Setari Cookie-uri

10 cm ajung?

De la: ghita1989, la data 2010-03-04 16:14:42dar 17 cm i-ti ajung?

cu atat te lauzi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 4 Martie 2010 16:16
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-04 16:16:33
De la: ghita1989, la data 2010-03-04 16:14:42dar 17 cm i-ti ajung?

cu atat te lauzi?!


damn ...
freakbabe
Postat pe 4 Martie 2010 16:18
De la: soraderazboi, la data 2010-03-03 16:14:52Vezi tu, marco, eu nu am tv de 3 ani si nu citesc tabloide. In cluburi nu umblu si nici in localuri de fite. Unde vrei sa le vad? Poate ca ar trebui sa va uitati si voi, barbatii, prin alte locuri. Ce zici?


apai unde sa ne uitam soro?...a... m-am prins acum stiu de ce am luat binoclul.... am plecat sa gasesc pe vecina din blocul de vis-a-vis. pup bye :))
leo_
Postat pe 5 Martie 2010 00:08
De la: soraderazboi, la data 2010-03-04 13:51:03Sint eu blonda, dar chiar crezi ca sint atit de proasta sa nu ma fi gindit ca ar fi bine sa am casa mea in care sa locuiesc cu viitorul sot si cu viitorul copil?
Damn ... ce chestie.





... damn ... ce chestie ... daca ai stii citi sint care prefera sa stea la bloc cu inca o suta pe familii doar pentru faptul ca nu vor sa stie cum se face apa calda ? ... si tot ei sint cei care urla ca nu mai pot sa la plateasca ''confortul'' ? ... sau care muncesc doar pentru a plati confortul asta ...


... apropo ... poti sa fii mai explicita ... sint curiosi pe aici ... care sint acele ''alte locuri'' unde se gasesc fete mai serioase (sa spunem asa) ? ... banuiesc ceva dar pot sa ma insel sau poate fi doar unele aspecte ...
marco918
Postat pe 5 Martie 2010 00:18
Daca ar fi sa le imparti pe categorii ar fi mici , normale si wow pe care orice femeie ar vrea sa le incerce macar odata. Dar nu lungimea e cel mai important lucru ci priceperea cu care un barbat poate sa-i ofere femeii orgasme. Barbatii au tendinta sa creada ca un "instrument" mare le va aduce multa placere si satisfactie. Dar uita cel mai important lucru peste care multi barbati trec . Preludiul. Sau momentul sau locul unde are loc actiunea iti pot da sensazii mult mai mari decit citiva cm in plus. Iti poti face operatie si dupa sa constati ca nu esti deloc satisfacut , ba chiar incepi sa ai probleme erectile. Parerea mea ar fi sa ne folosim creierul.In final el este cel care se excita iar sexul este doar un "senzor" ...parerea mea. :)
Pisoiu3
Postat pe 5 Martie 2010 08:45
Pentru ca vad ca si marco, si leo sint deschisi la sugestii despre unde ar trebui sa caute alte femei decit pitipoancele din tabloide, sint si eu deschisa sa le ofer. Ati incercat Carturestiul? De obicei, oamenii care intra acolo petrec destul de mult timp uitindu-se la carti, dvd-uri, cd-uri cu muzica. Iar cartea sau cd-ul pe care-l studiaza o domnisoara poate fi un excelent pretext de a intra in vorba cu ea.

V-ati gindit vreodata sa mai invatati o limba straina? Da, eu de vreo 2 ani ma tot chinui cu gindul ca voi face cursul de spaniola la Cervantes (cunosc o tinara profa universitara care a invatat acolo si acum face traduceri din spaniola).
V-ati gindit vreodata sa mergeti sa invatati dansuri de societate sau latino? Salsa, tango, ceva? Unu la mina, va pune in miscare, doi la mina, ati putea cunoaste o domnisoara draguta si finuta, dar si plina de viata.

Mai pot veni cu sugestii, dar deocamdata trei cred ca ajung. Si-apoi, poate nu va plac sugestiile mele, mai stii?
soraderazboi
Postat pe 5 Martie 2010 10:58
De la: Pisoiu3, la data 2010-03-05 08:45:40Daca ar fi sa le imparti pe categorii ar fi mici , normale si wow pe care orice femeie ar vrea sa le incerce macar odata. Dar nu lungimea e cel mai important lucru ci priceperea cu care un barbat poate sa-i ofere femeii orgasme. Barbatii au tendinta sa creada ca un "instrument" mare le va aduce multa placere si satisfactie. Dar uita cel mai important lucru peste care multi barbati trec . Preludiul. Sau momentul sau locul unde are loc actiunea iti pot da sensazii mult mai mari decit citiva cm in plus. Iti poti face operatie si dupa sa constati ca nu esti deloc satisfacut , ba chiar incepi sa ai probleme erectile. Parerea mea ar fi sa ne folosim creierul.In final el este cel care se excita iar sexul este doar un "senzor" ...parerea mea. :)




cand te prezinti cu 10 cm, eu ca femeie deja am un soc! s a dus cu toate senzatiile si trairile produse de preludiu...tebuie sa te ating nu? pai si ce fac , o pierd printre degete....
salitos
Postat pe 5 Martie 2010 21:32
De la: salitos, la data 2010-03-05 21:32:01
De la: Pisoiu3, la data 2010-03-05 08:45:40Daca ar fi sa le imparti pe categorii ar fi mici , normale si wow pe care orice femeie ar vrea sa le incerce macar odata. Dar nu lungimea e cel mai important lucru ci priceperea cu care un barbat poate sa-i ofere femeii orgasme. Barbatii au tendinta sa creada ca un "instrument" mare le va aduce multa placere si satisfactie. Dar uita cel mai important lucru peste care multi barbati trec . Preludiul. Sau momentul sau locul unde are loc actiunea iti pot da sensazii mult mai mari decit citiva cm in plus. Iti poti face operatie si dupa sa constati ca nu esti deloc satisfacut , ba chiar incepi sa ai probleme erectile. Parerea mea ar fi sa ne folosim creierul.In final el este cel care se excita iar sexul este doar un "senzor" ...parerea mea. :)




cand te prezinti cu 10 cm, eu ca femeie deja am un soc! s a dus cu toate senzatiile si trairile produse de preludiu...tebuie sa te ating nu? pai si ce fac , o pierd printre degete....
bun raspunsul tau. Recunosc ca am ris. Ma bucur ca nu am problema asta si multumesc lui D-zeu ca a fost generos cu mine. Raspunsul care l-am dat a fost general. Am vrut sa-i incurajez pe cei cu probleme sau complexati. Adevarul e ca nici prea mica nu e buna de o cauti prin pantaloni pina o gasesti (daca o gasesti ) ...,dar nici prea mare sa-ti provoace dureri numai sex de calitate sa nu fie. Important e sa sa ai un barbat potrivit care sa te faca sa te simti cu adevarat FEMEIE. Barbatule e un maestru iar femeia este o vioara. Depinde de iscusinta maestrului si priceperea lui sa cinte la vioara ca sa redea cele mai frumoase melodii. :)
Pisoiu3
Postat pe 6 Martie 2010 09:59
De la: soraderazboi, la data 2010-03-05 10:58:38Pentru ca vad ca si marco, si leo sint deschisi la sugestii despre unde ar trebui sa caute alte femei decit pitipoancele din tabloide, sint si eu deschisa sa le ofer. Ati incercat Carturestiul? De obicei, oamenii care intra acolo petrec destul de mult timp uitindu-se la carti, dvd-uri, cd-uri cu muzica. Iar cartea sau cd-ul pe care-l studiaza o domnisoara poate fi un excelent pretext de a intra in vorba cu ea.

V-ati gindit vreodata sa mai invatati o limba straina? Da, eu de vreo 2 ani ma tot chinui cu gindul ca voi face cursul de spaniola la Cervantes (cunosc o tinara profa universitara care a invatat acolo si acum face traduceri din spaniola).
V-ati gindit vreodata sa mergeti sa invatati dansuri de societate sau latino? Salsa, tango, ceva? Unu la mina, va pune in miscare, doi la mina, ati putea cunoaste o domnisoara draguta si finuta, dar si plina de viata.

Mai pot veni cu sugestii, dar deocamdata trei cred ca ajung. Si-apoi, poate nu va plac sugestiile mele, mai stii?


apoi mie imi plac sugestiile... eu stiu engleza si invat germana si araba. spaniola o las pe mai tarziu ca nu am timp momentan. de carturesti, hm, nu sunt din bucuresti, insa in romania e greu sa abordezi pe strada pt ca toti ne ferim de cei de pe langa noi, nu e ca in SUA unde daca esti abordat pe strada consideri ca ai puncte de popularitate (dar oricum e o idee excelenta, merita incercata). cu dansul nu... am facut asta si domnisoara draguta si finuta pana la urma a zis ca ea nu poate sa invete dans si a renuntat lasandu-ma cu profa ca partenera. adevarul e ca profesoara era una din cele mai frumoase femei pe care le-am vazut vreodata, dar naspa, era casatorita. :))

lasand gluma la o parte e oarecum greu sa intalnesti fete serioase care nu sunt deja ocupate prin orice metoda ai incerca. la fel ca si barbatii buni, sunt de obicei ale altcuiva. asa ca trebuie sa le iei de la altcineva.
idei de abordari de persoane interesante mai sunt, la biblioteca, la locul ei de munca dar discret si original etc.
leo_
Postat pe 7 Martie 2010 14:32
fetele serioase sunt de gasit in situatzii si locuri ne/obisnuite....dar ce posibilitate exista de a ramane impreuna cu o fata serioasa...asta nu se cunoaste deloc!!
andreea_n_x
Postat pe 7 Martie 2010 14:46
COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 25 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 25 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 25 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 15 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 15 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 25 ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 100RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594
ocaziebuna
Postat pe 7 Martie 2010 16:28
Da, leo, asa-i. Toate cele bune sint luate. Eu sint o fata neserioasa si rea si cine mai stie ce mai ascund pentru ca am 33 de ani si inca nu m-am casatorit.
Carturesti = pe strada? Aici ai cam dat cu batul in balta. Si, sincer, m-ai facut sa ridic din sprinceana.
soraderazboi
Postat pe 7 Martie 2010 17:32
Stii, contraargumentele pe care le-ai adus cu tot dinadinsul in fata, leo, ma fac sa ma gindesc ca oricum mi-am cam batut tastatura degeaba. Daca sansele de a gasi o "fata buna si serioasa" sint aproape nule, ai putea sa-ti pui cenusa in cap si sa mergi sa agati pitipoance. Vine vara, le gasesti pe plaja la Mamaia sau chiar pe orice strand. Le recunosti dupa vulgaritate si stridenta.
soraderazboi
Postat pe 7 Martie 2010 17:34
De la: soraderazboi, la data 2010-03-07 17:32:24Da, leo, asa-i. Toate cele bune sint luate. Eu sint o fata neserioasa si rea si cine mai stie ce mai ascund pentru ca am 33 de ani si inca nu m-am casatorit.
Carturesti = pe strada? Aici ai cam dat cu batul in balta. Si, sincer, m-ai facut sa ridic din sprinceana.


multe persoane cand spun "pe strada" vor sa spuna "in spatii publice", "in aglomeratii", adica (nota mea) relativ in afara zonei personale de confort.

hm! :)) cunosc destule femei deosebite care au peste 30 - 35 de ani si sunt necasatorite. dar stiu si multe cauze:
1) refuza multi barbati buni pe baza a motive stupide (prea inalt, prea scund, prea urat prea... prea...)
2) nu prea ies in societatate
3) ies in societate dar sunt inabordabile sau foarte greu abordabile
4) au mult succes profesional (o fosta iubita a mea castiga de vreo 4 ori mai mult decat mine) si nu stiu sa faca o balanta cu viata privata. Apropo tipa in cauza stia, nu asta era problema
5) sperie intr-un fel sau altul barbatii, mai ales pe cei mai slabi
6) nu stiu sa creeze atractie si conexiune sau nu stiu sa raspunda la ele
7) se blocheaza in clisee (programare sociala)
8) incearca sa vaneze barbatul inainte de a-l ochi
9) le lipseste putina initiativa, mai ales acum cand barbatii sunt mai slabi decat in orice epoca si le e teama mai mult de respingere

si apropo :) ai face bine sa fii rea :)

eu cred ca esti o persoana foarte ok, iar faptul ca nu ai intalnit inca persoana potrivita se datoreaza faptului ca se gasesc mai rar oamenii astia. si eu am sentimentul ca in lume sunt multe fete si aproape de loc femei.



leo_
Postat pe 8 Martie 2010 10:08
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-07 14:46:25fetele serioase sunt de gasit in situatzii si locuri ne/obisnuite....dar ce posibilitate exista de a ramane impreuna cu o fata serioasa...asta nu se cunoaste deloc!!


mari posibilitati, sunt mai cu capul pe umeri. macar ai o "lupta" cinstita cu ele.
leo_
Postat pe 8 Martie 2010 10:10
De la: soraderazboi, la data 2010-03-07 17:34:16Stii, contraargumentele pe care le-ai adus cu tot dinadinsul in fata, leo, ma fac sa ma gindesc ca oricum mi-am cam batut tastatura degeaba. Daca sansele de a gasi o "fata buna si serioasa" sint aproape nule, ai putea sa-ti pui cenusa in cap si sa mergi sa agati pitipoance. Vine vara, le gasesti pe plaja la Mamaia sau chiar pe orice strand. Le recunosti dupa vulgaritate si stridenta.


nu am adus contraargumente, doar ti-am impartasit ca si noi, barbatii, avem aceleasi greutati la identificarea persoanelor. sansele nu sunt nule dar se invart in jurul a 1%. cu care 1% trebuie sa te potrivesti si tu ca pers. nu mai fi asa bataioasa :)
leo_
Postat pe 8 Martie 2010 10:14
leo, acum ca ai detaliat lucrurile au inceput sa sune putin altfel. Vad ca nu te complaci in etichetari, ba chiar dimpotriva, analizezi lucrurile in profunzime. Bravo tie. :)
Eu am intilnit persoana potrivita. Sintem de peste un animpreuna si, pe linga pasiunea incredibila care exista intre noi (cu el totul e extatic in intimitate), facem foarte buna echipa impreuna. Doar sintem amindoi capricorni. L-am cunoscut pe internet si in primul moment nici prin cap nu mi-a trecut sa-l agat. Nu sint buna la agatat si nici "rea" nu sint. Bataioasa m-a invatat viata sa fiu (am luptat 12 ani cu o boala care m-a izolat de ceilalti copii). Ce am remarcat la iubitul meu de m-a facut sa-i las un mesaj? Fotografiile de la FanFest, unde fusesem si eu invitata sa citesc din poeziile mele, ca parte a programului artistic al festivalului. Nu ne-am cunoscut atunci, dar era clar ca aveam ceva in comun: o cauza in care am crezut amindoi. Apoi am descoperit ca iubim cartile, frumosul si oamenii, amindoi. :)

Sint convinsa ca, oricine crede si-si pastreaza echilibrul interior, va intilni persoana potrivita. Pot sa aduc si argumente logice pentru asta.
soraderazboi
Postat pe 8 Martie 2010 11:40
De la: soraderazboi, la data 2010-03-08 11:40:34leo, acum ca ai detaliat lucrurile au inceput sa sune putin altfel. Vad ca nu te complaci in etichetari, ba chiar dimpotriva, analizezi lucrurile in profunzime. Bravo tie. :)
Eu am intilnit persoana potrivita. Sintem de peste un animpreuna si, pe linga pasiunea incredibila care exista intre noi (cu el totul e extatic in intimitate), facem foarte buna echipa impreuna. Doar sintem amindoi capricorni. L-am cunoscut pe internet si in primul moment nici prin cap nu mi-a trecut sa-l agat. Nu sint buna la agatat si nici "rea" nu sint. Bataioasa m-a invatat viata sa fiu (am luptat 12 ani cu o boala care m-a izolat de ceilalti copii). Ce am remarcat la iubitul meu de m-a facut sa-i las un mesaj? Fotografiile de la FanFest, unde fusesem si eu invitata sa citesc din poeziile mele, ca parte a programului artistic al festivalului. Nu ne-am cunoscut atunci, dar era clar ca aveam ceva in comun: o cauza in care am crezut amindoi. Apoi am descoperit ca iubim cartile, frumosul si oamenii, amindoi. :)

Sint convinsa ca, oricine crede si-si pastreaza echilibrul interior, va intilni persoana potrivita. Pot sa aduc si argumente logice pentru asta.


da, frumoasa poveste... si eu cu prietena mea suntem de 6 ani si ceva impreuna. problema este ca in cei 6 ani nu am vazut nici o persoana care sa ii fie egala. mie imi e teama ca daca nu va merge ceva in relatia noastra o sa fie foarte greu sa ma adaptez la alta persoana. Or sa piarda in urma comparatiei. noi suntem amandoi scorpioni :)
leo_
Postat pe 8 Martie 2010 16:24
tot 10 o fi ramas???
_curly
Postat pe 9 Martie 2010 13:43
De la: _curly, la data 2010-03-09 13:43:05tot 10 o fi ramas???


a poate de nota 10
panduru88
Postat pe 9 Martie 2010 14:44
De la: panduru88, la data 2010-03-09 14:44:57
De la: _curly, la data 2010-03-09 13:43:05tot 10 o fi ramas???


a poate de nota 10


asta o fi insemnand full-tacam???
_curly
Postat pe 9 Martie 2010 17:06
daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?
kudika135061
Postat pe 10 Martie 2010 14:02
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Martie 2010 14:06
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-10 14:06:35
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa


asa roz , intorci cheita si dai drumul la soricelul cel jucaus sa gaseasca gaurita
panduru88
Postat pe 10 Martie 2010 14:36
De la: panduru88, la data 2010-03-10 14:36:32
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-10 14:06:35
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa


asa roz , intorci cheita si dai drumul la soricelul cel jucaus sa gaseasca gaurita


da si o precizare o are telescopica asa ca masoara si adancimea!
one_size
Postat pe 10 Martie 2010 14:38
De la: one_size, la data 2010-03-10 14:38:43
De la: panduru88, la data 2010-03-10 14:36:32
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-10 14:06:35
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa


asa roz , intorci cheita si dai drumul la soricelul cel jucaus sa gaseasca gaurita


da si o precizare o are telescopica asa ca masoara si adancimea!


dar ce da la peste ?
panduru88
Postat pe 10 Martie 2010 14:41
Propune-i sefului tau sa-si taie picioarele si astfel, penisul ii v-a ajunge pana la pamant.
kudika118451
Postat pe 10 Martie 2010 17:11
De la: panduru88, la data 2010-03-10 14:36:32
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-10 14:06:35
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa


asa roz , intorci cheita si dai drumul la soricelul cel jucaus sa gaseasca gaurita

hei...daca ai stii tu ce ascunde acolo?!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Martie 2010 13:57
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-11 13:57:53
De la: panduru88, la data 2010-03-10 14:36:32
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-10 14:06:35
De la: kudika135061, la data 2010-03-10 14:02:52daca e prea lunga e lenese daca e mica nu e buna ,oare exista o ......sa va multumeasca ?
nu doar doua lucruri in lumea asta nu au putut fi masurate marimea prostiei si adancimea p....i atunci cum sa fiti implinite atata timp cat detineti un obiect care nu poate fi masurat in adancime ,nici calul nu va multumit o sora de a voastra dar un barbat ?

ce are al meu in pantaloni ma multumeste.....e jucausa


asa roz , intorci cheita si dai drumul la soricelul cel jucaus sa gaseasca gaurita

hei...daca ai stii tu ce ascunde acolo?!


ce ?????? un monstru marin
panduru88
Postat pe 11 Martie 2010 14:52
posibil sa ajunga si 10 cm la o femeie, acum depinde unde are femeia orgasm, inauntru sau afara langa...........................
lory86_lolo_yahoo_com
Postat pe 11 Martie 2010 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
... 22 De la: dakar_dakina 20 Iunie 2009 16:38
E cineva interesata sa incerce de uro/scat in Iasi? 1 De la: kudika_1015710 7 Iulie 2016 19:25
dezbracatii prin casa 47 De la: laura2hot 19 Iunie 2010 10:12
curios.. 16 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:35
buna ziua 3 De la: simons 17 Aprilie 2010 18:52