SEXUL ORAL

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
ghita1989 Avatarul lui ghita1989

83 mesaje
Oras: timisoara

CE SIMTE O FEMEIE CAND FACE UN SEX ORAL?
Raporteaza abuz de limbaj
ghita
Fosta membra Kudika.ro

Mai Ghita, e Craciunul, ti-ai pus intrebarea asta cu oralul cand erai cu sarmaua in gat ?
well behaved women never made history
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

De la: ghita1989, la data 2009-12-25 16:21:16CE SIMTE O FEMEIE CAND FACE UN SEX ORAL?

DAR CURIOS MAI ESTI TU
vrei sa faci schimb de experienta ....
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
Fosta membra Kudika.ro
pai depinde.....daca iti face sex oral q intentia ca la sfarsit sa ti-o muste si sa ti-o sfasie incat sa nu-ti mai trebuiasca asa ceva....femeia in cauza o sa fie de-a dreptul implinita satisfacuta si in extaz...
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Summer_, la data 2009-12-25 16:24:37

Mai Ghita, e Craciunul, ti-ai pus intrebarea asta cu oralul cand erai cu sarmaua in gat ?

summer summer, era ma sa inec cu sarmaua cand am citit !!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1

83 mesaje

tu nu esti curioasa?
ghita
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: ghita1989, la data 2009-12-28 04:32:20tu nu esti curioasa?

Am sa-ti raspund simplu. E ca o inghetata de vanilie. Unora le place, altora ,altii/altele o savureaza doar ca face parte din meniu.
Asta ar fi varianta pentru cei care au incercat inghetata de vanile. Cei care nu au incercat, isi pun intrebari de felul tau.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

iti recomand cu caldura sa incerci si tu
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro

ma' ghita, io nu-s curios, da' daca vrei sa ne impartasesti din experienta ta, voi citii cu nesat!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_xx, la data 2009-12-28 21:17:13

ma' ghita, io nu-s curios, da' daca vrei sa ne impartasesti din experienta ta, voi citii cu nesat!!

io-s curioasa din ce perspectiva priveste el sexuiala asta...da` nu chiar asa tare
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-12-28 21:22:11
De la: geo_xx, la data 2009-12-28 21:17:13

io-s curioasa din ce perspectiva priveste el sexuiala asta...da` nu chiar asa tare

din perspectiva celui care face sau celui caruia i se face!!
asteptam ghita dezvaluiri incendiare. in direct si la ora de maxima audienta! senzational!!
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

... tinind cont ca ghitulica e baietel nu prea cred ca poate raspunde ... dar dupa parerea unor doamne de pe un alt topic, e vorba de orgasm si mai multe nu ... acum care sa fie adevarul, nu stiu ? ... ... oricum, dupa umila mea parere, e pretentia cea mai ceruta de barbati femeilor ca dovada ca sint destupate la minte ... asa ca am impresia ca este si un fel de compromis al unor femei fata de barbatii lor destupati de filmele televizorului ... asa o fi, n-o fi asa ? ... ... aaa, de la altele am mai auzit ca nu are nimic de a face cu nimic, dar e trendy, americaneste ... asa o fi, n-o fi asa ? ...

83 mesaje

hai sa fim realisti;multe femei practicasexul oral chiar daca refuza sa spuna direct acest lucru.
ghita
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: marco918, la data 2009-12-28 21:34:48... tinind cont ca ghitulica e baietel nu prea cred ca poate raspunde ... dar dupa parerea unor doamne de pe un alt topic, e vorba de orgasm si mai multe nu ... acum care sa fie adevarul, nu stiu ? ... ... oricum, dupa umila mea parere, e pretentia cea mai ceruta de barbati femeilor ca dovada ca sint destupate la minte ... asa ca am impresia ca este si un fel de compromis al unor femei fata de barbatii lor destupati de filmele televizorului ... asa o fi, n-o fi asa ? ... ... aaa, de la altele am mai auzit ca nu are nimic de a face cu nimic, dar e trendy, americaneste ... asa o fi, n-o fi asa ? ...

E prima data cand trebuie sa fiu perfect de acord cu tine!!!!!!!!!!
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
De la: ghita1989, la data 2009-12-29 02:33:01hai sa fim realisti;multe femei practicasexul oral chiar daca refuza sa spuna direct acest lucru.

You don't say!! That was so.... Enlightening!!

Tell us more, Ghitza C. Topor

maxidanny Avatarul lui maxidanny

52 mesaje
Oras: cluj

eu fac consider ca e ceva normal sa te implici intr-u totul in timpul actului, totusi depinde cat de '' scolita '' e partenera sunt multe femei care, sa zicem ca, sunt inhibate si atunci incepi usor.
Ochi_albastri Avatarul lui Ochi_albastri

66 mesaje

De la: marco918, la data 2009-12-28 21:34:48... tinind cont ca ghitulica e baietel nu prea cred ca poate raspunde ... dar dupa parerea unor doamne de pe un alt topic, e vorba de orgasm si mai multe nu ... acum care sa fie adevarul, nu stiu ? ... ... oricum, dupa umila mea parere, e pretentia cea mai ceruta de barbati femeilor ca dovada ca sint destupate la minte ... asa ca am impresia ca este si un fel de compromis al unor femei fata de barbatii lor destupati de filmele televizorului ... asa o fi, n-o fi asa ? ... ... aaa, de la altele am mai auzit ca nu are nimic de a face cu nimic, dar e trendy, americaneste ... asa o fi, n-o fi asa ? ...

Marco, de ce n-o spui pe aia dreaptă?! Că-s două tipuri de oameni....aia care o fac și aia care nu recunosc nici în ruptu'capului!
Linving la vida loca!
maxidanny Avatarul lui maxidanny

52 mesaje

De la: Ochi_albastri, la data 2009-12-30 16:16:47

Marco, de ce n-o spui pe aia dreaptă?! Că-s două tipuri de oameni....aia care o fac și aia care nu recunosc nici în ruptu'capului!

:))))) mda ochi albastrii
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

topic perfect pentru craciun!! dar trebuia sa il deschizi pe 24, poate iti raspundea Mos Craciun
Leave this world a little bit better than you found it!

83 mesaje

te-ai juca cu un baietel ca mine?
ghita
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: ghita1989, la data 2009-12-25 16:21:16CE SIMTE O FEMEIE CAND FACE UN SEX ORAL?

ca are gura plina
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
gratuit89 Avatarul lui gratuit89

1020 mesaje

De la: greierash_is_back, la data 2009-12-31 16:36:52

ca are gura plina

...de orgasme.....
CE M-AS FACE FARA VOI:)
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

ale cui?
nu-mi raspundeeee!
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces

751 mesaje

De la: ghita1989, la data 2009-12-31 15:21:27te-ai juca cu un baietel ca mine?

vorbesti cumva cu mine???

83 mesaje

vrei sa vezi ce poate baietelu?
ghita
Fosta membra Kudika.ro
De la: ghita1989, la data 2010-01-02 05:39:07vrei sa vezi ce poate baietelu?

ai tupeu ghita, ai tupeu!
ce-ai baut de revelion?
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

tupeu? DOAR tupeu?
Ghita.zi mersi ca nu iti postez mesajele de pe privat! Si nu te ai uita la profilul meu ca o iei intre.....oo!

751 mesaje

De la: ghita1989, la data 2010-01-02 05:39:07vrei sa vezi ce poate baietelu?

glumesti,nu??

751 mesaje

De la: _oktober_, la data 2010-01-02 15:42:39tupeu? DOAR tupeu?
Ghita.zi mersi ca nu iti postez mesajele de pe privat! Si nu te ai uita la profilul meu ca o iei intre.....oo!

nu esti singura...
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: