Setari Cookie-uri

Gama SYOSS

Ati folosit gama SYOSS ? Sampon, balsam si ser ptr stralucire.
Fetelor, este super! Nu vreau sa ii fac reclama, dar eu am folosit-o si sunt super multumita de calitate si de pret. Merita sa o incercati.
ioana17_bibi
Postat pe 3 Ianuarie 2010 12:48
Whatever.
blondiewishes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:22
E vrajeala.Nu stiu cum puteti crede ca ,de exemplu acel sampon ''minunat''care se vinde la 500 de ml poate fi asa minunat .fiti serioase.Pe langa asta,daca ai cunoaste ingredientele daunatoare parului,ai vedea ca aceste ''super''produse sunt pline de ele.
Anyway ,nu e vorba de parul meu deci e problema voastra !
Cheers!
blondiewishes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:27
si pe langa asta,e doar o gama care face parul doar sa arate ca si cum ar fi ok.Il face doar sa straluceasca si atunci cand va incepe sa pice ,te vei gandii ''vai oare de la ce''....
blondiewishes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:28
Uff! Dar cata rautate aici!
Stati linistite, nu imi va pica parul pt ca stiu sa il ingrijesc cum trebuie!
Sunt foarte curioasa voi ce sampoane "minune" folositi...cu ce fel de ingrediente.....
ioana17_bibi
Postat pe 16 Ianuarie 2010 21:43
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-16 21:43:40Uff! Dar cata rautate aici!
Stati linistite, nu imi va pica parul pt ca stiu sa il ingrijesc cum trebuie!
Sunt foarte curioasa voi ce sampoane "minune" folositi...cu ce fel de ingrediente.....

whatever!!!..
in nici un caz sampoane cu rezultate ''profesionale'' care se vand de ce nu..si la galeata?
blondiewishes
Postat pe 16 Ianuarie 2010 23:26
da?! Wow! Daca folosesti sampoane atat de "speciale" si de deosebite, de ce nu ne impartasesti si noua denumirile lor?? O fi din ala de 2 lei cinci zeci.
Urla invidia si rautatea din voi!
ioana17_bibi
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:21
Invidie?scumpa mea..n-am de ce.
am un par lung pana la fund si ma mandresc ...si imi spuneam parerea.Dar ..n-ai cu cine...
Si draga mea,eu folosesc sampoane de la salon nu toate porcariile ''cu efecte miraculoase''...ce sa faci...lumea crede.
Dar o sa vezi,candva imi vei da dreptate.
blondiewishes
Postat pe 17 Ianuarie 2010 12:03
De la: Metal_spell, la data 2010-01-17 12:03:30Invidie?scumpa mea..n-am de ce.
am un par lung pana la fund si ma mandresc ...si imi spuneam parerea.Dar ..n-ai cu cine...
Si draga mea,eu folosesc sampoane de la salon nu toate porcariile ''cu efecte miraculoase''...ce sa faci...lumea crede.
Dar o sa vezi,candva imi vei da dreptate.


pe ce sa fiu invidioasa??pe tine?..care probabil ai un par de 15 cm ? funny funny.sau pe ''super''gama ta pentru par?
blondiewishes
Postat pe 17 Ianuarie 2010 12:05
Da?! Serios?! Hai ca pic pe spate!

Daca le cumperi de la salon, nu inseamna ca sunt si Bune, de calitate Off, dar tu nu stii lucrurile astea, trebuie sa ti le spun eu?!
Cu ceva timp in urma mi-am luat un intensificator pt bucle de la salonul cel mai tare al stilistului meu, am dat pe el 80 Ron, iar dupa prima utilizare a trebuit sa il arunc! Asa de bune produse au la "salon".
ioana17_bibi
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:36
ah, bibi, bibi!
da' spala-te fata cu ce vrei si nu te mai ataca asa.
asta primesti daca deschizi un topic cu ce sampon te-ai spalat si ca esti u fericita.
trebuia sa scrii de prima data p-asta cu "cel mai bun salor al stilistului meu" ....ah, doamne! si cu intensificatorul de bucle.

PS: de la ce vine bibi? bibistrocel claustrobabluscrucat cumva?!
Boca
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:41
Auzi Boca=Gura in limba italiana!
Pai, cine te pune sa raspunzi la topicul meu?!
Nu iti place, nu raspunde! Si gata!
ioana17_bibi
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:48
unde am spus eu ca nu-mi place acest topic, bibistrocel?
au contraire, ma petite conaiseurre de italiana. c'est tres tres distractif!
est ce que tu est nefoutu, n'est ce pas?
Boca
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:02
Vai, saraca de tine, cata degradare culturala si lingvistica!
Din nefericire pt tine, ai dat chiar peste o absolventa de Limbi moderne.
Sa te corectez....sa nu persisti in greseli..."connaisseure"...iar distractif se spune in franceza "amusant"...
Cata inteligenta! Debodezi de cultura!
ioana17_bibi
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:28
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-17 15:36:57Da?! Serios?! Hai ca pic pe spate!

Daca le cumperi de la salon, nu inseamna ca sunt si Bune, de calitate Off, dar tu nu stii lucrurile astea, trebuie sa ti le spun eu?!
Cu ceva timp in urma mi-am luat un intensificator pt bucle de la salonul cel mai tare al stilistului meu, am dat pe el 80 Ron, iar dupa prima utilizare a trebuit sa il arunc! Asa de bune produse au la "salon".

@boca..bibi vine de la bibilica..se intelege 'inteligenta' ei
Hai nu mai spune.REALLY?!Crede-ma,stiu mai bine decat tine.Asa ca nu-ti fa tu griji pentru mine.Mai bine ti-ai face griji pentru tine.Esti jalnica!!Mai ales cand deschizi un asemenea subiect..
Dar asta e,mai sunt si oameni din astia.
blondiewishes
Postat pe 17 Ianuarie 2010 23:44
Daca eu sunt jalnica, inseamna ca si tu esti la fel, pentru ca imi raspunzi
ioana17_bibi
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:05
PEOPLE...... make love ..not war
Kitty_the_cat
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:08
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-18 09:05:32 Daca eu sunt jalnica, inseamna ca si tu esti la fel, pentru ca imi raspunzi

Ba din contra...
saraca de tine..cersesti atenite sau de ce te umfli in pene asa rau?
blondiewishes
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:04
Ha, ha, vad ca tu esti cea care se baga-n seama pe-aici!
Uite cine vorbeste!
ioana17_bibi
Postat pe 18 Ianuarie 2010 18:31
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-03 12:48:54Ati folosit gama SYOSS ? Sampon, balsam si ser ptr stralucire.
Fetelor, este super! Nu vreau sa ii fac reclama, dar eu am folosit-o si sunt super multumita de calitate si de pret. Merita sa o incercati.


nu si nu am degand sa folosesc altceva decat head and shoulders
iulia069834
Postat pe 18 Ianuarie 2010 18:33
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-18 18:31:51Ha, ha, vad ca tu esti cea care se baga-n seama pe-aici!
Uite cine vorbeste!

Imi pare rau sa te dezamagesc,dar eu doar ma mir de oameni...oameni din astia.Asa ca tine .Faci tu scandal,dar chiar era nevoie sa deschizi un topic atat de idiot?E trist...foarte trist.Dar,anyway faptul ca te certi cu toata lumea e o dovada ca nu ai lucuri mai bune de facut cum ar fi sa mai pui mana pe o carte de romana.. .
Cheers
blondiewishes
Postat pe 18 Ianuarie 2010 20:57
Fii pe pace, am invatat destul, oricum mult mai mult decat tine! Eu pot sa iti dau lectii de limba romana, dar si de comportament!
Tu ce lectii ai putea sa dai?!
Daca tot spui ca sunt asa si pe dincolo, de ce imi raspunzi mereu?!?!
Nu ai ce sa faci mai bun?! Cam "idioate" sunt raspunsurile tale, dovada a inteligentei care se ascunde sub parul tau maaare!
ioana17_bibi
Postat pe 19 Ianuarie 2010 09:13
De la: Metal_spell, la data 2010-01-18 11:04:37
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-18 09:05:32 Daca eu sunt jalnica, inseamna ca si tu esti la fel, pentru ca imi raspunzi

Ba din contra...
saraca de tine..cersesti atenite sau de ce te umfli in pene asa rau?


te contrazici singura, bibi, fetito. da un scroll asa pe pagina asta sa vezi cine are cele mai multe postari. degeaba te lauzi cu cartea, scoala vietii iti lipseste cu desavarsire. ce sa mai zic de tact, bun simt... fii mai relaxata draga, e un forum de discutii aici, nu un centru de atestate lingvistice. Ia-ti un pen*s si hai sictir!
Boca
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:04
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-19 09:13:47Fii pe pace, am invatat destul, oricum mult mai mult decat tine! Eu pot sa iti dau lectii de limba romana, dar si de comportament!
Tu ce lectii ai putea sa dai?!
Daca tot spui ca sunt asa si pe dincolo, de ce imi raspunzi mereu?!?!
Nu ai ce sa faci mai bun?! Cam "idioate" sunt raspunsurile tale, dovada a inteligentei care se ascunde sub parul tau maaare!

Esti nasoala rau.Mereu rad cu pofta cand ma gandesc la creierul tau asemanator unei bibilici ...
Calmeaza-te scumpo,esti prea agitata!
blondiewishes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:05
Da, ai scoala vietii...pe forum, ce sa zic! E o scoala....asa, ca te plictisesti si tu....

Insa vad ca nici nu stii sa legi doua cuvinte sau sa exprimi o idee, fara sa ataci si sa vorbesti urat! A se vedea ultima postare. Vorbeste de la sine despre gradul tau de pregatire. E cea mai buna dovada (a ta) de cultura.Normal, altceva nu stii
ioana17_bibi
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:07
Tu esti o statuie de bun simt si de tact, intr-adevar
La fel, se vede din postarile tale cum esti, nu trebuie sa spun eu aici......
Inca visezi sa ai aceste calitati!
ioana17_bibi
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:08
Iti multumesc pentru complimente. Nu trebuia.

1. eu nu trebuie sa demonstrez nimanui nimic pe o comunitate virtuala, mai ales tie.
2. nu eu am inceput sa ma laud cu atestate si culturi
3. iti doresc in viata ta sa fii platita macar jumate cat primesc eu pentru faptul ca stiu gramatica limbii romane (daca tot e sa ne mirosim sosetele)
si 4. poti sa mori si sa te dai cu curul de pamant, e ultima oara cand iti mai dau nas, regret ca am purtat vreun dialog cu tine.
ma dau batuta, nimic nu ma enerveaza mai tare ca prostia si perseverenta in prostie a unei persoane.
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:36
hahaha!
S-a vazut cat de culta si civilizata esti de prima data cand mi-ai raspuns. Ai inceput printr-un atac, apoi vii si te lauzi Hai, lasa, nu te mai chinui, ti-ai demonstrat deja "valoarea". Din plin!
Sa nu intram in aspecte de "castig" ca sunt confidentiale, si nimeni nu a pomenit de asa ceva.Cel putin pe mine nu ma intereseaza. Asta nu conteaza chiar deloc in discutie.
Hai, hai, la carte cu tine!
ioana17_bibi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:04
ce va tot certati atat fetelor? va jigniti intr-un stil barbar. Gusturile nu se discuta! Si eu folosesc syoss si sunt multumita de ea pt k aveam un par foarte distrus deoarece l-am tot vopsit in toate culorile. iar samponul, k doar asta am e foarte bun. asta nu inseamna k alte sampoane nu sunt bune sau etc..va certati degeaba:*:*
fursecuts
Postat pe 21 Ianuarie 2010 15:32
ioana17_bibi multumim pentru sfaturi. Voi cumpara si eu aceasta gama si revin cu pareri. In ultimul an am folosit Joico dar nu pot spune ca m-a dat pe spate. Poate doar pretul :P.
danamaria13
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ulei de migdale pentru par 1 De la: Jenny23 2 Aprilie 2012 00:33
suvite blonde 4 De la: balrog 14 Martie 2011 12:55
Extensii par 100% natural MICRORING IMPORT ANGLIA 2 lei 1 De la: ANGELIC_STUDIO 22 Februarie 2010 22:22
Sfaturi 1 De la: dienuscha 17 Aprilie 2012 09:32
exista vreun tratament care sa ingroase si sa intareasca firul de par? 43 De la: Annya86 12 Februarie 2016 16:09