Setari Cookie-uri

10 cm ajung?

[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1854/1854462jf39nhr1av.gif[/img][/url]
Shhh
Postat pe 7 Februarie 2010 15:38
De la: perce_neige, la data 2010-02-06 22:46:10
De la: leo_, la data 2010-02-01 18:03:01
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-26 00:15:51


prietene, cred ca tu mai bine te multumeai la performantele tale si nu te apucai sa ghicesti pe ale altora. apropo, nu sunt in zodia leului ci a scorpionului (asa ca vis-a-vis de sex ar trebui sa te mai gandesti cum pui problema pt. ca nu am intalnit nativ al zodiei asteia, barbat sau femeie, care sa nu fie cel putin peste medie in pat). nu revin la discutii idioate despre ce inseamna "a face sex" si "a face dragoste" insa aia care cred ca exista diferente ar trebui sa mai studieze vocabularul, asta in cazul in care nu sunt destul de disperati ca sa isi programeze zilele in care fac sex si cele in care fac dragoste.
apropo, de ce mi-as pune poza? e tot o vorba din popor "numele prostilor sunt pe toate gardurile". se aplica si la poze.


ma rog or fi dar eu nu am vazut. si cunosc destui scorpioni. o fi fost si el virgin :))

am intalnit eu - barbat scorpion care nu a fost in stare de nimic in pat timp de 25 de ani si asta nu pentru ca nu era ,,dotat" , ci pentru ca habar n-avea ce sa faca cu ea , asa ca nu generaliza ca zodia si ,,performantele" nu au nimic de-a face una cu alta .
leo_
Postat pe 8 Februarie 2010 11:04
Zi-i sefului tau ca el are o tulburare congenitala. Este o forma foarte rara de polydactyly, care se manifesta prin aparitia celui de-al 11-lea deget. Dar ca nu-i o problema, poate face o femeie fericita. O poate incalzi oral si o poate pregati pentru un frumos prieten siliconat ce optional poate vibr a.
Raluca_C
Postat pe 11 Februarie 2010 16:13
pisiiii!!! Din topicul tau sa mai inteleg ca tu ai o masa calda garantata pe zi si ca nu vrei sa se stie asta, ci doar vrei sa se afle cat de bine te intelegi cu seful tau?... eu le-am inteles pe amandoua ...
Raluca_C
Postat pe 11 Februarie 2010 16:22
la un preludiu ca la carte si cu ajutorul limbii dupa 15 min te face praf si cu 10 cm
seraniiloosu
Postat pe 15 Februarie 2010 12:35
vorbesti serios? vrei sa spui ca tu ai 18 cm si o folosesti de rupi???? ma faci sa rad!! asta cu lungimea cate de mare cat de groasa e pentru barbati "frustati" ca alceva nu au...sa faci amor cu o femeie tine de arta pe care o are barbatul iar daca exista f=dragoste si chimie intre cei 2 ...18 aia ai tai ...nici nu conteaza!!! conteaza ca barbatul sa fie iubit pentru ce este.....si atunci chiar daca soarta nu dotat cu un penis mareeee ...el se bucura din plin de dragostea femeii de langa el....cati barbati cu un penis mare...stau ...inutil!!? cati??? si apoi ptr un penis mare e nevoie si de o irigare f puternica ...ce te faci cu unul care nu mai are 30 de ani si .....nu mai e asa ...viguros?!!!!!!! eee...ce zici? ce este mai important ? un penis mare nefolosit sau unul mai mic exploatat la maxim.........:-)))))))
kudika131890
Postat pe 27 Februarie 2010 19:37
De la: bobble_88, la data 2010-02-06 15:19:59Cum radeti voi de dimensiunile barbatilor mai putin dotati asa putem rade si noi de sanii fetelor mai putin dotate, sau de kilogramele voastre, eu spun ca e mai bine sa ne multumim cu ce avem (ps: nu am nici o problema, dar rautatea voastra m-a intrigat )

....dar cum se face ca...in perioada de incepere a adolescentei...voi barbatii...in vremurile alea doar baieti...deci voi baietii de atunci...radeti ca le cresc sanii...fetelor de la voi din clasa...deci teoretic nu ar trebui sa le creasca ca sa nu aveti de ce rade....iar cand cresteti mari....le vreti cu sani mari...de unde sani mari ...daca voi ati ras de ele demult??????
.....amintiti/va cum erati candva....si vedeti daca sunteti sau nu indreptatiti sa vreti acum...ce vreti...!!!!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 00:57
da shi pe mine m/a terminat demult...rautatea sau prostia altora....si tre sa recunosc ca sunt o fiintza complexata pe tema asta....le am mari dar nu le arat in lume niciodata....ce daca au trecut multi ani de atunci?....raul nu se repara....sunt mama de copil...care mai e shi fata...si imi e rushine shi acum sa imi arat corpul in lume....simt ca nu pot scapa de PRIVIRI CARE MURDARESC!!!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 01:01
Buna tema de discutie pe un forum de sex. Discutata si rasdiscutata de cite ori se iveste ocazia. Si niciodata epuizata.


Am vazut doua extreme aici, la inceputul acestui topic: cei 10 cm din titlu si apoi cei 25 sugerati de alta userita. Wrong answer. Amindoua.
Mi s-a intimplat de vreo doua ori sa fiu cu barbati cu instrumentul prea scurt. Nu am simtit mai nimic cu niciunul. Cu un barbat care-mi place si cu care ma potrivesc ajung foarte usor la orgasm, de fapt la mai multe orgasmuri. E adevarat, cele mai intense le am cu barbatul cu care potrivirea e mai mult decit as fi sperat sau mi-as fi imaginat vreodata, dar asta-i alta poveste.
Ei bine, cu cel care chiar cred ca o avea de 10 cm ... parca nici n-o simteam in mine. Damn, dar aiurea a mai fost. Nu-i vorba, omul stia sa-si foloseasca degetele, mai o vorba incitanta, mai o limba, ceva ... dar fara "miezul" problemei n-a fost bine. Mai ales ca la mine orgasmul nu se prea produce la suprafata, daca ma intelegeti.
Deci nu, exclus 10 cm.

Dar mi s-a intimplat sa fiu si cu un tip foarte dotat. Baiatul stia cum sta treaba, probabil ca avusese probleme si cu alte femei, asa ca a mers foarte slow. Insa, dupa ce a vazut ca am avut citeva orgasmuri si a vrut sa termine si el ... mi-au iesit ochii din cap de durere. Deci nu.

Cica marimea medie ar fi de 16-17 cm. La mine e cea mai buna, din cite am constat. Pastrez calea de mijloc, nu-mi plac extremele.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 03:46
V A C O ! ! !
nicolaedavid2000
Postat pe 28 Februarie 2010 09:16
10 cm???Dar ce aia,cos???Cred ca nici la anal nu il simti...sorry!
dadria45
Postat pe 28 Februarie 2010 09:35
intre 6 -8 cm , o au indieni [ media ] rasa galbena intre 8- 10 cm. albi intre 14 -17 cm iar ce-i de culoare intre 17 - 22cm , deci alegeti culoarea care va convine dragi prieteni de kudika , o primavara frumoasa , si un wekend super in continuare , pupic ,
kudika088095
Postat pe 28 Februarie 2010 09:52
Esti sigur ca TOTI negrii sunt asa?Sa nu ma chinui degeaba sa-l agat.
nicossia
Postat pe 28 Februarie 2010 09:56
buna intervin si eu referitor la marime nu conteaza . aud f multe fete care dupa ce intalnesc una mai mare au dureri f mari si placere mai putina. apropo orice femeie adica toate pot fi satisfacute si cu minim 5 cm se poate dovedi dar trebuie sa sti cum sa o faci . concluzia 10 cm este buna daca stie sa joace cu ea. eu dupa mine mai bine placere decat durere . si sa va mai spun ceva dupa ce dati de unu cu peste 25 cm nu va mai asteptati sa va satisfaca multi barbati canditiva numa la cai
cosmin120189
Postat pe 28 Februarie 2010 10:46
nicossia
Postat pe 28 Februarie 2010 10:50
madalina_hiris
Postat pe 28 Februarie 2010 11:07
mi se pare mie sau...atunci cand ceva stii ca nu iti apartine cu adevarat...cel mai bine iti batzi joc..de??....
...mie mi se pare ca discutziile astea nu sunt decat o bataie de joc...
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:15
De la: nicolaedavid2000, la data 2010-02-28 09:16:39 V A C O ! ! !

...cum adica???...
....ce a vrut asta sa zica???
....dai de unu de asta in pat...tzi se taie pe termen lung...si de relatii cu barbati...si de orice urma de sinceritate....sa/ti zica unu....vaco!!....n/ai cum sa ajungi mental vorbind....la nici un orgasm....ca/ti rasuna in minte ce a zis ...unu
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:17
eu zic ca nu suntem cu nimic de vina ca asa am fost nascuti cu penis mic sau cu sani mici sau cu solduri mai sau cu fundul plat etc. eu nu cred ca ar trebui sa fim rai asa suntem deci sa acceptam aproapele nostru cum e
kudika110674
Postat pe 28 Februarie 2010 11:27
Doamne, ce de plinsete pe subiectul asta.
andreea_n_x, daca asa de usor te lasi afectata, ma mir ca mai suporti sa iesi din casa sa vezi barbati pe strada. Auzi, sa nu mai poti sa fii cu un barbat pentru ca ti-a zis unul "vaco". Ar inseamna sa suferi tu pentru prostia altora si asta-i ... chiar stupid.

Cit despre postarile gen "ar trebui sa ne acceptam aproapele si sa nu ne batem joc" sau "si 5 cm sint suficienti", haide sa o lasam mai moale. Ca nu judeca nimeni pe nimeni aici. Daca o femeie are orgasm clitoridian predominant nu va avea nici o problema cu un penis mic. Daca insa este ca mine si orgasmul care o satisface pe deplin se produce undeva mai adinc ... avem o problema. Iar daca nu pot avea un iubit cu un penis asa mic nu inseamna ca-i condamn pe barbatii posesori.

Iar domnul care a facut clasificarea raselor pe marimea penisului cred ca nu se uita la Discovery. Au fost acolo citeva documentare despre sex foarte bune in care s-au infirmat miturile acestea.

O zi plina de placere va doresc.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 12:57
Dar ce zici de 7-8 cm ºi strâmbã într-o parte?
kudika073812
Postat pe 28 Februarie 2010 13:28
POTI FACE MULTE CU 10 CM. IMPORTANT E SA STI CE POZITIE SA ALEGI, DAR CU 17-20 DE CM. SIGUR CA E MULT MAI USOR SI MUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLTTTTTTTTTTTTTTT MAI BINE
michon_11_71
Postat pe 1 Martie 2010 08:26
Ce de mofturi aici...cind aveti de unde alege...Sa va spuna cele care n-au ...si o stiti si voi prea bine ...Atunci va ajunge degetul....dar ce bun ar fi in aceasta situatie...10 cm....
RUY_BLAS
Postat pe 1 Martie 2010 09:18
De la: , la data 2010-01-18 00:13:12Daca tot suntem pe forum-ul de sex, mi-am amintit de un pariu pe care l-am pus cu seful meu, anume: daca 10 cm ajung sau nu ca sa satisfaci o femeie?

Astept un "flame" lung de tot din care sa putem trage o concluzie obiectiva, doar trebuie sa-mi conving seful, si cu sefu' nu-i de gluma!


Ajung cu siguranta!Eu o am de 7cm si sotia mea mi a spus inca din noaptea nuntii sa nu mi fac probleme ,ca ea nu-si mai doreste alte chiuretaje.
marco918_
Postat pe 1 Martie 2010 19:04
De la: marco918_, la data 2010-03-01 19:04:03
De la: , la data 2010-01-18 00:13:12Daca tot suntem pe forum-ul de sex, mi-am amintit de un pariu pe care l-am pus cu seful meu, anume: daca 10 cm ajung sau nu ca sa satisfaci o femeie?

Astept un "flame" lung de tot din care sa putem trage o concluzie obiectiva, doar trebuie sa-mi conving seful, si cu sefu' nu-i de gluma!


Ajung cu siguranta!Eu o am de 7cm si sotia mea mi a spus inca din noaptea nuntii sa nu mi fac probleme ,ca ea nu-si mai doreste alte chiuretaje.


Iata un raspuns haios si inteligent. M-a binedispus inainte de ceaiul meu de seara. Multumesc, marco. :)
soraderazboi
Postat pe 1 Martie 2010 19:39
Binenteles ca conteaza si marimea , nu zic nu... , dar conteaza si experienta partenerului..... Vorba aia poate sa fie si mica , dar sa fie jucausa.... Asadar , conteaza pozitia , experienta , intelegerea....
tedy
Postat pe 1 Martie 2010 19:46
De la: marco918_, la data 2010-03-01 19:04:03
De la: , la data 2010-01-18 00:13:12Daca tot suntem pe forum-ul de sex, mi-am amintit de un pariu pe care l-am pus cu seful meu, anume: daca 10 cm ajung sau nu ca sa satisfaci o femeie?

Astept un "flame" lung de tot din care sa putem trage o concluzie obiectiva, doar trebuie sa-mi conving seful, si cu sefu' nu-i de gluma!


Ajung cu siguranta!Eu o am de 7cm si sotia mea mi a spus inca din noaptea nuntii sa nu mi fac probleme ,ca ea nu-si mai doreste alte chiuretaje.






... misopirtzule (alias misoginu = handicapat mintal) ... nu merge sa iti faci un cont SIMILAR cu al meu (ai adaugat un spatiu) si sa postezi ca fiind in numele meu ...

... cu aceasta ''fapta'' ti-ai pus niste baieti in circa (sau pe IP) ... we are watching you !!! ...

marco918
Postat pe 2 Martie 2010 02:02
draga FREAKBABE sa sti ca atunci cind te uiti la ea si este mare iti vine sa o papi pe toata dar cind te freaca bine ce conteaza dimensiunea ? traba buna sa faca si sa te satisfaca pina cazi lesinata si nu mai spui ca a fost mica sau mare ci
ca a fost extraordinar de bine, imi dai dreptate ori ba! ! !
nicolaedavid2000
Postat pe 2 Martie 2010 08:22
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 11:17:52
De la: nicolaedavid2000, la data 2010-02-28 09:16:39 V A C O ! ! !

...cum adica???...
....ce a vrut asta sa zica???
....dai de unu de asta in pat...tzi se taie pe termen lung...si de relatii cu barbati...si de orice urma de sinceritate....sa/ti zica unu....vaco!!....n/ai cum sa ajungi mental vorbind....la nici un orgasm....ca/ti rasuna in minte ce a zis ...unu
chiar ca ti se ia definitiv....
Caliope
Postat pe 3 Martie 2010 07:35
De la: , la data 2010-01-18 00:13:12Daca tot suntem pe forum-ul de sex, mi-am amintit de un pariu pe care l-am pus cu seful meu, anume: daca 10 cm ajung sau nu ca sa satisfaci o femeie?

Astept un "flame" lung de tot din care sa putem trage o concluzie obiectiva, doar trebuie sa-mi conving seful, si cu sefu' nu-i de gluma!


10 cm la ce?..la furtun sau robinet?
just_heaven
Postat pe 3 Martie 2010 09:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ten 9 De la: kudika_5334 20 Aprilie 2012 03:29
Fetelor, voi va doriti un barbat care sa va iubeasca, sau un barbat cu masina si bani si casa ? 55 De la: Baiat_virgin 11 Mai 2012 02:31
critice,cel mai important subiect pe forum-uri 12 De la: Tharr 18 Octombrie 2010 16:26
femei frigide sau barbati nepriceputi? 30 De la: miss_darine 12 Ianuarie 2010 11:55
Ma poate ajuta cineva? 36 De la: IngerashuPetru 4 Octombrie 2010 06:22