen'ca intervine plictisul! Asta e defapt o boala a adolescentzei!
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:04
umm... neext !
shushulina
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:32
De la: , la data 2009-12-17 12:31:13deci....anul trecut m'am remutat intr'o scoala...si atunci am vazut un baiat...care era la clasa de langa mine...(asta se intampla toamna trecuta)
zilnic ne uitam ochi in ochi si ne zambeam..dar...
in vara am inceput sa vorbesc cu el pe mess si totul era ok...,am iesit timp de 2 sapt...totul a fost foarte frumos,nici o problema...era in vacanta...
asa dupa aceste 2 sapt eu am plecat la tara(o sapt)
cand m'am intors parca era alta persoana.:|...deci daca la inainte vorbea foarte mult cu mine acum nici macar nu ma mai saluta....
ok...am tacut si am asteptat o schimbare...dar nu am primit'o
si...dupa aproape o luna am aflat ca ma nou era impreuna cu alta....veste care m'a socat total...:|
toata vara am plans dupa el si am asteptat sa se intoarca...
dar nu s'a intors...dar fazele tari acum vin:))
eu prin toamna am inceput sa'mi revin...bun a inceput si scoala....si ne'am vazut din nou...dar nu am vorbit un timp...doar ne salutam...si simteam ca vrea ceva...dar nu am zis nimic am asteptat
am inceput sa vorbim din nou fix in ziua in care m'a vazut cu noul meu prieten
asa si in seara aceea am vorbit cu el...si la inceput ma lua cu faze de genu ''waaa da parca erai ma vorbareata inainte''...in fine...apoi si'a cerut scuze..,,si am mai vorbit
in fine....faza e ca dupa 2 sapt m'am despartit si eu de acel baiat cu care eram si asteptam sa ma pun cu el...dar nu s'a intamplat....
cu timpul iar incepusem sa ne certam si restu....dar nu era vina mea
acum este iarna...si vreau sa va spun ca eu pe el il iubesc foarte mult,,,desi imi este greu sa'l iert si sa o iau de la capat:|
CE AR FI MAI BINE SA FAC???((:((:((:((
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:36
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-12-18 21:36:12
De la: , la data 2009-12-17 12:31:13



angelo
long time no see!
Calandrinon
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:38
De la: Calandrinon, la data 2009-12-18 21:38:25
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-12-18 21:36:12
De la: , la data 2009-12-17 12:31:13



angelo
long time no see!



angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac 2 De la: _oktober_ 19 Decembrie 2009 13:12
Indragostita de amant??? Ce e de facut? 262 De la: Ale_jandra 26 Aprilie 2013 09:36
Intre fosta si actuala iubire 74 De la: kudika_951159 20 Februarie 2014 10:09
Imposibil 7 De la: lil_mariuk 3 August 2009 12:15
iubire 2 De la: vitamina_c 11 Februarie 2011 11:17