Setari Cookie-uri

oare e gay ? ajutati-ma

Buna am si eu o problema daca o pot numi asa am un amic bun este cu mine in scoala ,dar au aparut niste nedumeriri sa zic asa in modul lui de comportare , socializare , vestimentar chiar :|::|:|:| adica nah se imbraca foarte colorat are papuci mov , bluze roz etc pe mess cand vorbesc cu el foloseste cuvine ca ..."well aaa" "ioiiii" etc cuvinete dinastea nu este foare efeminizat dar noah incep sa imi pun semne de intrebare >>>>ba mai mult cand vine sus in baie la tigare vine mereu cu o prietena :| mai vine si cu un prieten dar si ala seamana pe el adica nah haine cat mai colorate si stramte :| nush ce sa mai zic ....stiu doar ca amandoi au avut iubite dar nu stiu cat a durat :|
nush ce sa mai zic si nush ce sa mai cred de asta va rog sa ma ajutati :|:|:|:|:|
voi ce ziceti din cate am v-am enumerat AJUTATI-MA VA ROG
renata1089
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:55
dar de ce nu il intrebi? ....orice e posibil, dar u ai putea sa-l tragi de limba in legatura q fostele lui iubite, bla bla....da-te la el, plesneste-i mana pe fund (in gluma) ....si vezi cum reactioneaza....sau na...poate baiatului ii plac culorile vii, gusturile nu se discuta
freakbabe
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:14
Si daca e gay care-i problema ? E amicul tau nu viitorul tau sot
iris_4_ever
Postat pe 4 Ianuarie 2010 06:56
poi nu ar fii vre-o problema doamne fereste e doar asa o curiozitate atata tot poate fiecare dintre noi are o curiozitate
renata1089
Postat pe 4 Ianuarie 2010 16:01
de intrebat mi-ar fi jena sa il intreb adica nah nu stiu ce sa zic sincerr sunt atata de confuza intr-o zii cred ca e gay pt ca imi da unele motive in alta zii nu mai cred nici nu mai stiu ce sa zic sincer de aceea va cer ajutoru poate va-ti intalnit cu situati similare eu stiu ....
renata1089
Postat pe 4 Ianuarie 2010 16:02
nu e gay, e doar in trend. Se numeste pitzyponc sau chiar pokemon,
iacinta
Postat pe 11 Ianuarie 2010 11:31
pitziponc

io zic ca noah pana la urma, dak e sa iei in considerare... adik cum zic, ca sa fie bine sa nu fie rau
noah!

dar stiu sigur ca e ....imi scapa zona, regionalismul asta cu ioi, scapa de el cat mai rpd, astia sunt de pe alta planeta. si nu sunt rasista sa stii. propun sa-i arunci cadavrul intr-un lac.
Boca
Postat pe 11 Ianuarie 2010 12:42
si daca ar fi gay..care este problema ta?
aaa stiu...curiozitatea aia ce te roade sa stii tu sigur ca este,nu?sa nu iti scape nimic!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:36
De la: one_size, la data 2010-01-12 12:36:48si daca ar fi gay..care este problema ta?
aaa stiu...curiozitatea aia ce te roade sa stii tu sigur ca este,nu?sa nu iti scape nimic!


la naiba deja sunt si eu curioasa,,,,,,,,,,,,,,,,,o fi sau n-o fi?,,,,,,,,,,,,,,,ca de nu este il facem noi imediat
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:40
eu inteleg trend trend doar noah e prea multttt adicaaa vreau sa zic are papuciii mov :| nu am eu fetelor ..... .......e foarte ciudat credeti-ma .....si cum vorbeste si comportamentul lui chiar am urmarit .....cu colegi de clasa nu prea sta ....sta mai mult cu o fata amica buna de a lui ....are pirs in limba .....v-am spus pe mess folosteste numa ioiiiii, welll, jessus etc ....cand vede ceve ce nu ii place se stramba si face niste fete dinalea etc nush ce sa va mai zic si eu sunt foarte curioasaaa pt ca tipul arata super bine ...oare cum as putea sa il testez ...sa imi fac un id de baiat ?=)))) ce zicetzi astept propuneri sa aflu sa va zic si voua daca da sau nu
renata1089
Postat pe 14 Ianuarie 2010 02:09
De la: renata1089, la data 2010-01-04 00:55:50Buna am si eu o problema daca o pot numi asa am un amic bun este cu mine in scoala ,dar au aparut niste nedumeriri sa zic asa in modul lui de comportare , socializare , vestimentar chiar :|::|:|:| adica nah se imbraca foarte colorat are papuci mov , bluze roz etc pe mess cand vorbesc cu el foloseste cuvine ca ..."well aaa" "ioiiii" etc cuvinete dinastea nu este foare efeminizat dar noah incep sa imi pun semne de intrebare >>>>ba mai mult cand vine sus in baie la tigare vine mereu cu o prietena :| mai vine si cu un prieten dar si ala seamana pe el adica nah haine cat mai colorate si stramte :| nush ce sa mai zic ....stiu doar ca amandoi au avut iubite dar nu stiu cat a durat :|
nush ce sa mai zic si nush ce sa mai cred de asta va rog sa ma ajutati :|:|:|:|:|
voi ce ziceti din cate am v-am enumerat AJUTATI-MA VA ROG


asta il priveste direct si personal daca e gay sau nu deci e problema lui nu a ta .......crezi ca daca e gay e mai putin inteligent de cat tine sau cum ...poate e metrosexual si ti-e ciuda ca e mai bine imbracat decat tine ...atata timp cat e de bun gust nu cred ca ar trebui sa se simta nimeni ofensat de stilul lui vestimentar
kametora83
Postat pe 18 Ianuarie 2010 16:11
De la: renata1089, la data 2010-01-04 00:55:50Buna am si eu o problema daca o pot numi asa am un amic bun este cu mine in scoala ,dar au aparut niste nedumeriri sa zic asa in modul lui de comportare , socializare , vestimentar chiar :|::|:|:| adica nah se imbraca foarte colorat are papuci mov , bluze roz etc pe mess cand vorbesc cu el foloseste cuvine ca ..."well aaa" "ioiiii" etc cuvinete dinastea nu este foare efeminizat dar noah incep sa imi pun semne de intrebare >>>>ba mai mult cand vine sus in baie la tigare vine mereu cu o prietena :| mai vine si cu un prieten dar si ala seamana pe el adica nah haine cat mai colorate si stramte :| nush ce sa mai zic ....stiu doar ca amandoi au avut iubite dar nu stiu cat a durat :|
nush ce sa mai zic si nush ce sa mai cred de asta va rog sa ma ajutati :|:|:|:|:|
voi ce ziceti din cate am v-am enumerat AJUTATI-MA VA ROG


Si amicul meu Bobby poarta pantaloni stramti, papuci colorati , piercing in buza, geaca mov, bluza albastra, sapca roz, par placat etc. si cu toate astea are o iubita ...

Si pana la urma care e problema ca el e gay ?
fluturas_
Postat pe 18 Ianuarie 2010 16:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii interumane 2 De la: simons 22 Aprilie 2010 14:25
o noua dilema:( 9 De la: Eva32 20 Octombrie 2011 00:35
La Famiglia 2 De la: Iris4ever 31 Octombrie 2008 18:51
An nevoie de niste sfaturi 39 De la: 28 Februarie 2014 11:45
ZoDii 181 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22