Setari Cookie-uri

ce sa cred ?ma vrea cu adevarat sau doar ptr sex?

buna la toti ...
am 16 ani , si as vrea sfatul unora "trecuti" prin viatza ...
deci ..am cunoscut un tip , e de varsta mea , tot 16 ,
ne cunoastel de la scoala...suntem primu an de liceu , suntem in aceeasi clasa....
intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa ies cu el , sa ne plimbam...dupa ore ...am mers prin parc...si apoi am incept sa ne auzim la tel ...pana la urma ne.am combinat ...primele 2 luni au fost de vis ...apoi mi.a trimis un sms scris ..>TE.AM DRADAT CU GEORGEA...(o sarutase...) NU MAI PUTEM FI IMPREUNA >...intre timp , noi am mai vb ...si i.am spus ca a fost ...nesimtit ca a facut asta ...dupa a vn la scoala cu flori si kesti de genu ..l.am iertat si ne.am certat din nou din cauza lu sorasa ...
dupa toata asta ...
l.am iertat ...si ne.am impacat...faza e ca nu mai e ca inainte , se comporta .......naspa, e rece , nu stiu ....(in acceasi zi m.a intrebat daca vreau sa o fac cu el)...
e o tipa in clasa...care sta mereu cu el , sincer sunt si eu geloasa , vazandul mereu cu ea ...eu i .am sp , si el mi.a raspuns ca el sufoc prea tare ...si kiar nu i am cerut nika ...si ca la scoala sa fim mai ...distantziati unu de altu...si in timpu liber (dupa amiaza...)sa stam mereu impreuna...ca avem timp de noi 2 ...
nu stiu ce sa mai cred ...

stiu ca pare un subiect destul de "copilaresc" dar situatzia e destul de nasoala....
poate are cineva vreun sfat , raspuns ceva ...sa.mi dea si mie

Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:23
De la: , la data 2010-01-29 22:23:20buna la toti ...
am 16 ani , si as vrea sfatul unora "trecuti" prin viatza ...
deci ..am cunoscut un tip , e de varsta mea , tot 16 ,
ne cunoastel de la scoala...suntem primu an de liceu , suntem in aceeasi clasa....
intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa ies cu el , sa ne plimbam...dupa ore ...am mers prin parc...si apoi am incept sa ne auzim la tel ...pana la urma ne.am combinat ...primele 2 luni au fost de vis ...apoi mi.a trimis un sms scris ..>TE.AM DRADAT CU GEORGEA...(o sarutase...) NU MAI PUTEM FI IMPREUNA >...intre timp , noi am mai vb ...si i.am spus ca a fost ...nesimtit ca a facut asta ...dupa a vn la scoala cu flori si kesti de genu ..l.am iertat si ne.am certat din nou din cauza lu sorasa ...
dupa toata asta ...
l.am iertat ...si ne.am impacat...faza e ca nu mai e ca inainte , se comporta .......naspa, e rece , nu stiu ....(in acceasi zi m.a intrebat daca vreau sa o fac cu el)...
e o tipa in clasa...care sta mereu cu el , sincer sunt si eu geloasa , vazandul mereu cu ea ...eu i .am sp , si el mi.a raspuns ca el sufoc prea tare ...si kiar nu i am cerut nika ...si ca la scoala sa fim mai ...distantziati unu de altu...si in timpu liber (dupa amiaza...)sa stam mereu impreuna...ca avem timp de noi 2 ...
nu stiu ce sa mai cred ...

stiu ca pare un subiect destul de "copilaresc" dar situatzia e destul de nasoala....
poate are cineva vreun sfat , raspuns ceva ...sa.mi dea si mie
da-i jet
thadoog
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:27
da-i jet ....cum a spus si the doog....
freakbabe
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:32
dar eu tin la el ...
asa mi.a sp si psihologu de la scoala...ca suntem obligati sa mergem de 15 ori pe an ....si am vb si despre asta ...tinand cont ca nu aveam despre ce vb cu tipa aia...
ea mi.a sp , ca ar trebui sa.mi caut pe cineva ,...cu care sa ma simt bine ,
kestia e ca am mai avut relati pana acum , am avut una si de un an si jumatate , numai ca apoi pe tipu ala il vedeam de 2 ori pe an , cand ma duceam acasa, numai ca pe el , il vad zilnik , sta in spatele meu ...asta e cel mai greu , as skimba clasa , dar nu imi pot lasa prietenele ptr un baiat ....
e greu sa iubesti singur intr-o relatzie...

stiu ca sunt mika... dar ...tin la el ff mult...simt "fluturasi" aia in stomac cand il vad dimineatza...hihih ...
criss_babby
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:38
De la: criss_jessica, la data 2010-01-29 22:38:55dar eu tin la el ...
asa mi.a sp si psihologu de la scoala...ca suntem obligati sa mergem de 15 ori pe an ....si am vb si despre asta ...tinand cont ca nu aveam despre ce vb cu tipa aia...
ea mi.a sp , ca ar trebui sa.mi caut pe cineva ,...cu care sa ma simt bine ,
kestia e ca am mai avut relati pana acum , am avut una si de un an si jumatate , numai ca apoi pe tipu ala il vedeam de 2 ori pe an , cand ma duceam acasa, numai ca pe el , il vad zilnik , sta in spatele meu ...asta e cel mai greu , as skimba clasa , dar nu imi pot lasa prietenele ptr un baiat ....
e greu sa iubesti singur intr-o relatzie...

stiu ca sunt mika... dar ...tin la el ff mult...simt "fluturasi" aia in stomac cand il vad dimineatza...hihih ...


pai asta sa si faci sa iti cauti pe alticineva...in timp o sa il uiti
iulia069834
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:47
De la: criss_jessica, la data 2010-01-29 22:38:55dar eu tin la el ...
asa mi.a sp si psihologu de la scoala...ca suntem obligati sa mergem de 15 ori pe an ....si am vb si despre asta ...tinand cont ca nu aveam despre ce vb cu tipa aia...
ea mi.a sp , ca ar trebui sa.mi caut pe cineva ,...cu care sa ma simt bine ,
kestia e ca am mai avut relati pana acum , am avut una si de un an si jumatate , numai ca apoi pe tipu ala il vedeam de 2 ori pe an , cand ma duceam acasa, numai ca pe el , il vad zilnik , sta in spatele meu ...asta e cel mai greu , as skimba clasa , dar nu imi pot lasa prietenele ptr un baiat ....
e greu sa iubesti singur intr-o relatzie...

stiu ca sunt mika... dar ...tin la el ff mult...simt "fluturasi" aia in stomac cand il vad dimineatza...hihih ...
aaaaaa,,da cum e treaba cu profilele astea
thadoog
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:49
pai ...cat am fost despartiti , am fost cu un tip roman (eu sunt in italia)era prieten cu el , numai ca nu era de mine , sau asa mi se parea mie , am incercat sa il uit ...iesind cu prietenele...cu alti baieti , dar vazandul in fiecare zi ...parca nu pot ...
eu m.am gandit , sa ma razbun un pik pe el ,,,
adik sa ai platesc cu acceasi moneda...(nu e firea mea )
de cand i.am spus ca o s.o facem , parca tot mai frumos se comporta cu mine , cu toate ca nu am de gand sa o fac cu el , (ma tenteaza...dar nu stiu ce sa fac )
i.am spus ca o sa se intampla dupa ziua mea , (pe 2 februarie)
....si ma gandeam sa il pun putin la punct ... poate asa o sa ma linistesc sa nu ma mai gandesc la el ...de ex. cand suntem pe pct sa o facem , sa ai sp ...IMI PARE RAU , NU ESTI DE MINE ...ceva d genu ...

dar nu cred ca e o idee buna...
criss_babby
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:55
De la: criss_jessica, la data 2010-01-29 22:38:55dar eu tin la el ...
asa mi.a sp si psihologu de la scoala...ca suntem obligati sa mergem de 15 ori pe an ....si am vb si despre asta ...tinand cont ca nu aveam despre ce vb cu tipa aia...
ea mi.a sp , ca ar trebui sa.mi caut pe cineva ,...cu care sa ma simt bine ,
kestia e ca am mai avut relati pana acum , am avut una si de un an si jumatate , numai ca apoi pe tipu ala il vedeam de 2 ori pe an , cand ma duceam acasa, numai ca pe el , il vad zilnik , sta in spatele meu ...asta e cel mai greu , as skimba clasa , dar nu imi pot lasa prietenele ptr un baiat ....
e greu sa iubesti singur intr-o relatzie...

stiu ca sunt mika... dar ...tin la el ff mult...simt "fluturasi" aia in stomac cand il vad dimineatza...hihih ...



uhhh...complikta situatie;))....mey indiferent de ce o sa iti zicem noi,defapt de ce sfaturi o sa iti dam tot ce vrei u o sa faci sau ce sti...
Sa incepem cu inceputul...stiu cum sta faza cu fluturasi stiu si cum sta faza cu gelozia si ce sentiment naspa e knd cineva iti zice sa te desparti de respectivul sau k sta cu tn doar pt un anumit lucru si k defapt nu tine la tn nici cat negru sub unghie....mai stiu cum e sa il vezi zi de zi si sa nu poti sa ii vb ...cum iti vine sa sari de gatul lui si sa ii spui cat de mult ti la el...:(
Da asta e...cateodata trebuie sa rezolvam situatia cu ratiunea nu cu inima.Asa k trb sa te gandesti mai bn si sa cauti a intelege ce vrea defapt acest baiat


Eu iti urez
fetita_cu_fitze
Postat pe 29 Ianuarie 2010 22:58
moama...parca mi.ai citit gandurile... eu am facut asta ...sa sar la gatu lui si sa.i sp ca tin la el ..kiar daca nu eram impreuna...si pe deasupra l.am si sarutat ...nu ma asteptam sa fac asa ceva ...dar un pik de adrenalina nu strika nikiodata ...hihih...
oricum..
kestia e ca nu inteleg ce vrea ...acum nu ai pasa...acum ar da totul ptr mine...acum ma baga in seama...acum imi spune ca vrea sa stea cu mine tota ziua ...niki eu nu.l mai inteleg...i.am cerut sa skimbe un pik comportamentu ...sa nu mai stea atata cu tipa aia de la mn din clasa...(pr lui cea mai buna*)si el a sp ,,,ca nu se skimba...daca il vreau asa ok ..daca nu ...NU ...
dupa asta ...eu i am dat papuci din nou ..si aseara mi.a sp faza aia ca stau prea atacata de el ....ca inainte nu eram asa...
si este kiar contrariu ..inainte eram mai uniti ...se comporta altfel...
daia niki nu mai stiu ce sa cred
criss_babby
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:07
thadoog ce profile?
criss_babby
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:26
ai "saispe " ani dragutza ! fluturasii or sa tot vina si or sa plece ... asa ca vezi-ti frumusel de scoala si lasa-l pe individu' asta ...
blaa
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:39
pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap
criss_babby
Postat pe 30 Ianuarie 2010 14:58
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 14:58:24 pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap


unu' pleaca ..altu' vine ...ai destul timp ...esti micutza ! lasa-l draq ...
blaa
Postat pe 30 Ianuarie 2010 15:05
De la: blaa, la data 2010-01-30 15:05:31
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 14:58:24 pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap


unu' pleaca ..altu' vine ...ai destul timp ...esti micutza ! lasa-l draq ...


...da ...ai dreptate ...
criss_babby
Postat pe 30 Ianuarie 2010 15:10
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 15:10:34
De la: blaa, la data 2010-01-30 15:05:31
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 14:58:24 pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap


unu' pleaca ..altu' vine ...ai destul timp ...esti micutza ! lasa-l draq ...


Sa sti k nu intodeauna este asa.Poate veni si poate pleca si fizic dar in sufletul tau va ramane.
Oricat "te zbati" tu acum sa afli ce vrea,ce gandeste nu cred k o sa afli...si nici noi nu cred k putem sa iti spune...timpul o sa clarifice situatia....doc esti micutza...
Gandestete dak lui ii pasa de tn...si asa cum se poarta el cu tn asa ar trb sa faci si u...chiar dak tii la el;)
fetita_cu_fitze
Postat pe 30 Ianuarie 2010 15:50
De la: fetita_cu_fitze, la data 2010-01-30 15:50:33
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 15:10:34
De la: blaa, la data 2010-01-30 15:05:31
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 14:58:24 pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap


unu' pleaca ..altu' vine ...ai destul timp ...esti micutza ! lasa-l draq ...


Sa sti k nu intodeauna este asa.Poate veni si poate pleca si fizic dar in sufletul tau va ramane.
Oricat "te zbati" tu acum sa afli ce vrea,ce gandeste nu cred k o sa afli...si nici noi nu cred k putem sa iti spune...timpul o sa clarifice situatia....doc esti micutza...
Gandestete dak lui ii pasa de tn...si asa cum se poarta el cu tn asa ar trb sa faci si u...chiar dak tii la el;)





kestia e ca as da orice sa mai fie ca inainte ...dar sunt sigura ca nu mai pot face nimic ...adik el s.a schimbat radical (cu mine)de ex azi ...nu cred ca am vb 100 de cuvinte cu el , si sta in spatele meu....la final l.am intrebat daca iesim azi pe afara ...si mi.a sp ...AAA...MAI NU STIU ...SA VAD ....si acum vreo 10 minute i.am trimis un sms...>ca stiu ca nu e timp de noi2 ...si ca nu e obligat sa iasa cu mine...si ca s.ar putea sa se termine curand <
nu mi.a trimis nimik inapoi...
mai poate fi si o alta problema...sunt destule tipe care se tin dupa el ...kiar si de 17-18 ani ...ptr ca el nu pare de 16 ani ,,,eu prima data cand l.am vazut am sp ca are 18 ani ...
tipele alea se tin dupa el ptr ca are bani....
insa pe mine nu ma intereseaza bani lui...adik ptr mine e indiferent daca are sau nu ...nu sunt materialista ...
si in fiecare sambata se duce la so:fa ...o discoteca de aici ..e super scumpa ...o masa costa 50 de euro...+ bautura in valoare de 50 obligatoru...
si sincer ...mama nu mi-ar da nikiodata 100 de euro (minim)sa ma duc o seara la discoteca....
in sf ...si acolo gaseste o gramada de pitzipoance ...
oricum...pana la urma o sa.l las...am trecut eu peste altele mai rele...si mai dificile...
criss_babby
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:05
Ai 16 ani si deja crezi ca ai gasit dragostea adevarata..ai sa razi mai tarziu cand o sa iti aduci aminte iti spun de acum :-j , cum adica il sufoci? :)) pai cand iubesti pe cineva persoana aia e lumea ta vrei sa fi mereu in prezenta lui, sa comunicati , sa va petreceti timpul impreuna .. toate prostiile alea frumoase..tu sigur il iubesti dar despre el n-am aceeasi parere. Mai astepta , decat sa o faci cu unul si dupa o luna sa va despartiti sau sa realizezi ca sta cu tine pt asa ceva mai bine astepti pe cineva care chiar te iubeste cu adevarat .. chit ca mereu se poate intampla ceva rau si sa te desparti si de persoana aia dar macar stii ca ai facut-o prima data cu cineva care te-a meritat..nu sunt trecut prin viata chiar asa de mult cum presupun ca sunt majoritatea dp forum dar cred ca imi vor da dreptate si restul :) ,o zi buna.
Empty
Postat pe 3 Februarie 2010 11:26
De la: Empty, la data 2010-02-03 11:26:06Ai 16 ani si deja crezi ca ai gasit dragostea adevarata..ai sa razi mai tarziu cand o sa iti aduci aminte iti spun de acum :-j , cum adica il sufoci? :)) pai cand iubesti pe cineva persoana aia e lumea ta vrei sa fi mereu in prezenta lui, sa comunicati , sa va petreceti timpul impreuna .. toate prostiile alea frumoase..tu sigur il iubesti dar despre el n-am aceeasi parere. Mai astepta , decat sa o faci cu unul si dupa o luna sa va despartiti sau sa realizezi ca sta cu tine pt asa ceva mai bine astepti pe cineva care chiar te iubeste cu adevarat .. chit ca mereu se poate intampla ceva rau si sa te desparti si de persoana aia dar macar stii ca ai facut-o prima data cu cineva care te-a meritat..nu sunt trecut prin viata chiar asa de mult cum presupun ca sunt majoritatea dp forum dar cred ca imi vor da dreptate si restul :) ,o zi buna.



da....stiu ca o sa rad ....hihihih.... dar na...oricum...am ceva noutati ....
el s-a skimbat radical ...nu mai e asa ...acum a inceput el sa ma "sufice"....de cand i am sp ca imi pare rau si ca nu mai vreau sa fiu cu el ....
cred ca si a dat seama ca ma pierde....
de cand i au sp ca va fi suspendat 5 zile de la scoala s.a skimbat radical...aici daca te suspendeaza 10 zile ...raai repetent...adik te lasa acasa 5 zile ...si nota din comportament va fi 6 ...si daca ai 5 ramai ...el nu e un baiat rau ...dar pr lui il trag ff mult in jos...adik face tampeni impreuna cu ei ...in sf ...a abandonat gasca aia ...si s a pus pe "picioare"
nu stiu ce a fost in capu lui ...
oricum....sper sa mearga relatia asta cat mai mult ...
o sa va mai tin la curent cu amanunte
criss_babby
Postat pe 14 Februarie 2010 12:21
o noua veste ...
pana la urma am facut o cu el ...si s a skimbat radical...nu stiu ce e cu el , are super grija de mine...se comporta altfel...ma alinta in 1000 de moduri pe zi ...nu stiu ce e cu el ...hihihii
pot spune ca sunt cea mai fericita azi la scoala am stat unu langa altu ptr 3 ore...si am vb asa despre tot ce s a intamplat ...si si a cerut scz ptr tot ce a facut ...si cum s a comportat in ultimu timp...
oricum , am ramas surprinsa.. azi a vn cu flori la scoala... parca s a tacanit ...
il ador cand face asa... :) :
criss_babby
Postat pe 16 Februarie 2010 15:46
mhm, n'o sa'l tina prea mult.
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 15:48

Problema sta la modul urmator , dupa umila mea parere urmatoarea : varsatorii ( care sunt vesnici cuceritori ) alaturi de raci ( care sunt foarte legati de casa parinteasca ) si fecioare ( care sunt critice si exigente ) sunt zodiile care statistic se casatoresc foarte tarziu sau deloc.Parerea mea este ca el este un vesnic cuceritor , care are nevoie de un portofoliu destul de mare de prietene cu care sa experimenteze iar micul si penibilul santaj de a o face cu el , cred ca-ti va adancii durerea dupa ce se va satura de tine si te va trece in carnetelul lui de victorii.Faptul ca trece de la o stare la alta este fie a inconstantei , specifice semnelor de aer , fie de a a-ti testa gelozia si a te determina sa cedezi.Parerea mea este urmatoarea ;daca sexul este singurul lucru care conteaza ptr. el , lasa-l sa caute in alta parte acest act insipid care nu este insotit de sentimente , daca rezista fara ,, mofturi '' ,, scene'' sau alte fite de genul asta o perioada mare de timp , mai vezi tu , daca nu spune-i ,, vaya con dios'' sau divos dupa caz. Pe viitor cauta-ti tot un semn de aer cu care ai compatibilitate ar fii o balanta sau un geaman .bafta si detaseaza-te de indivizi fara scrupule in cautare de senzatii ieftine.
banalulanonim
Postat pe 16 Februarie 2010 17:06
Vai doamne cum e asta cu zodiile



Anyway Shhh are dreptate ,
"mhm, n'o sa'l tina prea mult. "

Iar dupa ce "ii trece" isi va arata adevarata fata.. si atunci e momentul adevarului.. daca te-a iubit sincer si inainte sunt mari sanse sa o faca si dupa :) daca nu..eh sa speram ca nu :)
Empty
Postat pe 16 Februarie 2010 17:16
Draga mea, esti prea tanara sa iti incepi viata sexuala - acest lucru inseamna in primul rand responsabilitate. Cred ca esti indragostita, dar cantareste bine - tu trebuie sa alegi sa ai o relatie frumoasa pe care sa o traiesti, nu doar sa o consumi.
kudika001255
Postat pe 16 Februarie 2010 19:00
16 ani
yumy
Postat pe 16 Februarie 2010 19:07
pai eu sunt varsator...si el e gemeni ...el e pe 31 iulie...iar eu in februarie....
criss_babby
Postat pe 16 Februarie 2010 20:52
De la: manumarius, la data 2010-02-16 17:06:07
Problema sta la modul urmator , dupa umila mea parere urmatoarea : varsatorii ( care sunt vesnici cuceritori ) alaturi de raci ( care sunt foarte legati de casa parinteasca ) si fecioare ( care sunt critice si exigente ) sunt zodiile care statistic se casatoresc foarte tarziu sau deloc.Parerea mea este ca el este un vesnic cuceritor , care are nevoie de un portofoliu destul de mare de prietene cu care sa experimenteze iar micul si penibilul santaj de a o face cu el , cred ca-ti va adancii durerea dupa ce se va satura de tine si te va trece in carnetelul lui de victorii.Faptul ca trece de la o stare la alta este fie a inconstantei , specifice semnelor de aer , fie de a a-ti testa gelozia si a te determina sa cedezi.Parerea mea este urmatoarea ;daca sexul este singurul lucru care conteaza ptr. el , lasa-l sa caute in alta parte acest act insipid care nu este insotit de sentimente , daca rezista fara ,, mofturi '' ,, scene'' sau alte fite de genul asta o perioada mare de timp , mai vezi tu , daca nu spune-i ,, vaya con dios'' sau divos dupa caz. Pe viitor cauta-ti tot un semn de aer cu care ai compatibilitate ar fii o balanta sau un geaman .bafta si detaseaza-te de indivizi fara scrupule in cautare de senzatii ieftine.





pai eu sunt varsator...si el e gemeni ...el e pe 31 iulie...iar eu in februarie....

criss_babby
Postat pe 16 Februarie 2010 20:53
Copila,esti prea indragostita!
Profita si traieste sentimentul cat mai mult!
Bucura-te chiar si de gelozia pe care o simti!
Sunt cele mai pure sentimente din viata!
Dar daca vrei sa continue mai mult ce ai nu ceda cand esti in inferioritate...nu ca sa-i demonstrezi ca tu il iubesti...atunci vei fi doar una pe lista...
Baiatul poate fi si serios dupa cate spui..din prietenia cu colega ta la care nu vrea sa renunte...
Lasa-l sa te vrea cu adevarat..cu sentimente pentru varsta ta...romantic ca sa-ti amintesti cu drag si mai tarziu de aceasta dragoste...
Sigur vor fi si altele!
elisa08
Postat pe 17 Februarie 2010 13:39
am avut si eu 16 ani.....dar parca nu eram fara creier da-l dracului fataaaaaaaaaaaaaaaaaa
taiko_delia
Postat pe 18 Februarie 2010 14:58
De la: fetita_cu_fitze, la data 2010-01-30 15:50:33
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 15:10:34
De la: blaa, la data 2010-01-30 15:05:31
De la: criss_jessica, la data 2010-01-30 14:58:24 pai de scoala ....nu mai am ce sa mai vad ...am rezultate bune...adik eu sunt multumita ...
numai ca tipu asta imi da batai de cap


unu' pleaca ..altu' vine ...ai destul timp ...esti micutza ! lasa-l draq ...


Sa sti k nu intodeauna este asa.Poate veni si poate pleca si fizic dar in sufletul tau va ramane.
Oricat "te zbati" tu acum sa afli ce vrea,ce gandeste nu cred k o sa afli...si nici noi nu cred k putem sa iti spune...timpul o sa clarifice situatia....doc esti micutza...
Gandestete dak lui ii pasa de tn...si asa cum se poarta el cu tn asa ar trb sa faci si u...chiar dak tii la el;)


da ... chiar are dreptate
ViSuRi_DuLcI
Postat pe 18 Februarie 2010 16:50
Hmm pot spune ca am trecut printr-o situatie asemanatoare(e nu chiar) :PLa mine e putin altfel,adica eu am 17 si el tot,doar ca nu suntem in aceiasi clasa,doar in acelasi liceu si pe acelasi etaj.Nici eu nu stiam de ce voia sa fim impreuna,adica tipul chiar era frumusel,tineam mult la el si cred ca si el la mine,ne intelegeam binisor.(vrio 2 luni)Nu am mai apucat sa-i aflu interesele ca ne-am despartit.Eu sunt varsatoare si el scorpion si desi nu prea credeam in faza asta cu zodiile am citit intr-o zi compatibilitati pe nett si acolo nu prea se dadeau sanse unei astfel de relatii,da n-am dat importanta. Apoi ne-am dat seama ca n-aveam prea multe interese comune si nah fiecare era de pe alta planeta asa ca am zis ''mai bine lasa'',ramanem cunostinte .Dar tot parca acum cand il vad la scoala,simt ca mai e ceva acolo pt.el,dar e prea tarziu pentru regrete Depinde de tine dar si de el
aNcUtA_p
Postat pe 21 Februarie 2010 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me!!! 20 De la: bogdandbm 15 Aprilie 2010 19:27
sunt amanta!!!ce sa fac??? 324 De la: justforfun84 25 Martie 2011 10:30
Vreau o parere 10 De la: silviu_m74 29 Ianuarie 2009 16:17
Barbatul fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? 11 De la: grosualisa 25 Septembrie 2009 15:33
ce ar trebui sa fac?! 5 De la: kudika030058 4 Iulie 2009 17:05