Blonde vs. Brunete - ce alegi si de ce?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

MyBlueLight Avatarul lui MyBlueLight

42 mesaje

inger blond sau bruneta focoasa?
tu ce esti?
Sunt blondele preferatele barbatilor sau este doar un mit?
Conteaza sau nu culoarea parului?
:)
Raporteaza abuz de limbaj
Hello Kitty www.mybluelight.deviantart.com
Fosta membra Kudika.ro
cica blondele e proaste iar brunetele sunt.... altfel
asa vorbeste aia la tembelizor ...
Imi pare asa ciudat ca avem atata vreme pentru ura... cand viata nu-i decat o picatura, intre acest moment si celalalt... Si e neinteles de trist, ca nu culegem flori, ca nu privim la cer mai des, ca nu iubim... Noi, care atat de repede murim!
Simply_The_Best Avatarul lui Simply_The_Best

404 mesaje

De la: MyBlueLight, la data 2009-12-19 01:38:18inger blond sau bruneta focoasa?
tu ce esti?
Sunt blondele preferatele barbatilor sau este doar un mit?
Conteaza sau nu culoarea parului?
:)

Se spune ca barbatii prefera blondele dar...se casatoresc cu...brunetele.

Personal, nu consider deloc relevanta culoarea parului, este un amanunt lipsit de concludenta in optiunea mea, ca barbat;este adevarat, s-a intamplat sa am relatii mai numeroase cu blonde;poate a fost alegere "subconstienta" sau...pura intamplare.

O femeie frumoasa este speciala, indiferent de culoarea parului - blonde, brunete, roscate...

Mult mai decisiva, mai importanta, mi se pare "rasa";eu, de pilda, nu ma simt deloc atras de negrese, prea putin de asiatice dar foarte mult imi plac europencele si, apoi, fetele "Born in U.S.A."

www.youtube.com/watch?v=C__iagLKeJI

Fosta membra Kudika.ro
inger blond sau bruneta focoasa? RASPUNS:: roscata nordica
tu ce esti? RASPUNS: nu stiu sigur, sunt extrem de confuz, mi se tot spune ca ma trag din maimutza
Sunt blondele preferatele barbatilor sau este doar un mit? RASPUNS: cu mici exceptii, in general barbatii prefera femeile.... de orice fel
Conteaza sau nu culoarea parului? RASPUNS: spalat sa fie...
Imi pare asa ciudat ca avem atata vreme pentru ura... cand viata nu-i decat o picatura, intre acest moment si celalalt... Si e neinteles de trist, ca nu culegem flori, ca nu privim la cer mai des, ca nu iubim... Noi, care atat de repede murim!
kudika_940220 Avatarul lui kudika_940220

4 mesaje

blondele par mai sexi...cred. dar depinde si de restul corpului....
Fosta membra Kudika.ro
Doar blondele sunt seducatoare?

A fi seducatoare vine din atitudine si incredere in sine, nu din culoarea parului.
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.