Setari Cookie-uri

remuscari....grave

mda pai...as vrea sa spun si eu povestea mea pe scurt..stiu ca o sa fiu judecata si poate o sa ziceti k sunt nebuna..dar simt nevoia sa spun asta...
am 19 ani...mai am un frate de 22 ani...am crescut impreuna ne stim toate secretele...ne dam sfaturi de viata... aku 6 luni..intr`o noapte veneam din club...nu era dkt fratele meu aksa...care privea un film si era ametit...ma asez langa el..incepem sa vorbim..cand deodata ma ia in brate si ma saruta..am ramas masca...dar fara sa mi dau seama :il sarut si eu..si ajungem mai departe pana la sex..
nush ce sa intamplat dar mi`a placut enorm desi stiam k nu trebuia sa se intample asta
pana in ziua de azi am continuat asta pe ascuns cu el...ne place desi stim k nu este bine,...ne protejam...dar eu simt k ma indragostesc de el si nush ce sa fak...sunt derutata,am remuscari ma simt vinovata..sunt geloasa cand vad k o fata flirteaza cu el
dati`mi un sfat va rog

Postat pe 2 Martie 2009 11:17
eu zic sa incetezi orice forma de apropiere fatza de el.
cand lumea e plina de baietzi,tzie tocmai pe fratele tau tzi s-a casunat?
matracucu
Postat pe 2 Martie 2009 11:21
cum cu fratele tau?????
doamne fereste da nu aveti minte deloc aman2
cum sa te indragostesti de el si sa faceti sex??
vai de capu meu si de zilele mele
Diavolyta_
Postat pe 2 Martie 2009 11:22
N-as putea crede o asemenea poveste ... in ruptul capului!!!
rashela
Postat pe 2 Martie 2009 11:23
eu refuz sa cred ca exista asa ceva!si culmea mai ceri si sfaturi...

Daca nu cumva ai scris la misto , cred ca e cazul sa iei masuri drastice!Fa-ti un control foarte amanuntit la cap!Si tu si fratele tau...
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 11:26
I DON'T BELEAVE THAT!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 2 Martie 2009 11:39
'neata Fluturas

ai facut ochisori??
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 11:50
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:50:00'neata Fluturas

ai facut ochisori??



neatza ell...nu dar pe zi ce trece vad k exista oameni mai prosti k mn si ma simt asa de bineeeeeeeeee.....
SweetHappyButterfly
Postat pe 2 Martie 2009 11:52
De la: iubyta19, la data 2009-03-02 11:17:30 mda pai...as vrea sa spun si eu povestea mea pe scurt..stiu ca o sa fiu judecata si poate o sa ziceti k sunt nebuna..dar simt nevoia sa spun asta...
am 19 ani...mai am un frate de 22 ani...am crescut impreuna ne stim toate secretele...ne dam sfaturi de viata... aku 6 luni..intr`o noapte veneam din club...nu era dkt fratele meu aksa...care privea un film si era ametit...ma asez langa el..incepem sa vorbim..cand deodata ma ia in brate si ma saruta..am ramas masca...dar fara sa mi dau seama :il sarut si eu..si ajungem mai departe pana la sex..
nush ce sa intamplat dar mi`a placut enorm desi stiam k nu trebuia sa se intample asta
pana in ziua de azi am continuat asta pe ascuns cu el...ne place desi stim k nu este bine,...ne protejam...dar eu simt k ma indragostesc de el si nush ce sa fak...sunt derutata,am remuscari ma simt vinovata..sunt geloasa cand vad k o fata flirteaza cu el
dati`mi un sfat va rog

cu taica-tau ne-ai incercat?
eu cunosc intre unchi si nepoate
veri primari.............dar frati inca nu..........
a innebunit lumea..........ori noi?
portitza_Maria
Postat pe 2 Martie 2009 11:52
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-02 11:52:15
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:50:00'neata Fluturas

ai facut ochisori??



neatza ell...nu dar pe zi ce trece vad k exista oameni mai prosti k mn si ma simt asa de bineeeeeeeeee.....


nu ...cred ca e la misto.De plictiseala oamenii nu stiu ce sa mai scorneasca...
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 11:55
eu zic si anume ca lucrurile astea chiar se intampla si nu trebuie tratate cu batjocura sau indiferentza.
fata are nevoie de ajutor si nu orice ajutor ci neaparat specializat.
o intamplare nefericita care iti va afecta intreaga existentza,
matracucu
Postat pe 2 Martie 2009 11:55
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:55:04
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-02 11:52:15
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:50:00'neata Fluturas

ai facut ochisori??



neatza ell...nu dar pe zi ce trece vad k exista oameni mai prosti k mn si ma simt asa de bineeeeeeeeee.....


nu ...cred ca e la misto.De plictiseala oamenii nu stiu ce sa mai scorneasca...


Si daca e adevarat?
Thoaammnee! Sa intre' maica-sa intr-o zi peste ei, cre' ca ramane holbata pe viata
Sa mor, ca sunt fara cuvinte... Bine macar ca se protejeaza, altfel, ar avea si copii tampiti...

Si inapoi la topic... Fetico, si adica ce sfaturi vrei de la noi, exact? Sau vrei sa vezi daca mai sunt dezaxati ca voi? Ca nu sunteti singuri?
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2009 11:59
eu zic sa nu mai foloseasca prezervativ,astfel isi vor face un fratior mai mik cu care sa se joace
SweetHappyButterfly
Postat pe 2 Martie 2009 12:00
De la: laurathegirl, la data 2009-03-02 11:55:34eu zic si anume ca lucrurile astea chiar se intampla si nu trebuie tratate cu batjocura sau indiferentza.
fata are nevoie de ajutor si nu orice ajutor ci neaparat specializat.
o intamplare nefericita care iti va afecta intreaga existentza,


laura vrei sa-ti spun eu ceva ......................fata asta este bolnava(asta in cazul in care este adevarat)de fapt amandoi sunt bolnavi

auzi se indragosteste de fratele ei ?

stai ca acu vine si ne spune ca de fapt nu sunt frati buni ca abia ce s-au cunoscut
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 12:00
De la: laurathegirl, la data 2009-03-02 11:55:34eu zic si anume ca lucrurile astea chiar se intampla si nu trebuie tratate cu batjocura sau indiferentza.
fata are nevoie de ajutor si nu orice ajutor ci neaparat specializat.
o intamplare nefericita care iti va afecta intreaga existentza,


Da,de acord cu tine ...sa mearga sa ceara ajutor specializat acolo unde trebuie.Aici a cerut un sfat...la ce sfat s-a asteptat nu pot sa-mi dau seama...
Eu inclin sa cred ca e totusi la misto..

Oamenii carora li se intampla asa ceva ,de obicei fac parte dintr-un alt mediu...Ea nu pare nici bolnava,nici prea proasta .Pentru ca un om cat de cat echilibrat nu ar putea sa nutreasca asemenea sentimente pentru frate/sora..
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 12:02
De la: Dor_a, la data 2009-03-02 11:59:40
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:55:04
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-02 11:52:15
De la: ella_c, la data 2009-03-02 11:50:00'neata Fluturas

ai facut ochisori??



neatza ell...nu dar pe zi ce trece vad k exista oameni mai prosti k mn si ma simt asa de bineeeeeeeeee.....


nu ...cred ca e la misto.De plictiseala oamenii nu stiu ce sa mai scorneasca...


Si daca e adevarat?
Thoaammnee! Sa intre' maica-sa intr-o zi peste ei, cre' ca ramane holbata pe viata
Sa mor, ca sunt fara cuvinte... Bine macar ca se protejeaza, altfel, ar avea si copii tampiti...

Si inapoi la topic... Fetico, si adica ce sfaturi vrei de la noi, exact? Sau vrei sa vezi daca mai sunt dezaxati ca voi? Ca nu sunteti singuri?


ai mai dora,doar n-o vrea sa infiintzeze "fratzia fratzilor fratzesti din dragoste de frate"
matracucu
Postat pe 2 Martie 2009 12:03
De la: laurathegirl, la data 2009-03-02 12:03:43[ai mai dora,doar n-o vrea sa infiintzeze "fratzia fratzilor fratzesti din dragoste de frate"


ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 12:05
doar va protejatzi uite ca nu suntem asa nesimtzitoare
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 12:07
radetzi voi,dar pe mine tot ma trec fiorii de groaza.
matracucu
Postat pe 2 Martie 2009 12:08
un psiholog ar ajuta-o..........................nu e moral.......nu e sanatos si nici legal.......
dooamne feri daca s-ar afla.......................
portitza_Maria
Postat pe 2 Martie 2009 12:10
De la: portitza_, la data 2009-03-02 12:10:07un psiholog ar ajuta-o..........................nu e moral.......nu e sanatos si nici legal.......
dooamne feri daca s-ar afla.......................


ar deveni vedete

nu asta si cauta ?
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 12:10
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-02 12:00:25eu zic sa nu mai foloseasca prezervativ,astfel isi vor face un fratior mai mik cu care sa se joace


Ah, da! Deci stati sa ne gandim la gradele de rudenie: daca fiul fratelui e nepotul, inseamna ca ea o sa-si nasca un nepot
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2009 12:12
vedete la otv
oricum tind sa cred ca nu e adevarat..............e un topic deschis la misto..............
dar sincer nu ma mai mira imik din ce se intampla in ziua de azi
portitza_Maria
Postat pe 2 Martie 2009 12:12
De la: Dor_a, la data 2009-03-02 12:12:47
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-02 12:00:25eu zic sa nu mai foloseasca prezervativ,astfel isi vor face un fratior mai mik cu care sa se joace


Ah, da! Deci stati sa ne gandim la gradele de rudenie: daca fiul fratelui e nepotul, inseamna ca ea o sa-si nasca un nepot

nu,total incorect.
ea o sa isi nasca fiul,pt ca va fi mama,tatalui ii va fi nepot si frate
ahhh,ma duc sa ma spanzur
matracucu
Postat pe 2 Martie 2009 12:15
De la: laurathegirl, la data 2009-03-02 12:08:33radetzi voi,dar pe mine tot ma trec fiorii de groaza.


Ma Laura, de data asta sa mor ca fac haz de necaz... In realitate sunt fara cuvinte, si vorbesc si eu ca sa scap de senzatia de stanjeneala si de "asta nu e adevarat... NU POATE FI"
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2009 12:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-02 12:15:12
De la: laurathegirl, la data 2009-03-02 12:08:33radetzi voi,dar pe mine tot ma trec fiorii de groaza.


Ma Laura, de data asta sa mor ca fac haz de necaz... In realitate sunt fara cuvinte, si vorbesc si eu ca sa scap de senzatia de stanjeneala si de "asta nu e adevarat... NU POATE FI"


ba da dora poate fi cat se poate de adevarat dar noi astea mai anormale nu putem fi de acord in veci cu asa ceva
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 12:17
De la: donttouch, la data 2009-03-02 12:10:58
De la: portitza_, la data 2009-03-02 12:10:07un psiholog ar ajuta-o..........................nu e moral.......nu e sanatos si nici legal.......
dooamne feri daca s-ar afla.......................


ar deveni vedete

nu asta si cauta ?
.................................eu cred ca ....cauta antelegere ........sau acceptare ........dar asa ceva nu se accepta................fugi fato de el cat vezi cu ochii.............pleaca din casa aia............numai sa nu continui ..........e monstruos chiar daca tu nu realizezi........
erikahd2008
Postat pe 2 Martie 2009 12:30
De la: erikahd2008, la data 2009-03-02 12:30:59
De la: donttouch, la data 2009-03-02 12:10:58
De la: portitza_, la data 2009-03-02 12:10:07un psiholog ar ajuta-o..........................nu e moral.......nu e sanatos si nici legal.......
dooamne feri daca s-ar afla.......................


ar deveni vedete

nu asta si cauta ?
.................................eu cred ca ....cauta antelegere ........sau acceptare ........dar asa ceva nu se accepta................fugi fato de el cat vezi cu ochii.............pleaca din casa aia............numai sa nu continui ..........e monstruos chiar daca tu nu realizezi........



n-are cum deja s-a indragostit
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 12:32
De la: andra4ionut, la data 2009-03-02 11:17:30 mda pai...as vrea sa spun si eu povestea mea pe scurt..stiu ca o sa fiu judecata si poate o sa ziceti k sunt nebuna..dar simt nevoia sa spun asta...
am 19 ani...mai am un frate de 22 ani...am crescut impreuna ne stim toate secretele...ne dam sfaturi de viata... aku 6 luni..intr`o noapte veneam din club...nu era dkt fratele meu aksa...care privea un film si era ametit...ma asez langa el..incepem sa vorbim..cand deodata ma ia in brate si ma saruta..am ramas masca...dar fara sa mi dau seama :il sarut si eu..si ajungem mai departe pana la sex..
nush ce sa intamplat dar mi`a placut enorm desi stiam k nu trebuia sa se intample asta
pana in ziua de azi am continuat asta pe ascuns cu el...ne place desi stim k nu este bine,...ne protejam...dar eu simt k ma indragostesc de el si nush ce sa fak...sunt derutata,am remuscari ma simt vinovata..sunt geloasa cand vad k o fata flirteaza cu el
dati`mi un sfat va rog

marsh ma k nu te cred...tre sa fi chiar prea prost,prea cretin sa poti face asa ceva...in plus dak e om normal nu i s-ar fi sculat stiind k e vb de sora-sa....ai vazut cred k legaturi bolnavicioase (filmu lu chirila) de acolo te-ai inspirat hai zi macati-as creierasul tau de ceapa degerata recunoaste k vrei sa fi bagata in seama de aia ai scris asa ceva....
bruneagra25
Postat pe 3 Martie 2009 11:18
eu cred ca criza asta afecteaza mintea oamenilor....la unele le place ca barbatzeii lor sa faca pipi in gura lor...la altele le place sa faca sex cu fratii lor...altii se plang ca s-au indragostit de o femeie de pe acilea de pe forum..
nu pot sa cred....
Buttefflypink
Postat pe 3 Martie 2009 11:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu leu, el rac 2 De la: ik22 28 Iulie 2010 04:28
New Entry 0 De la: 29 Aprilie 2009 14:59
vreau o amanta 219 De la: etta 24 Iulie 2009 12:54
young or mature 10 De la: scorpyoW 21 Ianuarie 2011 21:29
O mica mare nelamurire! 97 De la: cristi_nne 28 Ianuarie 2011 11:16