Setari Cookie-uri

INCREDIBIL!!!!!UN ALTFEL DE INCEST!!!!

INCREDIBIL!!!!ABUZAT SEXUAL DE TATAL LUI DE CAND ERA MIC,ACUM INTRETINE RELATII SEXUALE CU EL DE COMUN ACORD
buna ziua.trec printr-o nenorocire si va rog din suflet sa va dati cu parerea.acum 2 ani am cunoscut un francez-in bucuresti,nu pe net.am fost impreuna o luna in bucuresti dupa care am hotarat sa locuim impreuna la el,in franta,pentru o perioada sau pentru toata viata.ne intelegeam foarte bine,ne iubeam foarte mult.un om extraordinar.altruist,nu egoist ca toti barbatii,sensibil,protector,si destul de frumos pe deasupra.in franta dupa primele 4 luni petrecute impreuna ne hotarasem sa ne casatorim insa mai tarziu cu 2 luni ne-am despartit.mi-a rupt sufletul si nu il voi uita niciodata.insa ce m-a traumatizat ingrozitor este altceva:de cand era mic era sodomizat de tatal lui.imi povestea ca atunci cand era mic plangea si tipa si atunci mama lui il baga la dus cu apa rece spunand ca e isteric.el nu mi-a spus ce i s-a intamplat insa tot timpul povestea niste chestii care puse cap-coada m-au facut sa imi dau seama foarte usor.mai tarziu,in adolescenta,a facut un soc si s-a imbolnavit de schizofrenie.cred ca innebunise saracul dupa ce trecuse prin atatea porcarii de cand era mic...iar uneori se trezea din senin spunand "din tata in fiu",sau ca "stii,aici in franta sunt unii barbati bisexuali care au sotie,iar cand pleaca de acasa se duc sa faca sex cu barbati".bancurile si glumele lui erau numai despre sex anal si incest.
el era bisexual.nici macar nu a stiut sa ascunda asta bine,ca sa nu imi dau eu seama.nu are rost sa va povestesc scarbosenii.
el spunea ca avea o mostenire de la bunica lui insa am aflat ulterior ca "mostenirea"era ajutorul de handicap de 1000 euro pe care il primea de la stat.din banii aceia traiam foarte bine amandoi,chiar mancam la restaurante si ne imbracam.credeam ca e mostenirea...
desi avea bani,tatal lui il coplesea cu cadouri si ii dadea mereu bani-ditamai omul la 28 de ani,iubitul meu.
uneori iubitul meu era suparat pe tatal lui si chiar l-a lovit,alteori era foarte fericit sa il vada.desi tatal lui locuia in alt oras,ei se intalneau o data pe luna,uneori de 3-4 ori pe luna,uneori si de 2 ori pe saptamana.n-am zis nimic.insa de fiecare data cand venea acasa,iubitul meu era ca un nebun,nu ma mai intelegeam cu el si nu suporta sa ma atinga,sa ma sarute,sa ma imbratiseze.cand il intrebam ce face cu tatal lui,unde merg,imi zicea ca merg sa ia masa impreuna si sa discute ca intre tata si fiu.insa de fiecare data cand venea de la intalnirea cu tatal sau,care dura o ora -doua,era mort de foame si se napustea la frigider.
eu innebunisem,nu imi scoteam din cap ca ei-tata si fiu-se duc undeva si intretin relatii sexuale anale.
asa ca intr-o zi ,la 5 minute dupa ce au plecat ei,am iesit si eu.m-am dus la cel mai apropiat hotel si am intrebat la receptie de tatal lui,am zis ca stiu ca e un prieten de -al meu cazat acolo.mi-au raspuns ca nu e nimeni cu numele acela cazat acolo.atunci am mers la un alt hotel si nu i-am gasit.insa la urmatorul mi s-a spus ca erau cazati acolo.as fi vrut atunci sa spun la receptie sa ii sune,sunt o prietena,le fac o surpriza.as fi vrut sa vad ce fata or sa faca atunci cand ma vad.as fi vrut sa chem politia,sa imi nenorocesc iubitul.DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!ASA CEVA E INUMAN!!!!TATA SI FIU INTRETIN RELATII SEXUALE ANALE!!!!NICI MACAR ANIMALELE NU FAC ASEMENEA ATROCITATI!!!IAR ACEL "TATA" PROFITA CA IUBITUL MEU ERA NEBUN,ERA SCHIZOFREN,NICI NU CRED CA ISI DADEA SEAMA CE FACE.ORICUM ERA OBISNUIT ASA DE MIC COPIL.
Am plecat de la hotel.i-am dat toata iubirea care se poate da,am vrut sa il protejez,dar mi-am dat seama ca nu se poate face nimic(bun)cu acest om.nu se putea face casa cu el.era si insteril mi se pare,4 luni am facut dragoste neprotejati si nu am facut nici un copil.
acum sunt traumatizata pe viata iar in biserici nici nu mai calc.nu mai cred in dumnezeu.cum sa crezi in dumnezeu cel bun,cand el a fost indiferent la suferinta si chinurile ingrozitoare ale unui baietel mic...iubitul meu...
culmea e ca sunt o femeie destul de frumoasa si realizata profesional,am 25 de ani insa am fost singura toata viata.nu am avut in liceu niciodata iubit.barbatii nu se uita la mine,imi amintesc doar ca in total doar 2 barbati vroiau o aventura cu mine,nimic altceva.
simt ca voi ramene toata viata singura si simt ca iubitul meu din franta e iubirea vietii mele.
ma doare inima sa il las asa,in nebunia si in porcariile lui.ar trebui sa trec peste scarba si ura pe care o simt.desi il urasc pentru ca a distrus tot,il iubesc.
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:12
si ai scris ditamai romanul pt o relatie de 6 luni? daca tot ce ai scris tu acolo e adevarat zi bogdaproste ca ai scapat si nu-ti mai cauta fericirea pe alte meleaguri. Intai incearca sa cunosti un om mai bine, pana sa faci pasul de a te muta cu el, punct.
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:02
acum sunt traumatizata pe viata iar in biserici nici nu mai calc.nu mai cred in dumnezeu.cum sa crezi in dumnezeu cel bun,cand el a fost indiferent la suferinta si chinurile ingrozitoare ale unui baietel mic...iubitul meu...
culmea e ca sunt o femeie destul de frumoasa si realizata profesional,am 25 de ani insa am fost singura toata viata.nu am avut in liceu niciodata iubit.barbatii nu se uita la mine,imi amintesc doar ca in total doar 2 barbati vroiau o aventura cu mine,nimic altceva.
simt ca voi ramene toata viata singura si simt ca iubitul meu din franta e iubirea vietii mele.
ma doare inima sa il las asa,in nebunia si in porcariile lui.ar trebui sa trec peste scarba si ura pe care o simt.desi il urasc pentru ca a distrus tot,il iubesc.
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:10
sper sa nu fii un fel de marilena-lorena sa-mi para rau ca m-am chinuit sa-ti raspund
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:17
De la: miss_darine, la data 2010-01-10 11:17:34 sper sa nu fii un fel de marilena-lorena sa-mi para rau ca m-am chinuit sa-ti raspund


neatza,Dariiiiinee!!
ce-avem pe ordinea de zi?
mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:21
scumpa mea...orice ar fi, nu mai vorbi asa despre Dumnezeu...acum ti-e greu dar mai tarziu cu siguranta vei realiza ca asa este mai bine si de fapt asta este salvarea ta...
in locul tau eu as merge zilnic la Biserica acum si nu mi-as pierde credinta.... iar despre relatia ta...imi pare sincer rau pentru tine dar cu un schizofrenic nu poti face casa, nimeni nu poate...imi pare rau pentru el dar are nevoie de ajutor de specialitate...
Sa nu uiti un singur lucru : tot ce nu ne omoara, ne face mai puternici!
NGH
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:22
De la: mitura, la data 2010-01-10 11:21:28
De la: miss_darine, la data 2010-01-10 11:17:34 sper sa nu fii un fel de marilena-lorena sa-mi para rau ca m-am chinuit sa-ti raspund


neatza,Dariiiiinee!!
ce-avem pe ordinea de zi?

neatza mituleeeeee
citeste si tu romanul horror de deasupra
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:24
hmmm...insteril....interesant
_oktober_
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:25
vad ca te cam doare faptul ca tu esti frumoasa si realizata profesional si ala se ardea cu tac'su
stii de ce imi provoci sila..pt ca esti o ipocrita de doua parale, afirmi ca nu mai crezi in Iahve, dar ai la avatar poza cu un inger si numele e la fel de sugestiv, nici nu ma mir ca lumea vrea sa scape de tine dupa o vreme.
felixcat
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:30
cam urat te exprimi...sa-mi fie cu iertare...

NGH
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:41
Cutremurator, intradevar!

Tatal lui e un monstru, iar el, daca nu ii explica clar psihologului ce i s-a intamplat/intampla, n-o sa gaseasca ajutor si n-o sa se vindece.
Imi pare ingrozitor de rau pentru el, imi pare rau ca a avut ca parinti niste monstri (nici ma-sa nu era mai breaza, din moment ce nu a sesizat nici o clipa cat de rau ii e copilului).
Sincer, nu vreau sa vorbesc despre asta, imi face rau si eu, sufleteste, sunt o comoda: Ceea ce nu pot repara, prefer sa uit. Ceea ce ar trebui sa faci si tu.

E greu, stiu, dar nu poti sa lasi viata altuia sa-ti bantuie tie restul vietii, mai ales ca trebuie sa te concentrezi sa ti-o rezolvi pe a ta. La el zarurile au fost aruncate, din pacate. Copiilor abuzati li se spune de catre abuzatori ca le fac ceea ce le fac pentru ca ii iubesc. Iar ei, mai tarziu, accepta abuzul pentru ca le e frica sa nu piarda dragostea parintelui. Ei, saracii, tanjesc dupa dragoste si atentie, atat. Asta i s-a-ntamplat si iubitului tau, dar cale de intoarcere nu mai e pentru el.

Sa dea Dumnezeu sa fie steril cum spui, pentru ca si el, la randul lui isi va abuza copilul. Asa a fost el invatat ca e dragostea. Pentru el dragoste=abuz.
Zi mersi ca n-ai ramas gravida, ca asta iti mai lipsea... mi-e si frica sa ma gandesc
Din pacate faptul ca ati facut sex 4 luni neprotejat fara sa fi ramas nu spune nimic, pot trece 6 sau 8 sau chiar un an de sex neprotejat pana o femeie ramane gravida. Sunt cupluri care isi dores sa aiba copii, si uneori atata le ia sa conceapa desi - evident - nu se protejeaza si au grija sa faca sex exact in perioadele fertile. Asta nu inseamna ca sunt sterili.

Ma rog, acum in ceea ce te priveste pe tine... In viata nu cantitatea ci calitatea conteaza. Daca ai fi iesit cu o gramada de neispraviti care pareau normali la prima vedere si n-ar fi iesit nimic... Crezi ca te-ai fi simtit mai bine?..
Pana la urma nici nu tre' sa fie neaparat neispraviti, ci doar nepotriviti tie.
Nu face greseala sa crezi ca cele care accepta orice compromis doar de dragul de a "fi cu cineva" sunt mai fericite.
Nu sunt!

Si nu-ti mai face probleme, data trecuta nu a mers perfect, dar cliseul spune "ceea ce nu te omoara, te intareste". Data viitoare va fi mai bine.
Daca spui ca esti dragutza si implinita profesional, presupun ca iti imaginezi ca cel care-ti va sta alaturi sa nu fie un ratat, nu?
Ei, bine, imagineaza-ti societatea ca pe o piramida: baza sunt "cei multi" si ... (inlocuieste tu punctele de suspensie)

Cu cat mai sus catre varful piramidei (cultura, educatie, maniere,aparenta, stare materiala si nu in ultimul rand stare mentala), cu atat mai putini.
Atunci ce te mira ca nu misuna pe strada ca gandacii de bucatarie?
De un lucru sa nu te indoiesti: O sa il intalnesti!
Nu face insa greseala de a incerca sa-l faci sa se incadreze in tiparul celui pe care l-ai iubit inainte. Oamenii-s diferiti, pot fi altruisti, sensibili, protectori in multe feluri; si cu cat intelegi asta mai repede cu atat mai bine.
Iti doresc doar bine!
Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:44
De la: felixcat, la data 2010-01-10 11:30:49vad ca te cam doare faptul ca tu esti frumoasa si realizata profesional si ala se ardea cu tac'su
stii de ce imi provoci sila..pt ca esti o ipocrita de doua parale, afirmi ca nu mai crezi in Iahve, dar ai la avatar poza cu un inger si numele e la fel de sugestiv, nici nu ma mir ca lumea vrea sa scape de tine dupa o vreme.

raule!!!
Lucia38
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:44
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 11:10:17acum sunt traumatizata pe viata iar in biserici nici nu mai calc.nu mai cred in dumnezeu.cum sa crezi in dumnezeu cel bun,cand el a fost indiferent la suferinta si chinurile ingrozitoare ale unui baietel mic...iubitul meu...
culmea e ca sunt o femeie destul de frumoasa si realizata profesional,am 25 de ani insa am fost singura toata viata.nu am avut in liceu niciodata iubit.barbatii nu se uita la mine,imi amintesc doar ca in total doar 2 barbati vroiau o aventura cu mine,nimic altceva.
simt ca voi ramene toata viata singura si simt ca iubitul meu din franta e iubirea vietii mele.
ma doare inima sa il las asa,in nebunia si in porcariile lui.ar trebui sa trec peste scarba si ura pe care o simt.desi il urasc pentru ca a distrus tot,il iubesc.


Ete, fleoshc!
Adica il tragi de urechi pe Doamne-Doamne, a?

Hai, zau, nu te prosti!
Eu sunt agnostica, dar din cu totul alte motive, pur si simplu nu pot pune cap la cap si nu-mi suna foarte real ceea ce am citit in Biblie, dar daca as fi crezut cu adevarat de la bun inceput nu cred ca un necaz m-ar fi facut sa-mi iau jucariile si sa plec.
Ce naiba!
Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:48
De la: NGH, la data 2010-01-10 11:41:38cam urat te exprimi...sa-mi fie cu iertare...


multumesc, inseamna ca mi'am atins scopul.
@Lucia38, nu am timp sa fiu dragut cu toata lumea.
nici nu ma chinui sa ma leg de "insterilitate" sau ca era schizofrenic doar cateodata..
si despre comportamentele sexuale din regnul animal...
ma rog cati stiu ca pinguinii practica prostituatia?!
felixcat
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:59
da...multumesc tuturor pentru mesaje.sunteti niste oameni normal si mi-ati dat raspunsuri normale.trebuie sa va spun ca bunica -divortata de 2 ori,acum e singura,mama a fost cam aventuriera,dar gasea tuturor barbatilor defecte.prima data a divortat,cu tata cu chiu cu vai m-a facut pe mine si iar a divortat.acum e singura cuc la 50 ani dar nici nu prea sufera.
eu nu sunt asa.eu iubesc barbatii dar niciodata nu am vrut sa am mai mult de 3 relatii in viata.adica nu sunt interesata sa cunosc ,eu zic mersi cu ce primesc.oricum el a fost singura relatie d epana acum,fac in curand 25 ani.
cu Dumnezeu am avut mereu o relatie buna pana cand m-am gandit unde a fost El cand baietelul acela mic si nevinovat era chinuit?de ce nu a avut nici un inger pazitor?nu cred ca el a cerut sa ii faca sa ceva.sunt in continuare o persoana buna si imi place sa fac bine in jur dar Dumnezeu m-a suparat tare cu atrocitatile astea...
cu copiii...odata l-am mintit ca eu am fost abuzata in copilarie de un baiat,am crezut ca o sa se deschida...nu a fost asa...ulterior i-am spus ca eu o sa am grija de copiii mei sa nu pateasca nimic,iar daca o sa avem o fetita sau un baietel o sa il duc in fiecare luna la doctor sa vad daca a fost atins,abuzat,iar mai tarziu o sa il duc la hipnoza la psiholog.mi-a zis ca sunt nebuna.intentia a fost sa il asigur ca nu o se se "distreze"cu copiii nostri.nu l-am acuzat cu nimic,l-am facut sa creada ca din cauza a ce am patit eu chipurile.mi-a zis ca sunt nebuna si m-am enervat,i-am zis ca o sa divortez si iau copiiii si nici nu o sa ii mai vada vreodata.
ma doare sufletul .oare doctorii isi abandoneaza pacientii bolnavi de chisturi,de cancer???el are ceva urat care trebuie indepartat.vad in el un suflet bun,frumusete interioara si exterioara,multat tinerete.de ce sa se duca toate astea la gunoi si sa las acel gunoi -tatal lui sa isi atinga scopul?sa il nenoroceasca,sa il transforme intr-o g---a de c--.mi se pare totul strigator la cer.cum poti sa nenorocesti un om in halul asta???propriul tau copil.iar eu acum sa ii dau un sut ca e murdar.nu pot.un preot mi-a spus ca trebuie sa mergem la multe slujbe,e de lucrat...si la psiholog...el parca e intr-o prapastie si nimeni nu ii intinde o mana de ajutor,nimanui nu ii e mila de el...nici lui Dumnezeu...acum ma doare cand vad stiri despre copii abuzati pentru ca am vazut suferinta,inainte doar ziceam"saracii"si inchideam televizorul.am semnat petitia online"spune nu abuzului sexual fata de minori"si am trimis-ola inca 20 persoane.
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:55
De la: felixcat, la data 2010-01-10 11:59:34
ma rog cati stiu ca pinguinii practica prostituatia?!


Adica pinguinitzele fac sex contra peste?

Totusi experienta ei, luata ca atare si scotzand din ecuatie cuvintele inexistente si afirmatiile sablon, e o experienta traumatizanta.(pana la urma, cati nu folosesc cuvantul "animal" cand e vorba de o persoana sub orice critica, nedandu-si seama ca jignesc regnul animal?). Nu cred ca e cazul sa fie urecheata.

Iar remarca pe care o face despre realizarea profesionala si aparenta fizica o face in alt context, nu neaparat cu intentia de a face parada. Cel putin eu asa am luat-o.
Nu inteleg de ce succesul altuia tre' sa fie motiv de enervare
Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:04
buna dor-a!
....acum vad cat de bogata sunt eu cand vine vorba de timp.....am suficient,in mod special sa ignor anumite.....hmmm,voi sta sa ma gandesc la un cuvant dragut....sa nu vorbesc din mers
_oktober_
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:12
Pff! Faci ce vrei, dar baiatul asta e "atins".

Practic, iti condamni copiii (daca o sa fii vreodata cu el) la exact ceea ce a facut el. Cu buna stiinta.

Mde! Conform a ceea ce spui tu, acu' Dumnezeu ar trebui sa-ti trimita o caramida-n cap sa scape lumea de inca o mama nebuna.
Chestia cu dusul la doctor e asa, sa-ti panseze tie constiinta, pentru ca un copil abuzat nu vorbeste despre abuz (daca tot spui ca ai "ascultat" la tv, n-ar fi rau sa pui mana si pe o carte care trateaza aspectul. Din aia ai invata ca astia, odata defectati, nu se mai fac bine. Singurul lucru care ii face sa se linisteasca e castrarea.

In cazul asta nu-ti mai urez succes, sincer vorbind.
Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:13
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 13:12:56buna dor-a!
....acum vad cat de bogata sunt eu cand vine vorba de timp.....am suficient,in mod special sa ignor anumite.....hmmm,voi sta sa ma gandesc la un cuvant dragut....sa nu vorbesc din mers


Buna, Okto!
's la birou, d-aia's asa vorbareatza

@Angel
Am scris ceva, dar nu s-a afisat si acum mi-am pierdut ideea.

Tu, de buna-voie, vrei sa-i faci copii
Adica vine dintr-o familie in care ta-su era pedofil din tagma celor mai abjecti: cei care-si abuzeaza proprii copii - deci psihopat sadea. Ma-sa, pe de alta parte, era sadica.
El e schizo.
Si totusi, tu visezi sa ai copii cu un astfel de specimen!
Draga mea, esti la fel de destructiva ca si ma-sa.
Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:32
"eu nu sunt asa.eu iubesc barbatii dar niciodata nu am vrut sa am mai mult de 3 relatii in viata"
esti tare anormala in normalitatea ta, cum d-ne iarta-ma sa iubesti barbatii cand tu te-ai blocat la unul si ala dezaxat?
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:34
cred ca nu ati inteles.daca il duc la biserici si psihologi si se face cat de cat bine,POATE ma casatoresc cu el si POATE facem copii care SIGUR o sa ii duc lunar la control la doctor-cum i-am zis si mai tarziu la hipnoza la psiholog.nu e mare deranjul pentru a avea copii sanatosi,nu nenorociti.iar la el chestia cu schizofrenia-el nu s-a nascut asa,nebun,el a patit nenorocirea asta si a iinebunit,insa schizofrenia e ultimul diagnostic,ca de fapt mi-a spus masa ca s-au tot chinuit(ei-deci si gunoiul ala de tata)pe la toti doctorii cu el si fiecare ii punea alt diagnostic.nimeni nu stia ce are,ca el ce e prost sa zica adevarul.ar muri de rusine.
pe de alta parte ,il tot vedeam ca lua pastile,el isi lua pastilele tot timpul si totusi nu il ajutau cu nimic .tot vorbea aiurea si numai prostii si porcarii.deci asa zisele pastile vindecatoare/ajutatoare la asa zisa lui boala pana la urma nu sunt nimic.ce o sa se faca omul asta?eu fug de el-bun-raman aici in bucuresti bine mersi oricum singura cuc-ca stiu ce vorbesc cand spun ca nu se uita nimeni la mine
iar el o sa fie tot singur,toate femeile fug de el.o sa il f---a tasu in c-- toata viata
deci practic il las pe dracu sa mi-l ia,pe tasu.
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:58
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 13:58:37cred ca nu ati inteles.daca il duc la biserici si psihologi si se face cat de cat bine,POATE ma casatoresc cu el si POATE facem copii care SIGUR o sa ii duc lunar la control la doctor-cum i-am zis si mai tarziu la hipnoza la psiholog..


poate, nu poate ci sigur, ar trebuii sa te duci tu mai intai!!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:00
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 13:58:37.nu e mare deranjul pentru a avea copii sanatosi,nu nenorociti..


Zi zau ca e usor!

Adica sa nu ai curajul sa il lasi pe copil sa iasa pana la coltz cu taica-su.
Sa nu poti sa te culci daca el e inca treaz.
Sa te trezesti noaptea si sa-ti sara inima daca nu e ala langa tine, pentru ca ar putea fi in camera copilului si l-ar sodomiza.
Sa nu poti sa ii lasi singuri in casa nici 10 minute, pentru ca i-ar putea cere copilului sa i-o suga.
(voi ceilalti va rog sa-mi scuzati franceza, dar incerc sa inteleg ce zice fata asta si nu-mi mai aleg cuvintele... Pentu ca stii si tu, ca nu trebuie sa fie numai penetrare... Iubitul tau ii face si oral lu' ta-su si taticul - lui... Nu-mi spune ca nu ti-a trecut prin minte chestia asta)
Sa nu poti iesi din casa niciodata fara sa iei copilul cu tine.
Sa iti fie frica sa stai prea mult in baie, ca nu stii ce se poate intampla in casa.
Sa nu ii poti lasa pe amandoi in baie.
Sa nu poti dormi o ora in plus pentru restul vietii tale, pentru ca o ora e tot ce are nevoie ca sa i-o traga copilului tau.
Sa nu-ti permiti sa fii bolanva nici macar o zi in viata ta.
Iar astea sunt doar cateva exemple din viata de toate zilele.
Sa nu poata face niciodata nimic din ceea ce face un tata cu fiul sau fiica lui, pentru ca aluia i-ar fi mintea doar la cum sa si-o puna cu ei.

E usor, a?

Si, scuza-ma, daca il duci la doctor pe copil o data pe saptamana, si intr-o "buna" saptamana afli ca saptamana care a trecut ta-su tocmai i-a tras-o? (Revin cu scuzele, aceeasi incercare de intelegere a ceea ce spune fata asta) Atunci ce faci? Cum il dregi? Cum iei inapoi ce s-a-ntamplat?

Tre' ca esti disperata rau, daca esti in stare sa-ti pui la bataie proprii copii doar ca sa stea un barbat cu tine...

Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:11
Rectific: Barbatul, n-ar sta chiar cu tine, ci cu copiii tai.
Pe tine te-ar tine ca furnizoare de "distractie"

Vorba lui Geo, cauta-te, fata! Ca sa mor io ca ma sperii.
Stau si ma gandesc ce suflet oi avea, daca pentru o p** ai fi in stare sa iti sacrifici copiii.
Si mai zici ca esti om bun, si ca TU te-ai suparat pe Al de Sus pentru ca da voie ca astfel de lucruri sa se intample... Pai tu esti in stare sa faci troc, nu vezi? Ia-ma pe mine, ca-ti fac copii crocanti, taman buni de abuzat cand tac-tu o da coltzu' si tu n-o sa mai ai cu cine te distra.
Mare minune daca "iubitul" nu a abuzat deja alti copii.

Eu inca sper ca esti inca socata si nu iti dai seama ce spui, pentru ca altfel chiar ca m-ar apuca vomitatul doar gandindu-ma la ce specimen esti.

Dor_a
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:21
DOAMNE FERESTE...Am ramas socata,esti f dura dar realista.eu ma gandisem altfel:vazand amaratul ca tot duc copiii la doctor na-s-ar gandi el ca nu ii merge si ar sta cuminte in banca lui.nici prin gand nu mi-a trecut ca vazand in ce hal am ajuns-cu copiii la control toata ziua buna-ziua si pe deasupra si la psiholog cu hipnoza sa vad doar nu mi-or ascunde copiii ceva(aici ar insemna sexul oral)...deci facand toate astea...el sa abuzeze linistit de copiii...E CAM GREU DE CREZUT.AR STI CA L-AR MANCA PUSCARIA SI CA AS FI IN STARE SA IL NENOROCESC PENTRU COPII...
DOAMNE DUMNEZEULE...MASA ERA O NENOROCITA LA FEL CA TASU DACA ERA EA IN STARE SA IL BAGE LA DUS CU APA RECE CAND EL ERA MIC SI PLANGEA SI URLA.NA CA MAMA NU TE UITI LA COPILUL TAU...
IN FINE...ACUM EU AM PUS RAUL IN FATA...CA DACA IUBIREA MEA O SA ISI IUBEASCA SI EL COPIII CUM L-A IUBIT TASU PE EL...DAR DACA EL VA FI UN TATA BUN SI II VA FI MILA DE COPII?
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:42
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 15:42:32DOAMNE FERESTE...Am ramas socata,esti f dura dar realista.eu ma gandisem altfel:vazand amaratul ca tot duc copiii la doctor na-s-ar gandi el ca nu ii merge si ar sta cuminte in banca lui.nici prin gand nu mi-a trecut ca vazand in ce hal am ajuns-cu copiii la control toata ziua buna-ziua si pe deasupra si la psiholog cu hipnoza sa vad doar nu mi-or ascunde copiii ceva(aici ar insemna sexul oral)...deci facand toate astea...el sa abuzeze linistit de copiii...E CAM GREU DE CREZUT.AR STI CA L-AR MANCA PUSCARIA SI CA AS FI IN STARE SA IL NENOROCESC PENTRU COPII...
DOAMNE DUMNEZEULE...MASA ERA O NENOROCITA LA FEL CA TASU DACA ERA EA IN STARE SA IL BAGE LA DUS CU APA RECE CAND EL ERA MIC SI PLANGEA SI URLA.NA CA MAMA NU TE UITI LA COPILUL TAU...
IN FINE...ACUM EU AM PUS RAUL IN FATA...CA DACA IUBIREA MEA O SA ISI IUBEASCA SI EL COPIII CUM L-A IUBIT TASU PE EL...DAR DACA EL VA FI UN TATA BUN SI II VA FI MILA DE COPII?


hai , cand iti fac programare!?
mai intai la psihi!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:44
cred ca subiectul ar fi trebuit sa se numeasca altfel...sau sa dau o alta nuanta mesajului..."CAUT LEAC PENTRU OM NENOROCIT VAI DE CAPUL LUI,STIE CINEVA VREO BISERICA FACATOARE DE MINUNI,UN PSIHOLOG BUN SI NU MAI STIU CE..."
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 16:59
De la: angel_guardian, la data 2010-01-10 16:59:28cred ca subiectul ar fi trebuit sa se numeasca altfel...sau sa dau o alta nuanta mesajului..."CAUT LEAC PENTRU OM NENOROCIT VAI DE CAPUL LUI,STIE CINEVA VREO BISERICA FACATOARE DE MINUNI,UN PSIHOLOG BUN SI NU MAI STIU CE..."

da' vad ca persisti in continuare....asculta-ne si du-te tu la psihiatru bun intai trateaza-te si dupa aceea ocupa-te de oropsitii lumii
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:03
deci
DOAMNE FERESTE...Am ramas socata,esti f dura dar realista.eu ma gandisem altfel:vazand amaratul ca tot duc copiii la doctor na-s-ar gandi el ca nu ii merge si ar sta cuminte in banca lui.nici prin gand nu mi-a trecut ca vazand in ce hal am ajuns-cu copiii la control toata ziua buna-ziua si pe deasupra si la psiholog cu hipnoza sa vad doar nu mi-or ascunde copiii ceva(aici ar insemna sexul oral)...deci facand toate astea...el sa abuzeze linistit de copiii...E CAM GREU DE crezut mai ales ca ar sti ca l-as nenoroci in puscarie
angel_guardian
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:25
cati ani ai?
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeile au devenit bunuri de consum??? 48 De la: G_I_JOE 19 Iunie 2009 14:15
hy 4 De la: scorpio67 25 Mai 2010 10:38
A fi ninfoman/a 9 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:30
buna am si eu o curiozitate si ma adresez in special barbatilor sau celor cre au mai mulat experient 117 De la: camy_doll 9 Noiembrie 2009 15:16
Mici fragmente de neant 55 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:43