Setari Cookie-uri

Concurs: Astrograme de compatibilitate!

Cu cine iti doresti sa petreci Ziua Indragostitilor?

Ziua Indragostitilor vreau sa o petrec cu prietenul meu cu care am o relatie de un an si 2 luni.
claudytza_india
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:17
Sper ca vom reusi sa fim impreuna, eu si iubitul meu. Suntem la distanta unul de altul si asta ne omoara.
Manuta
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:17
cu iubitul meu ;eu fecioara si el balata;abia astept 14 februarie
claudytza_india
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:19
Imi doresc sa petrec Ziua Indragostitilor cu sufletul meu pereche.....si restul zilelor la fel....toata viata...
felicidade
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:23
Pe cine as vrea eu sa tzin ocupat de Ziua Indragostiltilor???......probabil pe acel baiat care de ceva timp ma atrage mai mult decat ma asteptam...si cu care am inceput sa-mi doresc din ce in ce mai multe..... ....oare daca eu sunt berbec si el fecioara.....o sa putem sa avem un Valentine's Day cu un final destul de reusit??????
zavarov
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:23
cu iubirea vietii mele....SOTUL MEU; mai ales ca pe 14 februarie vom sarbatori un an de la CASATORIE (ne-am casatorit pe 14 februarie 2009 - a fost cea mai frumoasa declaratie de dragoste)
adina_popa
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:24
Cu cine iti doresti sa petreci Ziua Indragostitilor?

Vreau sa o petrec cu iubitul meu. Avem o relatie de 4 ani si ceva, si ne iubim pe zi ce trece mai mult, nu e relatia perfecta, dar pentru noi, e ... totul. Suntem fericiti, suntem in primul rand prieteni, apoi iubiti, amanti ... orice. Sper sa fim fericiti de ziua noastra, impreuna.
simona_semlecan
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:25
cu iubitul meu
mihaela_1807
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:30
cu jumatatea mea
PEACELOVEFREEDOM
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:31
Eu vreau sa imi petrec ziua indragostitilor cu iubitul meu:)!
Sweetchild88
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:31
Cu cine iti doresti sa petreci Ziua Indragostitilor?

Ziua Indragostitilor de anul acesta imi doresc sa o petrec cu prietenul meu cu care o petrec de 4 ani incoace .. sa ne uitam la un film ... pur si simplu sa stam unul in compania celuilalt, iar seara cu siguranta ne vom intalni in oras cu toti prietenii si vom petrece cateva ore bune in jurul unei mese razand, glumind, povestind cine stie ce !!
Pentru mine asta este o zi PERFECTA! fara nici un stres, fara nici o grija, in compania persoanelor cele mai dragi mie!!
buburuzaAlina
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:32
imi doresc sa petrec ziua indragostitilor cu un nativ din zodia rac:D
mortisha182000
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:33
Imi doresc sa fiu cu sotul meu.De ce ?Este de la sine inteles nu?De ziua Indragostitilor esti cu cel pe care-l iubesti!!!!!!!
megyesih
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:35
cu sotul meu ......
ella_688_2008
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:37
vreau sa-mi ptrec ziua indragostitilor cu persoana iubita, daca o sa-o gasesc pana atunci, daca nu cu prietenii mei, oricum ies prin oras la distractie
irincka
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:39
nici nu mi-e greu sa raspund....
ca in fiecare an, imi voi petrece ziua indragostitior cu sotul meu pe care il ador, iar de apr 6 ani, mai am un barbatel in casa, si bineinteles ca trebuie sa ma imparta ....
deci ,concluzie: imi voi petrece Ziua Indragostitilor cu cei mai frumosi barbati din lume , nu-i asa ca sunt de invidiat?

a1a1a1a1
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:43
Cum cu cine? Raspuns: Cu un geaman incapatanat!
alexandrarox
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:43
Buna,

Eu n-am petrecut niciodata Ziua Indragostitilor, am avut parte insa de cu totul alte zile superbe de dragoste
Poate anul acesta, va conta si aceasta zi....gasesc eu o modalitate de a face ziua frumoasa cu "Printul" meu
ana_creatza
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:45
Imi doresc sa petrec aceasta zi cu barbatul care ma va face sa ma indragostesc de el! Mi-e dor sa fiu indragostita
irina_aristide
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:46
sigur cu cineva care sa fie afectos respectos si care sa stie sa ma iubeasca
iuibire
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:50
As dori sa petrec Ziua Indragostitilor alaturi de barbatul pe care il iubesc, care este in acelasi timp si tatal copilului meu.Nu pot spune ca imi este sot sau iubit sau logodnic pentru ca momentan nu suntem impreuna...intre noi este doar o poveste foarte frumoasa, dar in acelasi timp trista...si de aceea mi-as dori macar o zi din an sa o petrecem impreuna ca si cand am fi iubiti.
oana_badila
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:50
cu cine as putea sa imi doresc sa petrec aceasta zi,decat cu iubirea mea,nici nu as altfel .........cu toate ca noi in fiecare zi sarbatorim....adk suntem vesnic indragostiti si nu avem nevoie de nici un eveniment special pt a ne declara iubirea si pt a sarbatori.
sofiadomil
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:51
Mi-as dori sa imi petrec acea zi cu persoana pe care o iubesc... eu sagetator el sagetator
lakme_z
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:52
Eu vreau sa petrece Ziua Indragosritilor cu iubitul meu si sa mergem la o cina romantica........
kudika069297
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:55
Cu persoana care ma iubeste mult...
MaraNicoleta
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:56
Eu sunt RAC si voi petrece ziua indragostitilor impreuna cu doi GEMENI, cu sotul si fetita mea.
Happy Valentine's day, tuturor!!
redrosse
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:57


Am sa petrec ziua indragostitilor cu un barbat din zodia Taurului ( iar eu sunt Balanta ) - asta daca nu va lucra in acea zi . :D
Babyblu
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:02
Cu sotul meu bineinteles
kudika066933
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:02
Cu iubitul meu, bineinteles! De ce? Pentru ca e cel mai bun, iubitor,tandru si frumos barbat pe care l-am intalnit vreodata.
AnetaD
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:04
Sper ca anul acesta sa reusesc sa fiu impreuna cu prietenul meu de Valentine`s day. Din pacate locuim in orase diferite iar timpul petrecut impreuna este destul de limitat .
Eu feciora el scorpion, speram ca anul acesta sa reuseasca sa se transfere mai aproape de mine si sa ne mutam impreuna .
Poate o astrograma a compatibililtatii ne-ar da niste indicii despre cum am putea sa trecem mai usor peste acest "mic obstacol" cu care ne confruntam de 2 ani
bellina
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga un set de produse Herbalife in fiecare saptamana! 579 De la: concursKudika 3 Decembrie 2012 10:17
Participa la concurs! Leonidas te premiaza primavara aceasta cu cele mai dulci bomboane! 320 De la: concursKudika 3 Aprilie 2012 19:14
Concurs Lenor 16 septembrie - 31 octombrie 2009 3026 De la: gazabuburuza 8 Mai 2010 03:13
Castiga unul dintre cele 5 Activatoare Antirid Gerovital H3 Derma+, tehnologia revolutionara de prevenire si reducere a ridurilor! 370 De la: concursKudika 11 Iulie 2015 14:49
Kudika si Papucei.ro te invita la concurs! 3374 De la: ge_iana 16 Aprilie 2010 17:10