Setari Cookie-uri

INCREDIBIL!!!!!UN ALTFEL DE INCEST!!!!

Mare greseala am facut ca mi-am imaginat ca esti normala, mai fata!

De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 21:56:36
multumesc tuturorca prin mesajele de hua ,vorba vine m-ati facut sa realizez ce prostie am facut ca am fugit de el
.


De fapt aici voiai sa ajungi, dragutza de tine. Asteptai galerie gen: Du-te, du-te, du-te!
N-a iesit asa si acum noi "te-am convins"... Zi zau!
Si - hai sa nu o dam in diverse - ca "n-ai fugit" tu. Nici el nu s-a omorat sa te tina si ma indoiesc ca o sa te primeasca cu bratele deschise, oricum...
Da'... vorba sa fie!

De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 21:56:36
si l-am abandonat si ca trebuie sa lupt macar sa il ajut sa scape de dracu.sa il vad pe ala in puscarie.


Da, succes cu asta, poate te si pocneste ala ca te bagi ca musca-n lapte in familia lui.
Tinand seama ca e schizo, poa' sa te taie cu lama, daca vrea muschiu' lui, ca tot ce primeste e cativa ani in vreun spital de boli mintale.
Dor_a
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:25
De la: Dor_a, la data 2010-01-12 12:25:12Mare greseala am facut ca mi-am imaginat ca esti normala, mai fata!

De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 21:56:36
multumesc tuturorca prin mesajele de hua ,vorba vine m-ati facut sa realizez ce prostie am facut ca am fugit de el
.


De fapt aici voiai sa ajungi, dragutza de tine. Asteptai galerie gen: Du-te, du-te, du-te!
N-a iesit asa si acum noi "te-am convins"... Zi zau!
Si - hai sa nu o dam in diverse - ca "n-ai fugit" tu. Nici el nu s-a omorat sa te tina si ma indoiesc ca o sa te primeasca cu bratele deschise, oricum...
Da'... vorba sa fie!

De la: angel_guardian, la data 2010-01-11 21:56:36
si l-am abandonat si ca trebuie sa lupt macar sa il ajut sa scape de dracu.sa il vad pe ala in puscarie.


Da, succes cu asta, poate te si pocneste ala ca te bagi ca musca-n lapte in familia lui.
Tinand seama ca e schizo, poa' sa te taie cu lama, daca vrea muschiu' lui, ca tot ce primeste e cativa ani in vreun spital de boli mintale.



dor_a imi dai voie sa faca o mica corectzie" se baga precum musca in curu calului" adora chestia asta din cate am vazut
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:30
nici visul nu mai este ca a fost candva!deja visam sf-uri, pe care le postam pe forum si culmea le si sustinem!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:34
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 12:30:57
dor_a imi dai voie sa faca o mica corectzie" se baga precum musca in curu calului" adora chestia asta din cate am vazut


Hehehe!

Buna, Dontyy?

Dor_a
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:54
De la: Dor_a, la data 2010-01-12 12:54:43
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 12:30:57
dor_a imi dai voie sa faca o mica corectzie" se baga precum musca in curu calului" adora chestia asta din cate am vazut


Hehehe!

Buna, Dontyy?



chiar ea Dor_a numai ca acum este cu ceva "y"in plus
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 12:58
da...frumos din parte dvs...si crestinesc...cu alte cuvinte eu sa ii spun baiatului:"ba,nu imi mai scrie scrisori,la ce sa fiu eu prietena cu tine cand tu esti sodomizat de mic.asta meriti.cine sa lupte pt tine?essti un c-cat.eu nu vreau sa te aduc pe calea cea buna nici subtil,de casatorit niciodata nu poate fi vorba,toata lumea are familie ,copiii,numai tu nu...asta ti-e soarta...dute si f---e in c-- cu tactu ca asa ti-a fost tie scris destinul de cand erai mic...hai dute...sanatate si numai bine"
angel_guardian
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:44
vine sfarsitul lumii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beti bere acum cat mai puteti
freakbabe
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:46
De la: angel_guardian, la data 2010-01-12 20:44:08da...frumos din parte dvs...si crestinesc...cu alte cuvinte eu sa ii spun baiatului:"ba,nu imi mai scrie scrisori,la ce sa fiu eu prietena cu tine cand tu esti sodomizat de mic.asta meriti.cine sa lupte pt tine?essti un c-cat.eu nu vreau sa te aduc pe calea cea buna nici subtil,de casatorit niciodata nu poate fi vorba,toata lumea are familie ,copiii,numai tu nu...asta ti-e soarta...dute si f---e in c-- cu tactu ca asa ti-a fost tie scris destinul de cand erai mic...hai dute...sanatate si numai bine"


Daca-i place, problema lui.
Kathara
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:48
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 12:04:16
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 11:59:39
De la: MissDanuca, la data 2010-01-11 22:50:21Bai oamnilor si fato deci treaba sta in felu urmator dak ala e nebun si e si schizofrenic pai scz k iti zic da dute la casa ta (am inteles k deja teai dus da oricum) cautati fetita baietel k asa nu se poate poi u te gandesti la un schizofrenic ma??ce pui mei ??? acum vorbid mai serios sa zicem k printrun absurd faceai copii cu el si poate aveai o fetita sau un baietel poi u nu intelegi k el nu numai k asa a primit educatia da lui ii si place adik dak el se duce cu taicasu si sio trage la hotel hai sa fim serios deja e scarbos si de groaza trecand peste asta e schizofrenic fetita el nusi da seama ce face poi sper k iti dai seama k si el siar trageo cu copii nu??DOAMNE FERESTE DEJA IMI VINE SA VOMIT ACUMA PE BUNE DUTE SI CAUTATI UN BARBAT SERIOS K Q ASTA NAI CE FACE (scz de greselile de scriere si sper k ati inteles ce am vrut sa spun )

nici io n-am inteles nimic, dar ca stil te apropii de angel, deci ea sigur te va intelege, dar nu te va baga in seama


n-are cum este prea ocupata de ce ii face" tacsu" lui "fisu"
scuze o sa incerc sa scriu fara prescurtari dar oricum am incercat s aspun ca numai nebun sa fii sa fii cu un schizofrenic si sa mai si vrei copii si mai ales k el si-o tragea cu taica-su
MissDanuca
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:08
De la: angel_guardian, la data 2010-01-12 20:44:08da...frumos din parte dvs...si crestinesc...cu alte cuvinte eu sa ii spun baiatului:"ba,nu imi mai scrie scrisori,la ce sa fiu eu prietena cu tine cand tu esti sodomizat de mic.asta meriti.cine sa lupte pt tine?essti un c-cat.eu nu vreau sa te aduc pe calea cea buna nici subtil,de casatorit niciodata nu poate fi vorba,toata lumea are familie ,copiii,numai tu nu...asta ti-e soarta...dute si f---e in c-- cu tactu ca asa ti-a fost tie scris destinul de cand erai mic...hai dute...sanatate si numai bine"
nu da nici sa strici viata ta si poate a copiilor tai pentur un nebun
MissDanuca
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:11
oameni buni...eu nu cred ca vreti sa fiti rai,sa dati cu paru,insa ce ma deranjeaza este ca lumea e rea si perversa.deci nici nu stii ce sa crezi.ma imbolnaveste ideea asta...cum e posibil un om,un suflet-sa fie privat de f multe drepturi umane fundamentale de care ceilalti beneficiaza?cum e posibil sa fie adus un om in starea asta de nebunie,astfel incat gunoiul ala sa fie sigur ca l-a innebunit bine si face ce vrea cu el...cadouri si sodoma frate...macar de stiam o treaba-ca e nascut nebun are un retard...dar cand il stiu cum vorbeste si cum judeca-ecact ca un om normal si bun...si cum il convinge ala sa se intalneasca...cum se poarta ca un nebun...il nenoroceste.macar de stiam o treaba-ca e gay sau bisexual -asa s-a nascut el...insa va jur ca o luna in romania cat am fost impreuna am fost 24 de ore din 24 si nu s-a atins de nici un barbat,iar in franta 3 luni m-a iubit...era nebun dupa mine,am trait o poveste...nu ne desparteam decat in baie.deci nu am mai vazut asa ceva,nu plecam nicaieri unul fara altul,nu faceam nimic separati nici 1 minut.asta 3 luni.dupa alea 3 luni,il suna tasu sa se intalneasca.el i-a zis sa vina la noi,tasu n-a vrut.s-au intalnit ei in oras.dupa asta,in urmatoarele zile a inceput el sa se intalneasca cu "prieteni".mergeam in vizita la vechii lui prieteni si incet incet de 2 ori pe saptamana el se ducea singur "in vizita "la prietenii lui,deci eram impreuna 23 ore din 24.si asa incet incet vazandu-l ,complet schimbat dupa intalnirea cu tasu si amicii lui,s-a intamplat atunci cand l-am gasit la hotel.a!si tasu nu dormea la hotel,in orasul nostru.el venea chipurile sa isi vada baiatul,sa manance o pizza si la revedere.el de fapt,venea ,il regula in fund si il innebunea.
deci asta e ideea oameni buni.daca era gay el din nascare sau s-a nascut el cu un retard...dar asa nu il las.e barbat,e un om bun si nu mai vreau sa fie privat de toate drepturile omenesti.stati linistiti ca daca nu vazusem ce bine ii era cu mine 3 luni fara tasu nu ma bagam.ca cine ar suporta un nebun nebun 24 ore din 24?nu m-as baga.iar daca dupa 6 luni-1 an tot nu se pune in picioare si il suna tasu si se duce fericit la el si petrec iar timp impreuna SINGURI ,il las fara discutii
angel_guardian
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:39
ai fost la doctor?
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:40
"eu nu cred ca vreti sa fiti rai,sa dati cu paru,insa ce ma deranjeaza este ca lumea e rea si perversa."
Mda, io fac parte din lumea buna da' sunt perversa, recunosc si nu dau cu paru' ci tzepuiesc de-a dreptul
miss_darine
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:48
De la: geo_xx, la data 2010-01-15 12:40:49ai fost la doctor?

Sorry dar tre acu sa ma exprim plastic....
Da nu-i normal sa-ti doresti copil de la p enisul unui handicapat tocmai scos din anusul altuia si sa mangai sperma uscata pe parte dorsala a partenerului? Si excitarea creste probabil stiind ca nebunul te poate sugruma, taia sau mutila...
Dar iubirea asta... mäybi asta e pretul sa-ti lasi cariera din romania pentru o viata la paris de 1000 €
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:05
"f---e in c-- cu tactu " incearca totusi sa mergi la un doctor,,,,,,,,,,,,,,,la inceput singurica si apoi potzi sa-tzi iei si iubitul cu tine
Dontyyy
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:11
De la: geo_xx, la data 2010-01-15 12:40:49ai fost la doctor?
are dreptate
MissDanuca
Postat pe 15 Ianuarie 2010 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Spovedanie 12 De la: kudika_35337 23 Mai 2013 16:08
Pastila de a doua zi..si insarcinata? 1 De la: kudika_1003003 7 Martie 2016 17:49
Care este limita intre TABU si FANTEZIE EROTICA pe un forum numit "SEX" 356 De la: roxana_marius 14 August 2009 02:06
Frica sau probleme medicale? 70 De la: kudika029282 23 Octombrie 2010 17:32
exista riscuri? 6 De la: ad__83 1 August 2011 17:05