Setari Cookie-uri

INCREDIBIL!!!!!UN ALTFEL DE INCEST!!!!

eu merg pe 25
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:41
Si la 25 de ani, nu esti destul de matura sa realizezi ca omul acela iti va face viata un iad? Ca mai bine stai singura cuc decat cu asemenea creatura langa tine.Ai zis ca te-ai despartit de el si tu visezi sa-i faci copii si sa-l faca bine tata popa sau nenea doctorul. Fii serioasa si vezi-ti de viata ta si lasa mizeria altuia sa o stranga altii.
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:47
ACUM CE SA ZIC...NU PREA IMI VINE SA ACUZ PE NIMENI CA E RAU...INTR-O ASEMENEA SITUATIE DE OBICEI NU SE BAGA NIMENI...uite ideea era nu ca vreau eu sa ii fac copii...sa mai fiu cu el dar sa incerc sa il ajut,daca se pune pe picioare cat de cat ne casatorim,daca e totul bine poate facem copii...de care am grija aca de ochii din cap oricum...el stie de amenintarile cu doctori si hipnoza la copii...deci nu de asta mi-e frica...totusi acum il acuzam ca violeaza copii???
inainte sa imi dau seama ce e cu el il iubeam pentru ce e.acum il iubesc si pentru ce e ca om si din mila.e ciudat...e ca un om mare,un om normal,are pasiunile lui ,e dulce,asculta reggaetton si cumbia,ii plac filmele de groaza si comediile- ca si mine,e destept-vorbeste 3 limbi straine perfect-italiana ca a locuit in italia cand era mic si spaniola ca mama lui e din spania si destul de bine engleza-a invatat ca orice om la scoala.e foarte talentat in bucatarie-face mancaruri extraordinare.e foarte comic...si acum imi dau lacrimile cand imi amintesc ce momente frumoase aveam...ne uitam intr-o zi impreuna la un film de groaza cu un criminal si eu ma uitam la el-doar doar m-o lua in brate,iar el imi spune ca are nr de telefon al criminalului si il suna ca sa ma dea pe mine.m-am suparat pe el atunci...acum imi vine sa rad...facea el niste faze...ma facea mereu sa rad...era scump foc...mai ales faza cu gatitul...odata a stat in bucatarie 4 sau 5 ore si mi-a facut niste mancare de vis...2 feluri de mancare si un desert...
toate bune si frumoase pana cand tasu il f---- in c-- ,asa cum l-a invatat de mic copil...
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 18:06
Daca tu la varsta asta vrei sa te inhami la un asemenea drum...be my guest, orice ti-am spune noi, tot cum vrei tu vei face, in fond si la urma urmei este viata ta!
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 18:14
La 28 de ani este destul de matur incat sa isi aleaga singur calea. Las-l in pace, te va trage in jos cu el.
Kathara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 19:12
UNEORI SI EU AM GANDIT ASA,LA 28 DE ANI INTR-ADEVAR E DITAMAI OMUL,AR TREBUI SA STIE CE FACE.INSA JUDECAND DUPA CE A FOST INVATAT SA FACA DE MIC COPIL...
AIA A FOST EDUCATIA LUI,BAZA LUI...ACUM CE SA TE ASTEPTI DE LA EL?SA FIE UN OM EXTRAORDINAR,CARE CASTIGA PREMIUL NOBEL?SA ZIC MERSI DACA ACCEPTA SA INTRE IN BISERICA,LA TOATE SLUJBELE SI CEREMONIILE...
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 20:16
VA RG FRUMOS SA IMI DATI NISTE IDEI -CUM AS PUTEA SA IL AJUT?TOATA LUMEAA A VORBIT PANA ACUM URAT DE EL DE PARCA EL AR FI COMIS INCESTUL.EL ESTE UN OM NEVINOVAT,O VICTIMA SI CE I S-A INTAMPLAT MI SE PARE STRIGATOR LA CER.DECI IN AFARA DE BISERICI SI PSIHOLOG CE POT FACE ?
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 23:47
Stiti ce mi se pare mie ciudat la asemena povesti?
Persoana care vine si povesteste aici.. un caz care (pentru TOTI) este cutremurator si naste reactii violente.. dar absolut firesti.. ,sta la taclale cu noi pe forum.. (asta sau altul), are timp berechet de trimis private (voi reveni asupra acestui aspect), repeta in fiecare mesaj cat e de infuriata si cum i-ar omori pe toti nenorocitii... alea-alea... intelegeti voi.. DAR NU IA CEA MAI LA INDEMANA DECIZIE... PENTRU ORICE OM RATIONAL. Aceea de a merge la politie (mai cu seama ca vorbim de politia Frantei nu de cea a RO).

Revenind la povestea cu mesajele private. Din punctul meu de vedere aici a fost o mare greseala. Sa imi trimiti primul post in mesageria privata.. a fost pentru mine semnul ca cineva doreste sa-si faca reclama la topicul pe care l-a deschis. Pentru amuzament, pentru a vedea cam ce reactii vor avea "fraierii"... la o noua poveste tip kudika.

Si, daca iti vei reciti cu atentie TOATE posturile.. vei vedea cum .. incet-incet, cauti o continuare a povestii.. care, e clar, isi pierde din "farmec".

Ca o incheiere: nu cred nimic. O asemenea poveste.. daca se petrece in viata cuiva.. e povestita (fie si pe un forum) dupa multi ani de la rezolvarea ei.. intr-un fel sau altul.. ca o amintire trista, ca o experinta nenorocita de viata. Nimeni implicat intr-o asmenea povestea nu sta la o cafea de vorba: "ziceti voi, fetelor.. cam ce sa fac cu asta? Da, inca o lingurita de zahar, te rog.. imi place dulce. Ei si? ce ziceati?"

rashela
Postat pe 11 Ianuarie 2010 07:06
'Neatza, Rashela.

Ai dreptate, ar putea fi text, dar pentru acel foarte mic procent ca totusi e reala, revin si spun:

Omul ala e putred, mai fata! Nu e vina lui, dar - dac-ar fi s-o iei pe aceeasi premiza, nici criminalii in serie nu-s vinovati pentru torturarea si omorarea a cate o armata de inocenti - ca si aia au fost abuzati in copilarie, saracii, bietii, vai de vietzishora lor.
Asa ca odata ajunsi mari, vaneaza si ei cate femeie singura pe strada, ii trag una-n cap sa nu tzipe, o duc intr-un loc ferit, si incep s-o ciopartzeasca putin cate putzin, azi un desht, maine o pleoapa, raspoimaine o ureche sa nu moara prea repede, ca isi pierd jucaria si in trei zile tre' sa isi gasesca alta.
Nici pe ei nu i-a iubit mamica si i-a abuzat tati. Nu ti se rupe inima de mila lor?

Eu nu stiu ce nu intelegi tu din propozitia simpla: E psihopat.
Cum a ajuns aici e poveste trista, dar s-a consumat, nu se poate desface. Psihopatilor li se rupe de amenintarile normale ale societatii: politie, nenea judecatoru' si asa mai departe.
Astea sunt inventate de societate pentru oamenii NORMALI.
Si hai sa iti fac un hatar, totusi: Sa zicem ca il "ameninti" ca intra la puscarie. Unde o sa gaseasca o gramada de barbati in calduri care sa i-o traga zi si noapte! Pff! Da' stiu ca asta e mare pedeapsa pentru el, care abia asteapta sa si-o puna ta-su si iti povesteste nonshalant ca el e bi, si asa e in Franta (haha!) L-ai pedepsi de nu s-ar vedea, ce sa mai!
Brava!

Si, scuza-ma, dar in povestea ta vad niste inadvertentze, poate ai timp sa le clarifici.
Una ar fi: Cum nu vrei sa ii faci copii, daca ai facut doar sex neprotejat cu el? Si te-ai mirat ca nu ai ramas, mai mult!
Intrebare pur personala: Chiar si dupa ce ai descoperit "grozavia", tot sex neprotejat ai facut? Nu ti-ai pus nici o clipa intrebarea ce gene ii transmite omul ala plodului? Chiar daca iti dau tie dreptate, si spunem ca el e doar victima. Dar ma-sa si ta-su sunt clar nebuni de legat. Iar anumite caracteristici ale ADN-ului se vad mai bine la a doua generatie. Deci, pot "sari" o generatie, dar sunt foarte pregnante la a doua. Asta e valabil si la anumite boli. Nu-mi spune ca nu stiai asta.

Si a doua... Parisul e una dintre capitalele cele mai scumpe din Europa. Cum iti imaginezi ca o sa traiesti tu cu "saracutul", "biata victima" pentru tot restul vietii tale cu 1000 de euro? Pentru ca el, inteleg, nu munceste si nu va munci... Iar tu... de acord cu cele spuse de tine mai sus, nu poti munci, pentru ca trebuie sa ai grija de el. Nu stiu cum sunt asigurarile sociale in Franta, dar stau si ma intreb daca psihiatrii aia nu trebuie si ei platiti, totusi... tot din mia aia de euro...
Si - daca o sa ai copii - deja s-a stabilit ca nu ii poti lasa singuri in casa cu "saracutzul", deci nici vorba sa muncesti!

Tot intrebare personala. In alte tari, considerate mult mai ieftine,oamenii traiesc fara sa se rupa-n figuri cu de cinci ori suma asta si tot au datorii la masini, la carti de credit, etc.
Zi-mi te rog si mie secretul de a trai bine cu una mie euro si pe cuvant ca ma rog de sanatatea lui cel putin o data pe saptamana. Serios!

Asa ca stau si ma gandesc: Rashela ar putea avea dreptate, e text.
Sincer, as fi bucuroasa sa fie o mara vrajeala.
Asta ar fi o discutie de dragul argumentului si atat.
Nu-mi place sa stiu despre situatii reale atat de promiscue.
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2010 08:46
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 20:16:52UNEORI SI EU AM GANDIT ASA,LA 28 DE ANI INTR-ADEVAR E DITAMAI OMUL,AR TREBUI SA STIE CE FACE.INSA JUDECAND DUPA CE A FOST INVATAT SA FACA DE MIC COPIL...
AIA A FOST EDUCATIA LUI,BAZA LUI...ACUM CE SA TE ASTEPTI DE LA EL?SA FIE UN OM EXTRAORDINAR,CARE CASTIGA PREMIUL NOBEL?SA ZIC MERSI DACA ACCEPTA SA INTRE IN BISERICA,LA TOATE SLUJBELE SI CEREMONIILE...


Tu ai un fix cu biserica, sa mor io!

Mi fata, in Biblie spune clar: Dupa Potop, Al de Sus a zis ca niciodata, never, nunca-jamas, jamais n-o sa mai intervina in viata muritorilor.
Le da liberul arbitru sa si-l bage-n... hai sa nu vorbesc de funie in casa spanzuratului...

Daca tot sunteti asa bisericosi, ce nu cititi, nenica, Biblia? Ca sa stiti macar ce contract a facut Al de Sus cu voi, nu de alta

De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 23:47:43VA RG FRUMOS SA IMI DATI NISTE IDEI -CUM AS PUTEA SA IL AJUT?TOATA LUMEAA A VORBIT PANA ACUM URAT DE EL DE PARCA EL AR FI COMIS INCESTUL.EL ESTE UN OM NEVINOVAT,O VICTIMA SI CE I S-A INTAMPLAT MI SE PARE STRIGATOR LA CER.DECI IN AFARA DE BISERICI SI PSIHOLOG CE POT FACE ?


Ti-a cerut el sa-l ajuti sa se vindece?
Ti-a spus ca nu ii place ce i se intampla, ca i-e scarba de el si de tac-su; ca vrea sa se opreasca, dar are nevoie de tine, angelul lui pazitor sa-l duci la doctor?
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2010 09:02
in fine...pe un alt forum au fost oameni mai milosi...nici ei nu m-au aprobat in totalitate cu casatoria cu amaratul insa cineva mi-a spus ca ar trebui sa contactez politia din franta,ca schizofrenii sunt protejati.deci el nu ar face puscarie pt ca e bolnav,insa tatal lui ar face-pt incest.o idee foarte buna...insa greu de pus in practica...sa zicem ca ei sunt la un hotel...mereu m-am gandit ca intretin raporturi sexuale anale,pt ca al meu numai si numai de asta vorbea,glume,bancuri...si daca merge politia acolo si ce vede?tata si fiu discutand linistiti la un suc(inainte facusera sex oral).de unde probe?nu ma ia pe mine de nebuna?nu face tasu plangere impotriva mea?
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 09:16
De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 09:16:40in fine...pe un alt forum au fost oameni mai milosi...nici ei nu m-au aprobat in totalitate cu casatoria cu amaratul insa cineva mi-a spus ca ar trebui sa contactez politia din franta,ca schizofrenii sunt protejati.deci el nu ar face puscarie pt ca e bolnav,insa tatal lui ar face-pt incest.o idee foarte buna...insa greu de pus in practica...sa zicem ca ei sunt la un hotel...mereu m-am gandit ca intretin raporturi sexuale anale,pt ca al meu numai si numai de asta vorbea,glume,bancuri...si daca merge politia acolo si ce vede?tata si fiu discutand linistiti la un suc(inainte facusera sex oral).de unde probe?nu ma ia pe mine de nebuna?nu face tasu plangere impotriva mea?


Si adica pe ce baza sa dea buzna politia peste ei, ma rog frumos? Chiar daca ai spune tu ca ei fac "sex salbatec". Sunt doua persoane majore, rude, iar tu esti o expatriata cu o amarata viza de turist.

Pe de alta parte, ala are 28 de ani si sta in camere de hotel cu cine vrea muschiu' lui.
Daca el nu a facut plangere niciodata ca ar fi fost abuzat, tu crezi ca politia sta sa asculte toate nebunele straine care poate vor sa se razbune pe "fostul"?
Eu nu stiu pe ce lume traiesti tu, dar sigur nu pe asta. Iar aia de iti dau sfaturi or fi niscai semi-analfabeti.
Altfel ati fi auzit de primul amendament (n-am sa ti-l spun, te las sa il descoperi singura). Si, de acord cu acel prim amendament, care nu exista doar in legislatia americana, ci - de o forma sau alta - in toate legislatiile tarilor civilizate, politia, fara probe zdrobitoare si un mandat de perchezitie dat de catre un judecator care trebuie sa-si ia raspunderea pentru asa ceva, nu da buzna peste oameni pe prezumtii.
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2010 10:14
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 15:42:32DOAMNE FERESTE...Am ramas socata,esti f dura dar realista.eu ma gandisem altfel:vazand amaratul ca tot duc copiii la doctor na-s-ar gandi el ca nu ii merge si ar sta cuminte in banca lui.nici prin gand nu mi-a trecut ca vazand in ce hal am ajuns-cu copiii la control toata ziua buna-ziua si pe deasupra si la psiholog cu hipnoza sa vad doar nu mi-or ascunde copiii ceva(aici ar insemna sexul oral)...deci facand toate astea...el sa abuzeze linistit de copiii...E CAM GREU DE CREZUT.AR STI CA L-AR MANCA PUSCARIA SI CA AS FI IN STARE SA IL NENOROCESC PENTRU COPII...
DOAMNE DUMNEZEULE...MASA ERA O NENOROCITA LA FEL CA TASU DACA ERA EA IN STARE SA IL BAGE LA DUS CU APA RECE CAND EL ERA MIC SI PLANGEA SI URLA.NA CA MAMA NU TE UITI LA COPILUL TAU...
IN FINE...ACUM EU AM PUS RAUL IN FATA...CA DACA IUBIREA MEA O SA ISI IUBEASCA SI EL COPIII CUM L-A IUBIT TASU PE EL...DAR DACA EL VA FI UN TATA BUN SI II VA FI MILA DE COPII?


mda ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,din pacate este un mare DAR la mijloc ,,,,,,,,,,,,,,cum spunea si Geo cauta-te
Dontyyy
Postat pe 11 Ianuarie 2010 11:29
De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 09:16:40in fine...pe un alt forum au fost oameni mai milosi...nici ei nu m-au aprobat in totalitate cu casatoria cu amaratul insa cineva mi-a spus ca ar trebui sa contactez politia din franta,ca schizofrenii sunt protejati.deci el nu ar face puscarie pt ca e bolnav,insa tatal lui ar face-pt incest.o idee foarte buna...insa greu de pus in practica...sa zicem ca ei sunt la un hotel...mereu m-am gandit ca intretin raporturi sexuale anale,pt ca al meu numai si numai de asta vorbea,glume,bancuri...si daca merge politia acolo si ce vede?tata si fiu discutand linistiti la un suc(inainte facusera sex oral).de unde probe?nu ma ia pe mine de nebuna?nu face tasu plangere impotriva mea?

mda, acu' imi pare rau ca am postat
miss_darine
Postat pe 11 Ianuarie 2010 13:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-11 13:33:03
De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 09:16:40in fine...pe un alt forum au fost oameni mai milosi...nici ei nu m-au aprobat in totalitate cu casatoria cu amaratul insa cineva mi-a spus ca ar trebui sa contactez politia din franta,ca schizofrenii sunt protejati.deci el nu ar face puscarie pt ca e bolnav,insa tatal lui ar face-pt incest.o idee foarte buna...insa greu de pus in practica...sa zicem ca ei sunt la un hotel...mereu m-am gandit ca intretin raporturi sexuale anale,pt ca al meu numai si numai de asta vorbea,glume,bancuri...si daca merge politia acolo si ce vede?tata si fiu discutand linistiti la un suc(inainte facusera sex oral).de unde probe?nu ma ia pe mine de nebuna?nu face tasu plangere impotriva mea?

mda, acu' imi pare rau ca am postat


Idem aici!
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2010 14:14
imi cer scuze tuturor ca v-am stricat ziua cu mizeria si scarbosenia ce v-am povestit-o.
eu una m-am convins.lumea e asa cum e,lumea e rea,viata e nedreapta uneori,acum nu o sa las un om amarat in c------t .nu o sa il abandonez ca sa il f---e tasu in c--r.nu o sa il las sa mi-l ia dracu,adica tasu.o sa incerc sa fac tot posibilul sa ii fie mai bine.prin fiecare scrisoare pe care i-o scriu incerc sa ii implementez usor,subtil ideea ca e ceva in neregula cu el ca nu e casatorit si nu are copiii,nici servici,ca e ceva in neregula cu parintii lui ca lor nu le pasa,ca doar ii fac numai cadouri si il trateaza ca pe un copil mic,ca parintii lui sunt ciudati...ca a crescut,ca trebuie sa isi lase parintii si sa isi faca viata lui...cu alte cuvinte lasa-l pe tactu si nu te mai f---e in c-- cu el!
ca Dumnezeu exista dar nu intervine pentru ca ne da noua libertate si putere sa facem ce vrem-lucruri bune sau rele.ca sunt pe lumea asta oameni rai care o duc bine sunt bogati si fericiti insa la judecata de apoi o sa ajunga in iad pentru ca au fost rai.
acum daca tot timpul tot timpul o sa citeasca d astea tot o sa ii intre in cap ceva
ca oricum vede si el ce viata de c-----t are
de multe ori chiar a vrut sa plece din franta,imi spunea ca nu e fericit in franta(!)si am vrut sa ne mutam impreuna in romania sau italia.dar erau alte probleme.
de multe ori il lovea pe tasu ...
e in el o lupta si nu o sa las sa castige dracu adica tasu-fie-i tarana usoara,sa il vad in dric!ca nu mai pot of Doamne...
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 14:55
te rog eu sa-tzi recitesti postarile si sa numeri cam de cate ori ai scris:"f---e tasu in c--r.",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cred ca-tzi place tare mult cum suna,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,si totusi eu insist:cauta-te
Dontyyy
Postat pe 11 Ianuarie 2010 15:31
auzi,stii ceva?asta e lipsa de sensibilitate,ca sa nu zic nesimtire.nu te gandesti si tu asa,ca om,cum ma simt eu...dupa ce ca sunt o ghinionista in dragoste si mereu singura cuc,intalnesc si eu pe cineva pe care il iubesc si culmea -ma iubeste si aflu ca nu putem fi impreuna,ca el trebuie sa fie impreuna cu tatal lui...iti dai seama cum suna...cum ma simt...numai la scenele alea ma gandesc.cu rabda Dumnezeu asa ceva?!
si acum ca sa inchei...de fapt la ce sa ma astept de la lumea asta...o lume care accepta homosexuali,lesbiene si casatoriile intre asa specimene si adoptiile de copii.Doamne fereste maica domnului si cate si cate atrocitati...
iar eu pe omul asta sa il las sa il ----------.cu alte cuvinte,dute mai baiatule asta ti-e soarta.toata lumea are familie,copii,tu f----- cu tactu ca ...asta e.sanatate si numai bine
Doamne dumnezeule,asta e mesajul lumii.
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 16:33
ma, dar tu ai dovada ce el intretine relatii sexuale cu tacsu'?
felixcat
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:28
Dios nos guarde!
iulia069834
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:40
ce intrebare...si totusi raspund:la inceput nu imi venea sa cred desi aveam toate puse cap coada.am crezut ca sunt eu nebuna insa prietenul meu era cel care se purta ca un nebun.si faza cu hotelul...am nzis ca nu va povestesc scarbosenii.
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:48
De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 17:48:31ce intrebare...si totusi raspund:la inceput nu imi venea sa cred desi aveam toate puse cap coada.am crezut ca sunt eu nebuna insa prietenul meu era cel care se purta ca un nebun.si faza cu hotelul...am nzis ca nu va povestesc scarbosenii.


eu am mai citit un caz de genul intr-o revista.al unei fetei care nu a patit-o cu tatal partenerului ci cu fratele ei....iti dai seama sa o si insele cu fratele ei care nu i-a spus ca e bi
iulia069834
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:53
cum ma simt eu...dupa ce ca sunt o ghinionista in dragoste si mereu singura cuc,intalnesc si eu pe cineva pe care il iubesc si culmea -ma iubeste si aflu ca nu putem fi impreuna,ca el trebuie sa fie impreuna cu tatal lui...iti dai seama cum suna...cum ma simt...numai la scenele alea ma gandesc.cu rabda Dumnezeu asa ceva?!
si acum ca sa inchei...de fapt la ce sa ma astept de la lumea asta...o lume care accepta homosexuali,lesbiene si casatoriile intre asa specimene si adoptiile de copii.Doamne fereste maica domnului si cate si cate atrocitati...
iar eu pe omul asta sa il las sa il ----------.cu alte cuvinte,dute mai baiatule asta ti-e soarta.toata lumea are familie,copii,tu f----- cu tactu ca ...asta e.sanatate si numai bine
Doamne dumnezeule,asta e mesajul lumii.
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:01
De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 19:01:35cum ma simt eu...dupa ce ca sunt o ghinionista in dragoste si mereu singura cuc,intalnesc si eu pe cineva pe care il iubesc si culmea -ma iubeste si aflu ca nu putem fi impreuna,ca el trebuie sa fie impreuna cu tatal lui...iti dai seama cum suna...cum ma simt...numai la scenele alea ma gandesc.cu rabda Dumnezeu asa ceva?!
si acum ca sa inchei...de fapt la ce sa ma astept de la lumea asta...o lume care accepta homosexuali,lesbiene si casatoriile intre asa specimene si adoptiile de copii.Doamne fereste maica domnului si cate si cate atrocitati...
iar eu pe omul asta sa il las sa il ----------.cu alte cuvinte,dute mai baiatule asta ti-e soarta.toata lumea are familie,copii,tu f----- cu tactu ca ...asta e.sanatate si numai bine
Doamne dumnezeule,asta e mesajul lumii.



Incet incet iti dai arama pe fata. Orcum nu cred nici un cuvant din ce ai scris....

Te freaca defapt lesbienele si homosexuali, ca au dreptul sa se casatoreasca sau sa adopteze un copil....Ai citit si tu niste stiri bulevardistice si ai combainat cu ce crezi tu ca ar putea sa fie....

Nu te pune nimeni sa traiesti pe pensia de boala a unui schizofrenic intr-o tara din aia depravata cu legi din astea. Stai in Romania...ca din Epoca de piatra nu ajungi direct la libertinajul din olanda sau alte state occidentale depravate...Nu apuci in Ro asemenea legislatie...

Tu vorbesti de specimene? Ce specimen esti tu care sustii ca stii ca un tata intretine relatii sexuale cu un fiul handicapat? Si stii ca a fost abuzat? Ma faci sa rad. Si te-ai gandit ca mai bine iti iei talpasita si deschizi un topic pe kudika si te plangi de atrocitatile lumii...

Ma umfla rasul mai departe:

-ca o femeie frumoasa cu cariera are timp sa stea 2 luni asa de sanchi in Paris...fara sa se ocupe de cariera...Sau tu esti sefa din aia care lucreaza din an in pasti?

- ca traiesti pe 1000 de € a uni debil mintal , mergeti la restaurante (din alea turcovenesti unde dönerul costa 2,50 in periferia Parisului???) si mai ai bani de haine (de la Woolworth)....
blablablabla

Nu ma chinui sa caut pe net daca intradevar se acorda 1000 de € pentru diagnosticul de schizofrenie, ca sunt convinsa ca si asta e o minciuna...Pe langa faptul ca nu folosesti notiunea corect...si sunt convinsa ca nu stii ce inseamna intradevar o persoana schizofrenica, si nici care ar putea fi sau sunt urmarile traumelor din copilarie.

La toata povestea asta inventata de tine apeland la empatia forumistilor mai ai tupeul blasfemic sa murdaresti notiunea de Dumnezeu...Daca ai avea cunostinte minime de religie nu ti-ai pune intrebari existentiale de doi lei, ca un copil de 10 ani.
Nu te preocupa sa-mi raspunzi cu multe ********* sau ----- ca nu ma intereseaza.

Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Ianuarie 2010 21:25
stai linistit ca la o asemenea porcarie nici nu raspund.nu ma intereseaza parerea ta 1din moment ce crezi ca inventez,adica ce-pierd atata timp si energie sa scriu povesti pt copii2daca nu imi dai un sfat
multumesc tuturorca prin mesajele de hua ,vorba vine m-ati facut sa realizez ce prostie am facut ca am fugit de el si l-am abandonat si ca trebuie sa lupt macar sa il ajut sa scape de dracu.sa il vad pe ala in puscarie.
angel_guardian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 21:56
Atunci cand adevarul este o porcarie ai dreptate.

Da mai bine lupti real, dacat sa stai pe net si sa te lamentezi paralel pe cel putin 2 forumuri...

http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=73955&forum=4


incredibil!!!!un altfel de incest
postat de: angelguardian la data: 2010-01-10 16:45

INCREDIBIL!!!!ABUZAT SEXUAL DE TATAL LUI DE CAND ERA MIC,ACUM INTRETINE RELATII SEXUALE CU EL DE COMUN ACORD
buna ziua.trec printr-o nenorocire si va rog din suflet sa va dati cu parerea.acum 2 ani am cunoscut un francez-in bucuresti,nu pe net.am fost impreuna o luna in bucuresti dupa care am hotarat sa locuim impreuna la el,in franta,pentru o perioada sau pentru toata viata.ne intelegeam foarte bine,ne iubeam foarte mult.un om extraordinar.altruist,nu egoist ca toti barbatii,sensibil,protector,si destul de frumos pe deasupra.in franta dupa primele 4 luni petrecute impreuna ne hotarasem sa ne casatorim insa mai tarziu cu 2 luni ne-am despartit.mi-a rupt sufletul si nu il voi uita niciodata.insa ce m-a traumatizat ingrozitor este altceva:de cand era mic era sodomizat de tatal lui.imi povestea ca atunci cand era mic plangea si tipa si atunci mama lui il baga la dus cu apa rece spunand ca e isteric.el nu mi-a spus ce i s-a intamplat insa tot timpul povestea niste chestii care puse cap-coada m-au facut sa imi dau seama foarte usor.mai tarziu,in adolescenta,a facut un soc si s-a imbolnavit de schizofrenie.cred ca innebunise saracul dupa ce trecuse prin atatea porcarii de cand era mic...iar uneori se trezea din senin spunand "din tata in fiu",sau ca "stii,aici in franta sunt unii barbati bisexuali care au sotie,iar cand pleaca de acasa se duc sa faca sex cu barbati".bancurile si glumele lui erau numai despre sex anal si incest.
el era bisexual.nici macar nu a stiut sa ascunda asta bine,ca sa nu imi dau eu seama.nu are rost sa va povestesc scarbosenii.
el spunea ca avea o mostenire de la bunica lui insa am aflat ulterior ca "mostenirea"era ajutorul de handicap de 1000 euro pe care il primea de la stat.din banii aceia traiam foarte bine amandoi,chiar mancam la restaurante si ne imbracam.credeam ca e mostenirea...
desi avea bani,tatal lui il coplesea cu cadouri si ii dadea mereu bani-ditamai omul la 28 de ani,iubitul meu.
uneori iubitul meu era suparat pe tatal lui si chiar l-a lovit,alteori era foarte fericit sa il vada.desi tatal lui locuia in alt oras,ei se intalneau o data pe luna,uneori de 3-4 ori pe luna,uneori si de 2 ori pe saptamana.n-am zis nimic.insa de fiecare data cand venea acasa,iubitul meu era ca un nebun,nu ma mai intelegeam cu el si nu suporta sa ma atinga,sa ma sarute,sa ma imbratiseze.cand il intrebam ce face cu tatal lui,unde merg,imi zicea ca merg sa ia masa impreuna si sa discute ca intre tata si fiu.insa de fiecare data cand venea de la intalnirea cu tatal sau,care dura o ora -doua,era mort de foame si se napustea la frigider.
eu innebunisem,nu imi scoteam din cap ca ei-tata si fiu-se duc undeva si intretin relatii sexuale anale.
asa ca intr-o zi ,la 5 minute dupa ce au plecat ei,am iesit si eu.m-am dus la cel mai apropiat hotel si am intrebat la receptie de tatal lui,am zis ca stiu ca e un prieten de -al meu cazat acolo.mi-au raspuns ca nu e nimeni cu numele acela cazat acolo.atunci am mers la un alt hotel si nu i-am gasit.insa la urmatorul mi s-a spus ca erau cazati acolo.as fi vrut atunci sa spun la receptie sa ii sune,sunt o prietena,le fac o surpriza.as fi vrut sa vad ce fata or sa faca atunci cand ma vad.as fi vrut sa chem politia,sa imi nenorocesc iubitul.DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!ASA CEVA E INUMAN!!!!TATA SI FIU INTRETIN RELATII SEXUALE ANALE!!!!NICI MACAR ANIMALELE NU FAC ASEMENEA ATROCITATI!!!IAR ACEL "TATA" PROFITA CA IUBITUL MEU ERA NEBUN,ERA SCHIZOFREN,NICI NU CRED CA ISI DADEA SEAMA CE FACE.ORICUM ERA OBISNUIT ASA DE MIC COPIL.
Am plecat de la hotel.i-am dat toata iubirea care se poate da,am vrut sa il protejez,dar mi-am dat seama ca nu se poate face nimic(bun)cu acest om.nu se putea face casa cu el.era si insteril mi se pare,4 luni am facut dragoste neprotejati si nu am facut nici un copil.
acum sunt traumatizata pe viata iar in biserici nici nu mai calc.nu mai cred in dumnezeu.cum sa crezi in dumnezeu cel bun,cand el a fost indiferent la suferinta si chinurile ingrozitoare ale unui baietel mic...iubitul meu...
culmea e ca sunt o femeie destul de frumoasa si realizata profesional,am 25
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Ianuarie 2010 22:31
Bai oamnilor si fato deci treaba sta in felu urmator dak ala e nebun si e si schizofrenic pai scz k iti zic da dute la casa ta (am inteles k deja teai dus da oricum) cautati fetita baietel k asa nu se poate poi u te gandesti la un schizofrenic ma??ce pui mei ??? acum vorbid mai serios sa zicem k printrun absurd faceai copii cu el si poate aveai o fetita sau un baietel poi u nu intelegi k el nu numai k asa a primit educatia da lui ii si place adik dak el se duce cu taicasu si sio trage la hotel hai sa fim serios deja e scarbos si de groaza trecand peste asta e schizofrenic fetita el nusi da seama ce face poi sper k iti dai seama k si el siar trageo cu copii nu??DOAMNE FERESTE DEJA IMI VINE SA VOMIT ACUMA PE BUNE DUTE SI CAUTATI UN BARBAT SERIOS K Q ASTA NAI CE FACE (scz de greselile de scriere si sper k ati inteles ce am vrut sa spun )
MissDanuca
Postat pe 11 Ianuarie 2010 22:50
n-am inteles nimic. da' esti iertata, ca ai avatar fain!
geo_xx
Postat pe 11 Ianuarie 2010 22:51
De la: MissDanuca, la data 2010-01-11 22:50:21Bai oamnilor si fato deci treaba sta in felu urmator dak ala e nebun si e si schizofrenic pai scz k iti zic da dute la casa ta (am inteles k deja teai dus da oricum) cautati fetita baietel k asa nu se poate poi u te gandesti la un schizofrenic ma??ce pui mei ??? acum vorbid mai serios sa zicem k printrun absurd faceai copii cu el si poate aveai o fetita sau un baietel poi u nu intelegi k el nu numai k asa a primit educatia da lui ii si place adik dak el se duce cu taicasu si sio trage la hotel hai sa fim serios deja e scarbos si de groaza trecand peste asta e schizofrenic fetita el nusi da seama ce face poi sper k iti dai seama k si el siar trageo cu copii nu??DOAMNE FERESTE DEJA IMI VINE SA VOMIT ACUMA PE BUNE DUTE SI CAUTATI UN BARBAT SERIOS K Q ASTA NAI CE FACE (scz de greselile de scriere si sper k ati inteles ce am vrut sa spun )

nici io n-am inteles nimic, dar ca stil te apropii de angel, deci ea sigur te va intelege, dar nu te va baga in seama
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:59
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 11:59:39
De la: MissDanuca, la data 2010-01-11 22:50:21Bai oamnilor si fato deci treaba sta in felu urmator dak ala e nebun si e si schizofrenic pai scz k iti zic da dute la casa ta (am inteles k deja teai dus da oricum) cautati fetita baietel k asa nu se poate poi u te gandesti la un schizofrenic ma??ce pui mei ??? acum vorbid mai serios sa zicem k printrun absurd faceai copii cu el si poate aveai o fetita sau un baietel poi u nu intelegi k el nu numai k asa a primit educatia da lui ii si place adik dak el se duce cu taicasu si sio trage la hotel hai sa fim serios deja e scarbos si de groaza trecand peste asta e schizofrenic fetita el nusi da seama ce face poi sper k iti dai seama k si el siar trageo cu copii nu??DOAMNE FERESTE DEJA IMI VINE SA VOMIT ACUMA PE BUNE DUTE SI CAUTATI UN BARBAT SERIOS K Q ASTA NAI CE FACE (scz de greselile de scriere si sper k ati inteles ce am vrut sa spun )

nici io n-am inteles nimic, dar ca stil te apropii de angel, deci ea sigur te va intelege, dar nu te va baga in seama


n-are cum este prea ocupata de ce ii face" tacsu" lui "fisu"
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE SI DE CE INSEALA 8 De la: oana84onutza 18 August 2010 18:50
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 12 De la: Dontyyy 26 Noiembrie 2009 13:29
Am nevoie de un sfat !!!!!!!! 24 De la: kudika_6541 30 Mai 2012 10:53
fantezii erotice 217 De la: simons 25 Septembrie 2012 21:31
complexul virginitatii 76 De la: cinealtcineva 28 Februarie 2009 11:55