Setari Cookie-uri

10 cm ajung?

10 cm?! cu o p..a care masoara in lungime doar 10 cm, posesorul are in mod sigur nevoie sa detina o limba bine antrenata pt cunilingus, in mod sigur dupa ce o va face pe femeie sa se urce pe pereti de placere cu ajutorul limbii, aceasta nu.i va spune niciodata ca cei 10cm ai sai nu au satisfacut.o, ba din contra s.ar putea sa ii placa femeii ca in timpul felatiei i.o ia pe toata in gura. a face sex si a fi satisfacut dupa, nu tine doar de lungimea sau grosimea p..li unui barbat, ci si de priceperea sa in folosirea si a altor metode de a creea placere, desigur ca si femeia trebuie sa fie deschisa la nou
kudika104098
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:36
yummi ...am zis sa vad si io ce stie iexperimentatul asta....sau o fi doar expert in ....imaginatie!
_oktober_
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:39
10 cm in stare latenta e bun asa, iar la erectie se face de 15...important e sa aiba cocosel k dupa nu e bai...facem noi ceva sa ne satisfacem, idei sunt...si dak il iubesc la nebunie si o are de 10? poate e cel mai finutz baiat, poate ma iubeste si mi.e alaturi mai mult decat orice alt om? l.as accepta, nu.l las.
smileforme_isa
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:48
freak babe....am sa iti dao o veste proasta.o scobitoare are max 5 cm iar,medical,ginecologic vorbind raspunsul e DA!poti satisface o femeie cu minim 8 cm daca si ai idee cum sa ii folosesti...si inca ceva,de la 25 in sus?hai sa va zic un banc in leg cu asta...de ce nu pot femeile NICIODATA sa parcheze bine cu spatele??raspunsul?:pentru ca toata viata au fost mintite ca 25 cm inseamna[_____________]atat.daca faci parte din acest grup de persoane...ai o problema.pune mana pe o rigla si uita-te cat inseamna 25 cm si mai gandeste-te ca daca ai aproximativ 1,60 m inaltime al tau vagin e scurt=12-18 cm deci....do the math.succes in continuare in gasirea p--i d care vb
vioutzu
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:55
sincer nu stiu dar cu multi ani in urma am avut un amic care spunea ca atat timp cat are limba si degete poate satisface orice femeie...asa ca...speranta moare ultima ...si incercarea moarte nu are...Succes tuturor in situatia asta!Caci sunt convinsa ca sunt.
kudika074119
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:01
De la: vioutzu, la data 2010-01-24 12:55:44freak babe....am sa iti dao o veste proasta.o scobitoare are max 5 cm iar,medical,ginecologic vorbind raspunsul e DA!poti satisface o femeie cu minim 8 cm daca si ai idee cum sa ii folosesti...si inca ceva,de la 25 in sus?hai sa va zic un banc in leg cu asta...de ce nu pot femeile NICIODATA sa parcheze bine cu spatele??raspunsul?:pentru ca toata viata au fost mintite ca 25 cm inseamna[_____________]atat.daca faci parte din acest grup de persoane...ai o problema.pune mana pe o rigla si uita-te cat inseamna 25 cm si mai gandeste-te ca daca ai aproximativ 1,60 m inaltime al tau vagin e scurt=12-18 cm deci....do the math.succes in continuare in gasirea p--i d care vb



la respectiva batul din lemn pentru frigarui e luat de scobitoare probabil...
ai perfecta dreptate, nu-i cazul sa mai scriu si eu acelasi lucru....esti baiat informat, si e chiar just ce ai scris. bancul nu l-am inteles, da nu-i bai!!!
kica
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:06
oameni buni fete femei ...intelegeti odata ca totusi conteaza si lungimea trebuie sa simta femeia ca are ceva in interiorul ei si te ajuta enorm la anumete pozitii daca nu ai o lungime de macar 18 cm nu prea faci treaba
passion69
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:15
eu cred ca majoritatea persoanelor care posteaza chestii d gen"25 cm / more"sunt genul de persoana de care vorbea teo(deko cafe')adica femei d 23 ani care nu au nici cea mai vaga idee ce sa face sa obtina un orgasm sau daca nu in ele s a reincarnat pruteanu,u never know...http://www.youtube.com/watch?v=1yJG1REXo_g&feature=related 1,2,3 nu mai tin minte exact.watch...
vioutzu
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:16
10 cm.... nu ai ce face o pierzi printre degete... o femeie sa fie satisfacuta .cel putin barbatul treb .sa aiba .intre 18>22cm....sa simta ceva...
bebe22
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:24
sunt de acord cu viotzu, cred ca nu stiti sa va uitati pe o rigla sau vreti sa va gadile omuletul din gat?
LEELY_ANA_83
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:25
atunci eu trebuie so impart in doua ????????????????????
uh ce bine pot sa tin 2 femei cate jumatate de fiecare
ooooooooooooo ce barbat ma simt
gelu35
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:29
Cred ca cine isi doreste 25 cm...sa-si angajeze un CAL...........
belabeladona
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:32



cineva arunca o piatra in lac si 20 de prosti sar sa o scoata!!!![img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]....apoi dupa comentariul meu am mai postat unul in care spuneam ca am facut o gluma...

pt viooooutzu
.....apoi nu vad ce te supara comentariul meu?...te incadrezi cumva in grupa betisoarelor de frigarui?[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]....

...esti atat de iritat incat chiar nu te-ai putut abtine?...poi na unde nu-i nici D-zeu nu cere
freakbabe
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:34
Ceeee ma?????????
de unde ai scos-o pe asta cu "de la 25 cm in sus"?mai mare aberatie nu am auzit in viata mea.iti spune o femeie care a descoperit de ceva vreme ca satisfacerea partenerului nu are nici cea mai mika legatura cu lungimea penisului sau largimea sau adancimea vaginului.Astea-s niste idei preconcepute ale unor oameni care nu-si cunosc propriul corp.De fapt,nici nu exista o reteta general valabila,ce iti face tie placere,ma poate face pe mine sa ma simt ingrozitor si invers.Cert este faptul ca daca stii ce sa faci cu cei 10 cm,femeia va atinge extazul si nu isi va mai pune ever problema lungimii.Eu am avut cativa parteneri de-a lungul timpului,cu dimensiuni diferite,dar nu am stiut ce inseamna de fapt orgasmul pana nu l-am cunoscut pe iubitul meu cu care sunt de 5 ani.Cu cei 14 cm ai sai chiar stie sa isterizeze o femeie(in sensul bun).Asta tine de experienta,nimeni nu se naste invatat,trebuie sa fii deschis,sa ii impartasesti partenerului gandurile,temerile,si nu in ultimul rand sa studiezi.
Ca un sfat,fetelor nu va alegeti partenerii dupa lungimea penisului,ca s-ar putea sa fiti dezamagite,nu va spun mai mult!!!!
nt_crn
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:37
10 in erectie ? nu prea e destul .. de la 12 in sus in erectie ,cel putin plus vreo 2.5 latime :D
lady_fox_86
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:09
Dagilor...atatea controverse pt nimic.
Se stie ca fmeile au standarde de frumusetze...90-60-90
Stiatzi ca si barbatzii au standardele lor?
25 cu 5 si 8 ore....25 si 5 fiind desigur centimetri....
Sa vedem acum ce mai comentatzi....
Barbatzii intotdeaun isi vor face probleme de timp....nu de centimetri...
Oricum ...un act sexual dureaza 8 ore....3 sa o convingi si 5 sa iti ceri scuze....
Bafta tuturor.....
kudika075201
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:20
Hmmm....10 cm e putin tragic, nu zic ca e imposibil sa satifaci o femeie, dar in mod cert e nevoie de multa inovatie . In plus...parca altfel te simti atrasa de un tip cu 20+....arata mai impunator, mai "armasar" si pasiunea e mai mare A...si sa nu uitam de diametru...degeaba e lunga, daca e subtire, de tip serpisor
kudika020327
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:23
acest topic e facut la plictiseala
iulia069834
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:25
dulcyka
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:27
De la: iulia069834, la data 2010-01-24 14:25:16 acest topic e facut la plictiseala


sau pentru alungire.
Tazmanian
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:27

Uneori cheltuielile zilnice depasesc salariul si te gandesti cum ar fi sa ai business-ul tau, dar mai apoi iti dai seama ca habar n-ai cum sa incepi... si mai sunt si altele... cum ar fi ca esti mereu in preajma acelorasi oameni si nu cunosti niciodata pe nimeni, vrei sa inveti lucruri noi, vrei sa fii la moda si sa faci ceva dragut pentru tine. Daca nu faci nimic, toate acestea raman simple dorinte.
Ceea ce nu stiai, este ca Avon iti ofera toate instrumentele necesare. De cum te inscrii beneficiezi de un credit de 400 lei cu care poti cumpara produse Avon. Pe care nu le platesti pe loc, pentru ca termenul de plata este flexibil - 16 zile de la data livrarii comenzii.
Comanda o plasezi on-line sau de pe telefonul mobil. Primesti produse cadou iar discount-ul tau poate ajunge pana la 30%.
Asa ca nu mai sta pe ganduri.
pentru mai multe detalii ,si pentru a te inscrie...... Y!M :shiderestucaramele@yahoo.com
rsalexa
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:30

Uneori cheltuielile zilnice depasesc salariul si te gandesti cum ar fi sa ai business-ul tau, dar mai apoi iti dai seama ca habar n-ai cum sa incepi... si mai sunt si altele... cum ar fi ca esti mereu in preajma acelorasi oameni si nu cunosti niciodata pe nimeni, vrei sa inveti lucruri noi, vrei sa fii la moda si sa faci ceva dragut pentru tine. Daca nu faci nimic, toate acestea raman simple dorinte.
Ceea ce nu stiai, este ca Avon iti ofera toate instrumentele necesare. De cum te inscrii beneficiezi de un credit de 400 lei cu care poti cumpara produse Avon. Pe care nu le platesti pe loc, pentru ca termenul de plata este flexibil - 16 zile de la data livrarii comenzii.
Comanda o plasezi on-line sau de pe telefonul mobil. Primesti produse cadou iar discount-ul tau poate ajunge pana la 30%.
Asa ca nu mai sta pe ganduri.
pentru mai multe detalii ,si pentru a te inscrie...... Y!M :shiderestucaramele@yahoo.com
rsalexa
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:30
dragilor eu nu cred ca daca ai penis de 25 de cn ai sa satisfaci o femeie poti sa ai si de 30 tot no sa satisfaci o femeie totul consta cum o faci cu persoana aceia cum o satisfaci acea persoana cum o faci sa se simnta bine o fata poti sa o satisfaci si cu penisu de minim 6 cm asa ca numai sa sti sa satisfaci fata nu sa te urci pe ea ka un bou si te satisfaci pe tine si ea ramane nesatisfacuta trebuie sa pui dragoste in cea ce faci sa simnta femeia cai dorita si iubita atunci o femeie va fi satisfacuta daca vreti sa ma cunoasteti mai bine ma gasiti pe id radoi_victor_marius
radoi_victor_marius
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:34
De la: freakbabe, la data 2010-01-18 00:22:50draga mea 10 cm are o scobitoare....si tot nu te multumeste cand o bagi intre dinti.....d-apoi in.... .....so........pt ca o femeie sa fie satisfacuta de la 25 in sus



Hell yeah! Cu 10 cm intrebi mereu are you there yet? Cine crede ca marimea nu conteaza .. well... se inseala amarnic. The bigger the better. Bine, acum depinde de la femeie la femeie, cat de mare suporta. Am prietene care s-au despartit de EI, pt ca baietii erau prea dotati si ele nu se simteau bine in timpul actului. Dar desi sa il caut cu lupa, prefer the Big Daddy.....
kaname
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:35
de acord cu tine nu conteaza lungimea nici grosimea...conteaza cum stie baiatu sa satisfaca persoana respectiva :P :* deci nush fiecare cu parerea lui...10 cm e foarte putin..:P
danynashu
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:35
Of, de data asta le tin parte baietilor !

Totul tine de felul in care decurge actul sexual, preludiu, experienta, pozitii, nu neaparat de lungime !

Pe masura ce inveti ce sa faci cu ea, poti sa satisfaci o femeie, indiferent de dimensiuni, parerea mea.

Ma bazez pe faptul ca atunci cand mi-am inceput viata sexuala, nu pot spune ca era extraordinar, insa pe masura ce am capatat experienta, a fost f bine, iar dimensiunea a ramas aceeasi, nu i-a mai crescut, nu si-a pus extensii ! :)

Nu o are el de 10cm, insa ideea conteaza, nu conteaza marimea, conteaza ce stii sa faci cu ea !
Summer_
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:40
DACA E FOLOSIT CUM TREBUIE........ DE CE SA NU AJUNGA??????
kudika106397
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:41
apropo o femeie nikiodata nu se va satura de penis dar un barbat la o anumita varsta nu mai poate asa ca nu mai incercati sa saturati fetele faceti sa se simnta bine cu voi si sa nu va uite eu unu nu ma dau pe unu cu penisu de 25 cm ala dupa un numar e varza dar eu sunt bucuros a mea sta dreapta pa na nu mai pot euasa ca sunt diferente mari intre baieti cum sunt si intre fete unele se uda mai mult altele de lok depinde de orgasm
radoi_victor_marius
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:47
10 cm ?????!!!! ahhhhh !!! de unde mai rost de inca 7 ????
Tazmanian
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:49
De la: Tazmanian, la data 2010-01-24 14:49:5610 cm ?????!!!! ahhhhh !!! de unde mai rost de inca 7 ????


cu 10 ma gadila doar
Kitty_the_cat
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog!!Eu GEMENI el LEU 14 De la: pseudonius 16 Iunie 2010 09:15
sexul cu animale!!!! 1080 De la: kudika089528 27 Aprilie 2011 13:47
durerea la pierderea virginitatii 206 De la: FairLight 5 Noiembrie 2014 22:26
silicoane!!! 12 De la: Dor_a 8 Aprilie 2009 16:20
sarcina?sotul tau sau altul ................. 70 De la: Just_M3_bv 25 Iunie 2009 09:31