Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre sex?

sper sa impartasim...ideii....
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:23
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 09:23:30sper sa impartasim...ideii....





foarte profund subiectul
anastasia_m
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:25
dupa parerea mea...sexul si dragostea...sunt doua lucruri diferite...sexul il faci...din mai multe motive...dragostea o faci din iubire....dupa cum ati observat.....sexul a inceput sa fie o fitza.....cam cum era fumtul....cel putin asa cred eu...voi ce spuneti?si app....ati fost satisfacute?
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:27
dupa parerea mea...sexul si dragostea...sunt doua lucruri diferite...sexul il faci...din mai multe motive...dragostea o faci din iubire....dupa cum ati observat.....sexul a inceput sa fie o fitza.....cam cum era fumtul....cel putin asa cred eu...voi ce spuneti?si app....ati fost satisfacute?
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:28
nu am fumat niciodata....deci,nu sunt in masura sa comentez
_oktober_
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:30
poate nu e un subiect.....la care toti sunt deschisi...dar eu vreau sa aflu si parerile altora...si....poate ei au o alta viziune...eu sunt deschisa...la acest subiect......
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:31
.......eu ma refer...k a inceput sa fie o fitza...in sensul k numai e facut din placere....acum e ceva de genu:"-fata am facut-o si eu....-si cum a fost?.....- nu a fost ceva atat de extraordinar...-pai cu cine ai facuto?- cu unu pe care l-am cunoscut in club..."adik ma refer k numai exista momentul potrivit...acum....inainte...parca era altfel....
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:36
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 09:23:30sper sa impartasim...ideii....


ai descoperit america!?
geo_xx
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:43
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 09:36:34.......eu ma refer...k ....
adik ma refer k ....


Dragutza, inainte de a te tot "referi k...", pune mana pe o carte-doua-noua si invata sa pui cuvintele in propozitii complexe, propozitiile in fraze care sa aiba sens si abia apoi apuca-te de facut teoria chibritului, zau...

Pana una-alta, topicul tau e de toata jena - si nu din cauza ca lumea "nu e deschisa", ci pentru ca are un titlu care poate sa ia toate premiile de tampenie: "Ce parere aveti despre sex" ( ha?? ...
Astept cu nerabdeare momentul in care o sa vina unu' care sa deschida un topic de genu': "Ce parere aveti despre respirat?".... Si sa inceapa sa se "refere k...."
Dor_a
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:51
De la: geo_xx, la data 2009-12-29 09:43:35
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 09:23:30sper sa impartasim...ideii....


ai descoperit america!?


Geez, normal ! Ai uitat cat este de matura ?
Summer_
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:55
sincer m-am cam saturat de expirati k voi......dak nu va convine subiectu de ce draq mai intrati ma????????v-am intrebat pe voi personal ce parere aveti de sex?va luati de limbajul meu?aveti grija de voi si nu de alti....ma repet:"prefer sa fiu inculta decat desteapta ca voi si incuiata la minte"...e problema mea despre ce vreau sa discut....cui ii convine sa intre sa vb e ok..cui nu sa numaiintre decat sa faca comentarii aiurea.....si in legatura cu maturitatea mea...nu ati stat voi la curu meu sa stiti...tot....nu va...f....pe voi grija cum vb,despre ce si cat de matura sunt da?????k pe mine nu ma intereseaza de voi...ce vorbiti...cu cine...despre cine....si cum scrieti....k scrisu....e diferit de vorbit...dar fie...lasati-o balta.....si din nou ma repet...k voi sunteti cretini: faceti diferentza dintre limbajul uzual..si cel pe care il folosesti cu oameni care merita.....limbajul uzual e cel plin de greseli gramaticale pe care nu multi le stiu....si cel pe care il folosesti cu oameni care merita...e cel perfect....dar de ce sa il folosesc cu voi????? fiecare om are capacitate sa scrie si sa vb perfect gramatical....dar vati gandit k poate nu vrea????va f pe voi griaj ce face capra din curtea vecinului...inloc sa va vedeti de ale voastre...bai geo...du-te ma la familia ta...iar tu summer...vino dupa primavara.....vati gasit voi cultilor...sa imi faceti mie observatie:)) nu va convine subiectu "LA REVEDERE"
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:30
bai tanti......lasa-ma pe mine....in pace....cu vocabularu meu...cu incapacitatea mea...de nu a pune cuvintele intr-o propozitie...si de a forma o fraza.....k n-am nevoie de tine....am si eu....cap...si stiu knd gresesc dar....ce dak spun:"este toti" sau "sunt toti" nu mai intelegi ce vroiam sa spun??????sau tu esti atat de loser....sa nu intelegi...?sunt oameni cu 5 clase poate chiar si mai putine...si care nu vorbesc perfect gramatical cum vorbesti tu si te lasa in praf cand e vorba de inteligenta;).....asa ca "la revedere" daca nu iti convine subiectul....traim intr-o tara libera...si pot deschide orice subiect vreau eu...atat timp cat nu deranjez pe nimeni.....deci....nu te-am deranjat...pe cand tu pe mine...da....mi-ai adus ofense..la adresa mea...si am dreptul sa ma apar...
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:44
Broscuto, lasa sexul, scoala cum mai merge ?
Summer_
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:52
vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:58
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:58:36vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....


nu te enerva k ramai cu orgasmu-n aer!!
geo_xx
Postat pe 29 Decembrie 2009 11:16
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:30:21sincer m-am cam saturat de expirati k voi......dak nu va convine subiectu de ce draq mai intrati ma????????v-am intrebat pe voi personal ce parere aveti de sex?va luati de limbajul meu?aveti grija de voi si nu de alti....ma repet:"prefer sa fiu inculta decat desteapta ca voi si incuiata la minte"...e problema mea despre ce vreau sa discut....cui ii convine sa intre sa vb e ok..cui nu sa numaiintre decat sa faca comentarii aiurea.....si in legatura cu maturitatea mea...nu ati stat voi la curu meu sa stiti...tot....nu va...f....pe voi grija cum vb,despre ce si cat de matura sunt da?????k pe mine nu ma intereseaza de voi...ce vorbiti...cu cine...despre cine....si cum scrieti....k scrisu....e diferit de vorbit...dar fie...lasati-o balta.....si din nou ma repet...k voi sunteti cretini: faceti diferentza dintre limbajul uzual..si cel pe care il folosesti cu oameni care merita.....limbajul uzual e cel plin de greseli gramaticale pe care nu multi le stiu....si cel pe care il folosesti cu oameni care merita...e cel perfect....dar de ce sa il folosesc cu voi????? fiecare om are capacitate sa scrie si sa vb perfect gramatical....dar vati gandit k poate nu vrea????va f pe voi griaj ce face capra din curtea vecinului...inloc sa va vedeti de ale voastre...bai geo...du-te ma la familia ta...iar tu summer...vino dupa primavara.....vati gasit voi cultilor...sa imi faceti mie observatie:)) nu va convine subiectu "LA REVEDERE"


numara pana la 10, respira adanc si spune-ti: ugu oaga ugu- oagadugu!!
geo_xx
Postat pe 29 Decembrie 2009 11:21
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:58:36vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....


Invata-ne si pe noi cate ceva despre sex !
Summer_
Postat pe 29 Decembrie 2009 11:25
De la: Summer_, la data 2009-12-29 11:25:23
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:58:36vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....


Invata-ne si pe noi cate ceva despre sex !


sexul e atunci knd mami si cu tati se incuie in baie si-mi spun mie sa ma joc la klklator
geo_xx
Postat pe 29 Decembrie 2009 11:40
De la: geo_xx, la data 2009-12-29 11:40:50
De la: Summer_, la data 2009-12-29 11:25:23
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:58:36vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....


Invata-ne si pe noi cate ceva despre sex !


sexul e atunci knd mami si cu tati se incuie in baie si-mi spun mie sa ma joc la klklator


Eh, mye amy spoon sa ascoolt moozik la maxim !
Summer_
Postat pe 29 Decembrie 2009 11:55
De la: geo_xx, la data 2009-12-29 11:40:50
De la: Summer_, la data 2009-12-29 11:25:23
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 10:58:36vrei sa vorbim despre scoala?cu scoala fac foarte bine....de ce?crezi ca e atat de importanta scoala...acum in momentele astea?nu am sa va pot intelege niciodata.....intreaba omu ceva...si voi oi ii sariti in cap...ori il luati cu aberatii...sau......aveti ceva impotria sexului...?dak un om intreaba ceva insemana k e curios...vrea sa vada ce gandesc ceilalti...dar...never mind....


Invata-ne si pe noi cate ceva despre sex !


sexul e atunci knd mami si cu tati se incuie in baie si-mi spun mie sa ma joc la klklator




Tre' sa puna astia de la kudika mutritza aia de se tavaleste de ras neaparat!

Ma refer k... mi-au dat lacrimile si iar rad de cutremur birou' ...
Dor_a
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:00
Tocmai citeam niste bancuri cu fatuci ca asta de deschise topicu'. Ete:

Mamá.... estoy embarazada!
¡Ay hija! ¿pero dónde tenías la cabeza?
Entre el volante y el equipo de CD.

Le dice la madre a la hija:
Mija.... ¡dicen las vecinas que te estás acostando con Tu novio!"
"Ay, mami, la gente es más chismosa ...
Uno se acuesta con cualquiera y ya dicen que es el novio..."

(le-am pus in varianta originala ca s-o incurajez, asa vede ca nu-i singura, e plina lumea de pitzipoance ca ea... )
Imediat vine si traducerea:

"Mama, sunt insarcinata!"
"Vai, draga mea! Unde ti-a fost capul?"
"Intre volan si CD player"


Mama ii zice fiicei:

"Draga mea, zic vecinele ca te culci cu iubitul tau".
"Of, mami, ce lume barfitoare!
Tu te culci cu oricine si ele imediat spun ca ti-e iubit"
Dor_a
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:07
pai hai sa vedem...dak pana la varsta ta...nu sti despre sex....e grav.....eu am intreabat ce parere aveti...eu mi-am spus parerea...nu am zis...k dau sfaturi privitoare la sex......si nici nu ma enervez prea mult cu tantalai......eu numai am ce discuta....am eschis si eu un subiect....dar vad k Albert Einstein a avut dreptate.....prostia nu are limite.....sunteti praf.....n-am nevoie de voi......vroiam sa discut cu persoane deschise la minte...nu k voi....hai la revedere...
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:09
Asa, asa, fii rea, ca te ia lumea de proasta, broasca mica!

Io zic sa te umfli, si sa te umfli, si sa te umfli ca sa ne sperii. Stai linistita, n-o sa se intample ca in fabula lu' nenea ala, Fantana

Aia cu Einstein a fost dementza. Deci asta e descoperirea lui, a? Teoria nelimitarii, ca relativitatea era luata deja, nu?
Dor_a
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:21
nu ma incurajezi cu nimic....n-am nevoie de tine...am o mama...am parinti cei mai buni din lume....si ma pot invatza...m-au invatzat sa fiu politicoasa...dar..cu cine?cu tine?ma iei peste picior in loc sa vb frumos....si sa incerci sa imi spui...k nu e un subiect tocmai pe gustul multora...dar e treaba mea....cu geo?care la varsta lui....si...avand in vedere k are familie..sta de fundul altora.....sau cu summer...care tot la fel i-a peste picior...fara sa cunoasca...si eu poate k citesc multe subiecte care sunt deplasate...dar nu comentez...nare rost..nu-mi place...ce am citit..ies de pe subiect...caut altu.....am vazut un subiect de genu:"club pentru femei nesatisfacute" o idiotenie....knd am intrat isi facea unu o reclama...kt de gigolo e el...multe femei au sarit in capu lui...e adevarat...ce ar fi fost sa ma bag si eu k musca in discutie....si sa incep ca voi?spuneti de mine k nu am minte...uitativa in oglinda si dupaia vorbiti....numai va uitati in curtea lu vecinu...aveti grija de curtea voastra
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:21
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 12:09:11pai hai sa vedem...dak pana la varsta ta...nu sti despre sex....e grav.....eu am intreabat ce parere aveti...eu mi-am spus parerea...nu am zis...k dau sfaturi privitoare la sex......si nici nu ma enervez prea mult cu tantalai......eu numai am ce discuta....am eschis si eu un subiect....dar vad k Albert Einstein a avut dreptate.....prostia nu are limite.....sunteti praf.....n-am nevoie de voi......vroiam sa discut cu persoane deschise la minte...nu k voi....hai la revedere...


Mi se pare cel puþin ciudat sã dai exemple din Einstein...care a murit "virgin"....pe un topic despre sex!
Ochi_albastri
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:24
eu am o parere bun
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:25
prea putin imi pasa mie de lume.....sa imi spuna k sunt proasta...k sunt...urata..nu ma intereseaza atat timp kt eu stiu...ca nu sunt....am capacitate....de gandire....si imi pare rau k te dezamagesc....mai citeste...chiar einstein a spus :"doua lucruri pe lumea asta sunt nemarginite...universul si prostia omului, dar de ultima nu sunt sigur" ......nu crezi k ar fi mai bine sa iesi de pe subiectu asta dak tot nu iti place?k orcum...ati deviat de la subiect....dar fie...
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:27
pai faza e k deja numai vorbeam de sex...din cauza unora....
broscutza_leea
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:28
wow...iar am fost, ca de obicei...
Broscuþã...uite, chestia cu sexul...e destul de serioasã. În primul rând necesarã...totul este sã fie fãcut cu persoana potrivitã ...ºi la timpul potrivit!
Ochi_albastri
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:28
De la: broscutza_leea, la data 2009-12-29 09:27:33dupa parerea mea...sexul si dragostea...sunt doua lucruri diferite...sexul il faci...din mai multe motive...dragostea o faci din iubire....dupa cum ati observat.....sexul a inceput sa fie o fitza.....cam cum era fumtul....cel putin asa cred eu...voi ce spuneti?si app....ati fost satisfacute?


Sa spui ca sexul e o fitza, sa-l compari cu fumatul care este doar un viciu si nu o fitza ?!?!
Incredibil!!!!!!!!!! E ca si cum ai spune ca mancatul e un moft, ca dormitul este o inventie.De unde ai scos aberatiile astea, din ovarele tale inca neevoluate sau din creierasul tau cu 2 neuroni in agonie?

Postat pe 29 Decembrie 2009 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU CAPRICORN-EL FECIOARA-OARE MERGE? 5 De la: DIVA_MIRABELA 21 Noiembrie 2015 08:37
Eu berbec, ea varsator 14 De la: r3d_chocolate_yahoo_com 8 Septembrie 2009 17:01
eu pesti el scorpion 2 De la: Soransky 1 Octombrie 2009 10:17
barbatii capricorni 77 De la: ellena_5___ 31 August 2012 11:42
barbatul din zodia balanta 501 De la: ramo77 7 Iunie 2015 21:13