Setari Cookie-uri

10 cm ajung?

tara arde de tatari si dansa cu lautari
kudika023104
Postat pe 25 Ianuarie 2010 13:43
De la: Summer_, la data 2010-01-24 20:25:07
De la: miss_darine, la data 2010-01-24 20:14:09
De la: kudika104733, la data 2010-01-24 20:09:47 absolut

Te aplauzi, dupa ce ai vazut ce ineptii ai scris? Stii ce e ala vagin, col uterin si uter?


Multi au scris ineptii !

Vaginul are in medie 9 cm lungime, latimea depinde...penisul se muleaza in interiorul vaginului, iar zonele alea Hot ale femeii se gasesc aproape de intrarea in vagin....asa ca nu prea cotneaza dimenisunea.

Daca aveti curaj va puteti intreba medicul ginecolog, sau un sexolog !

Iar pomenirea de uter, nu cred ca isi are rostul !

Penisul nu ajunge in uter !

Gizzz !

...in sfarsit ceva oarecum "corect" pe aici :P
Femeile nu au o gaura fara fund si cum zicea cineva nu au mancarimi in stomac :), exact asa cum barbatii au organul mai lung sau mai scurt, asa au si femeile gaura mai adanca sau mai putin adanca deci exista toate dimensiunile si de-o parte si de alta. Normal ca daca esti "elefanta" nu ai ce face cu ceva mic...dar daca esti "mica" chiar nu rezisti uneia mari...pt ca doare...deci mai bine vorbiti despre grosime nu despre lungime
ocs
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:06
Hmmm deci...o intrabare foarte cool si in acelasi timp poate fo foarte didactica pt anumite fete multe le vad si pe forum vorbind in necunostinta de cauza.
Stiati ca punctul G se afla de la 2 la 3 cm in vagin?
Pentru a avea un orgasm trebuie stimulat acel punct G.
Femeile au doua tipuri de orgasme:vaginal si orgasme mai mici(am uitat denumirea stintifica).
O femeie poate avea orgasm si daca o satisfaci cu degetul mic de la una din maini.
Orgasmul vine in functie de stimularea punctului G cu cat mai tare si mai repede cu atat mai bine sau in functie de gradul de excitare al femeii!
67% sin barbatii de pe terra o au sub 11cm in erectie deci fetele care se mandresc cu madularul prietenului de obicei prezinta doar o fictiune(dovedita psihologic si stintific)
Important pt un barbat este cata sexualitate emana si masculinitate in pat...de cate numere poate sa duca si la ce interval de timp...cat de bine poate sa se controleze pt ca un numar sa tina cat mai mult iar punctul G sa fie stimulat cat mai bine si mai repede.
Nu exista barbat pe pamant care sa nu exagereze in legatura cu marimea penisului:D.
Masturbarea in mare parte dar nu intotdeauna poate duce la ejaculare precoce principalul motiv pt care o femeie poate iesi nemultumita dintr un act sexual...sar tineti minte nu este o problema si cand se intampla acest lucru deoarece in 10min-30min o poti lua de la capat sau de ce nu in functie de stare poti continua al2a numar fara pauza!!!
Deci cat mai mult sex mai tare si mai repede...multa imaginatie in pat si sa nu uitam de preludiu si postludiu cel mai important pt femei...MARIMEA NU CONTEAZA POTI FI EXTRA POTENT SI LA 10CM
Se excepta femeile masochiste in teoria mea:)))
Mafya
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:17
De la: Mafya, la data 2010-01-25 14:17:47Hmmm deci...o intrabare foarte cool si in acelasi timp poate fo foarte didactica pt anumite fete multe le vad si pe forum vorbind in necunostinta de cauza.
Stiati ca punctul G se afla de la 2 la 3 cm in vagin?
Pentru a avea un orgasm trebuie stimulat acel punct G.
Femeile au doua tipuri de orgasme:vaginal si orgasme mai mici(am uitat denumirea stintifica).
O femeie poate avea orgasm si daca o satisfaci cu degetul mic de la una din maini.
Orgasmul vine in functie de stimularea punctului G cu cat mai tare si mai repede cu atat mai bine sau in functie de gradul de excitare al femeii!
67% sin barbatii de pe terra o au sub 11cm in erectie deci fetele care se mandresc cu madularul prietenului de obicei prezinta doar o fictiune(dovedita psihologic si stintific)
Important pt un barbat este cata sexualitate emana si masculinitate in pat...de cate numere poate sa duca si la ce interval de timp...cat de bine poate sa se controleze pt ca un numar sa tina cat mai mult iar punctul G sa fie stimulat cat mai bine si mai repede.
Nu exista barbat pe pamant care sa nu exagereze in legatura cu marimea penisului:D.
Masturbarea in mare parte dar nu intotdeauna poate duce la ejaculare precoce principalul motiv pt care o femeie poate iesi nemultumita dintr un act sexual...sar tineti minte nu este o problema si cand se intampla acest lucru deoarece in 10min-30min o poti lua de la capat sau de ce nu in functie de stare poti continua al2a numar fara pauza!!!
Deci cat mai mult sex mai tare si mai repede...multa imaginatie in pat si sa nu uitam de preludiu si postludiu cel mai important pt femei...MARIMEA NU CONTEAZA POTI FI EXTRA POTENT SI LA 10CM
Se excepta femeile masochiste in teoria mea:)))


orgasmul feminin, din cate stiu eu, este de trei tipuri: clitoridian, vaginal si cervical( sau total) cel din urma survine in urma stimularii colului uterin si, din marturiile femeilor, este ceva incredibil... decii, conteaza si marimea, soryy baietzi...
TangoFeliz
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:10
multi dintre voi sunteti copii... fie si doar in gandire

pai mai, daca lesbienele spun ca se satisfac intre ele mai bine de cat le satisface un barbat si au 0 cm, atunci 11 cm sunt chiar perfecti sa satisfaci o femeie. daca aveai 4 si tot erau super ok.

leo_
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:11
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-25 15:10:18
De la: Mafya, la data 2010-01-25 14:17:47Hmmm deci...o intrabare foarte cool si in acelasi timp poate fo foarte didactica pt anumite fete multe le vad si pe forum vorbind in necunostinta de cauza.
Stiati ca punctul G se afla de la 2 la 3 cm in vagin?
Pentru a avea un orgasm trebuie stimulat acel punct G.
Femeile au doua tipuri de orgasme:vaginal si orgasme mai mici(am uitat denumirea stintifica).
O femeie poate avea orgasm si daca o satisfaci cu degetul mic de la una din maini.
Orgasmul vine in functie de stimularea punctului G cu cat mai tare si mai repede cu atat mai bine sau in functie de gradul de excitare al femeii!
67% sin barbatii de pe terra o au sub 11cm in erectie deci fetele care se mandresc cu madularul prietenului de obicei prezinta doar o fictiune(dovedita psihologic si stintific)
Important pt un barbat este cata sexualitate emana si masculinitate in pat...de cate numere poate sa duca si la ce interval de timp...cat de bine poate sa se controleze pt ca un numar sa tina cat mai mult iar punctul G sa fie stimulat cat mai bine si mai repede.
Nu exista barbat pe pamant care sa nu exagereze in legatura cu marimea penisului:D.
Masturbarea in mare parte dar nu intotdeauna poate duce la ejaculare precoce principalul motiv pt care o femeie poate iesi nemultumita dintr un act sexual...sar tineti minte nu este o problema si cand se intampla acest lucru deoarece in 10min-30min o poti lua de la capat sau de ce nu in functie de stare poti continua al2a numar fara pauza!!!
Deci cat mai mult sex mai tare si mai repede...multa imaginatie in pat si sa nu uitam de preludiu si postludiu cel mai important pt femei...MARIMEA NU CONTEAZA POTI FI EXTRA POTENT SI LA 10CM
Se excepta femeile masochiste in teoria mea:)))


orgasmul feminin, din cate stiu eu, este de trei tipuri: clitoridian, vaginal si cervical( sau total) cel din urma survine in urma stimularii colului uterin si, din marturiile femeilor, este ceva incredibil... decii, conteaza si marimea, soryy baietzi...


apropo... iti spun eu despre orgasmul asta cervical ca se mai intampla sa mai ating colul cateodata: doare ca dracu. e bun daca ai sexbuddy masochista.
acel orgasm de care vb tu este de fapt un orgasm total, dar obtinut numai in situatii dp si atunci rar, as zice ca sansele de a obtine un astfel de orgasm sunt de cel putin 1/10000. deci mai putin decat sansele ca tu si fata sa obtineti orgasm in acelasi timp cand faceti sex.
leo_
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:13
ca tot veni vorba de marime:

Corespondenta intre tilurile unor piese de Shakespeare si dimensiunile "barbatesti" :

5 cm - Comedia erorilor
10 cm - Mult zgomot pentru nimic

20 cm - Cum va place


25 cm - Visul unei nopti de vara



30 cm - IMBLANZIREA SCORPIEI!!!
TangoFeliz
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:14
foarte interesant ,,,,,,,,,,,continuatzi"baietzi" promit sa va "lecturez" cu cea mai mare placere
Dontyyy
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:20
"67% sin barbatii de pe terra o au sub 11cm in erectie deci fetele care se mandresc cu madularul prietenului de obicei prezinta doar o fictiune(dovedita psihologic si stintific)"

Deci vrei sa spui ca de fapt nu exista barbati dotati? Si ca femeile care se mandresc cu asa cea mint? Sau se mint singure? Chiar sunt curioasa ce studii stiintifice au dovedit aberatia asta?
inamina
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:41
cel mai corect era sa zica :)
sunt tot atatia barbati dotati pe lume pe cate femei cu sanii f mari sunt :)

Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:48
bah...18 cm.the best!
kudika077415
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:54
nu ajung .
kudika105126
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:57
ok cum zici tu:))
kudika077415
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:01
sigur si 10 cm sunt putintei dar si s afie mare si proasta la ce foloseset pina laurma?
Aproape_eu
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:17
Avea cineva o vorbã: "Decât mare ºi bleg mai bine mic ºi jucãuº". În rest mi se pare o prostie sã stai ºi sã te gândeºti la aºa ceva. Tot ce conteazã cu adevãrat e dragostea. Dacã cei doi se iubesc vor gãsi împreunã soluþii pentru a se satisface reciproc
Alia_Atreides
Postat pe 25 Ianuarie 2010 17:33
gresit, aici a fost vb de un barbat cel putin normal, aratos, care nu e dotat
deci oglinda ar fi o femeie ftumoasa, dar frigida
NEMETINE
Postat pe 25 Ianuarie 2010 19:51
De la: Fahnell, la data 2010-01-25 12:51:44pai ca sa punem in oglinda

e ca si cum ai intreba un barbat daca se excita instant la :
-o individa cu multe multe kg in plus
-una fara sani complet
-una de 60 de ani

intra in categ de extreme ce anuleaza cumva notiunea de sex


parerea mea
NEMETINE
Postat pe 25 Ianuarie 2010 19:55
cata teorie aici
yumy
Postat pe 25 Ianuarie 2010 20:13
da ce...seful tau o are de 10 cm? si tie nu iti convine si vrei sa ii demonstrezi ca si altii zic ca nu ai cum sa satisfaci o femeie cu atata?
mai mult ca sigur asta e problema...
in fine....daca tot te angajezi ca sa te culci cu seful.....atunci prefa-te si tu satisfacut-o....sau da-ti demisia....
prozatos
Postat pe 25 Ianuarie 2010 20:18
pai voi nu stiti ca femeile sunt intotdeuna nesatule? aaaa si apropo de lungime, daca e prea lunga o pot imparti si cu prietenele....
vpr89
Postat pe 25 Ianuarie 2010 21:12
....daca sefu' este insurat, deja este timpul sa incepi sa-ti cauti alt job, discutia asta cu sefu nu se va sfarsi decat in pat unde el va incerca sa-ti demonstreze ca cu 10 cm se poate (si vei vedea ca nu) si atunci tu dezamagita, el cu inca o angajata la portofoliu de care musai va trebui sa scape apoi si uite asa nu trebuie sa te angajezi la discutii despre sex cu sefii mai ales daca-s barbati, mai nou si daca-s femei si-s lesbi nu se stie cum i se pune pata pe tine (sau poate-ti place)
iulianastb
Postat pe 25 Ianuarie 2010 21:44
De la: leo_, la data 2010-01-25 15:13:17
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-25 15:10:18
De la: Mafya, la data 2010-01-25 14:17:47Hmmm deci...o intrabare foarte cool si in acelasi timp poate fo foarte didactica pt anumite fete multe le vad si pe forum vorbind in necunostinta de cauza.
Stiati ca punctul G se afla de la 2 la 3 cm in vagin?
Pentru a avea un orgasm trebuie stimulat acel punct G.
Femeile au doua tipuri de orgasme:vaginal si orgasme mai mici(am uitat denumirea stintifica).
O femeie poate avea orgasm si daca o satisfaci cu degetul mic de la una din maini.
Orgasmul vine in functie de stimularea punctului G cu cat mai tare si mai repede cu atat mai bine sau in functie de gradul de excitare al femeii!
67% sin barbatii de pe terra o au sub 11cm in erectie deci fetele care se mandresc cu madularul prietenului de obicei prezinta doar o fictiune(dovedita psihologic si stintific)
Important pt un barbat este cata sexualitate emana si masculinitate in pat...de cate numere poate sa duca si la ce interval de timp...cat de bine poate sa se controleze pt ca un numar sa tina cat mai mult iar punctul G sa fie stimulat cat mai bine si mai repede.
Nu exista barbat pe pamant care sa nu exagereze in legatura cu marimea penisului:D.
Masturbarea in mare parte dar nu intotdeauna poate duce la ejaculare precoce principalul motiv pt care o femeie poate iesi nemultumita dintr un act sexual...sar tineti minte nu este o problema si cand se intampla acest lucru deoarece in 10min-30min o poti lua de la capat sau de ce nu in functie de stare poti continua al2a numar fara pauza!!!
Deci cat mai mult sex mai tare si mai repede...multa imaginatie in pat si sa nu uitam de preludiu si postludiu cel mai important pt femei...MARIMEA NU CONTEAZA POTI FI EXTRA POTENT SI LA 10CM
Se excepta femeile masochiste in teoria mea:)))


orgasmul feminin, din cate stiu eu, este de trei tipuri: clitoridian, vaginal si cervical( sau total) cel din urma survine in urma stimularii colului uterin si, din marturiile femeilor, este ceva incredibil... decii, conteaza si marimea, soryy baietzi...


apropo... iti spun eu despre orgasmul asta cervical ca se mai intampla sa mai ating colul cateodata: doare ca dracu. e bun daca ai sexbuddy masochista.
acel orgasm de care vb tu este de fapt un orgasm total, dar obtinut numai in situatii dp si atunci rar, as zice ca sansele de a obtine un astfel de orgasm sunt de cel putin 1/10000. deci mai putin decat sansele ca tu si fata sa obtineti orgasm in acelasi timp cand faceti sex.


Mai flacau, chestia aia cu care te-a inzestrat Cel de Sus de te-a trecut in tagma barbatilor nu e pickhammer!
Daca tu ai un comportament de taurina comunala in pat, asta e NUMAI SI NUMAI problema ta! Sa stii ca exista pe lumea asta si barbati care stiu cum sa "mangaie" colul, fara sa provoace dureri... si sa trezeasca reactii exact contrare...
E firesc sa nu poti sa implinesti o femeie(pentru ca, de fapt, asta faci, oricat o sa vii tu cu argumente sa-mi demonstrezi ca e altfel) cata vreme femeia este pentru tine doar o "SEXBUDDY" iar tu faci doar SEX.
Eu unul prefer sa am o IUBITA, si sa fac DRAGOSTE cu ea.
Pentru ca, ceea ce le implineste cu adevarat pe femei, dincolo de dimensiuni si de priceperea in arta amorului, este IUBIREA.
Poate te simti lezat in "demnitatea" ta de barbat, probabil esti in zodia leului si ceea ce iti spun iti zgandareste orgoliul foarte neplacut.
eu unul nu vreau sa-ti protejez trufia( care este si ea o forma voalata de prostie, vorba din popor ca "prostu' nu-i prost destul pana nu-i si fudul", o stii?) si o sa continui spunand ca, daca ai fi barbat, nu ti-ai ascunde identitatea si ti-ai pune si tu o poza cu tine... Sau ti-e mai comod asa, sa fii lash?
TangoFeliz
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:15
fetelor v a zice baiatu'ideala este peste 17-18 cm lungime si peste 13 diametru in grosime e mai mult decat suficient....si apropo la o femeie grosimea'' rules'' deci nu atat lungimea cat grosimea conteaza;k degeaba baga ''nuiaua''dak nu e si groasa....
bogdan1677
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:26
flasca nu?
ardei
Postat pe 26 Ianuarie 2010 03:59
De la: siuzzie, la data 2010-01-24 23:23:03Nu conteaza dimensiunea ci magia din el:>


cred ca face si hocus-pocus!
one_size
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:10
cei mai mica si mai mica decat puta de furnica
chiar exista penis de 10 cm la barbati de peste 18 ani,doamnelor nu va luati de minori
panduru88
Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:20
exista si mai mic asta stiam
yumy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:31
De la: bogdan1677, la data 2010-01-26 00:26:16fetelor v a zice baiatu'ideala este peste 17-18 cm lungime si peste 13 diametru in grosime e mai mult decat suficient....si apropo la o femeie grosimea'' rules'' deci nu atat lungimea cat grosimea conteaza;k degeaba baga ''nuiaua''dak nu e si groasa....


13 cm diametru????????????????? sigur e o confuzie. cred ca te refereai la perimetru...
TangoFeliz
Postat pe 26 Ianuarie 2010 12:48
De la: bogdan1677, la data 2010-01-26 00:26:16fetelor v a zice baiatu'ideala este peste 17-18 cm lungime si peste 13 diametru in grosime e mai mult decat suficient....si apropo la o femeie grosimea'' rules'' deci nu atat lungimea cat grosimea conteaza;k degeaba baga ''nuiaua''dak nu e si groasa....


waooooooooooooooooooo 13 cm grosime
yumy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:08
[quote name='TangoFeliz' date='2010-01-26 12:48:03'13 cm diametru????????????????? sigur e o confuzie. cred ca te refereai la perimetru...[/quote] totusi n-am auzit de perimetrul pu*ii poate si tu faci o confuzie te referi la aria ei:))
yumy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vitaminele&anticonceptionalele 4 De la: pisimaimutza 11 Decembrie 2009 13:52
Am si eu o nelamurire:D 9 De la: fante_de_dorobanti 27 Iulie 2010 14:14
Punerea prezervativului.. 44 De la: an_dra_da_k 21 Septembrie 2009 00:53
poti cuceri un barbat prin sex? 207 De la: micnegrusiurat4 7 Septembrie 2009 20:22
totul se prabuseste... 13 De la: cckitty 17 Aprilie 2009 21:41