Setari Cookie-uri

Eu -sagetator- ;el-taur..

A mai fost cineva in situatia asta?s-au inteles?
bruneta21
Postat pe 3 Mai 2009 01:23
De ce si tu?
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 01:24
Nu sincer,eram curioasa doar de compatibilitate ca pe google citesc diverse si nu iese nimic si asa nu stiu parca am fost inspirata sa intreb aici pe site ca poate a fost cineva si e mai bine sa iti spuna real decat horoscoape si alte cele
bruneta21
Postat pe 3 Mai 2009 01:29
Mai sunt si alte topic'uri de genu'....
Si daca voi doi va intelegeti si va iubiti ce mai conteaza ce zice horoscopu'...
Important e sa va fie bine..... sa va simtiti bine unu' cu celalalt....
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 02:20
mai este posibil dar e o aberatie mare chestia asta cu horoscopu
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 02:25
buna!eu sunt sagetator iar sotul meu este taur..sincer,ne int ff bine..park ne citim unul altuia gandurile.apoi,suntem doua firi total diferite.eu ,ca sagetato,ma enervez mai repede,sunt mai energica si etc,iar el ca taur este mai tacut,nu se enrveaza si etc.si uite asane completam unul cu altul.e super!!dar nu e bine sa te iei dupa zodii..fiecare persoana este diferita.
aliona_larisa
Postat pe 19 Mai 2009 18:14
hm...nu pot sa ma abtin sa nu iti dau raspuns
eu sunt in taur iar prietenul meu e in sagetator....suntem 2 firi complet diferite,si asa cum spunea cineva mai sus...sagetatorii sunt firi mai energice si mai nervoase de felul lor....le sare tzandara din absolut orice dar relatia merge doar in momentul in care careva lasa de la el...si cum sunt 2 firi orgolioase, si extrem de incapatanate, cam rar sa lase de la el careva....desi de multe ori cedez eu l cel mai important e ca trebuie sa ai rabdare oricare zodie ti-ai alegeo :D dar asta doar spre binele relatiei ... si nn pat nu mai spun fara cuvinte!!!
bafta! si nu te lua dupa compatibilitati!
pissyk87
Postat pe 19 Mai 2009 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu rac el fecioara.... 13 De la: micutadaria 6 Martie 2009 19:43
un ajutor 30 De la: kudika099277 30 Iulie 2010 20:31
sunt foarte confuza!nu stiu ce sa fac!ajutati-ma cu niste sfaturi 7 De la: maid_marion 17 Septembrie 2009 17:20
ma doare.. 48 De la: kudika_nikole 1 Ianuarie 2012 03:03
prea agasant....si nu 9 De la: reea_ea 10 Aprilie 2011 23:45