Setari Cookie-uri

Concurs: Astrograme de compatibilitate!

Mi-ar placea sa petrec ziua indragostitilor cu o persoana foarte draga mie din zodia Leului un leu innascut. si toti prieteniii mei dragi
alproto
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:07
cu sotul meu care petrecem de 20 de ani si ne iubim mai mult ca la inceput
pauline
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:07
....cu printul din visele mele..;))
rebbeka_glc
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:09
BUNA!!!ZIUA INDRAGOSTITILOR AS VREA SA O PETREC CU IUBITUL MEU CARE E DEPARTE SI NE VEDEM DOAR 6-7LUNI PE AN.EL E LEU IAR EU BALANTA.E DOAR O DORINTA CARE NU SE VA IMPLINI.
crisstall
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:10
Imi doresc sa petrec ziua indragostitilor cu iubitul meu si cu viitorii nostri nasi.
roxalyndaa
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:11
Ziua indragostitilor este si ziua de nastere a iubitului meu, asa ca evident ca aceasta zi o vom petrece impreuna.
kudika031566
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:13
cu sotul meu care s-a hotarat sa divorteze pe 3ianuarie.
si cu fetita noastra de un an si doua luni!
va multumesc!
monica75
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:15
bineinteles ca vreau sa petrec cu sotul meuziua indragost itilor
vic3
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:17


Imi doresc sa petrec Ziua Indragostitilor cu prietenul meu pe care-l iubesc si care cred ca ma iubeste si el la fel de mult :)
upbeat
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:20
cu cel mai iubit dintre pamanteni!!! acel EL pe care il astept de o viata!!!
cristinutzaa2000
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:24
Cu cine iti doresti sa petreci Ziua Indragostitilor?

Desigur ca cu prietenul meu:)
Onutziika
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:24
cu sotul meu ,cu cine altcineva?
marinela_diana
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:27
ziua indragostitilor...este cert k o s-o petrec cu iubitul meu...insa nu stim deocamdata si in ce imprejurimi.....
alisonia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:30
Salut!

Eu mi-asi dori sa imi petrec ziua indragostitilor cu "sa zicem" prietenul meu. " Sa zicem" pentru ca m-am despartit de el acum 1 luna, si recunosc din vina mea, dar totusi orgoliul meu (de multe ori prostesc) m-a impiedicat sa-mi recunosc greseala.
Oricum visez sa vina ziua indragostitilor si sa fiu din nou cu el, dar dupa tot ce a fost, sansele sunt miinime. Incerc sa trec peste, chiar daca imi este greu, dar in sufletul meu el va ramane acolo, pentru ca intr-adevar este si va fii mereu o persoana deosebita.

Numai Bine,

Oana
princess4ms
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:31
cu bebeitu meu
anaalex
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:31
dupa toate probabilitatile ziua indragostitilor o voi petrece in mare parte la serviciu.poate sper seara sa stau cu barbatul pe care il iubesc. este un berbecutz mic si dulcel.
miry_662001_yahoo_com
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:39
cu iubitu meu,imi doresc sa fie ceva ffff frumos
kudika005198
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:42
Locuiesc in Spaniea ,iar iubitul meu in Romaniea-Galati. Din cauza circumstantelor vietii nu putem fi niciodata impreuna de ziua indragostitilor.Eu sunt geaman(a) si el e capricorn .Mi-as dori ffffffffff mult sa pot fi alaturi de el de ziua indragostitzilor- cred ca ar fi cel mai pretzios cadou pt amandoi. Pupici !
Pisi1974
pisi1974
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:43
Buna ! eu vreau sa imi petrec Ziua Indragostitilor si restul zilelor din viata mea alaturi de logodnicul meu de 5 ani de zile; amandoi suntem nascuti in aceeasi zi,aceeasi luna si acelasi an.suntem doi taurei indragostiti !
mirabele
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:53
Cu un barbat pe care sa-l iubesc si care sa ma adore...
Ynnna
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:56
"Cu cine vreau sa-mi petrec Ziua Indragostitilor?"
Mmmhhh.
Acum ceva timp am cunoscut un baiat care m-a readus la viata, m-a scos amorteala cotidiana, mi-a arata ce frumoasa este viata cand iubesti si esti iubit si ca ea, viata, chiar merita traita.
Din pacate, dupa o perioada in care am petrecut clipe minunate impreuna, ne-am despartit.
Ziua Indragostitilor as vrea sa o petrec cu aceasta persoana, cea care m-a scot din monotonia vietii pe care o aveam.
Eu sunt fecioara si el geaman.
mary_yoana
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:59
Ca in fiecare an, de ceva vreme incoace, o voi petrece cu sotul meu cere-mi este si iubit si prieten.
maria_nico
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:59
ziua indragostitilor vreau sa o petrec alaturi de iubitul meu
bebellusha22
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:00
Ziua de 14 feb, as dori sa o petrec pe malul marii...alaturi de persoana iubita...un brunet cu un ochii negri..
raluca_andreea2007
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:01
cu prietenul meu in zodia varsator...sau cu barbatul pe care il iubesc,in zodia fecioara,intr-o cabanuta la munte,in fata semineului
rraita
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:04
cu persoana pe care o iubesc, prietenul meu
danalin79
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:05
pai mi-as dori sa -mi petrec ziua indragostitilor alaturi de iubitul meu, ceea ce se va si intampla probabil...ziua de 14 feb e importanta pentru mine,pentru ca e si ziua mea de nume, ma cheama valentina....si va fi o zi speciala pentru mine, cu multa dragoste si cadouri
calista_me
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:07
mmhm...

As vrea - si o sa - imi petrec acea zi cu acelasi Racushor cu Luna in Fecioara... cu care imi voi petrece si aniversarea de 2 ani de maine

...si de astrograma caruia am cateva idei de baza, prea putin totusi. Una bucata astrograma profesionista ar pica numa' bine, asa, sa-l cunosc mai bine pe crustaceu si relatia mea cu animalutul.

Vietatea in cauza a fost atat de cute pana acum, ca m-am hotarat sa-l pastrez, imi face o deosebita placere sa-l chinui. It's a hobby. Prindem sigur Ziua Indragostitilor, chit ca nu-i suntem fani, n-am indoieli. N-a trecut prin suficienta tortura pana acum, inca merita, al drq; vreau sa-i stiu punctele slabe, fir-ar el al...

(daca imi petrec ziua spanzurandu-l / ghilotinandu-l, cred ca se cheama ca o petrec cu el... o zi romantica, impreuna. Nu?)

DarkSorceress
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:10
ZIUA INDRAGOSTILOR-lesne de inteles ca trebuie sa o petreci alaturi de cel pe care il iubesti,deci si eu voi petrece alaturi de iubitul meu.Este primul an in care vom petrece impreuna,deoarece acum locuim impreuna
kudicik
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:12
Ah!!! Nu am mai petrecut o seara romantica de Sf. Valentin de 5 ani cind am fost invitata de ex. sotul meu.Frumos in orice caz, mi-ar place dar nu am persoana potrivita cu care sa mi-o petrec.
Multumesc !
aurica_ica
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul din cele 3 costume de Craciunita oferite de 4passion.ro 1240 De la: kudika087112 3 Ianuarie 2011 17:57
Castiga un set de produse Herbalife in fiecare saptamana! (saptamana a II-a) 221 De la: concursKudika 10 Decembrie 2012 11:22
Concurs: Viata incepe vineri 107 De la: skyee 2 Februarie 2010 19:21
Concurs Ivyshop.ro si Kudika.ro: castiga acum 2 vouchere de 500 RON oferite de IvyShop.ro! 762 De la: kudika379879 28 Octombrie 2013 06:23
Spune-i ''Esti Extraordinara'' si poti castiga o bijuterie si un kit cu iaurturi Activia 148 De la: concursKudika 13 Iunie 2015 17:14