Sex cu minori

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Tigrulfioros Avatarul lui Tigrulfioros

4 mesaje
Oras: bucuresti

Ce parere aveti de minorele care isi incep viata sexuala la varste foarte fragede 13-14 ani.A intretinut cineva relati sexuale cu minorii ???
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tigrulfioros, la data 2009-12-19 18:08:58Ce parere aveti de minorele care isi incep viata sexuala la varste foarte fragede 13-14 ani.A intretinut cineva relati sexuale cu minorii ???

get lost you .......!!!!
Raporteaza abuz de limbaj
Invata sa alungi lacrima cu un suras, invata sa zambesti atunci cand esti trist caci numai zambind vei invinge suferinta !
Fosta membra Kudika.ro
f ck off!
Fosta membra Kudika.ro
mai baiete .... esti pervers rau de tot, daca nu, chiar pedofil ....
Imi pare asa ciudat ca avem atata vreme pentru ura... cand viata nu-i decat o picatura, intre acest moment si celalalt... Si e neinteles de trist, ca nu culegem flori, ca nu privim la cer mai des, ca nu iubim... Noi, care atat de repede murim!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tigrulfioros, la data 2009-12-19 18:08:58Ce parere aveti de minorele care isi incep viata sexuala la varste foarte fragede 13-14 ani.A intretinut cineva relati sexuale cu minorii ???

ia zi puisor...ai fost violat?
doamne feri ce ideii au unii!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro

:)) :)) :)) te-ai saturat de laba ?
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Incepi sa semeni foarte mult cu alt personaj care pune intrebari foarte " pro...funde":The Best.
Mi se par la fel de aberante ca si alte forme de sex deviate de la normal.Orice copil trebuie sa-si traiasca viata de copil cu toate bucuriile si etapele ei normale, nu sa fie chinuit de adulti dementi sa faca sex pervers nepotrivit total din punct de vedere fizic si psihic copilariei.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
blondiewishes Avatarul lui blondiewishes

707 mesaje
Oras: brasov

mai.e ceva normal in ziua de azi.
lumea e plina de copile fara creier de 12 ani,care se incurca cu tipi de 20 de ani care le spun ca le iubesc si care ,pe langa pustoaica de 12 au cu adevarat o prietena de varsta lor.
Uite asa ''se joaca''un pic cu ea,ii zice sa o faca pentru a-i dovedii ca l iubeste si tot asa.
ar mai fi lucruri multe de spus,dar sunt sigura ca le cunoasteti si voi
si nu,nu am facut sex cu minori
Always hearing what your ears can't hear .
gratuit89 Avatarul lui gratuit89

1020 mesaje

..... .....sincer imi pare rau de astfel de persoane.... .....nimic nu se compara ...sa faci sex,....dar mai ales dragoste cu o femeie coapta.....
CE M-AS FACE FARA VOI:)
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

da, same shit, aceeasi anatomie.
kudika nu google, google kudika :->
heaven2007 Avatarul lui heaven2007

231 mesaje

Oare ce poate fi mai monstruos decat sa distrugi inocenta unui copil...?
Si cand mai aud niste creaturi bipede cu forma umanoida ca spun "Ei,lasa si ce daca avea 12-14 ani,sa vezi ce vroia si ce de mai stia la varsta ei.."
God!Are you f...g nuts?
I love to watch my friend as he runs so free,because my friend is a beautiful grey wolf,you see...
Lady_Pisy Avatarul lui Lady_Pisy

53 mesaje
Oras: craiova

de ce esti curios??vrei sa incerci,sa vezi cum e?? nu incerca,ca pedeapsa e mai mare ca varsta
astept var sa vina liberty parade :D
darksukkubus69 Avatarul lui darksukkubus69

1008 mesaje

Cine a spus ca la 13-14 ani nu ai nevoi sexuale??? Ca la varsta aia nu mai esti chiar copil, este foarte firesc sa simti anumite chestii... Din pacate la acea varsta nu ai suficiente informatii corecte despre sex, risti sa pui botul la toate vrajelile pe care ti le pot insira unul sau altul si uite-asa apar problemele...
Fosta membra Kudika.ro
La 13-14 ani nu ai nevoi. Ai curiozitati. Ceea ce e o enorma diferenta.
Sa ai curiozitati e normal, e INCEPUTUL pubertatii. Care se sfarseste cativa ani mai tarziu.

Acesta e motivul pentru care legea pedepseste oriunde in lumea asta sexul cu minori, chiar daca e consimtit. Pentru ca un copil nu stie la ce consimte, dar bou' care profita de ea ar trebui sa stie.

Oprah, care a fost abuzata de un unchi cand avea 14 ani, intrebata fiind "El a facut-o sau tu ai cerut-o"?, a raspuns: "If I was butt naked sitting on top of his head, he was an adult, he shouldn't do that!"
Pentru ca asta e scuza tuturor: "Nu am fortzat-o"
(evident, ea nu era in fundu' gol si nu statea in capu' lui, dar abuzatorii de minori asta fac: gasesc cate o copila care are nevoie de atentie, neglijata de parinti, pe care o fac sa se simta speciala si "mare", si-i explica ca tot ce fac, fac pentru ca o iubesc... Iar ea, saraca, tot ce isi doreste e sa i se dea atentie, sa se simta iubita... Iar scuza lor e intodeauna: "Si ea a vrut!!"
Jeguri! )
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

de la 13-14 ani nu mai sunt copii, oricat ar vrea unele persoane, se numesc adolescenti si e cu totul alta mancare de peste.
voi vorbiti doar de barbatii care abuzeaza de adolescente, exista si femei care fac astfel de lucruri sa stiti si de asemenea nu stati sa va ganditi daca relatia este una de durata si acceptata de parinti, exagerati tocmai pt ca nu stiti cum e poate doar din postura de parinte.
kudika nu google, google kudika :->
Fosta membra Kudika.ro
Depinde si de varsta ta...ca daca ea are 12 ani si tu ai 13-14...e tot un drac, ala nu mai e sex CU minori, e sex INTRE minori...same shit...si am gasit un forum, nu mai stiu, dar la o revista din asta foarte cunoscuta intre adolescenti...ce am putut sa citesc acolo, SINCER, m-am ingrozit ce puteau scrie fete de 11-12 ani...daca mai gasesc linkul, o sa il pun aici, sa va ingroziti si voi
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: shackalu, la data 2010-01-04 16:31:36Depinde si de varsta ta...ca daca ea are 12 ani si tu ai 13-14...e tot un drac, ala nu mai e sex CU minori, e sex INTRE minori...same shit...si am gasit un forum, nu mai stiu, dar la o revista din asta foarte cunoscuta intre adolescenti...ce am putut sa citesc acolo, SINCER, m-am ingrozit ce puteau scrie fete de 11-12 ani...daca mai gasesc linkul, o sa il pun aici, sa va ingroziti si voi

Probabil cool girl !
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

De la: felixcat, la data 2009-12-21 16:44:18de la 13-14 ani nu mai sunt copii, oricat ar vrea unele persoane, se numesc adolescenti si e cu totul alta mancare de peste.
voi vorbiti doar de barbatii care abuzeaza de adolescente, exista si femei care fac astfel de lucruri sa stiti si de asemenea nu stati sa va ganditi daca relatia este una de durata si acceptata de parinti, exagerati tocmai pt ca nu stiti cum e poate doar din postura de parinte.

dar ..hai sa fim seriosi,sunt cu mult mai multi pedofili decat pedofile!!!!
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro

eeee, pai nu la 13-14 ani . , cam de pe la 17 ani e okay
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

De la: shackalu, la data 2010-01-04 16:31:36Depinde si de varsta ta...ca daca ea are 12 ani si tu ai 13-14...e tot un drac, ala nu mai e sex CU minori, e sex INTRE minori...same shit...si am gasit un forum, nu mai stiu, dar la o revista din asta foarte cunoscuta intre adolescenti...ce am putut sa citesc acolo, SINCER, m-am ingrozit ce puteau scrie fete de 11-12 ani...daca mai gasesc linkul, o sa il pun aici, sa va ingroziti si voi

... in cartier e o fatuca de vreo 11 ani ... nu mai ai loc, frate, in nici un boschete de ea ... au inceput sa apara si baietei din alte cartiere sa o ''cunoasca'' ... are saraca, familie buna, in sensul ca depasesc media ca posibilitati materiale, dar fata pare a fi de prisos pe acolo ... si se face si ea ''iubita'' ... pacat de ea ...
ghita1989 Avatarul lui ghita1989

83 mesaje
Oras: timisoara

acum 20 de ani fetele se jucau cu papusile; acum?
ghita
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

mey ghita daca stai numai la portita si nu te uiti la tv nu ai sa stii ca acum 20 de ani fetele faceau copii pe banda rulanta si se maritau ca asa era pe vremuri
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: ghita1989, la data 2010-01-08 03:37:48acum 20 de ani fetele se jucau cu papusile; acum?

pai mai ghita in 20 de ani,nu ai aflat tu cu ce se joaca fetele?
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-01-08 10:10:05
De la: ghita1989, la data 2010-01-08 03:37:48acum 20 de ani fetele se jucau cu papusile; acum?

cu oole din cuibar
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

faza e ca gaina nu a mai facut oua
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: miss_darine, la data 2010-01-08 10:15:46
De la: one_size, la data 2010-01-08 10:10:05

cu oole din cuibar

adica fac omleta,nu? sau oua ochiuri?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

deja mi-e foame=))=))=))=))=))o sa deschidem un restaurant aici in exlusivitate cu oua preparate de ghita=))=))=))
anderson Avatarul lui anderson

617 mesaje

Eu mereu am avut 2 reguli cand vine vorba de sex:
1. Fara minore
2. Fara virgine